Keresés

Részletes keresés

.::.Melinda.::. Creative Commons License 2007.07.06 0 0 4551
Sikerült!!!!!! Körbejártam mindent, és végül a T...co bevásárlósorán lévő gyógynövényboltban volt. A leírtak alapján az ami neked is van, az ára is csaknem hajszálra annyi volt. :) Nagyon megörültem, az eladó meg ott röhögött rajtam hogy esőtáncot lejtettem. :) Rá is van írva hogy bőnyugtató, gyulladás és fájdalomcsillapító. Jót vettem?
Előzmény: Flava (4539)
Theia Creative Commons License 2007.07.06 0 0 4550
Hát, az industrial megint csúszik két hetet, mert két hét alatt még mindig nem érkezett meg a megrendelt piercing. Csak 3 cm-es van, az meg pici. Jövő héten meg elutazom, úgyhogy most meg emiatt kell várnom. Pedig már annyira rákészültem a dologra... :-(
Előzmény: Flava (4548)
.::.Melinda.::. Creative Commons License 2007.07.06 0 0 4549
Azt is csinálom jobb híján, alkohollal kenegetem. Megkerestem egy piercert msn-en és megkérdeztem nem baj-e az alkohol. Azt mondta hogy még az elején mikor sebes akkor nem szabad, dehát nekem már viszonylag régi és így nem gond.
De a gyógyszertárban ajánlottak egy antibiotikumos kenőcsöt amit kipróbáltam, gentamicin-wagner a neve, na attól se jobb se rosszabb nem lett, pedig azt mondták hogyha ez nem válik be akkor orvos! Elolvastam a használatit, és benne van hogy valamilyen konkrét valami okozta valamilyen gyulladásra való csak. (eztjólmegaszontam) De lehet hogy nekem nem olyan fajta gyulladásom van, és azért nem használt. Orvoshoz azért sem megyek!!!

