Keresés

Részletes keresés

KaszaAti Creative Commons License 2011.10.19 0 0 3495

Köszönöm a segítséget mindenkinek, akkor legyen 5 éves terv, nem gond de sikerülnie kell.

Még egy kérdésem lenne aki tud válaszoljon mennyi pénz kellenne akár a letelepdés engedélyezéshez vagy csak munkavállalóihoz+repülőjegy.

 

Köszönöm

 

Attila:)

Előzmény: Spidermalac (3494)
Spidermalac Creative Commons License 2011.10.19 0 0 3494

Megnézem amit mondtál, hátha van. De jó, hogy szóltál, hogy ezt külön kell hangsúlyozni, hogy ne európai verzió legyen. Ebbe bele sem gondoltam. :D A westendben egyébként nem találtam, úgyhogy sajnálom, hogy abban nem tudtam segíteni. De amit mondtál, azt megnézem. :)

KaszaAti: én is nagyon szeretnék kijutni legálisan, kb 6 hónapja foglalkozom vele komolyabban, hogy lehet legálisan dolgozni. Tényleg a munkaadónak kell kérvényezni a dolgot, és csak akkor kaphatsz kedvező elbírálást, ha jól tudom. Illetve ezt tudtam leszűrni a neten olvasott információkból. Sajnos ez úgy néz ki, kapcsolatok nélkül elég húzós! Itt a fórumozóktól nem várhatjuk el, hogy így ismeretlenül komolyabb segítséget nyújtsanak. Sajnos lehet a 2 éves terved is kevés lesz.

http://piacter.nepszava.com/  Ha jól linkeltem be, akkor egyből a piactérre tesz az oldal, ahol a hirdetések vannak, ezt próbáld meg.

Előzmény: Törölt nick (3481)
KaszaAti Creative Commons License 2011.10.16 0 0 3493

Kedves romesz még annyit kérdeznék, hogy kb. mennyi pénz kell a papírok elintézéséhez, utazáshoz, szálláshoz.

Ha ezt naggyából tudnád annak nagyon örülnék. Mert gondolom nem elég $40.

 

 

Előre is köszönöm: Attila

 

KaszaAti Creative Commons License 2011.10.16 0 0 3492

Köszönöm romesz így fogom csinálni, klassz a honlapod nagyon tetszett.

 

Attila:)

romesz Creative Commons License 2011.10.15 0 0 3491

Addig ne abrandozz munkarol mig nem tudsz legalisan allando tartozkodast felmutatni az orszagban.

Ez mashol is igy mukodik. Ezert javasoltam a kezdest a kovetseg oldalan.

 

Addig csak turista lehetsz 

 

Tehat tedd meg a letelepedeshez szukseges lepeseket es aztan keress szallast es munkat

Előzmény: KaszaAti (3488)
KaszaAti Creative Commons License 2011.10.15 0 0 3490

Köszönöm egyenlőre még infókat gyüjtök. Fekete munkáról szó sem lehet, mindent törvényesen akarok csinálni ez benne van egy két éves tervben addig kell mindent megtudnom a dolgokról, azért köszönöm:)

Várom a további infókat aki tud az segítsen.

 

Attila

KaszaAti Creative Commons License 2011.10.15 0 0 3488

Köszönöm szépen, de olyan tanácsot is szeretnék kapni, hogy munka lehetőség van e, szállás bérlés. Vagy már kint lévő magyarok segítenek e, szállást keresni, illetve munkát találni. Gondolom egyedűl ez nem megy. Vagy olyan krdésem lenne milyenek a fizetések, milyen munkákat lehetne vállani. Tényleg a kinti muka adónak kell kérni, hogy én nála dolgozhassak? A repülőjegy elég húzos még a fapados járaton is. Megéri?????

Mennyi pénzel érdemes kimenni??

