Keresés

Részletes keresés

BAZS Creative Commons License 2009.11.13 0 0 286
Ha már Sopron... A Szieszta Hotelban mi a helyzet? Ott hogy szokás szaunázni? Jövő hónapban ott töltök néhány napot. :-)
Előzmény: Törölt nick (285)
tcs969 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 284
Sziasztok!

2009.10.30 -án pénteken este 8 órától Szigetszentmiklóson, az Oázis Wellness-ben ismét szauna-szeánszot hirdettek a felújított és gőzkabinnal, tepidáriummal kibővített relax részlegen.
Ami a honlapjukból is kiderül, a szaunázást úgy akarják, mint Ráckevén: fürdőruha nélkül, lepedőben.
Azonban van egy ilyen pont is:
"külön naturista és fürdőruhás szeánszok a teljes téli szezonban!"
Beszéltem a vezetővel, s azt mondta,hogy ez attól függ mire van nagyobb igény.
Tehát, aki tud, menjünk minél többen, s mutassuk meg,hogy van fizetőképes naturista kereslet.
Ha ez húzó erő, én is ott leszek, nekem ez az a bizonyos 3.-ik péntekem ami szabad, tehát mehetnék Ráckevére, de ott az a péntek fruhás, ezért is látom nagyobb esélyét,hogy többen Szszmikire megyünk.
Ez Bp.-hez még közelebb van, mint Ráckeve és nem 2500, hanem bevezető áron 1900 Ft.
Előzetes jelentkezés itt sem kell!
Ja, és ha valaki messzebbről jön, itt van panzió részleg is, de ahhoz célszerű előre szobát foglalni.
Bővebb info a fürdőről: www.oaziswellness.hu

Üdv. Mindenkit !
Csabi
tcs969 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 283
Sziasztok!

Először is:

NAGYON KÖSZÖNÖM mindazon Kedves Naturista társamnak a részvételét,akik eljöttek Ballószögre, a naturista estre.

A fürdő vezetője se nagyon hitt a szemének (azt hitte álmodik), hogy kb. meghatszorozódott az eddigi naturista esteken megjelentek létszáma. A pontos létszám 57 + én.
Ennek örömére máris megkaptuk a következő lehetőséget a naturista estre: 2009.11.14 21.00 - 01.00 -ig.

A fürdő vezetőjének naturisták iránti szimpatizálásáról már előző leveleimben írtam (ezeket nem szeretném ismételni) , de az még engem is meglepett, hogy a Szilvesztert először a naturistáknak ajánlja fel, s ha nem lesz rá megfelelő létszámú kereslet, akkor hírdeti meg textilesnek. Tehát, ha kb. 100 fő naturista igényt tartana a szilveszter estére, akkor 21.00 -től kb. 05. - 06-ig a naturistáké a fürdő. Ott a helyszínen pár naturistával tervezgettek, és abban egyeztek meg,hogy a következő naturista esten (nov.14) kellene jeleznünk,hogy élünk-e a felkínált lehetőséggel. A tervezet szerint 9500 Ft-os belépő tartalmazná a svéd asztalos étel fogyasztást is, salátákkal, sültekkel, pezsgővel ( és természetesen szauna-programmal és Csabi-csokival). Viszonyításként: tavaly Ráckevén fürdőruhás üzemmód, 21.00 - 04.00-ig egy pár virslivel,egy pohár pezsgővel 5500 Ft.
Én senkit sem akarok rábeszélni, mert ez már egy kicsit nagyobb összeg, de ha egy szervezett szilveszteri buli 10-15-20 ezer forintos belépőjét nézem, és ráadásul ez naturista, hát mindenki döntsön saját maga...

Üdv. Mindenkit!
Csabi


tcs969 Creative Commons License 2009.10.13 0 0 282
Sziasztok!
2009.10.24-én, szombaton este 9 órától - éjfélig (ha a nagy létszám indokolná éjjel 1-ig) Ballószögön, az Aranykor Wellness Termálfürdőben naturista-est lesz. A teljes komplexumot a naturista etikett szerint lehet használni, természetesen a kinti rönk szaunát is, ahol kényeztető szauna-program is lesz. A rönk szauna befogadó képessége kb. 20 fő. Ha ennél többen leszünk (remélem),és megfelelő létszámban igénylik a szauna programot, akkor természetesen egy-egy felöntésből több is lesz. Gondolok itt a tengeri sós, kubeba-mézes, sörös jeges, és a gőzben elmaradhatatlan Csabi-csokis programra. A belépő felnőtteknek 2500 Ft, szülő kíséretében 14 év alatti gyerekeknek 1250 Ft. Ha valaki már napközben is a fürdő vendége lesz, és úgy dönt,hogy marad a naturista estre is, akkor neki a napközbeni 2500 Ft-on felül 1250 Ft-ot kell fizetni.
Bővebb info, megközelítése a fürdőnek: www.aranykor.hu -> wellness -> Hírek
Üdv.: Csabi
hmm71 Creative Commons License 2009.09.30 0 0 281
Tudtok Szegeden nudi szaunát?
olasz69 Creative Commons License 2009.06.24 0 0 280

Hétvégén voltunk a Gellértben este és azt tapasztaltuk, hogy a termálban 20 h- után meztelenül voltak az emberek. Vízbe is és szaunában is. És ami még jó most kezdik ezt kialakítani. Nagyon kevesen vannak.

