Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.07 0 0 1180

Minden áldott nap gyantázom...

 

a hátamat is:)Ö)

Nagycsöpi Creative Commons License 2006.02.07 0 0 1179
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.30 0 0 1178



Törölt nick Creative Commons License 2006.01.27 0 0 1177
Hát már eléggé ki lett tárgyalva, hogy stílszerű legyek "töviről hegyire" :) kibeszéltük már a témát. :)

Mostanában több harminchoz közeli lányt kérdeztem meg a dologról és a legtöbbjük azt mondta, hogy még nem találkozott ilyennel... Érdekes, mivel közben a fiatalabb lány ismerőseim meg azt mondják, hogy nem hogy nem találkoztak még, de mondhatni elvárják a dolgot...
Előzmény: gygyuszi (1175)
Robby.R Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1176
pedig érdekes a téma, kár, hogy kevesen szólalnak meg.. :-)
Előzmény: gygyuszi (1175)
gygyuszi Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1175
Na ez a téma sem érdekel senkit!
gygyuszi Creative Commons License 2006.01.15 0 0 1174

Szia.

Egyeltalán nem a szexmániások csinálják.

Én régen kipróbáltam, és a szexuális együttlét teljesen más volt.

Nem mindegy, hogy a NŐ a szörben dúrkál, vagy a finom, érzéki bört símogatja, puszílgatja, nyalogatja.

Én azt javaslom inndenkinek, hogy próbálja ki , utánna döntsön, neki hogyan jobb.

Előzmény: Enervous (1165)
tom1976 Creative Commons License 2005.12.21 0 0 1172
én rendszeresen borotválom..
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.13 0 0 1171
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.13 0 0 1170
Hát ha ennyire nincs válasz, akkor mi lenne ha te lennél a pionír a témában? :)
Előzmény: rézfánfütyülő (1167)
laca76 Creative Commons License 2005.11.11 0 0 1169
Hölgyeim a kivánságotok parancs, egy pár új képecske az új fazonomról!!!!! Hogy tetszik ????????????? :O)))))))))) Írjátok meg hogy igy jobb vagy teljessen kopaszon!!!!! Köszi és csók lányok
Előzmény: Cuki25 (1160)
bbf Creative Commons License 2005.11.07 0 0 1168
Hi!
hogy lehet úgy gyantázni ,hogy ne fájjon?
rézfánfütyülő Creative Commons License 2005.11.07 0 0 1167

Sziasztok !

 

Borotválás után hamar borostás lesz.

Epilátorral próbálta más valaki ?

Törölt nick Creative Commons License 2005.11.05 0 0 1166
Ha valaki ezt csak azért csinálja hogy a szexuális életét feldobja... akkor lehet hogy a szexmániások között ez elterjedtebb, viszont szerintem sokan vannak vele úgy, hogy egyszer ilyen-olyan oknák fogva kipróbálták, és valamiért megszerették. Mondjuk részemről kényelmesebb, és számomra jobban is tetszik így, nekem ennyi elég is lenne. Persze emellett ott van a dolognak az a része, hogy akivel épp együtt vagyok, annak ez bejön és őt ez izgatja... De ha ez nem lenne meg, engem akkor sem látnál szőrösen...
Mondjuk hazudnék ha azt mondanám, hogy amikor először leszedtem a szőrt, akkor nem azért tettem meg hogy kipróbáljam milyen úgy a keksz... :)
Előzmény: Enervous (1165)
Enervous Creative Commons License 2005.11.03 0 0 1165

Olyan érdekes dolog ez az egész borotválósdi műfaj! Ahogy itt látom nagyon sokan járatosak vagytok e témában de úgy igazából egy csomó ember meghökken tőle (vagy csak teszi az ártatlant?) Nem tudom ki hogy van vele de én csak egy emberrel beszéltem erről a témáról és ő is állítólag csak egyszer próbálta ki játékból az asszonnyal de úgy igazából nem nagyon ragozta viszont az illető szexmániás. Létezik az hogy csak a szexmániások csinálják ezt vagy az átlag heti 1x játszadozók is?

gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.11.01 0 0 1164

Csak azt ha ferde :)

Most ez a divat? Nekem is el kellene ferdítenem :)

Előzmény: Örzsi (1162)
Enervous Creative Commons License 2005.11.01 0 0 1163
Sziasztok ! Most regisztráltam. Én is borotválom, mert szerintem az nagyon izgató. Viszont az nagyon idegesít , hogy két nap után már borostás. Asszony mindig azt mondja, hogy neki mindegy milyen, de ha nem borotválom két hétig, akkor jön a leszúrás, hogy mi ez az igénytelenség.
Örzsi Creative Commons License 2005.10.20 0 0 1162

En sem szeretem ha a baratome tul szoros...

prapampam Creative Commons License 2005.10.19 0 0 1161

szasztok!