 

Ha valaki segít válaszokat kapni azt nagyon megköszönném:)

 

 

Attila

 

romesz Creative Commons License 2011.10.15 0 0 3487

itt a legjobb megoldas

Előzmény: KaszaAti (3485)
KaszaAti Creative Commons License 2011.10.15 0 0 3486

Az email címemet szért megadnám kasza.attila2@gmail.com minden segítséget tanácsot előre is köszönök:)

 

 

Attila

KaszaAti Creative Commons License 2011.10.15 0 0 3485

Üdv mindeniknek:

 

Kasza Attila vagyok, érdeklődnék, hogy valaki tudna e segítséget nyújtani, valamint információt adni, New York-i kiutazáshoz, munkaválalláshoz. Egyenlőre még csak érdeklődök, próbálom megtalálni azt a kint élő magyar embert aki, akár kapcsolatokban, akár tanácsokkal segíteni tud.Előre is köszönöm ha valaki segít, még nem tudom, hogy hogy megy, de szánok rá elég időt, hogy rendesen kitapossam a kintre vezető utat.

Lola99 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 3484

Felénk nincs. A tampai repülőtéresn se kapható semmilyen értelmes ujság a helyieken kívűl, no meg a szokásos USA to day és Wallstreet Journal. De köszönjük azért jól elvagyunk.:-)

Előzmény: Törölt nick (3483)
Lola99 Creative Commons License 2011.10.13 0 0 3482

Ezeket az  ujságokat gondnélkűl meg lehet kapni sok helyen Pesten. Az összes paza ujságosnál pl. de még a Böszörményi uton is van olyan ujságos amelyik árulja. Persze tudni kell mikor jön. Gyakorlott vásárlók vagyunk, főleg International Herlad Tribunet vesszük és az osztrák és svájci ujságokat, hétvégén. De angolul csakis ezek vannak, kár is érdeklődni nincs más..-(

Csak mondom, hogy Floridában se lehet New York Timest kapni sehol, tehát nem kell csodálkozni.

Előzmény: Törölt nick (3481)
Spidermalac Creative Commons License 2011.10.12 0 0 3480

Szerintem itt ne menjünk bele ebbe a dologba, inkább beszéljünk jobb dolgokról. Én tudok egy helyet pesten, ahol lehet, hogy árulnak, csak még nem jutottam el odáig, hogy megnézzem. De ma pont arra megyek így megnézem.

Előzmény: Törölt nick (3479)
islamorada Creative Commons License 2011.10.09 0 0 3478

Nem, nem neztem meg az emailt mert tul almos voltam, veletlenul jott elem a topik es a felhaborodas tul hirtelenul jott! Mi regiek akik kinnt elunk mar szamtalan csomagot kuldtunk haza hogy segitsuk az otthoniakat, koltseg szoba sem jott, kigazdalkodtuk ha nem telt ra, meg emlekeztunk ra hogy mi az ha valaki nem tud elerni valamit. Nagyon megvaltozott a vilag es az emberek, hiaba....................

Előzmény: Törölt nick (3475)
islamorada Creative Commons License 2011.10.09 0 0 3477

Email ment!

Előzmény: czikaszilvi (3476)
czikaszilvi Creative Commons License 2011.10.09 0 0 3476

Nagyon kedves vagy,köszönöm!

Sztem a mail cimem publikus!!!

Előzmény: islamorada (3472)
islamorada Creative Commons License 2011.10.09 0 0 3472

El vagyok ajulva hogy itt egy vacak ujsag kuldesen ilyen vitatkozas folyik! Eszebe sem jut senkinek hogy oromet szerezzen egy otthoni honfitarsunknak, hat  ide jutottunk?

Szilvi, adj egy email cimet amit ide kiirhatsz es felveszem veled a kapcsolatot, elkuldom az ujsagot! Ingyen es bermentve, egy fillert sem kerek erte.....

Előzmény: czikaszilvi (3467)
Lola99 Creative Commons License 2011.10.09 0 0 3471

A felsorolt lapokat, nagyon sok helyen lehet kapni Pesten ujságosoknál, mig a NY Timest sehol. Kár futni utána, mert nincs és kész. Ha valaki jön, esetleg hozhat magával. Postaköltség elég húzós.:-(

A repülőtársaságok irodái nemigen fogadnak ügyfeleket, kizárólag neten és telefonon lehet érintkezni velük.