Ja, bent voltam a városban, és az összes gyógyszertárba bementem amit találtam és egyikben sem volt aloé. Aztán találtam egy gyógynövényest és ott még csak nem is hallottak róla. :( Flava, a tiédet egy másik dimenzió/galaxisban vetted? :)
Előzmény: Flava (4542)
Flava Creative Commons License 2007.07.06 0 0 4548
Huhh, a Hyperol nekem nagyon nem jött be: úgy kiszáradt tőle a bőröm, hogy attól gyulladt be a köldököm. Bár lehet, hogy "túlfertőtlenítettem", az nem tett jót nekijeee.
Sok sikert az industrialhoz!
Előzmény: Theia (4546)
Flava Creative Commons License 2007.07.06 0 0 4547
Úgy tudom, hogy van a Tetrán kenőcs, amit vény nélkül lehet kapni, és trutymós-nyúlós az állaga, meg van a Tetrán szemkenőcs, ami csak vényre kapható. Na, ez utóbbi lehet a "döfősebb", azaz a hatásosabb, a család ezt használja vágásokra, sőt, a kuytikat és a cicát is ezzel kezeljük, ha lesérülnek.
Előzmény: baybee (4544)
Theia Creative Commons License 2007.07.05 0 0 4546
A jól bevált sós oldat mellett van egy új felfedezésem: a hyperol oldat. :-) Kb két hete nekiestem a fülemnek és házilag gyártottam rá egy lyukat. :-P Jó, volt itthon lidocain spray, meg steril tű, viszont az orvosi fémre jól bedagadt a fülem, én meg türelmetlen voltam sózni és a piercerem javasolta a hyperolt. A patikában ugyan elsőre azt mondták, hogy nincs, később viszont kiderült, hogy van folyadékban is, nem csak tablettában. Kb 2-300 Ft volt egy deci, és töményen 1-3 nap alatt rendbe hozta a fülem. Persze kinek mi válik be...
Holnap pedig megyek megcsináltatni az industrial pc-met, eddig várnom kellett, mert nem volt raktáron 3,5 centis :-D
Teaway Creative Commons License 2007.07.05 0 0 4545
Persze, bármeddig! :)
Hát amelyikről gondolod...amúgy teljesen mind1, mindkettő hozzád tartozik.
Előzmény: Flava (4543)
baybee Creative Commons License 2007.07.05 0 0 4544
A tetrán sztem amúgy sem gyulladás csökkentő. Mrt én pl akkor kaptam tetránt, amikor véletlenül nagyon belevágtam a lábujj körmömbe és begennyesedett. És azt arra kaptam akkor, hogy összeszedje a gennyet és hamarabb kifakadjon. Bocsi, tudom ez nem szép sztory, de nem kell elképzelni. ;O)
Vagy a tetránból is van többféle?
Előzmény: Flava (4542)
Flava Creative Commons License 2007.07.05 0 0 4543
Khm, otthon van 2 digit gép, csak amikor hazajutok, valahogy mindig elfelejtem... Jövő utáni hétig kibírod?;-)
De hoppá, a köldökömet vagy a "cúnyámat" akarod látni? Nagyon nem mindegy...
Előzmény: Teaway (4541)
Flava Creative Commons License 2007.07.05 0 0 4542
Na, próbáld meg így: alkeszban fertőtleníted az éxert néhány percig, a lyukakat is áttörlöd vele, aztán beteszed az ékszert, és megfogadod, hogy néhány hónapig nem veszed ki. Utána kerítesz aloét és azzal fújkálod, vagy amit a doki mond. (Én a Tetránt olvastam, de nekem klasszul begyullasztotta a zsíros-trutyis vivőanyag...)
Gyógyulgass...
Előzmény: .::.Melinda.::. (4540)
Teaway Creative Commons License 2007.07.04 0 0 4541
Mikor látunk róla képet?
Előzmény: Flava (4539)
.::.Melinda.::. Creative Commons License 2007.07.04 0 0 4540
Tudom hogy nem kellett volna kivenni, de mondom nem fájt és már gyógyultnak tűnt. Kívülről semmi nyoma nincs hogy gyulladt lenne, csak akkor láttam meg hogy piros amikor kivettem. Ez valami kis enyhe gyullagás lehet szerintem simán segítene az aloé. Köszi a tippet keresek is egy boltot. Csakhát emiatt nem tud gyógyulni. Anya úgyis megy dokihoz mostanság, megkérdeztetem van-e valami tipp. Véglegesen kivenni nem fogom az tuti, a kedvesem is azt mondja hogy olyan hiányérzete lenne. :)
Előzmény: Flava (4539)
Flava Creative Commons License 2007.07.04 0 0 4539
Szia!
Gyógynövényboltban vettem, fújós, 1800 HUF volt, viszont nekem ettől gyógyult meg! Ráfújod, belemozgatod, ennyi.
És ne vedd ki az éxert legalább fél évig! Nekem február végi, csak akkor volt kinn, amikor vágtak a szárból. Pedig már lehetne csereberélni, hiszen meggyógyult, de nem merem, annyit b@szakodtam vele, örülök, hogy rendbejött...
Előzmény: .::.Melinda.::. (4538)
.::.Melinda.::. Creative Commons License 2007.07.03 0 0 4538
Flava! Honnan szerzed az aloé-t? Mert nem ártana nekem se, és 4 gyógyszertárban voltam, és vagy már nem tartanak, vagy néztek rám mint egy gyogyósra. :( mostmár nagyon elegem van, le kéne húznom valamivel a gyulladást, van amikor szép, de ha kiveszem, belül a lik piros. :( Amúgy nem viszket, nem fáj, elvileg a fém sem baj, nem tudom miért nem akar végre begyógyulni. Március 9-i. :((((
Teaway Creative Commons License 2007.06.30 0 0 4537
ööö...a mázlisták! :))
Előzmény: Flava (4536)
Flava Creative Commons License 2007.06.30 0 0 4536
Naná!:-)
Eddig 3-an látták, mindenki nyaral...
Előzmény: Teaway (4532)
Teaway Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4535
Ha délben legalább 20°C van, és nincs eső, az nekem már nyár! :)
Előzmény: baybee (4534)
baybee Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4534
Én is Bp. De itt tegnap hideg volt. Legalábbis nem mondhatni, hogy tombolt a nyár. :O)
Előzmény: Teaway (4533)
Teaway Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4533
Bp.
Előzmény: baybee (4530)
Teaway Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4532
És a barátoknak meg is mutatod a karikát? :)
Előzmény: Flava (4531)
Flava Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4531
Karesz=karika, csak a barátoknak... :-)
Előzmény: Teaway (4529)
baybee Creative Commons License 2007.06.28 0 0 4530
Te hol vagy, ahol nyár van? Megyek én is oda, mert itt is hííííííídeg van.
Előzmény: Teaway (4529)
Teaway Creative Commons License 2007.06.28 0 0 4529
Itt tombol a nyár ezerrel...mijaza karesz?
Előzmény: Flava (4528)
Flava Creative Commons License 2007.06.28 0 0 4528
Vacvac, hideg van, visszafarmerosodtam, hurrá!!! Bugyingó is van a karesz és a farmer közt, remélem, most már jobban bírja a kicsike a kiképzést, mint néhány napja...
Előzmény: Teaway (4527)
Teaway Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4527
Jaaa...akkor ok, de ezt eddig nem mondtad...:)
Előzmény: Flava (4526)
Flava Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4526
Vót bugyi, bár icikepicike;-)
Előzmény: Teaway (4524)
Anna_* Creative Commons License 2007.06.26 0 0 4525
Köszi szépen sokat segítettél.:)
Előzmény: P!nk63 (4522)
Teaway Creative Commons License 2007.06.26 0 0 4524
Köszi:)

