Keresés

Részletes keresés

nanán756 Creative Commons License 2014.04.23 0 0 688

sürgös  lenne  . hétfőtől   péntekig  heti 5  alkalom. 500-  max 700 ft  /óra  = heti 2500 - 3000 ft.  hetente  kifizetjük  . 

nanán756 Creative Commons License 2014.04.23 0 0 687

reggel  fél  6 tól  fél  7 ig   keresünk  eggy  személyt  aki  elviszi  oviba  a  kislányunkat . a  10  ker. - benn  lakunk. az  őrs  mellett  .  a  tel  számunk  . 06-30-779-48-86.  a  páromé  ( hőlgy ). 0630-574-05-97.  ha  fölhiv  vagy  sms-t  ír  visszahivom.  

Koleszár Krisztina Creative Commons License 2014.04.23 0 0 686

Sziasztok!

20 éves fiatal lány vagyok,aki imádja a gyerekeket és szívesen foglalkozna velük! 
Tapasztalatom nincsen,de van egy 6 évvel fiatalabb kisöcsém akire nagyon sokszor vigyáztam,amíg kisebb volt és egy ugyan annyi idős unokatestvérem,akire szintén. (Egyszerre) Úgy gondolom velük megedződtem egy kicsit :D Itthoni házimunkát 2-3 éve én végzem el édesanyám helyett. Időm az van bőven,hisz iskolába már nem járok és jelenleg munkám sincsen. Nagyon szívesen vállalnék gyermekfelügyeletet,türelmes és megbízható vagyok. A 17. kerületben élek,így itt és a környéken vállalnék gyermekfelügyeletet,de Budapest más területe sem akadály. Fizetés megbeszélés alapján. Ha felkeltettem érdeklősét,nyugodtan írjon és megbeszélünk mindent! 

Pircsi54 Creative Commons License 2014.04.10 0 0 685

Energikus,mozgékony,tanári diplomás babysitter vagyok.

Tiz éve foglalkozom csemetékkel,két nagyszerű felnőtt lányom van.

 Pótnagyiságot vállalok 6 hónapos-kisiskolás korú gyermekek mellett,elsősorban Budapest XX.,XIX.,XXI. kerületében.A többi kerület is szóba jöhet,jó tömegközlekedési feltételekkel.

 Referencia telefonszámot kérésre adok!

 Elérhetőségem:

 zsillimaria@gmail.com

 06 30 4582270

Suba & Akác Creative Commons License 2014.04.09 0 0 684

Sziasztok,

 

Pótnagymamát (és akár Pótnagypapát is) keresünk.

Az Őrség nyugati részén élünk 3 éve egy tanyán. A 3 gyerköcünk (2 fiú 8 és 5 évesek és egy lányka 3 éves) mellé keresnénk hosszú távra "bentlakásos" pótnagyszülőt.

 

Egy önellátó biogazdálkodás felépitésén dolgozunk.

A pótnagyszülő/k feladata a főzés és a gyerekek felügyelete, leckeirás, játszás, meseolvasás stb lenne. Kedv szerint persze házkörüli matatás, kertészkedés.

Különbejáratú lakrészt és teljes ellátást biztositunk cserébe.

Aki tud kérem segitsen!

Köszönettel

Judit

flasch Creative Commons License 2014.04.03 0 0 683

Kedves Nóra!Láttam hogy  ápr.22 re segitséget keresel,én szívesen elválalom szakképzett csecsemögondozó vagyok,jelenleg is dolgozom családnál.Ha szükséges referenciával is rendelkezem.Várom válaszodat 

Arillas70 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 681

Kedves Szülők!

 

Én egy mindig mosolygós, a gyermekeket nagyon szerető nő, anya vagyok.

Csecsemő- és gyermekszakápolói végzettséggel rendelkezem és dolgoztam gondozónőként bölcsődében is. Jelenleg kórházban dolgozom irodai asszisztensként, de továbbra is nagy örömmel foglalkozom kicsikkel, és nagyobbacskákkal is, annál is inkább, mert a saját fiam "sajnos" már kinőtt a babusgatós, játszós időszakból.

Zuglóban lakom, de nagyon szívesen elmegyek más kerületbe is, XIII., XV., XVI.

Szeretettel és nagy örömmel segítenék a kedves szülőknek, ott ahol szükség van rám!

