Keresés

Részletes keresés

B.GY Creative Commons License 2016.06.30 0 0 18279

A nyugalom mindennél többet ér.ha sokáig egyedül vagyok nem viszketek.Ahogy valaki felborítja az életemet,mindjárt rám jön a kaparózhatnék.

Előzmény: Bálint Hidasi (18269)
hul Creative Commons License 2016.06.30 0 0 18278

Igen, a ps nem szépészeti műtétre vár, nem pattanás, anyajegy, volt égés stb. hanem genetikai probléma. Kinek mi és hol jön ki, elmúlik, vagy nem... jön helyette máshol másik. Aztán ott vannak az izületi beköszönések, ami van,  vagy lesz vagy egyáltalán nem. Variációi, hogy van bőrtünet és nincs izületi, aztán ritkán -írják- előfordul csak izületi tünet van. Igazán borzlmas tud lenni mindkettő.

Jó általános leírás:

http://www.eletforma.hu/test-es-lelek/amit_a_pikkelysomorrol_tudni_kell/

 

Előzmény: Nessi55 (18277)
Nessi55 Creative Commons License 2016.06.30 0 0 18277

A hiba a szervezeten belül van, a bőr csak a végállomás. Ha kimetszenék a hibás bőrdarabokat, akkor a sömör kijönne máshol. Ha valahonnan sikerül eltüntetni, pl kenőccsel, semmi garancia nincs rá, hogy hol fog kijönni újra  -  a régi helyén, vagy bárhol máshol. Így is nap mint nap jönnek újak, amik eleinte általában picik, és addig nőnek, amíg összeérnek, tehát a sebészeti módszer örökös műtétek sorozatát jelentené.  Még ha működne is, egy csomó heg sem lenne nagyon vonzó.

A megoldás az lenne, ha rá tudnánk jönni, hogy kinek mi okozza, és annak függvényében szedne megfelelő táplálék kiegészítőt, vagy tartózkodna bizonyos ételektől, vagy igyekezne elkerülni a stresszt, meditálna, relaxálna. Ez sem egyszerű, mert van, akinél csak étel vagy adalékanyag együtthatások okoznak allergiát, és nincs az a teszt, ami ezt kimutatná.

Szóval röviden csak annyi, hogy a sebészeti út nem megoldás, de nagyon kedves vagy, hogy próbálsz segíteni. Ki tudja, hátha egyszer majd így jön egy ötlet!

Előzmény: marslako1 (18275)
zoliee81 Creative Commons License 2016.06.30 0 0 18276

Ez nem megoldás. 

Előzmény: marslako1 (18275)
marslako1 Creative Commons License 2016.06.30 0 0 18275

Nem teljes felület valóban szóba sem jöhet. Viszont akinek kis területet érint, megoldás lehetne.

Kíváncsi lennék sebész, plasztikai sebész véleményére, hogy mennyire kivitelezhető lenne ez a gondolat.

Nyilván egy hajas fejbőrön még a hajbeültetés is gond lenne.

Meggyőződésem, hogy a kimetszett és a test más részéről oda implantált bőrfelület, már nem lesz beteg többé.

A betegségre hajlamos bőrfelület, szövet, illetve sejtek kiiktatásra kerültek.

Ez végleges megoldás lehetne.

Egyébként gyakorlatilag ezt a sebészeti módszert alkalmazzák a rákgyógyításban is, melynek első számú gyógymódja a sebészet.

A pikkelysömör estében, még köze van az allergiához és autóimmun témákhoz is kisebb-nagyobb mértékben., de ezek csak kiváltó szerepet töltenek be. Szerintem.

Csak okoskodtam, nem több.

Előzmény: zoliee81 (18255)
marslako1 Creative Commons License 2016.06.30 0 0 18274

A sejtműködést nem, mert a sejt az gondolja ( a genetikai programja alapján), hogy az a helyes amit tesz. Nem tudja, hogy rosszul teszi amit tesz, programot követ. Meggyőződésem, hogy ez génhiba, egyfajta mutáció, ami örökletes, mint megannyi betegség.

Előzmény: BondiB (18254)
BondiB Creative Commons License 2016.06.30 -1 1 18273

Holt-tengeri sószappan is jó a ps-re: fürdés után a vizes testet kell finoman átdörzsölni. Sok embernek működik, mert a bio boltos haveromhoz jönnek a pozitív visszajelzések.

