Keresés

Részletes keresés

Grandeferi Creative Commons License 2011.09.22 0 0 9298

Bazzz, nem gyengén remegett a szélénél a művészúr keze?!

 

Nem akarom fikázni, de itt - ott az egyenes nem egyenes, a szélesség sem mindenhol egyforma, van ahol fakóbb, kevesebb tintát nyomott, vagy a szervezeted lökte ki... és ha így a kis képen átüt, akkor élőben még jobban.

 

Menj vele vissza mindenképp elsőre nem mindig sikerülhet, de azé, ez eléggé el lett cseszve, kezdő volt a tetováló? Egyáltalán szalon volt ez?

Előzmény: deutschlehrer75 (9296)
Grandeferi Creative Commons License 2011.09.22 0 0 9297

Kék pillangó lesszállás közben a piros rózsára?! :DDDD

Előzmény: Amelia38 (9295)
deutschlehrer75 Creative Commons License 2011.09.17 0 0 9296

Sziasztok!

8 nappal ezelőtt készült el az első tetoválásom. Most kicsit bizonytalan vagyok a tetoválásom jelenlegi állapotát illetően.  Ennyi idő elteltével így kell kinéznie? Vagy változni fog még a helyzet? Kicsit mintha foltos lenne és néhol a szélek sem eléggé élesek. Vagy feleslegesen parázok?

Mindent úgy csináltam, ahogy a tetováló srác mondta és 1 hónap múlva kell visszamennem hozzá. Vajon bele kell javítania?

 

Előre is köszönöm az információkat!

 

 



Amelia38 Creative Commons License 2011.09.16 0 0 9295

Sziasztok!

Olyan ponthoz ért az életem, ahol ideje a második tetkómnak. Olyan mintát szeretnék, ami szimbolizálja a sok küzdést és azt, hogy vállalom önmagam bármi legyen is. Ötleteket gyűjtök, mint az első tetkóm esetén is csak olyat varratok magamra, ami egyedi és abszolút szerelem első látásra.

valaki ül kint a szárnyon Creative Commons License 2011.09.11 0 0 9293

Ez teljesen természetes. Lehámlik egyszer a bőr és kész!

Előzmény: szocimocis (9292)
szocimocis Creative Commons License 2011.09.10 0 0 9292

Helo! 2 hete lett kész a tetoválásom, mára be is gyógyult rendesen, de a vonalak melett enyhén hámlik a bőr. Ez mitől lehet? Normális ez? Mindent úgy csináltam ahogy a tetováló mondta, nincs is vele semmi baj, csak ez, plusz még egy kicsit érzékeny.

ticsibuta Creative Commons License 2011.09.03 0 0 9291

Nagyon koszi hogy irtal,mondjuk itt nincs meleg,Irorszagbol vagyok,de lenyegtelen a tegnap nagyon megvolt dagadva,de ma mar kicsitt jobb,folyamatosan felvan pakolva es most mar jegelem is,igy remelem mar csak ket nap es lemegy a dagadas.Koszonom hogy irtal

Előzmény: Törölt nick (9290)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.03 0 0 9290

ja,még kifelejtettem,hogy más oka is van a dagadásnak.Méghozzá az,hogy a tetkó miatt óvatosabban mászkálsz,tehát akaratlanul is megfeszitett lábfejjel mész. Tehát szokatlanúl. Próbálj teljesen természetesen menni,de a legjobb,ha csak felpolcolt lábbal üldögélsz. Ha utcára mész papucsban,moss utána lábat. Marha nagy a por most a szárazság miatt.És a por egy friss tetkónak nem jó.