Ilyen melegben farmer? Amúgy tényleg hiba volt, nem ártott volna közéjük vmi bugyiféle...
Előzmény: Flava (4523)
Flava Creative Commons License 2007.06.26 0 0 4523
Jajne:-)
Nézd, ezt találtam:
"Milyen hatása van a Solimar fürdősónak?
Régóta ismert az a jótékony hatás, amelyet a Holt-tenger vize kifejt a különböző betegségekre. A gyógyhatás a só kémiai összetételének tulajdonítható. A holt-tengeri só kálium- és magnézium-ionokban gazdag, nátrium-tartalma alacsony (szemben a világtengerek sójával), míg bromid tartalma magas. A fürdő alkalmazása során ásványi anyagai behatolnak a bőrbe és felszívódnak. A fürdősó magas magnézium-ion tartalma a pszoriázis-os gócok visszaszorítását, leszáradását segítik. Reumatológiai szempontból a kalcium-ionoknak van jelentősége, melyek hozzájárulnak a porcszövet mechanikai tulajdonságainak javításához. A fürdő megkönnyíti a mozgást a különböző izommerevségi állapotokban."
(http://www.teva.hu/index.php?id=44&cid=376)

Na?

Ja, és hiba volt az alig hetes puncipiercingemre farmert húzni. Ne tegyétek, mijáúúú!
Mindenki (kivéve engem) nagy örömére szoknyát hordok.
Előzmény: Teaway (4521)
P!nk63 Creative Commons License 2007.06.25 0 0 4522
Függ attól, hogy már mennyi ideje lett szúratva ill. lehet "edzeni" a lyukat, úgy, hogy pl otthon vagy és kiveszed valamennyi időre és csak egy bizonyos idő elteltével rakod vissza és ezt minnél nagyobb időre tolod ki. Én ezzel nem szórakozom, de mivel steril melóhelyen vok, így egy napot simán kibír L alakú pcvel. A lyuk meg ha szépen begyógyúlt, akkor később sem fog nagy heg maradni, mert már láttam egy pár ember orrát, és csak egy kis pont, ami közelről látszik.
Előzmény: Anna_* (4519)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!