Előzmény: Bálint Hidasi (18270)
BondiB Creative Commons License 2016.06.30 -1 1 18272

Nincs sok gond a teóriáddal; az autós hasonlat arra szolgált, amikor azt mondta valaki, hogy ez is olyan, mint a Nuskin, de lehetne több példát mondani rá! Az ingyen próbára pedig az szerintem elég, hogy pénz visszafizetési garancia van rá... Utána meg, ha bevált és ezt másoknak is elmeséled, akkor olcsóbb lesz, mint ingyen. Hol itt a probléma?

Előzmény: Bálint Hidasi (18265)
hul Creative Commons License 2016.06.30 0 0 18271

A mi kis genetikai hibácskánk valamitől aktiválódik. Ilyen kiváltó a stressz. Nehezebb élethelyzetekben, értsd problémák közepette képes fellángolni. Azt figyeltem meg, nálam nem is akkor, amior megélem a cirkuszt vagy problémát, hanem szépen utána. Mikor már lezajlott, na akkor durran be. Az biztos, hogy a napon kívül, mondjuk 2 hét az Adrián, amit nagyon szeretek, remekül elmúlassza, nyilván a lelki tényezők ennyire bejátszanak.

 

Előzmény: Bálint Hidasi (18269)
Bálint Hidasi Creative Commons License 2016.06.30 0 0 18270

Értem én is de ne fokozd :) Az a lényeg hogy gyógyuljunk meg valahogy! :)

Előzmény: hul (18267)
Bálint Hidasi Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18269

Én Skóciába dolgoztam 4 hónapig télen, egy hónap után eltűnt a sömi!!!Nem tudom mitől! Ittam alkoholt napi szinten dohányoztam keményen nem sütött a nap nem fürödtem a tengerbe :) hideg volt :) Lehet a környezetváltozás, lehet a friss levegő (kis faluba dolgoztam,egy farmon laktam az erdőbe),lehet a nyugalom,nem tudom!Ha kész lesz a házam lehet kiderül! Az az erdő szélén van távol a várostól lehet az fog segíteni a csönd és nyugalom és hogy kiszakadok a stresszes környezetből jó pár órára :) ki tudja :) Július végén megyek 9 napra Harkányba csinálok fényképeket előtte és utána és majd felrakom!Tavaly az 5 nap segített sokat javult a sömi de nem múlt el teljesen :) Remélem a 9 nap több változást hoz :)   

Előzmény: B.GY (18263)
B.GY Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18268

Az öreg Béres is meghalt,pedig vödörszámra ihatta volna a cseppjeit:) Elég hülyén néznék ki búvárruhába,főleg hogy úszni sem tudok:)

Előzmény: hul (18264)
hul Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18267

Igen, a disznóság abban van, ha nem tudják, amit árulnak tényleg hatásos vagy csak egy készítmény, ami jó bevételt hoz, ha a marketing rendben van. Már az is eredmény, ha nem káros! 

Na persze nincs garancia, ráadásul egyik embernek használhat valami, a másiknak meg semmi hatás. Ezt lehetne vizsgálni, teszik is, pl. ha a ps-es beteg abbahagyja a masszív piálást, a betegsége javul. Ha bekented gyúkszarral, akkor -ha nem tudunk a napi liter felesről- azt látjuk a tyúkszar hatásos. Na a gyúkszar terjesztőt és dobozolót etetném meg a "termékével". 

Azért azt a naivitást is fel kell adni, hogy majd ők megcsinálják, terjesztik, beleraknak egy csomó pénzt, aztán neked nem használ... és nem fizeted ki. Vagy nem használ, de nem vallottad be, hogy megint iszol...

Végső verzió: a sor végén esetleg te vagy, mint a gyártó, aki ott dolgozol, nem tehetsz az egészről, viszont nem kapsz fizetést, mert nem használt a termék. 