 

én 38 vagyok nem valami aktmodell alakú de azért szeretnek a csajok O yeee!! meg a nejem:)))) én is hosszú évek óta borotválom magam. a zacsit meg a honaljam, a fanszőröm csak hajnyíróval egész rövid borostára nyírom mert a borotvlástol kipattog. de így is jó. Ha nem tudom valamiért egy hétig leszedni, hát minden bajom van, és utána olyan jó érzés megszabadulni a szőreimtöl.A fenekemet nem nagyon szeretem borotválni mert sofőr vagyok és baromi rossz amikor serken:))) így hát aztaz asszonnyal szoktam lenyiratni a hajvágóval, egyébként néha a hátamat is ő szokta. De érdekes módon a nejem (jó csaj) nem szokta magát csak a lábán meg a hónalján szőrteleniteni. a pinusa olyan szőrös mint egy nagy göndör szénaboglya. de én pl. nagyon birom! szeretek beletúrni:)))

Cuki25 Creative Commons License 2005.10.18 0 0 1160

srácok, nem akartok újabb képeket felrakni? Már rég láttunk szép borotvált fütyit.

tothpety Creative Commons License 2005.10.18 0 0 1159

Kicsit gondolkozzunk... Mi van, ha reggel felkelsz, és úgy érzed, hogy bök a borosta az arcodon...? Na...? Megvan...? Hát ugyanazt kell csinálni.

 

Előzmény: don pepe (1152)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2005.10.14 0 0 1158

Egy történet, ami a www.circlist.com lapon jelent meg. Az érdekes részek aláhúzva!

 

 

Muzulmán apa körülmetélteti a nevelt fiait

Amikor anyánk újra férjhez ment egy elragadó arab férfihez, mi mind vele együtt – nővéremmel és a bátyámmal – Dubaiba költöztük.  Mivel nagyon vallásos muzulmán, ezért mi mindannyian nagyon szívesen áttártünk az Iszlámra és vallásos iskolába mentünk.  Anyánk és a nővérünk fátylat és hosszú ruhát kezdtek hordani, és kezdtek úgy élni, mint a környékbeli arab nők és mi a bátyámmal a szomszéd arab fiúkkal játszottunk.

Nyáron érkeztünk Dubaiba, amikor iskolai szünet volt.  Új apánk magához hívott bennünket, fiúkat, és azt mondta, hogy elő fog készíteni arra, hogy mint muzulmánok kezdjünk új életet.  Elmagyarázta, hogy a vallásos szokások részeként, a muzulmán férfiak borotválják a szeméremszőrzetüket és a hónaljukat.  Megkért bennünket, vetkőzzünk le, hogy megmutathassa hogyan kell csinálni.  Mindketten nagyon olyanok akartunk lenni, mint a többi fiú. 

A bátyám 16 éves volt, és amikor levetközött, láttam, hogy fekete szőr borítja a pénisze környékét és már a hónalja is szőrös volt.  Új apánk akkor fogott egy borotvát és gondosan leborotvált minden szőrzetet, hogy közben ne ejtsen vágást.  A bátyám teljesen szőrtelen lett, és a farka és golyói szabadon voltak.  Azután én is levetkőztem, de mivel cask 13 éves voltam, nekem még nem nőtt a szőröm, így teljesen egyformák voltunk.   Apánk azt mondta, majd engem is megtanít, hogyan kell majd csinálni, ha elkezd nőni a szőröm.

