Keresés

Részletes keresés

Nerdy Creative Commons License 2003.06.12 0 0 1553
biztosan valamelyik gyerekemmel jártál, mert én annak idején csak egy fél évet jártam a Batyiba, utána Attillás voltam (mai Kosztolányis)
Előzmény: chromax (1552)
chromax Creative Commons License 2003.06.12 0 0 1552
de jó lenne tudni végre hogy a fiaddal/lányoddal jártam-e esetleg egy osztályba, vagy veled :)))
Előzmény: Nerdy (1551)
Nerdy Creative Commons License 2003.06.12 0 0 1551
miért érdekel ennyire????

egy tőzsgyökeres I.ker lakos vagyok

Előzmény: chromax (1550)
chromax Creative Commons License 2003.06.12 0 0 1550
Nerdy könyörgöm írd már meg ki vagy (ld. még Batthyány topic :))
Előzmény: Nerdy (1549)
Nerdy Creative Commons License 2003.06.12 0 0 1549
hát ez hihetetlen :-))))

azt hallottam a rádióban, hogy az első 200 vásárló 990 forintért vehet mikrót - gondolom,,hogy ez csalta oda a népeket

na, akkor ez is jól kezdődik, vagy 2 hétig feléje sem nézek, addig csak lemegy a tömeg, meg a balhé, meg minden, addigra talán majd normálisan lehet vásárolni

Előzmény: chromax (1547)
chromax Creative Commons License 2003.06.12 0 0 1548
ez így van..írtam is már korábban, ha egy fekete macska indult volna akkor az nyerne...
Előzmény: ir6 (1546)
chromax Creative Commons License 2003.06.12 0 0 1547
Felháborodást váltott ki, hogy a csütörtökre meghirdetett nyitás helyett egy tábla várta a vásárlókat a budapesti Batthyány téri vásárcsarnok előtt, miszerint technikai okok miatt mégsem nyitja meg kapuit a Spar Magyarország Kereskedelmi Kft.

Az MTI a helyszínen megtudta, hogy szerda este 11 órakor már a helyszínen voltak a vásárlók, akik sorszámot osztottak egymás között a reggeli nyitásra.

Az épület biztonsági őrei felszólították a mintegy száz embert, hogy ne várakozzanak az épület előtt, mindenki térjen haza.

- mi az isten olyan jó a sparban hogy előző este már oda kell állni várakozni???

Előzmény: ir6 (1546)
ir6 Creative Commons License 2003.06.12 0 0 1546
Egyet.
De az is igaz, hogyha egy szalmabábút inditanának a kerületben a fidesz (jobboldal) szineiben, akkor az nyerne. Bár most elég szoros volt a verseny.
Előzmény: chromax (1544)
Nerdy Creative Commons License 2003.06.12 0 0 1545
ha minden igaz, akkor ma nyit a Batyi !!!!!!
chromax Creative Commons License 2003.06.12 0 0 1544
sajnos bármennyire ilyen-olyan gáz NGT és a környezete, eddig a másik oldal nem volt képes használható jelöltet kiállítani (gondolom egyetértünk abban hogy D. Klára nem az...)
Előzmény: ir6 (1543)
ir6 Creative Commons License 2003.06.11 0 0 1543
Szuper a cikk! A hőség még nem ment az agyamra, egy locsolás pedig nem lehet elég arra, hogy megváltoztassam a véleményem :)) Ez olyan, mint amikor az olvasók szavazatai alapján összeállítják a legjóképűbb férfi arcát, a szeme Alain Delon stb, és egy rémség néz vissza az elkészűlt képről.
Előzmény: chromax (1540)
Mustafa HalifaX Creative Commons License 2003.06.11 0 0 1542
Olyan jó nekünk! Én nagyon büszke vagyok, hogy ilyen nagyszerű polgármesterem lehet! :->
csomó Creative Commons License 2003.06.11 0 0 1541
Azt hittem tréfálsz, de megtaláltam a cikket. Jobb, mint gondoltam. Idelinkelem. Köszi, igazán üdítő:))
Előzmény: chromax (1540)
chromax Creative Commons License 2003.06.11 0 0 1540
és azt tudtátok, hogy NGT az ideális parlamenti képviselő? :) [orgio]
Előzmény: ir6 (1539)
ir6 Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1539
Ma adok egy 5-öst a önkormányzatnak, mert éppen most magasnyomású vízzel mossák a járdát az utcánban. Köszi!
kisérőlevél Creative Commons License 2003.06.01 0 0 1538
"Jól megy" az önkormányzatnak! Egymás után veszti el a pereket és a pénzünket a Fővárosi Bíróságon. A napokban is vesztett jogerősen 2,5 millát. 2 milla kártérítést+fél milla ügyvédi díj jár egy volt bérlőnek.
Kötelességünk eltűrni, hogy a dilettáns önkormányzat el....a a pénzünket?!
trollcsi Creative Commons License 2003.05.30 0 0 1537
de kozsónak van cuki tincse ;)
Előzmény: csomó (1536)
csomó Creative Commons License 2003.05.30 0 0 1536
Kb. ugyanannyi köze van mindkettőnek a kerülethez.
Előzmény: chromax (1535)
chromax Creative Commons License 2003.05.30 0 0 1535
Azért az a Litea nem olyan rossz :) Másrész meg Ovi dedikáció sok helyen van, istenem, ha van aki ezt igényli...még mindig jobb, mint egy Kozsó dedikálás :)
Előzmény: csomó (1534)
csomó Creative Commons License 2003.05.30 0 0 1534
Ezt olvastam az önkormányzat honlapján:

