Keresés

Részletes keresés

001Angyal Creative Commons License 2016.02.09 0 0 2722

Megbízható, precíz....csak ha fontosak ezek.

Kedves keresgélő!

Ha szükséged lenne a nagyobb gyerekek mellé egy segítőtársra a napi őrület és káosz felszámolásában, vagy csak elfoglalt kismama vagy és a kisbabával szeretnél foglalkozni, és nem a fránya háztartással, vasalással, kérlek hívj bizalommal.

Amennyiben szeretnéd, hogy amíg dolgozol a lakás rendbe legyen téve, és a tiszta rendes lakás várjon mikor fáradtan hazaérsz, kérlek keress.

Keresek olyan családot, akinél besegíthetek heti rendszerességgel a bejárónői feladatok ellátásába takarítás, vasalás, házvezetés, esetleg bébiszitter munkakörben.

Akár egy-egy alkalmas nagytakarítást is vállalok ha szükséges.

Dolgozom, este iskolába járok,és két gyermekemet egyedül nevelem.
Nem szórakozásból ez a munkám,hosszútávra tervezek, becsületes, megbízható, leinformálható vagyok.
Ezt bizonyítván:saját kulcsokkal rendelkezem a lakásaimhoz, nem ülnek a nyakamon, tudom a dolgom.
Anyagi részét tekintve mindenkinek meg van, hogy mennyit gondol rá, nekem is az hogy mennyiért tudom elvállalni.

Személyes találkozást,megbeszélést részestem előnyben, mert nem mindegy kit engedünk be a lakásunkba, az életünkbe.
Kölcsönös szimpátia és bizalom elengedhetetlen.
Keleti , Blaha ,Budapest XVII-VIII-IX-X kerületei lenne az optimális, de természetesen minden megbeszélés kérdése. Tömeg közlekedem jelenleg még, így másfél-két órás utazásra lévő kerületek biztosan nem jöhetnek szóba.

Ha kérdése van a vanita@indamail.hu vagy telefonon a 0620 532 3009 számon elérhető vagyok.Ha nem veszem fel suliba ülök, de amit tudlak visszahívlak...ha számmal hívtál.

További szép napot !

e_szter Creative Commons License 2016.02.08 0 0 2721

Tisztelt Háziasszonyok!

 

Takarítást vállalok Budapest V., VI., VII., VII., IX. kerületeiben. (Nagy szükség esetén más kerületekben is vállalok munkát)

 

Vállalok: 

 

-Heti/kétheti általános takarítást

-Egyszeri nagytakarítást

-Ablakpucolást

-Mosást/vasalást

-Bevásárlást/főzést

-Gyerekfelügyeletet

-Állatgondozást, etetést, kutysétáltatást

 

Angol és német nyelven is!

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

Nikolett091 Creative Commons License 2016.02.08 0 0 2718

Tisztelt Mindenki! 

Lakások, családi házak, üzletek,irodák takarításat 

vállalom.Heti rendszeresseggel.Rólam amit tudni lehet, hogy pontos, precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket.

Előre is köszönöm. 

Tisztelettel :Nikolett

Elerhetosegem :06306439304

Email :nikolettt0815@gmail.com

DöErika Creative Commons License 2016.02.08 0 0 2717

Kedves Érdeklődők!

 

Közel 40 éves takarítói tapasztalattal keresek lakás vagy irodai takarítói munkát, elsősorban XIX, XVIII. kerületben, de bárhol Budapesten.

 

 

Nem dohányzom, nem fecsegek, megbízható vagyok, gyorsan dolgozom.

 

Számla adás nem próbléma.

 

Köszönettel,

 

Dömötör Erika

06-30-537-20-71

domotor5.6@gmail.com

 

 

Ág Nes Creative Commons License 2016.02.08 0 0 2716

Udv

 

Fiatal, preciz,pontos,gyors takaritono vallal pipere-nagy takaritas Budapest egesz teruleten a hetminden napjan.Elore egyeztetett idopontban,ar megbeszeles targyat kepezi.Referenciaval szukseg szerint szamlaval .Hivjon bizalommal!

 Udv Agnes

06209883014

BabiTak Creative Commons License 2016.02.08 0 0 2715

Kedves Takaritonot keresgelok!

Takaritást vállalok Budapesten, vagy kozeli kornyeken!

Kozepkoru holgy vagyok, aki nagyon szeret es tud is takaritani!

Uzletek, irodak, lakások, családiházaknál, foleg a rendszeresesseg erdekel!!Hivjon bizalommal!

Oradijam;1300 frt;

vargababika@gmail.com

0620/2539227.