Fütykös Lala Creative Commons License 2009.05.14 0 0 279

Valahol a neten olvastam, hogy a Dunaújvárosban most megnyíló - vagy már megnyílt - élményfürdőben textilmentes a szaunázás.

Ez tényleg igaz, vagy csak félreinformáció?

Valaki nem járt még ott véletlenül?

tcs969 Creative Commons License 2009.03.30 0 0 278
Sziasztok!
 Czuczai Laci, a szalki naturisták képviselője kért meg, hogy tegyem fel a listára a köv infókat:
2009.03.30-án, hétfőn 17.00 - 21.00-ig naturista szaunázási és fürdési lehetőség lesz Ballószögön, az Aranykor Wellnes fürdőben. A belépődíj: 3000 Ft.
Ha esetleg bármi kérdés lenne, hívjátok nyugodtan Czuczai Lacit: 06-70- 776 32 68.

ui.: tavaly év vége felé volt már kezdeményezés a hétfőnkénti naturista fürdőzésre,szaunázásra, de valami félre értések végett kudarcba fulladt. Ezt most nem részletezném, viszont most csak a naturistákon múlik,hogy lesz-e folytatás. Tehát aki tud, és akar menjen el. Czuczai Laci bízik a Kecskemét környéki naturistákban, hogy ők hétköznap is ( a fürdő közelsége miatt) részt vesznek egy naturista rendezvényen.
Üdv Mindenkit!
Csabi
toccata Creative Commons License 2009.03.14 0 0 277
A napokban jártunk Hévizen az Hotel Europa fit-ben.
A szauna rész textilmentes, köszönhetően a sok németajkú vendégnek. A közös tartózkodó részből két finn szauna, egy infrakabin, egy tepi-caldarium, egy gőzkabin és egy frigidárium nyílik.
Nincs kimondott szaunamester, mégis szinte mindenki ruha nélkül izzasztja magát, majd tusol.

Tepi-caldariumban eddig még nem voltam, és érdekes volt megtapasztalni, hogy ugyanúgy megizzadtam a 45 fokban, mint a szaunában a 90-ben.
kinematika Creative Commons License 2009.03.12 0 0 276
A navke rendezésében nudista uszoda lesz március 14. (szombaton) a kispestti uszodában. Név szerint kell jelentkezni a navke@navke.hu címre. Legyünk minél többen.
libertinus Creative Commons License 2009.03.11 0 0 275
A Gellértben a felújítás után is z egymáson keresztül megközelíthető, öntöttvas radiátorokkal fűtött (max. 60 fokos), csempézett kamrákat nevezik szaunának? Vagy 2 éve voltam ott utoljára, és meg voltam döbbenve, hogy "Budapest fürdőváros zászlóshajójának" van képe ezt nyújtani szauna fedőnév alatt.
Előzmény: Törölt nick (261)
BAZS Creative Commons License 2009.03.11 0 0 274
Még odaérsz... Bővebb infó a honlapon. :)
Előzmény: TOM381 (270)
TOM381 Creative Commons License 2009.03.11 0 0 273
:) köszi de az nem budapest
dolomit57 Creative Commons License 2009.03.11 0 0 272

Zalakaroson a Mendan Hotel (sok csillag) szaunájában lehet. A többség ruhás, de sokan nem. Van egy előtér, ott bárki levetkőzhet pucérra (mármint a fürdőruhát le) és magához vesz egy lepedőt és a 3 szaunában már azt csinál, amit akar.

 

Egyébként érdekes érzés :) felöltözött emberek között meztelenül járkálni.

TOM381 Creative Commons License 2009.03.11 0 0 271

bocs melyik Grand Hotelre gondolsz ?

a Royal-ra

TOM381 Creative Commons License 2009.03.11 0 0 270
köszi, akkor meghatározott napokon meghatározott ideig ? milyen napokon, vsn rendszer ?mennyi a belépő ? és nem homo hely ?
BAZS Creative Commons License 2009.03.11 0 0 269
Ma este gyakorlatilag mégis az... 17,30-21,00. :-)
Előzmény: TOM381 (268)
TOM381 Creative Commons License 2009.03.11 0 0 268

Sziasztok !!

 

tud valaki mondani egy szaunát ,v wellnesst Budapesten ahol aktuálisan lehet textil mentesen szunázni lazulni ?(Grand hotel elvileg nem az )

parban Creative Commons License 2009.03.10 0 0 267
Hali mindenki
Valakinek friss tapasztalata Kehidakustány termál szaunáiról????