Elég késő van, eddig még értettem, de nem fokoznám... :-)

Előzmény: Bálint Hidasi (18265)
Bálint Hidasi Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18266

Semmit nem adnak ingyen de ne is állítsák hogy mindenre jó,mert akkor az átverés :)

 

Előzmény: BondiB (18253)
Bálint Hidasi Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18265

Lehet rosszul fogalmaztam vagy rosszul értetted.Nekem semmi bajom azzal ha valaki megveszi anyagi hovatartozásától függetlenül mindenki arra költi a pénzét amire akarja!Itt az a probléma hogy az elkeseredett embereken nyerészkednek (tudom ez mindig így lesz) újabbnál újabb csodaszerekkel!Az autós hasonlatok nem jók  mert tudod mit veszel,a csodaszernél nem tudod mit veszel vagy segít vagy nem garancia nincs a kocsira van!Azért írtam hogy ha igaz amit állítanak hogy x időn belül elmúlik akkor adjanak annyit ingyen és ha elmúlik akkor tuti venném és innám mert tényleg jó!A kocsit is el tudod vinni ingyen próbakörre :)

Előzmény: hul (18260)
hul Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18264

Persze, a pénz nem megoldás, ha nem reagál a test. Ha nem így lenne, csak a szegény ember halna meg, a gazdagok meg itt lennének az ókor óta. 

Tudjuk egy genetikai hiba az ok, a sejtújratermelődés normál esetben 23 nap. A ps esetén 3-4 nap, Aztán elhal és lesz a pikkely.

Az izületi jelenségeket írja le más, bőr van, izületi nincs, izületi van, bőr nincs, aztán egyik van, lesz másik és elmúlik v mindkettő megmarad. 

Az izületi még szörnyűbb, előrehaladott állapotában. Erre Harkány a jó fürdő! 

A búvárruha mint ps ellenszer, nos ok. ha rajtad van, nem látni. És van hova hulljon a pakk. De ez strapás viselet a mindennapokban. Ha viselnéd nem azt mondanák, hogy "juj bizti vmi fertőző szarja van ennek a muksónak" , mint normál esetben egy ps-t látva... hanem rádhívnák a gyogyeszmentőt, két markossal és hátulkötőssel pl. a körúton. 

 

 

 

Előzmény: B.GY (18263)
B.GY Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18263

A faterom volt főnöke is sömörös.Jól menő vállalkozó.Évente kiment a Holt tengerre.Tellett rá bőven,de neki nem használt.Hiába volt teli a sömöre megmaradt.Unokabátyám haverja is.Étterme van.Sokat költött a ps elleni harcra,eddig eredménytelenül.A Bulk shopos néni barátja is sömörös.Annyi jó cuccot ehet-ihat amennyit csak akar.Úgyhogy ez nem csupán csak pénz kérdése.

Előzmény: hul (18260)
B.GY Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18262

A búvárruha:)

Előzmény: Mackóbogár (18261)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18261

Na, és mi ? Nem kellett volna megszületni ? :-)

Előzmény: B.GY (18259)
hul Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18260

Örök témát pedzegetsz, kinek mire tellik. Na igen, vannak jobb házak, lakások és vannak rosszabb helyen és gyengébb szerkezettel, szomszédsággal. Vannak jobb autók és vannak gyengék. Vannak emberek, akiknek sikerült, vagy sikerül, másoknak kevésbé, pedig mindent megtettek érte. 

A topik címében a ps gyógyítása a téma, nem a szociális térkép Magyarországról... Keressük pénztől és hol lakástól és milyen autótól függetlenül, hogy mi lehet hatásos a ps-re, kinek mi a tapasztalata. A ps szörnyű tud lenni, ki nem tudja?

Elmondanám, hogy a szerek mellett a tuti ps gyógyszer, ami bevált, az 3 évenként 6 hét a Holt tengernél. Nem tudni egész pontosan, a teória szerint ott olyan mikroklíma és sós hatások vannak egyben, ami használ a makacs ps-es betegeknek is. Az árlista 4-től 7 százezer forintig terjed, amiről tudok és ebben a magasabb szám sokkal jobb, biztosabb eszközöket, ellátást takar, több időt, jobb szállást stb. 

Szóval -kérdezhetnéd!- mi a f....omból, amikor ennyi-meg ennyi a pénz és ennyi meg ennyi a kifizetendő? 

De vannak autós fórumok, szenvednek szegény genyák a mercsók és xx terepjárók birtokosai, mennyire "vacak" ez meg az, na tényleg, ha alulról szagolunk, akkor irigyeljük milyen problémáik is vannak. 