http://www.budavar.hu/Bak%F3_Annam%E1ria.htm

"Tájékoztatjuk, hogy a Budavári Önkormányzat Bakó Annamáriának, a Lítea könyvesbolt vezetőjének adományozta a Budavár Díszpolgára elismerést a kerületért végzett kultúra- és irodalomszervező munkássága elismeréséül.

A Képviselő-testület kitüntetést adományozó döntésének indoklása:
Bakó Annamária, a Lítea Könyvesbolt vezetője évtizedek óta közismerten fáradhatatlanul munkálkodik a könyv és a kultúra terjesztésében. A Várnegyed kulturális életében jeles személyiségek közreműködésével szervezett könyvbemutatói eseményt jelentenek. A könyvbemutatók magukba foglalják a Kárpát-medencei magyar irodalmi műveket is, tevékenységével a magyar kultúra terjesztését, megerősítését szolgálja. A Hilton Szállodával tartós kapcsolatot alakított ki, áldozatos kultúraszervező munkájának köszönhetően sokat tett és tesz a Várnegyed kulturális életének fellendítéséért, a szállodában megforduló külföldi vendégek igényeinek kielégítéséért. A szálloda számos törzsvendége úgy tér vissza, hogy első útja a Lítea Könyvszalon igen színvonalas irodalmi előadásaira vezet.
A fáradhatatlanul vezetett igényes, irodalomszerető olvasókat befogadó könyvesbolt a Várnegyed egyik irodalmi központjává fejlődött. A javaslatot tévők egyöntetű véleménye, hogy Bakó Annamáriának köszönhetően igennel válaszolhatunk arra a kérdésre, hogy >>Ment-e a könyvek által a világ elébb?<<, mivel munkásságát mély hivatástudat, magas színvonalú kultúraterjesztési tevékenység, közösségteremtő és -formáló erő jellemzi.

Gratulálunk a kerület legmagasabb elismerésében részesülő Bakó Annamáriának, egyben köszönjük mindazok közreműködését, akik javaslataikkal segítették a testületi döntés meghozatalát."

Frankó. Ez tetszik a legjobban: "a szállodában megforduló külföldi vendégek igényeinek kielégítéséért".:)) Miket kellett szegény asszonyságnak megtennie, hogy terjedjen a kultúra?!
Persze ez sem rossz: "A Várnegyed kulturális életében jeles személyiségek közreműködésével szervezett könyvbemutatói eseményt jelentenek." Ami annyit tesz, mint egy-két Orbános dedikáció. Valóban, OVi, mint kultúrális esemény - ez maga a Csimborasszó.
És végül: "magas színvonalú kultúraterjesztési tevékenység, közösségteremtő és -formáló erő jellemzi." A közösségteremésbe és -formálásba még valószínűleg az is belefér, hogy kitiltja a nem kívánatos helyi civil szervezet.
Hiába, a hűségért cserébe elismerés jár. Az üzenet pedig egyértelmű: ezt a példát kell követni, ha valaki díszpolgár akar lenni.
Hajrá Bakó Annamária! Hajrá Polgármester! Hajrá mindazoknak, "akik javaslataikkal segítették a testületi döntés meghozatalát"! Hogy kik súghattak...?