Nikolett091 Creative Commons License 2016.02.07 0 0 2714

Tisztelt Mindenki! 

Takarítást vállalok Budapesten és környékén. (8órás munka) Rólam amit tudni lehet hogy pontos,precíz, megbízható,referenciával rendelkező hölgy vagyok. Kedvező áron dolgozom.

Várom mielőbbi jelentkezesüket. 

Előre is köszönöm. 

Tel:06306439304

Email:nikolettt0815@gmail.com 

Tisztelettel:Nikolett 

 

Nikolett091 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 2713

Tisztelt Mindenki! 

Lakások, családi házak, üzletek takarításat 

vállalom.Heti rendszeresseggel.Rólam amit tudni lehet, hogy pontos, precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket.

Előre is köszönöm. 

Tisztelettel :Nikolett

Elerhetosegem :06306439304

Email :nikolettt0815@gmail.com

Zöld Tisztaság Creative Commons License 2016.02.04 0 0 2712

Tisztelt Fórumozók!

 

Iroda, üzlet, társasház, lakás rendszeres és alkalmi takarítását vállaljuk számlával, referenciákkal, környezetbarát módszerekkel.

Vállaljuk:

- általános takarítás

- nagytakarítás

- ablakmosás

- mosás

- vasalás

- bevásárlás

- kisállat takarítás

- kutyasétáltatás

- kertgondozás

Várjuk megkeresésüket.

 

Üdvözlettel:

Dr. Németh Tibor

kisgella Creative Commons License 2016.02.04 0 0 2711

63 éves, nyugdíjas pedagógus vagyok, aki napjait aktívan és értékesen szeretné megélni, ezért szívesen vállalok alkalmi takarítást - akár heti rendszerességgel - Budapesten (lehetőség szerint XXII., XI. XII., I., II., V., VI., VII., IX. kerületben) .

Saját otthonomban is fontosnak tartom a rendezettséget, tisztaságot, így ezt amennyire lehet maximálisan szeretném mások otthonában is megteremteni.

Elérhetőség : 'boross.m@freemail.hu' vagy 06-20-545-9601 Boross Magdolna

Óradíj : 1000-1500 forint (az elvégzendő munkától függően)

timi198806 Creative Commons License 2016.02.04 0 0 2710

Sziasztok!

Én a helpy.hu -t ajánlom, nagyon kedvesek már többször is takarítottam velük és még olcsóbbak is voltak mint a korábbi takarítónőm!:)

Nikolett091 Creative Commons License 2016.02.04 0 0 2709

Tisztelt Mindenki! 

Takarítást (bejaronői munkát)vállalok Budapesten és környékén. (8órás munka) Rólam amit tudni lehet hogy pontos,precíz, megbízható,referenciával rendelkező hölgy vagyok. Kedvező áron dolgozom.

Várom mielőbbi jelentkezesüket. 

Előre is köszönöm. 

Tel:06306439304

Email:nikolettt0815@gmail.com 

Tisztelettel:Nikolett 

 

Szepotthon24 Creative Commons License 2016.02.04 0 0 2708

Szép napot kívánok mindenkinek! 

Heti rendszerességű takarítást - esetleg kisállat, gyerek-fegyület is beletartozhat - vállalok Budán, Budapesten. Szorgalmas, csöndes és precíz vagyok. Magam is szeretem a rendet és a tisztaságot és jól bánok az állatokkal is. Akár már a héten is kezdhetek. :) Órabér: 1000-1500 Ft

 

megoldvaproblema@citromail.hu

Nikolett091 Creative Commons License 2016.02.04 0 0 2707

Tisztelt Mindenki! 

Lakások, családi házak, üzletek takarításat 

vállalom.Heti rendszeresseggel.Rólam amit tudni lehet, hogy pontos, precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket.

Előre is köszönöm. 

Tisztelettel :Nikolett

Elerhetosegem :06306439304

Email :nikolettt0815@gmail.com

BabiTak Creative Commons License 2016.02.03 0 0 2706

Kedves Forumozok!!

Minosegi takaritást vállalok Budapesten!! Kozepkoru holgy sszemelyeben, akinek preciz, alapos a munkája!! 

Szombatra keresek munkát!!

Nagytakaritás,

Alltalánostakaritás,

Ablaklakpucolás,

Lepcsoháztakaritás,

Irodatakaritás!!!

Hivjon bizalommal!

Elore is koszonom!

Oradijam;1300frt.

vargababika@gmail.com

0620/2539227.

Nikolett091 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 2705

Tisztelt Mindenki! 