Milyen a közönség,a kiszolgálás.
Tényleg kezd ott is elfürdőruhásodni a szauna részleg?
tcs969 Creative Commons License 2009.03.10 0 0 266
Sziasztok!
Czuczai Laci, a szalki naturisták képviselője kért meg, hogy tegyem fel a listára a köv infókat:
2009.03.30-án, hétfőn 17.00 - 21.00-ig naturista szaunázási és fürdési lehetőség lesz Ballószögön, az Aranykor Wellnes fürdőben. A belépődíj: 3000 Ft.
Ha esetleg bármi kérdés lenne, hívjátok nyugodtan Czuczai Lacit: 06-70- 776 32 68.

ui.: tavaly év vége felé volt már kezdeményezés a hétfőnkénti naturista fürdőzésre,szaunázásra, de valami félre értések végett kudarcba fulladt. Ezt most nem részletezném, viszont most csak a naturistákon múlik,hogy lesz-e folytatás. Tehát aki tud, és akar menjen el. Czuczai Laci bízik a Kecskemét környéki naturistákban, hogy ők hétköznap is ( a fürdő közelsége miatt) részt vesznek egy naturista rendezvényen.
Üdv Mindenkit!
Csabi
hmm71 Creative Commons License 2009.03.05 0 0 265
A soproni Lővér szállóban van két szauna. Ki van írva az egyikre, hogy fürdőruhás, a másikra hogy fürdőruha nélküli. Sajnos mindkettőben fürdőruhában (sokan papucsban) vannak benn...
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.02.19 0 0 264

mert az anyagi helyzet egyenes arányos a kultúráltsággal. szerinted.

Előzmény: Törölt nick (261)
lantenac Creative Commons License 2009.02.19 0 0 263

a grand hotel hungaria szaunája is textilmentes

Előzmény: Törölt nick (262)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.09 0 0 262
.........és be akarják vezetni a éjszakai fürdőt is.
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.09 0 0 261

Sziasztok!

 

Múlth ét szombat és vasárnap voltunk a Gellértben. Igen drága de meg is van szűrve a csapat.

Külön férfi és női termál is van ahol ruhané lkül lehet szaunázni és a 36-38 C-os vízben pihenni. Uszoda közös igaz az fürdőruhás.

 

Szerintem érdemes megnézni. Főleg, hogy fel van újítva!

 

BAZS Creative Commons License 2008.12.24 0 0 260
A NaVKE idén augusztusban szervezett eloszor Rackeven naturista estet, ahol csuszdazhattatok, szaunazhattatok, es csak meztelenul hasznalhattuk az egesz letesitmenyt tobb mint 100-an. Ugy tunik tovabbra is igeny van az itteni csuszdazasra, hisz a teli debreceni kevesnek bizonyul, igy 2009 nyaran is tervezzuk. Ennek reszleteit azonban majd csak a tavaszi aqualand nyitaskor tudjuk konkretizalni, a tulajdonossal egyeztetni es berleti szerzodest kotni. NaVKE honlapon erdemes idonkent bongeszni a friss hireket.
Előzmény: Törölt nick (252)
robkova Creative Commons License 2008.12.18 0 0 259
Sárváron mostanában sokan vannak vagy ilyen pang az egész?
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.12 0 0 258

Köszi, mostmár minden érthető. Csak tudni akartam minden részletet mielőtt kipróbálom.

Előzmény: tcs969 (257)
tcs969 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 257

Szia!

Tehát akkor még egyszer:   ez nem egy naturista rendezvény,mint pl amit a NAVKE szervez,hanem itt az a fő cél,hogy aki igényli,hogy garantáltan fürdőruha mentes szaunában szaunázhasson( mert hiába nincs saját magán fruha,hacsak egy valaki is úgy megy be), az megtehesse annak ellenére,hogy az Aqua-landban alaphelyzetben még azért a fürdőruha dívik. Ezért jöttek létre ezek a szauna-estek.

Mint már írtam,a szaunában TILOS a fürdőruha, és 21.15 után (amikor elment az utolsó napközbeni fruhás vendég is az uszodatérből) az uszodai részleget is lehet használni fürdőruha nélkül is! -azért írtam az előző hsz-ben is,hogy "is" ,mert ott nem kötelező fruha nélkül lenni, csak lehetséges. Általában mindig van egy-két kezdő, akinek még elég hacsak a szaunában szabadul meg a fürdőruhától és kijőve inkább felveszi, majd ha ismét beakar menni megintcsak leveszi.  Ez azért igy elég macerás,előbb-utóbb megunják és már nem veszik fel.

Remélem,igy már elég érthető voltam,ha még van kérdésed,szívesen válaszolok.

Üdv.:  Csabi

Előzmény: Törölt nick (256)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.10 0 0 256

Az pontosan mit jelent, hogy nem naturista rendezvény?

 

Van aki nem  meztelen? Nem lehet mindenhol meztelenül lenni? Vagy pontosan mit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!