Előzmény: ticsibuta (9283)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.03 0 0 9289

hello. Nekem 2 éve készült bokámra nagy tetkó. Szintén nyáron.Marhára megdagadt. Csak a felpolcolás és a jegelés segitett.OK: lábfej messze van a szívtől és mivel mászkálsz ,állandó terhelés alatt is van.És a bőr is vékony. Sokáig fog még dagadni.

ezért bárkinek csak tanácsolni tudom,hogy a dög melegben felejtse el a tetoválást. Inkább tavasz vagy ősz.

 szóval folpack fóliába tekerj be egy jégakkut, rakd fel valamire úgy a lábad,hogy magasabban legyen a fenekednél,kend be vékonyan majd rakd rá az akkut.És ha lehet,ne mászkálj. Zokninak csakis tiszta pamutot vehetsz fel ha kell, Ha érzékeny nagyon,akkor kenöcs+ vékony gézlap+zokni,ha cipőbe kell bújni.  Nekem egy  helyen be is gyulladt,de ott bekentem Neogranormon krémmel.

tetkó teljesen meggyógyult,és nagyon szép még mindig.

Előzmény: ticsibuta (9286)
People Like Us Creative Commons License 2011.09.03 0 0 9288

Bepanthen Plus, vagy sima Bepanthen is jó. A jegelés szerintem is jó ötlet, de ha jövő hét elejéig nem javul, azért mutasd meg szakembernek.

Allia Creative Commons License 2011.09.02 0 0 9287

Polcold fel, a szívednél magasabbra, és jegeld kicsit.

Előzmény: ticsibuta (9286)
ticsibuta Creative Commons License 2011.09.02 0 0 9286

koszonom a valaszokat,csak bepanhen kenocsot ajanlottak,es nem mondta hogy ennyire be fog dagani,mar rendesen retteg mert nagyon bedagadt,tenyleg alig tudok raallni.A tetko a labujjamtol a bokam foleig van hatul elvezetve,esetleg meg valami tanacs a dagadas enyhittesere?

People Like Us Creative Commons License 2011.09.02 0 0 9285

Néhány nap alatt rendbe jön. Kenegetni kell. A mester nem ajánlott valami kenőcsöt? Ha nem, akkor a patikában segítenek.

Előzmény: ticsibuta (9283)
amilon Creative Commons License 2011.09.02 0 0 9284

Igen, teljesen normális.A boka és a lábfej  az egyik legbedagadósabb hely.

Még függ a dagadás attól is, h mekkora a tetkó, ill mennyire erősen lett megkinozva a bőr.

Csodálom, h nem emlitette , aki csinálta a tetkód, h mire számits.

 4-5 nap múlva meg fogszűnni dagadás és a fájdalom.

 

Előzmény: ticsibuta (9283)
ticsibuta Creative Commons License 2011.09.02 0 0 9283

Sziasztok,

 

Erdeklodnek hogy valaki jart-e hasonloan mint en,a tegnap elott meglett a labfejemtol a fel a bokamig a tetkom,jelzem nem elso tetovalas hanem a harmadik,a lenyeg hogy mara bedagadt a bokam annyira hogy alig tudok raallni,szerintetek ez normalis? Volt mar valakinek hasonlo?

Deep ink Creative Commons License 2011.08.30 0 0 9282

Nem akarom elvenni a kedved, de ezt a mintát 125 emberen láttam már...keress valami nívósabbat:)

Előzmény: rapid77 (9280)
Grandeferi Creative Commons License 2011.08.23 0 0 9281

Mintha láttam volna itt valamelyik régebbi oldalán egy hasonlót..de nem keresem meg, mert akkor mindig sírok a nevetéstő... :D

http://joszartetkodvan.puruttya.hu/

Előzmény: rapid77 (9280)
rapid77 Creative Commons License 2011.08.22 0 0 9280

Sziasztok!Tudna valaki abban segíteni,hogy a tattoo magazin valamelyik 2000-es számában láttam egy olyan tetoválást,amelyben egy karmos kéz hasítja fel a bőrt,és egy "gonosz "szem néz ki belőle.Valamelyik bal oldalon található,felül.Valami olyasmit szeretnék varratni,de nem igazán tudják megrajzolni az elképzelésemet.Fontos lenne,kérem segítsetek.Előre is kösz.

valaki ül kint a szárnyon Creative Commons License 2011.08.19 0 0 9279

Olyan aránytalannak tűnik a két szemgödör.