Hétköznaponként 16 h-tól igény szerintig tudok vigyázni gyermekére, alkalmanként hétvégén is ha szükséges, olyankor egész nap mozgósítható vagyok.

 

Várom kedves érdeklődésüket!

Mortisha Addams Creative Commons License 2014.02.28 0 0 680

Sziasztok! Anyukám gyermek felügyeletet vállal! A referencia én vagyok, 33 éves, boldog és elégedett felnőtt.... Nagyon jól főz,türelmes, megbízható és nagyon kedves. Szigorú a lecke kikérdezésben és szuperül mesél. Sok szabadideje van, fiatalos. Elmegy a suliba, oviba a gyerekekért, hazaviszi őket, főz Nekik, kikérdezi a leckét vagy ha este szeretnétek elmenni bulizni, akkor vigyáz rájuk. Van autója is, tehát abszolút mobil. Érdeklődni nálam, privátban vagy telefonon a 0630 233 25 11-es telefonszámon.

Loncy74 Creative Commons License 2014.02.27 0 0 679

szia ... engem érdekel  ha még aktuális ... de írtam neked egy e-mailt . 

Előzmény: rofimalac75 (678)
rofimalac75 Creative Commons License 2014.02.16 0 0 678

Gödöllő környékére keresnék 2 éves kislány mellé hétköznapra bébiszittert. Már bölcsibe jár, de átlag 2 hetente elkap vmit, sajnos a munkahelyemen már nem tolerálják a sok hiányzást :( Szóval olyan jelentkezését várjuk, aki egy beteg gyereket is el tud látni.

nanán756 Creative Commons License 2014.02.12 0 0 677

köszönjük  szépenn  most  találtunk  valakit  de  leirom  a  számodat  s  a  cimedet  s  nem  felejtem  a  jelentkezésedet

Előzmény: Saldrissa (676)
Saldrissa Creative Commons License 2014.02.12 0 0 676

Szia!

 

Ha még aktuális akkor én tudnám vállalni. Én egy 26 éves életvidám egyetemista lány vagyok, már gimnazista korom óta vigyázok gyerekekre. Jelenleg is délutánjaimat egy 3 éves kisfiúval töltöm. Ha szeretnél önéletrajzot vagy fényképet szívesen küldök.

 

elérhetőségeim:

 

e-mail: saldrissa@freemail.hu

 

tel.: 06706153329

Előzmény: nanán756 (674)
muter 1960 Creative Commons License 2014.02.12 0 0 675

54 éves minden káros szenvedélytől mentes fitt, jó kedélyű  3 felnőtt gyerekes nő vagyok. Jelenleg ikrek mellett vagyok mint pótnagyi , de ez nincs mindennap és inkább csak délután kell menni.

Ezért keresek reggeli vagy esti esetleg heti egy-két napi gyermekfelügyeletet. Budapesten a 4. kerületben lakom. Többet azért nem írok, mert tapasztalatból tudom, hogy a személyes találkozás

a legfontosabb.

telefonszám:0620/3897852

nanán756 Creative Commons License 2014.02.08 0 0 674

üdv  mindenkit  .  sürgösenn  keresünk  az  őrs  környékére  eggy  20- 45  éves  korbann  lévő  nőt  reggel fél    6 - tól fél   7-  ig  . ébresztés  , őltözés  s  oviba  vinni  .  ennyi  mert délután  mí  intézzük .    havi  kb  10  ezer  ft  .  jövő  heti  kezdéssel kellene 500 ft / óra  

nanán756 Creative Commons License 2014.02.08 0 0 673

üdvözöllek  VIKTÓRIA  .    a  tavaly  irtál hogy  vállalnád  a  korai  oviba  vivést  .  most  sürgösebb  lett   a  dolog . beszélhetnénk  esetleg  minél  hamarabb mert  találtunk  valakit csak  lehet  hogy  nem  válik  be  .  a  tel  számom  .  +36307794886.  csak  irj  üzit  s  visszahívlak  . vagy  itt  a  fórumonn

Előzmény: Viktória Polyák (645)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.24 0 0 672

Hosszú évek óta foglalkozom gyermekekkel.

 

A csemeték mellett több hónapot, akár éveket töltök, igény szerint. Leghosszabb időszakom közel 4 év volt, a mai napig jár hozzánk a kisfiú, ha a szülőknek elfoglaltságuk van.


