Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Norka30 5 napja Creative Commons License 166652

Spenót! Majdnem szomszédok vagyunk! 2020 a számom. Igaz, a hármas zónából, ami tévedés. Szerintem befarolok közétek... 

Lekerült rólam a pulzusmérő, repülgettem párat. Tudtam még 3:20-as kilit is futni. Mondjuk 50 méterig :D 

Kíváncsi vagyok, hogy ez a 150% pára és eső mennyit ront a teljesítményen. Tudom, egyéni, de akkor is... 

Előzmény: Spenót (166650)
Alg 5 napja Creative Commons License 166651

Nah rákészülés megvolt, szauna, gyógyvíz, pici úszás tegnap, éljen a céges teambuilding :)

Spenót 5 napja Creative Commons License 166650

Már ezért érdemes volt: ZZIM :)

viktor a takarító 5 napja Creative Commons License 166649
Nem az indulas a fontos, hanem az érkezés...szóval ugaz, hogy méltán elnyerted a verseny előtti legfőbb nyirmogó címet, de holnap aztán tessék futni rendesen :-))
Előzmény: amatőr (166648)
amatőr 5 napja Creative Commons License 166648

Téged nem is fogadna a Központi Nyirmogásminősítő Hivatal, simán elutasítja a kérvényedet...

Ma azért már belehúztam az edzésbe a két nap szünet után: futottam 4,2 km-t 35 perc alatt.
Ha ezt tudnám holnap is tartani, épp beférnék 3 óra alá.
Csak a záróbusz picit gyorsabb lesz, nem?!

Nordschleife, voltak olyan álmaim, hogy az 5 perces iramfutókkal indulok, na igen.

Előzmény: Spenót (166644)
Nordschleife 5 napja Creative Commons License 166647

Nagyon köszönöm! :) Ha holnap is esik, akkor főleg velük szeretnék futni, mert esőben nincs sok tapasztalatom és jól fog jönni, h nem az óra és a megtett kilométerek után kell számolnom hogy hogy állok az 1:45-höz képest...

Előzmény: Alg (166646)
Alg 5 napja Creative Commons License 166646

Futanetről:

1:45 (tervezett tempó: - 4:58-4:59 perc/km, egyenletesen, iramtáblázat) 2-es (zöld) zóna utolsó harmada

Előzmény: Nordschleife (166645)
Nordschleife 5 napja Creative Commons License 166645

Sziasztok!

Egy kérdés ami egyértelműnek tűnik, de inkább megkérdezem. 1:45:00 alatti a célidőm holnapra, a nevezéskor ezt be is jelöltem így a 2. rajtzónába kerültem(zöld 2es). Viszont a 2-es és a 3-as rajtzóna határa pont 1:45-nél van. Az 1:45-ös iramfutók ugye a 2es zónából indulnak?

Spenót 5 napja Creative Commons License 166644

Elismerésem. Én meg jövök itt az egyszerű térdszúrásommal. Ma gyurma után kocogtam 2 km-t futógépen. Nem vagyok túl nyugodt...

Viszont lefogytam a 20. kilómat is. Amikor beneveztem, pont ennyi akartam lenni a versenyre... mondjuk közben módosítottam, hogy további 5-öt fogyok, de arra még kell 1-2 hónap.

Hihetetlen, hogy a gyümölcszabálás elhagyása ennyire bejön...

Előzmény: amatőr (166642)
batman07 5 napja Creative Commons License 166643

Nem tudom, hogy az új cipő miatt, vagy a 2 napos pihenő miatt, vagy mindkettő miatt, de ma a parkfutásomon (5km) az órám szerint 21: 33-at, az ő mérésük szerint 21: 37-et futottam. Legjobb időm 22: 03 volt. Javulok és örülök. :D

amatőr 5 napja Creative Commons License 166642

A verseny előtt nap érzései:

-a vádlim összeállva, egy nagy görcsben

-kapar a torkom

-nem hajlik a térdem

-a vállam ropog

-éhes vagyok.

Ennyi, azt hiszem.

viktor a takarító 5 napja Creative Commons License 166641
Éreztem én, hogy turpisság vala eme tervezett időben...a 14 évvel ezelőtti időd tervezted :-))

Ahogy nézem, egész hosszú lett a lista.
Előzmény: V.Péter (166638)
Spenót 6 napja Creative Commons License 166640

Szia!

Majd lassítok a lánchídnál. Remélem, észrevehető lesz... :-) 

Előzmény: ROHAN_ó (166636)
Sánta Kutya (SK) 6 napja Creative Commons License 166639

Még egy utolsó frissítés lesz holnap este.

Előzmény: V.Péter (166638)
V.Péter 6 napja Creative Commons License 166638

Jelentkezem a listára félmaraton egyéniben. Jelenleg 1:29:54 a tervezett időm, de a verseny végéig még lehet, hogy módosítok rajta.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (166630)
viktor a takarító 6 napja Creative Commons License 166637
Mai napra könnyű fartleket terveztem. Le is mentem 2*3,4 km-re, és beiktattam pár gyorsítást az emelkedőkre, majd a síkon lazítottam. Eredményeként az első kör 16:20 lett, egyik legjobbam. A másodikra jobban toltam felfelé és jobban lazítottam a síkon. Ez 16:01-re volt elég, ami ezen a körön 3mp-cel marad el a PB-től. Remélem, vasárnap is elégedett leszek a végén :)))
ROHAN_ó 6 napja Creative Commons License 166636

Hello Mindenkinek! SK felszólítását követve, leporoltam a fiókomat és röpke félórás harc után meghódítottam! :-) Én a Lánchídi váltópontnál fogok szurkolni!
Jó futást! Jó szurkolást!

amatőr 6 napja Creative Commons License 166635

Nem tudom, mi lesz.