A jobb oldali egy monoklival ( arisztokrata szemüveg ) jobban mutatna szvsz

 

Előzmény: Eleonoora (9276)
Eleonoora Creative Commons License 2011.08.19 0 0 9278

De ez igazán én vagyok,főleg a masni és a rockabilly élvezet :) A koponya tervezés alatt van kiderül mit finomít a mester és mehet a felkarra v a combra :)

Előzmény: Grandeferi (9277)
Grandeferi Creative Commons License 2011.08.19 0 0 9277

:D

 

De ez nem ccéép, meg nem édi, se nem féjszbuk képes! :D

 

Értem én h tetkó, meg mert szép és divat .... de legalább saját maga akarna valamit, nem h az első képet elfogadja amiből már millióegy embernek rajzoltak...

 

Legyen valami amiből tudni lehet h nem egy kiskegyedből kitépett matrica...

Előzmény: Eleonoora (9276)
Eleonoora Creative Commons License 2011.08.19 0 0 9276

Sajnos a hal is ilyen motívum lett,hogy minden boldogtalannak ilyen van,úgyhogy inkább őrá szavazok :)

Előzmény: Grandeferi (9273)
Babulu Creative Commons License 2011.08.18 0 0 9275

Pár éve nekem is tetszett a fül mögött egy. Azóta már többször is szembejött velem. Örülök, hogy nekem nincs olyan :D

Előzmény: Grandeferi (9273)
HardCandy1 Creative Commons License 2011.08.17 0 0 9274

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni mindenkitől akinek van tetkója! Szakdolgozatot készülök írni a tetoválásokról és van egy kérdőívem, amit jó lenne ha minél többen kitöltenének. Csak pár kérdés az egész és nagyon sokat segítene! Előre is köszi mindenkinek aki kitölti! :)

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHpwOVBIZzdvWEtwbzEyUEFMeUExRXc6MQ

Grandeferi Creative Commons License 2011.08.17 0 0 9273

Mekkora divat lett már ez a pillangót a tarkóra?! :D

 

Amíg bent voltam, óránként jött be vagy 2-3 kiscsaj, ránéznek, pillangó?! Igen, honnan tudtad?! Ááá csak tippeltem...

 

Hát mekkora gáz már?! :)

 

Ráadásul mutat a mester egyet, óóóóó ez nagyon jó, ez kell.... már minta nélkül szokta, mert mindenkinek ugyanaz kell... :DDD

 

Tehát ne csodálkozzatok ha jövöre a strandon, mindenkinek kék pillangó lesz a tarkoján, az nem a víztől lesz, hanem az emberi idiótizmustól.. :)

acyy83 Creative Commons License 2011.08.16 0 0 9272

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Nem tud valaki egy megbízható szanszkrit fordítót? Csak 2 szó lefordítására lenne szükségem. Köszönöm

amilon Creative Commons License 2011.08.15 0 0 9271

Jobb is, hogy nem szivja be, mert van rajta egy filmréteg, ami védi.

Én kénytelen voltam két hónapig kenni, mert  ha elfogyott róla a krém, akkor kellemetlenül égett, meg feszült a bőröm.

Egyébként a  tetoválás  teljes gyógyulási ideje egy év.

Előzmény: Grandeferi (9270)
Grandeferi Creative Commons License 2011.08.03 0 0 9270

3-4 hétig? Elkopik a karom! :)

 

Most komoly? Nem fáj, nem viszket, nem ég, lehámlott....

 

Krémezem én, de az az igazság h már hétfőn is csak rajta volt, de nem szívta be a bőröm...

Előzmény: Deep ink (9268)
Eleonoora Creative Commons License 2011.08.03 0 0 9269

Tetoválás..aki egyszer beleszeret..nem tudsz leállni..:)Nekem 7 éve van egy a bokámon..gondoltam elég lesz..ÉS NEM :))

Most egy újabban gondolkodom ill meg is van...kár,hogy már divat lett és nem csak a legelhivatottabbak járnak tetováltatnii.de én tudom hogy nem fogom megbánni :)

Kellemes napot és sok klassz tetoválást kívánok mindenkinek :))

Deep ink Creative Commons License 2011.08.03 0 0 9268

kell krémezni, vékonyan, kb. 3x egy nap

Előzmény: Grandeferi (9267)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!