Takarítást vállalok Budapesten és környékén. (8órás munka) Rólam amit tudni lehet hogy pontos,precíz, megbízható,referenciával rendelkező hölgy vagyok. Kedvező áron dolgozom.

Várom mielőbbi jelentkezesüket. 

Előre is köszönöm. 

Tel:06306439304

Email:nikolettt0815@gmail.com 

Tisztelettel:Nikolett 

 

Nikolett091 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 2704

Tisztelt Mindenki! 

Takaritast vállalok egész Budapesten és környékén.

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom. 

Előre is köszönöm. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket.

Tel.06302164556 

Tisztelettel:Andrea

Cajsa Creative Commons License 2016.02.02 0 0 2703

Kedves Olvasók!

Takarítást vállalok Budapesten családi házaknál, lakásoknál, lépcsőházaknál, irodáknál! 
Én egy 43 éves anyuka vagyok, két éves kislánnyal, viszonylag sok szabadidővel! Több évnyi tapasztalattal rendelkezem, emailben fényképes önéletrajzot is szívesen küldök.
Bér megegyezés szerint!

Várom mihamarabbi megkeresésüket, további szép napot kívánok!

Elérhetőségek: 
Email: gigike73@citromail.hu
Telefonszám (elérhető vagyok egészen a késő délutáni órákig): 30/743-98-66

Üdvözlettel: Ágnes

gabriella38 Creative Commons License 2016.02.02 0 0 2702

III. kerületi (Remete-hegy) kb. 200 m2-es, kétszintes lakás heti egyszeri takarítására keresünk takarítónőt hosszú távra. Feladatok: általános takarítás, rendrakás és vasalás. Munkájára és önmagára igényes, megbízható és leinformálható hölgyek jelentkezését várjuk email-ben, fényképes önéletrajzzal. Bérezés megegyezés szerint. email: gabriella.jofogas@gmail.com

kisgella Creative Commons License 2016.02.02 0 0 2701

63 éves, nyugdíjas pedagógus vagyok, aki napjait aktívan és értékesen szeretné megélni, ezért szívesen vállalok alkalmi takarítást - akár heti rendszerességgel - Budapesten (lehetőség szerint XXII., XI. XII., I., II., V., VI., VII., IX. kerületben) .

Saját otthonomban is fontosnak tartom a rendezettséget, tisztaságot, így ezt amennyire lehet maximálisan szeretném mások otthonában is megteremteni.

Elérhetőség : 'boross.m@freemail.hu' vagy 06-20-545-9601 Boross Magdolna

Óradíj : 1000-1500 forint (az elvégzendő munkától függően)

e_szter Creative Commons License 2016.01.29 0 0 2700

Tisztelt Háziasszonyok!

 

Takarítást vállalok Budapest V., VI., VII., VII., IX. kerületeiben.

 

Vállalok: 

 

-Heti/kétheti általános takarítást

-Egyszeri nagytakarítást

-Ablakpucolást

-Mosást/vasalást

-Bevásárlást/főzést

 

Angol és német nyelven is!

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

Altamira.01 Creative Commons License 2016.01.28 0 0 2699

Kedves fórumozók!

Takarítást vállalok a hét bármely napján, családnál. Egy fiatal lány vagyok, akinek jelenleg most nincs munkája de NAGYON szeretne dolgozni! Szeretek takarítani, mert a frissesség és rendezettség látványa mindig örömmel tölt el. Szeretek pakolni, bármivel foglalkozni. Kiskutyát is szívesen sétáltatok, nagyon szeretem az állatokat. Kedves, mosolygós, precíz, megbízható lánynak tartanak, akinek jól esik, ha csinálhat valamit.

 

e-mail címem:

violettaemmi2@gmail.com

 

Julcsi

Nikolett091 Creative Commons License 2016.01.28 0 0 2698

Tisztelt Mindenki! 

Takaritast vállalok egész Budapesten és környékén.(8oras)

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom. 

Előre is köszönöm. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket.

Tel.06302164556 

Tisztelettel:Andrea

 

Tisztaság-Garancia Creative Commons License 2016.01.27 0 0 2697

22 éve takarítással foglalkozó cégünk részére keresünk megbízásokat.

Honlap:www.porminus.hu

 

Ugyanitt keresünk :

 

XVIII.kerületbe,megbízható,antialkoholista,munkájára és környezetére igényes,takarításban jártas,középkorú,(friss nyugdíjas is lehet) férfi munkaerőt,udvaros-takarítói munkakörbe!

Erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Munkaidő:6-14.

Bejelentett állás!