 A másik fontos dolog, mondta, hogy körül kell metélni bennünket, ahogy minden muzulmán körül van metélve, de majd másnap kell a klinikára menni, ahol majd megcsinálják.  Apánk elmagyarázta, hogy én a tökéletes korban vagyok ehhez, s bár a bátyám már egy kicsit idős, nagyon fontos dolog ezt megcsináltatni, úgy hogy mindketten körül leszünk metélve és borotválva, mielőtt elkezdjük az új iskolát, ahol a többi fiú is ugyanilyen lesz.  Egy kicsit idegesek voltunk, de nagyon izgatottak is, és az, hogy ugyanolyanok leszünk mint a többi fiú, nagyon jó volt.

 Másnap az egész család együtt ment a klinikára.  Először apánk, a bátyám és én együtt bementünk a doktorhoz.  Mindketten levetkőztünk, és két szomszédos vizsgálóasztalra feküdtünk.  Apánk elmagyarázta, hogy előző nap megborotváltak bennünket ls most készen állunk a körülmetélésre.  A doktor megkérdezte, hogy készen állnuk-e és mi örömmel válaszoltunk: igen.  Aztán a doktor megkérdezte, milyen körülmetélést csináljon, és apánk azt mondta, hogy nagyon lent (a makknál) legyen és nagyon feszes.  Mindketten egyértettünk.  A műtétnek ez a módja azt jelentette, hogy a fityma belső részét mind eltávolítják és a külső részből is annyit, amennyit lehet, hogy a bőrnek semmi mozgása ne legyen a száron.  A kantárt is el fogják távolítani, és a bevágást a lehető legmélyebben fogják csinálni, hogy fej hátsó része (a makk alatti rész) nagyon síma legyen.  Aztán a doktor megcsinált az operációt.  Mindketten nagyon meg vagyunk elégedve az eredménnyel, és boldogok vagyunk, hogy tiszta, muzulmán férfiak vagyunk.  Mind a mai napig borotváljuk magunkat és a fiainkat is körülmetéltettük.

 (Fordítás a www.circlist.com -ról.)  

Előzmény: Jóvágású fiú (1157)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1157

A helyzet ennél bonyolultabb:

 

Az iszlám vallás tisztasági szokásai (s nem a Korán) írják elő a hónalj, a nemi részek, valamint a segg-szőrzet eltávolítását, alapvetően higiéniai okokból, s ugyanilyen előírás - "tiszteletreméltó szokás" - a körülmetélés is. A teljes testszőrzet eltávolítása nincs előírva, de figyelemmel arra, hogy az araboknak, törököknek, perzsáknak és a legtöbb más muzulmánnak nagyon erős testszőrzete van, a dolog lehetetlen is lenne. (A délkelet-ázsiai muzulmánoknak - malájon, indonézek - kevésbé erős szőrzetáek, kb annyira mint a kelet-ázsiaiak.) Tehát mondjuk egy török strandon azt lehet látni, hogy az egyébként erős arc-szőrzetű, erősen szőrös mellű és olykor hátú török pasasoknak borotvált a hónalja.

Előzmény: Törölt nick (1150)
shadows Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1156

Nagyon jó a hasonlat, a fű meg a szőr (:

 

Előzmény: warme (1155)
warme Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1155
A borostát nem tart semeddig lekapni az esti fürdéskor. Pár perc alatt megvan ha rendszeresen nyírod. Olyan mint a fű. Ha rendszeresen vágot, kevés időt kell ráfordítani, gyorsan megy a nyírás. De ha hetekig elhanyagolod, akkor a nagyranőtt, meg elborult fűszálakat nehéz nyírni. :)
shadows Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1154
Na ez az, de az lenne a jó, ha legalább egy hétig kitartana.
Előzmény: warme (1153)
warme Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1153
Rendszeresen borotválni kell, akkor nem bök. Az már alkatilag változik hogy milyen gyakran. Amúgy akkor sem olyan elviselhetetlen. Van amikor borotválom, van amikor nem. Mikor milyen kedvem van.
don pepe Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1152
és ha nő a borosta? nem bök?
Előzmény: tothpety (1151)
tothpety Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1151

Vannak hát. És nem csak "kétes" fiúk. Akinek sose volt még csupasz, el se tudja képzelni, mennyivel jobban érzi magát az ember a bőrében.

 

Előzmény: don pepe (1147)
don pepe Creative Commons License 2005.09.29 0 0 1149
max majd összevonják... :-)))))))
Előzmény: Donkey Hote (1148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!