Nerdy Creative Commons License 2003.05.29 0 0 1533
egyetértek
Előzmény: chromax (1531)
trollcsi Creative Commons License 2003.05.29 0 0 1532
viszont nyitva volt estig, hétvégén is.
Előzmény: chromax (1531)
chromax Creative Commons License 2003.05.29 0 0 1531
na jó azért nem kell egy hetes gyászmisét tartani annak a Grobynak, nem volt az akkora durranás. kis szar szűk üzlet volt, és nem is volt olyan olcsó.
Előzmény: kisérőlevél (1530)
kisérőlevél Creative Commons License 2003.05.29 0 0 1530
Beszéltem olyanokkal, akik a Móricz Zsiga környékén laknak, és marhára meg vannak elégedve, mert odaköltözött át a Batyiról a GRoby.
Nekünk pedig marad a bamkfiók. Ezt együk meg. Valszeg több "helypénzt" fizetett az önkormányzati maffiának, mint a GRoby.
Előzmény: Filburt (1528)
Nerdy Creative Commons License 2003.05.28 0 0 1529
azt olvastam a kerületi csodaújságban, hogy június 12-én nyit a Batyi
Filburt Creative Commons License 2003.05.26 0 0 1528
Milyen fiok lesz a groby helyen?

A Vizivarosi elegge lepusztult volt az utobbi 27 evben (miota arrafele lakom), olyan igazi szocko abc hangulata van, bar teny, hogy a szemelyzet mindig normalis volt.

A mammutban levo (s)match mocsok draga, az nem igazan alternativa. Bar a groby is eleg hanyadek volt szerintem.

Csak abban bizom, hogy a batyi kiraly lesz belulrol, kivulrol mar nem rossz, foleg ejszaka kivilagitva.

Filburt

Előzmény: chromax (1527)
chromax Creative Commons License 2003.05.26 0 0 1527

A kapszulákban tegnap este nyitott ajtókkal hajléktalanok aludtak (orrfacsaró bűz volt még a környéken is), max néhány hét kérdése szerintem, hogy elszállítsák onnan a cuccot, hülyeség is őrizetlenül kitenni ilyesmit a város egyik leghányásabb terére.

A G-robyt én baromira nem sajnálom, olyan alpári bunkók voltak ott mindig a pénztárosok, hogy az valami elképesztő. Másrészt kicsi hely, szegényes választék, és azért annyival nem volt olcsóbb. A margit krt-nál lévő üzlet valamivel jobb, de ott sincs sok hely.

A környék nemigen hiszem hogy ellátatlan lesz, hiszen ott a b..ott nagy Spar, valamint a kis boltok tömkelege, de akinek ez sem elég, Batthány utca Vizivárosi ABC (bár az most nem tudom milyen, 3-4 éve nem jártam ott, akkor tűrhető volt, egy 15 év körüli srác volt a pénztáros aki egész nap cigizett), egyébként meg a Mammut, stb.

Előzmény: Mustafa HalifaX (1526)
Mustafa HalifaX Creative Commons License 2003.05.22 0 0 1526
"Az más kérdés, hogy ezáltal ellátatlannáválik a környék."

Az írta a Várnegyed, hogy SPAR lesz ott, ők finanszírozták a felújítást is.

Előzmény: kambekk (1521)
kambekk Creative Commons License 2003.05.21 0 0 1525
oké!
Csak a tisztánlátás kedvéért.
Előzmény: csomó (1524)
csomó Creative Commons License 2003.05.21 0 0 1524
Kíváncsian várom a híreidet.
Előzmény: kambekk (1523)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!