8 hónapos korától neveltem, szerettem, tanítottam Őt.

 

Sokat játszom a kicsikkel, a mondókák, versek, énekek, mesék a mindennapokhoz tartoznak.

 

Nyári időszakban több órás sétát teszünk, nagyobbakkal hatalmasat játszunk, /bújócska, fogócska, homokozás, focizás, stb./ de a télen sem lustálkodunk!

 

A  mozgásfejlesztés, képességfejlesztés velejárója a növekvő gyermekkel történő foglalkozásoknak. Értek a gyermekekhez, s szeretetemre, szeretettel, mosollyal reagálnak.

Kreatív munkáinknak a szülők is örülnek!! :-)

 

59 éves egészséges, energikus, mosolygós, vidám nő vagyok!

 
Napi 4-6-8 órás, vagy több óra számban gondolkodom, valamint hosszú távban.

 

Jelenleg egy 2,5 éves kislánnyal "töltöm az időmet" - sajnos csak heti egy-két alkalommal.

 

Csecsemőkortól vállalom a kicsiket Bp-en, esetleg külföldön /Angliában, Ausztriában/.

 

A legkisebb gyermek kéthetes volt, akit rám bíztak a szülei.

 

Késő esti és éjszakai felügyelet is vállalok, valamint nappali alkalmi foglalkozásokat,  amennyiben elfoglaltságuk akad.

 

gyermeki@citromail.hu

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.24 0 0 671



 Hosszú évek óta foglalkozom gyermekekkel.

 

A csemeték mellett több hónapot, akár éveket töltök, igény szerint. Leghosszabb időszakom közel 4 év volt, a mai napig jár hozzánk a kisfiú, ha a szülőknek elfoglaltságuk van.


8 hónapos korától neveltem, szerettem, tanítottam Őt.

 

Sokat játszom a kicsikkel, a mondókák, versek, énekek, mesék a mindennapokhoz tartoznak.

 

Nyári időszakban több órás sétát teszünk, nagyobbakkal hatalmasat játszunk, /bújócska, fogócska, homokozás, focizás, stb./ de a télen sem lustálkodunk!

 

A  mozgásfejlesztés, képességfejlesztés velejárója a növekvő gyermekkel történő foglalkozásoknak. Értek a gyermekekhez, s szeretetemre, szeretettel, mosollyal reagálnak.

Kreatív munkáinknak a szülők is örülnek!! :-)

 

59 éves egészséges, energikus, mosolygós, vidám nő vagyok!

 
Napi 4-6-8 órás, vagy több óra számban gondolkodom, valamint hosszú távban.

 

Jelenleg egy 2,5 éves kislánnyal "töltöm az időmet" - sajnos csak heti egy-két alkalommal.

 

Csecsemőkortól vállalom a kicsiket Bp-en, esetleg külföldön /Angliában, Ausztriában/.

 

A legkisebb gyermek kéthetes volt, akit rám bíztak a szülei.

 

Késő esti és éjszakai felügyelet is vállalok, valamint nappali alkalmi foglalkozásokat,  amennyiben elfoglaltságuk akad.

 

gyermeki@citromail.hu

 

paff 99 Creative Commons License 2014.01.23 0 0 670

tudod kedves rolller  nem akkor kell keresni valakit aki elviszi oviba a gyerekemet amikor már van munkám hanem előtte amig nincs -nem akkor kapkodni a fejed hogy hová tegyed a gyereked

 

paff 99 Creative Commons License 2014.01.23 0 0 669

igen régebben az apukája is tett fel hirdetést most meg én az anyuka tettem fel.jelenleg nincs munkám munkát keresek és sajnos a legtöbb munkahelyen 6-ra kell ott lenni és sajnos nincs aki elvigye oviba .az apukája is korán megy dolgozni.de egyébként én is vállalok gyerekfelügyeletet.

rollller Creative Commons License 2014.01.23 0 0 668

tegnap meg ugyanennek a kislanynak az anyukaja/apukaja (?!) neveben mint munkanelkuli gyerekvigyazast ajanlottal, most meg hirtelen reggelre lett melo? 