Tudomásul kell venni, a lehetőségek nem azonosak és sokszor van az a helyzet, amikor a drága megoldásokra is lehetőség adódik. Ismerek nagyon nehezen élőket, akik az egészégükért sok másról mondtak le, olyasmit is megtettek, amit más meg nem. Nem szabad megharagudni a szemét brzsújra, aki letol ötvenért vitamint. Tudod egy lábköröm sarkot 45 ezerért vágnak ki lézeresen, a ránézés heti 10 perc per 5 eFt és hónapokra előre kapni időpontot. Ennyire igazságtalan a világ. Ha ez az igazság mércéje. 

Előzmény: Bálint Hidasi (18249)
B.GY Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18259

A faterom ma mondta,hogy mi a jó sömörre.És eddig titkolta 70 éven keresztül.

B.GY Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18258

Azért van különbség.Mindkettőhöz volt szerencsém.Trabantom volt:) A másik nem:)

Előzmény: Mackóbogár (18246)
B.GY Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18257

Többet nem hiszek egy piócás gézának sem.Majd ha nagyon zavar a bajom kérek rá gyógyszert,vagy biológiai terápiát.Esetleg elmegyek a Holt- tengerre,ha meg nem használ az sem,legalább nyaralok.Mégsem érzem azt,hogy csak lehúznak.

Előzmény: BondiB (18247)
B.GY Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18256

Szintén zenész:) Kb én is itt tartok,csak nincs hitelem meg nem lakom albérletbe.Azt hiszik a Nuskinosok is hogy szarom a pénzt.Mondtam már nekik,hogy nem vagyok Onassis. Nem sokáig lehet bírni havonta a tízezreket ráadásul lufira.A Nuskin vállal pénz visszafizetési garanciát,ha nem megy fel a kartionid szintem.Én mondtam nekik,arra vállaljanak,hogy a sömöröm eltűnik tőle.Jót röhögtek.A sejteim tisztulnak a sömöreim nem:)

Előzmény: Bálint Hidasi (18249)
zoliee81 Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18255

Teljes testfelületnél kimetszeni? Ezt Te sem gondoltad komolyan.

Előzmény: marslako1 (18250)
BondiB Creative Commons License 2016.06.29 -1 1 18254

Na és a sejtműködést szerinted nem lehet helyre hozni??

Előzmény: marslako1 (18250)
BondiB Creative Commons License 2016.06.29 -1 1 18253

Mit adnak ingyen?? egyébként én is a sokból egy vagyok, aki elhiszi és issza... Tudod én nem tulajdonos vagyok, hanem fogyasztó, de kár vitázni; én iszom, te nem iszod, szerintem ennyi a lényeg!

Előzmény: Bálint Hidasi (18249)
BondiB Creative Commons License 2016.06.29 -1 1 18252

Mi és mit vitt le??

Előzmény: ötfelezős (18248)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18251

hű, ez a " kimetszeni, kiirtani, kiégetni " nagyon drasztikusnak tűnik...mi van azokkal akiknek nagy testfelületen jelentkezik? Megnyúzni ? Vagy atomot neki ?

 

Azért a kenegetés annyiban hasznos, hogy a viszketést, szárazságot, berepedezés következtében fellépő fájdalmat legalább enyhíti, és már az is valami, ha az ember az őrület határán van ezektől.

Előzmény: marslako1 (18250)
marslako1 Creative Commons License 2016.06.29 0 0 18250

Csak okoskodom.

 

Ez a pikkelysömörös téma, egy nagyon makacs dolog.

Véleményem szerint, idővel a hámsejtek átprogramozódnak és rosszul működnek.

Kissé hasonlít a rosszindulatú dolgokra, de itt van kontroll a szaporodásnál. A gond mindenképpen sejt illetve genetikai szintű. Általában elmondható, hogy a betegség kisebb-nagyobb bőrfelületet érint, ami érzékeny terület, "meghülyítésre" hajlamos hámsejtekkel.

Mondom csak okoskodom! Mi lenne, ha az adott bőrfelületet:

Variációk,

1. Kimetszeni, kiirtani?

2.Lézerrel leégetni?

Egyre szeretnék rávezetni, az adott bőrfelület beteg, mert betegek a sejtek. Felesleges kenegetni, mert maga a sejt-szövet elromlott (valószínű ez a gyári-öröklött programja...).

Magyarán ez az életben nem gyógyul meg, csak valamiféle drasztikus megoldás segíthet, amivel a rossz sejteket kiiktatjuk.

Vélemény?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!