Előzmény: Törölt nick (3464)
czikaszilvi Creative Commons License 2011.10.08 0 0 3467

SZia!

Én pontosan  nyomtatott példányt keresek,teljesen mindegy melyik nap,csak legyen neki egy nyomtatott példánya,amit elolvashat:-)))

Régebben nagyon ráálltam a 9/11es példányokra,de azok nagyon drágák voltak,igy most már jó egy akármelyik nap is:-))

Szted az megoldható h veszel egyet feladod nekem,én meg kifizetem a költségeket?

Előzmény: Törölt nick (3466)
czikaszilvi Creative Commons License 2011.10.08 0 0 3465

Szia!

kedves vagy,hogy utánaérdeklödtél!

Páromat csak kimondottan a NYT érdekli,de ahogy láttam sztem marad az ebay,csemegézek onnan!

Köszönöm a segitséget!!!!!

Előzmény: Törölt nick (3464)
czikaszilvi Creative Commons License 2011.10.06 0 0 3463

Szia!

köszi az infót!

Lapker Hungaropress sem foglalkozik vele....:-(((

Előzmény: Törölt nick (3459)
balage8888 Creative Commons License 2011.10.05 0 0 3460

ezek a tuntetok sem szeretik a kihivasokat... a hid egyik fele felujitas miatt mar ugyis le van zarva ;)

Előzmény: Törölt nick (3458)
biztike Creative Commons License 2011.09.30 0 0 3457

nagyon köszönöm!!!!

Előzmény: Törölt nick (3451)
Muity Mijo Creative Commons License 2011.09.30 0 0 3455

Off! Off!

Muity Mijo Creative Commons License 2011.09.28 0 0 3452

Méltatnád az angolul nem beszélőket arra, hogy magyarul mondod el ezt a bizonyos "sajnálatosságot", meg hogy miért fontos ez neked? Neked, egy 4 hozzászólásos nicknek?

 

Előzmény: TheOnly (3449)
TheOnly Creative Commons License 2011.09.28 0 0 3449

Sziasztok!

 

Biztos többen hallottatok az idei zöldkártya lottó sajnálatos lebonyolításáról. Legyetek kedvesek és aláírásotokkal támogassátok az érintetteket. Nagyon fontos lenne.

 

https://wwws.whitehouse.gov/petitions#!/petition/intervene-consider-22000-would-be-immigrant-who-were-notified-dos-theyve-won-2012-dv-lottery-may/jntn2Dkn

 

Köszönöm!

 

biztike Creative Commons License 2011.09.26 0 0 3448

sziasztok!

Van egy nagy kérésem felétek New York-ban élő magyarok!

Néztem a neten kiállító kortárs galériákat New York-ban, de nem jutottam előrébb. Bemutatkozó anyagot küldenék pár galériának, ha ebben segítenétek.

Előre is nagyon köszi.

simonrozsa01@gmail.com

Spidermalac Creative Commons License 2011.09.23 0 0 3447

Ha minden igaz, holnap megyek a westend-be. Ha eljutok oda, akkor mindenképpen megnézem Neked.

Előzmény: czikaszilvi (3446)
czikaszilvi Creative Commons License 2011.09.23 0 0 3446

Sajnos nem pesti vagyok...elöre is köszi,ha megnézed!!

Előzmény: Spidermalac (3445)
Spidermalac Creative Commons License 2011.09.22 0 0 3445

Ha pesti vagy, akkor a westend-ben nézd meg, a kajáldáknál van egy tobacco shop vagy mi és ott én láttam ezr féle újságot. Ha nem, akkor majd megnézem a bolt pontos nevét és meg tudod érdeklődni náluk, hogy árusítanak-e

Előzmény: czikaszilvi (3444)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!