Előzmény: paff 99 (667)
paff 99 Creative Commons License 2014.01.23 0 0 667

keresek valakit aki korán  fél 5 re tudna jönni egy 5 éves kislányt oviba elvinni fél hétre  500 ft/óra bérért hétfőtől péntekig .rákosfalvára kellene jönni .sürgős lenne

paff 99 Creative Commons License 2014.01.22 0 0 666

egy 5 éves kislány édesanyja vagyok .szivesen vigyáznék gyerekekre de 8-14-ig .jelenleg munkanélküli vagyok         tel:06305740597             lehetőleg az őrs vezér környékén

nyirorso Creative Commons License 2014.01.22 0 0 665

Szeretném megkérdezni,hogy talált-e már babysittert?

nyirorsi@gmail.com

Gyermekintenzív terápiás szakaszisztens vagyok,és jelenleg is kórházban dolgozom.A 6-ik kerületben lakom.

 

Előzmény: drakulady. (658)
KarolyTt Creative Commons License 2014.01.14 0 0 664

Szia Lili!

 

Érdeklődnék találtál e már megfelelő személyt a fiad mellé? Ha még nem, akkor szeretnék egyeztetni. Ha meg adnál egy e-mail cimet elküldenék neked egy jelentkezést(Néhány sorban magamról és egy önéletrajz).

 

Tisztelettel Tóth Károly

Előzmény: Lili/Petike (655)
_Szilvi_ Creative Commons License 2014.01.13 0 0 663

Kedves Fórumozok!

 

Megbízható,nem dohányz,türelmes gyermekcentrikus nő vagyok.

 

Szívesen vállalom gyermekük felügyeletét hétköznapokon délután 5 órától-esti órákig Budapest egész területén.

 

Fő állásban dolgozom,de az esti-délutáni óráim szabadok. Hétvégén egész nap tudom vállalni a gyermeket/gyermekeket, ha szükség van rá a házimunkában is besegítek, főzés,mosogatás.

 

Több éves tapasztalattal rendelkezem.

Jelenleg is járok egy családhoz,ahol most egy éves a kisfiú. 500Ft-os órabérben dolgozom.

 

Amennyiben szimpatikusnak talál,kérem keressen fel az elérhetőségeim egyikén.

 

Tel.: 06 30-446-178

 

b.szilvia65@freemail.hu

Klaudia 92 Creative Commons License 2014.01.11 0 0 662

Sziasztok ! 

Érdeklödni szeretnék hogy leszeretném tenni a bébissziterkedői tanfolyamot egy olyan kérdésem lenne hozzá hogy ahoz hogy abban tudjak dolgozni egyéni válalkozonak kell lennem vagy nem kell tudni számlát adni vagy hogy megy ez a dolog ?

 

Segitségeteket előre is köszönöm!

réka4 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 661

Szia!

Nagyon szívesen elvállalnám az ajánlatot! Sokat foglalkoztam már gyerekakkel, több családnál vigyáztam pici gyerekekre, játszóházban is dolgoztam. Még diák vagyok (23 éves), úgyhogy a délutáni, főleg esti időpont megfelel (minden délután, akár alkamanként hétvégén is).Én is a belvárosban lakom, úgyhogy ezzel sem lenne probléma.

Ezen a címen el tudsz érni: laczkoreka@gmail.com

 

Előzmény: drakulady. (658)
Mariannna Creative Commons License 2014.01.04 0 0 660

babysitterkedést vállalok.26 éves bécsben élő lány vagyok. goldgloss@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.03 0 0 659

 

A dec. 17-i /ha jól láttam, akkor adtam fel/ hirdetésem még aktuális.

 

Keresem azt az új családot, ahol kicsi baba, gyermek van, s a szülőknek dolgozniuk szükséges.

 

Ha alkalmi jelleggel keresnek a baba mellé babacsőszt, azt is szívesen vállalom, jelenleg egy 2,5 éves kislánnyal foglalkozom az esti, késő esti órákban, alkalmanként.

 

 

Ismerkedhetnek velem: a www.babacsosz.hupont.hu oldalon

 

 

Mivel nem nézek be mindennap az oldalra, kérem az elérhetőségemen keressen, akinek gyermekekhez értő babysitterre van szüksége.

 

 

E-mail címem

 

mmmari151@gmail.com

 

vagy gyermeki@citromail.hu

 

 

Üdvözlettel: M.

drakulady. Creative Commons License 2014.01.01 0 0 658

Sziasztok.

 

Féléves kisfiam mellé keresek bébiszittert napi pár órában, leginkább a délutáni, esti időpontok lennének jók. Pesten, a belvárosban lakunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!