Fizetés:70000/hó

 

XI.kerületbe budaörsi útra keresünk ,megbízható kolléganőt(középkorúak előnyben).

Takarításban jártasság feltétel!

Erkölcsi bizonyítvány szükséges!

Munkaidő:6-12.

Bejelentett állás!

Fizetés:70000/hó

 

Mindkét állásra jelentkezés:

Fényképes önéletrajzokat a porminus2015@gmail.com-ra várunk.

 

 

Calymna Creative Commons License 2016.01.27 0 0 2696

XI. kerületi lakásba takarítónőt keresünk (FMH környéke). Heti min. két alkalom, max. 1000 Ft-os órabér. Mosogatás, porszívózás, semmi extra. Azonnali kezdéssel. Érdeklődni: calymna@gmail.com

Edzőterem Creative Commons License 2016.01.25 0 0 2695

Kedves Mindenki!

Egy belvárosi edzőterem reggel és délután néhány órát takarítani tudó (nem messze lakó) lányt keres takarításra! Aa terem 450 nm.

Pénz megbeszélés szerint a főnökökkel, heti vagy havi.

Érdeklődni: smartfitbudapest@gmail.com mailcímen, egy rövid bemutatkozóval, és telefonszámmal, ha van cv, az jó.

Várjuk jelentkezéseteket!

001Angyal Creative Commons License 2016.01.25 0 0 2694

Megbízható, precíz....csak ha fontosak ezek.

Kedves keresgélő!

Ha szükséged lenne a nagyobb gyerekek mellé egy segítőtársra a napi őrület és káosz felszámolásában, vagy csak elfoglalt kismama vagy és a kisbabával szeretnél foglalkozni, és nem a fránya háztartással, vasalással, kérlek hívj bizalommal.

Amennyiben szeretnéd, hogy amíg dolgozol a lakás rendbe legyen téve, és a tiszta rendes lakás várjon mikor fáradtan hazaérsz, kérlek keress.

Keresek olyan családot, akinél besegíthetek heti rendszerességgel a bejárónői feladatok ellátásába takarítás, vasalás, házvezetés, esetleg bébiszitter munkakörben.

Akár egy-egy alkalmas nagytakarítást is vállalok ha szükséges.

Dolgozom, este iskolába játok,és két gyermekemet egyedül nevelem.
Nem szórakozásból ez a munkám,hosszútávra tervezek, becsületes, megbízható, leinformálható vagyok.
Ezt bizonyítván:saját kulcsokkal rendelkezem a lakásaimhoz, nem ülnek a nyakamon, tudom a dolgom.
Anyagi részét tekintve mindenkinek meg van, hogy mennyit gondol rá, nekem is az hogy mennyiért tudom elvállalni.

Személyes találkozást,megbeszélést részestem előnyben, mert nem mindegy kit engedünk be a lakásunkba, az életünkbe.
Kölcsönös szimpátia és bizalom elengedhetetlen.
Keleti , Blaha ,Budapest XVII-VIII-IX-X kerületei lenne az optimális, de természetesen minden megbeszélés kérdése. Tömeg közlekedem jelenleg még, így másfél-két órás utazásra lévő kerületek biztosan nem jöhetnek szóba.

Ha kérdése van a vanita@indamail.hu vagy telefonon a 0620 532 3009 számon elérhető vagyok.Ha nem veszem fel suliba ülök, de amit tudlak visszahívlak...ha számmal hívtál.

További szép napot !
Üdv.:Anita

Ildikó Kovácsné Creative Commons License 2016.01.25 0 0 2693

Takarítást szeretnék vállalni a 18. kerületből, heti rendszerességgel.

Irodát is szívesen vállalok.

Személyes találkozás után, megbeszélnénk a részleteket.

Üdvözlettel:

Kovács Andrásné /Ildikó/ 06-30-222-5986

Nikolett091 Creative Commons License 2016.01.24 0 0 2692

Tisztelt Mindenki! 

Lakások, családi házak, üzletek takarításat 

vállalom.Heti rendszeresseggel.Rólam amit tudni lehet, hogy pontos, precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket.

Előre is köszönöm. 

Tisztelettel :Nikolett, Andrea

Elerhetosegem :06306439304 illetve 0630/216-4556

Email :nikolettt0815@gmail.com

Nikolett091 Creative Commons License 2016.01.24 0 0 2691

 

Tisztelt Mindenki! 

Bejaronői  munkát vállalok egész Budapesten és környékén.(8oras munka)

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom. 

Előre is köszönöm. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket.

Tel.06302164556 

Tisztelettel:Andrea

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!