Biztos, ami biztos alapon tegnap nem futottam le az előírt adagot, ma meg pihenő nap van eleve.
Edző néni mindenről tud, na persze.

Spenót 6 napja Creative Commons License 166634

Legpesszimistább forgatókönyv szerint a rajtig szakad az eső, majd kisüt a nap és 1000%-os páratartalomban nyomjuk végig. A befutóra ismét felhőszakadás és villámok lesznek.

Tud valaki jobbat? :)

Előzmény: Norka30 (166633)
Norka30 6 napja Creative Commons License 166633

Rám meg a patikusnéni rám sózta a Gabi baba lanolinos krémet... ami fehér és illatos és egy vicc.

De a többi beszerzésem jól sikerült legalább, megvan a gombócba gyűrhető-csatolható dzseki, gyerekcipőnyi árú  zokni. Ezek után már ne süssön ki a nap. 

Előzmény: procaliber. (166632)
procaliber. 6 napja Creative Commons License 166632

aha és ragacsos, de legalább nem kopik olyan gyorsan le,mint a vazelin

Előzmény: rrroka (166631)
rrroka 6 napja Creative Commons License 166631

Ez a lanolin úgy néz ki mint a gépzsír, az normális, ugye? :)

Előzmény: procaliber. (166590)
Sánta Kutya (SK) 6 napja Creative Commons License 166630

29. Wizz Air Budapest Félmaraton, félmaraton párban, trió és Ligetkör

2014. szeptember 14.

Félmaraton egyéniben

• vat 1:39:59
  • Spenót 2:25 (álomidő: 2:24)
  • amatőr 1:4X, álomidőben 1:44:44
  • Jozsef
  • Pinyo <1:27
  • Norka30 2:12
  • Nordschleife <1:45:00 (első félmaraton)
  • Zilaci
  • Alg, cél a túlélés, 2:00:00 alatt örömbódottá.
  • krilin
  • (istván)

Félmaraton párban

Trió

Ligetkör

Ligetkör babakocsival (Guinness-rekordkísérlet)

• b_feri
  • pen és sepi, babakocsiban tolódik Szofi

Szurkol

• Sistergő
  • sneci (Gellért tér)
  • rohamcsiga (Ágasvár-Galyatető)
  • zsuga (Lánchíd-cél)
  • b_feri
  • larzen + 2 óvodáskorú, Szent István park környéke

Interneten követi (nem létező rovat)

• lunanoctis

Dolgozik

• SK

Máshol versenyez

• Zsazsi: Wachau felmaraton, <2 ora
  • batman07: Powerade Cph félmaraton,  idő: 1:45

Nem viccelünk vele, főleg ezen a listán

• Mosi
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (166573)
Sánta Kutya (SK) 6 napja Creative Commons License 166629

Nem teljesen az, de az igaz, hogy nekem még nem kínálták fel a megfelelő összeget. :-)

Előzmény: ateszking (166597)
procaliber. 6 napja Creative Commons License 166628
mivel a hétvégi baradla trail-en már lesz Hoka teszt igy pontosan lehet tudni milyen cipő,milyen méretben lesz próbálható.De első körben Hoka-ból nem lesz minden.Hazai forgalmazó teszi bele a cipőt nem a gyártó.Viszont fél számmal magyobb/kisebb cipő is ad egy támpontot a kialakitásról,kényelemről.
Előzmény: Spenót (166608)
pen 6 napja Creative Commons License 166627

:)

Előzmény: Spenót (166615)
batman07 6 napja Creative Commons License 166626

213 cm magas vagyok és az egyik lábam fa, arra nem kell cipő,  ezért is vettem egy cipőt csak, kedves Zsazsi.  :-D

Amúgy csak száznyolcvanhét vagyok, nem az a csúszós fajta. 

Előzmény: Spenót (166623)
Pinyo 6 napja Creative Commons License 166625

A héten sajnos továbbszakadt a cipőm orra, amit még június közepén szakított ki egy Börzsönyi fagyökér. Még mindig nem varrtam meg, nem jártam cérna után, meg is lett az eredménye. Mondjuk jól szellőzik.

Este kipróbálom, hogy összepárosítok két jó fél cipőt, mivel az előző cipőm is ugyanez a Pegazus típus volt, ha jól emlékszem annak a jobb cipője lukadt ki.

Így lesz egy zöld 46-os bal + kék 45,5-es Pegazus jobb. Az előzőben 1400km van, mostaniban 1100km, szinte ugyanúgy kopottak, kíváncsi leszek.

Ha nem jön össze, akkor egy még régebbi Sauconyhoz kell visszanyúlnom.

Zsazsi 6 napja Creative Commons License 166624

Ja, meg csak az egyiket vetted meg?! A balost vagy a jobbost? :o)

Előzmény: batman07 (166622)
Spenót 6 napja Creative Commons License 166623

47-es????? Vigyázz, mert könnyen megúszik a vízen :))), bár gondolom nem tegnap óta van ekkora lábad.

Személyesen nem ismerlek, de nem is kötekedem veled, mert ehhez a lábmérethez emberes magasság is tartozhat :)

Előzmény: batman07 (166621)