Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

cv.cam/s Creative Commons License 2007.07.17 0 0 833

 gabor,orulunk ,hogy segithettunk-igazolt lett allitasod,ami szamunkra nem volt kerdeses..-.>a kep mar fent van..

>remeljuk minden osszejon szombatig,s azutan is csak a legjobbak,utban a vilagtalalkozo fele.sajnalhatjak akik nem mennek-mi nagyon..-az iden.

  udv.,;josie&laszlo

 "happy duckling"

Előzmény: czi.gab (832)
czi.gab Creative Commons License 2007.07.16 0 0 832

Köszi a segítségedet, de a felrakás nem olyan egyszerű a számomra!

Kértem segítséget, de eddig még nem tették fel!

Ha gondolod, légyszi tedd fel a "tartuge"-t ha jól írom?

Rohan az idő, se útitárs, se technika! Érdekes indulás lesz szombaton!

Addig is citroenes üdvözlettel / Gábor

Előzmény: cv.cam/s (830)
czi.gab Creative Commons License 2007.07.16 0 0 831
 

L A S T  M I N U T E ! ? !

 

Itt az alkalom a sokáig vacillálónak, hogy lehet gyorsan és jól dönteni!

Mert a 2CV barátai nem csak DEUX CHEVAUX-al, hanem más Citroennel is járnak.

 

Útitárs hiánya és technikai problémák miatt, feleslegessé vált egy kedvezményes kompjegy GDANSK és NYNÄSHAMM között oda - vissza !

Behajózás 2007.07.23.-án 18 órakor érkezés másnap STOCKHOLM mellé 12 órakor.

Feltétel, az autó nem lehet 2 méternél magasabb és 6 méter alatt legyen a hossza

Ezzel a jeggyel 5 fő utazhat egyszerre, éjszakára "repülő ülés" van foglalva.

Visszaút még képlékeny, lehet rajta modósítani!

 

Ne hagyd ki, mert felejthetetlen élményekben lesz részed illetve családodnak!

 

Részleteket, beszéljük meg a g.cit@citromail.hu címen vagy telefonon a 06 30 5490586 sz. mobilon.

 

Vive la Deux Chevaux !

cv.cam/s Creative Commons License 2007.07.13 0 0 830

  hello gabor;               17.00/pentek=23.00/bp.

 megtalaltam;  2cv ads

 www.geocities.com/motorcity/5268

 utana a 'the turtle ad'

 /nem talalom e-mail cimed../

  jo ejszakat!

  laszlo

Előzmény: cv.cam/s (829)
cv.cam/s Creative Commons License 2007.07.13 0 0 829

   hello;                13.30/pentek

  ..'ez lehetett a hirforras alapja-"2cv is back"..-;

  www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressnews/208391/citroens_2cv_is_back.html

  2.maj.07

    gabor,probalom megtalalni az eredeti reklamfotot-ill., inkabb grafikanak nevezhetjuk..-,hatarozottan emlekszem a kepre.de hol van??!!;

   'teknos.... atvaltozasa 2cv-e.

  udv.,;laszlo

Előzmény: czi.gab (828)
czi.gab Creative Commons License 2007.07.09 0 0 828
Előzmény: czi.gab (827)
czi.gab Creative Commons License 2007.07.09 0 0 827
Visszatérhet a Citroën Kacsa

május 4. 14:47

  • –Hírszerkesztő
  • Újabb pletykák kaptak szárnyra a legendás népautó újászületéséről. Korábban arról lehetett hallani, hogy a Citroën a C3 Pluriel alapjaira építene egy, a 2CV-t imitáló típust, most azonban úgy hallani, inkább a C4 padlólemezét, és alkatrészeit használnák fel a szellemidézéshez.

    Egy brit szaklap értesülései szerint az autó árban és méretben egyaránt a C3 és a C4 közé illeszkedne, a karosszéria különleges elemeit pedig műanyagból készítenék. Az ötletből persze hosszas fejlesztőmunka árán lehet csak valóság. A legbátrabbak találgatásai szerint sem láthatjuk a kész autót 2009 előtt, és igen valószínű, hogy akkor is csak tanulmányautó formájában.

    A sikerben azonban nem kételkedünk: a New Beetle, a Mini, és a Fiat 500 keltette hatalmas érdeklődés jól mutatja, hogy a vásárlók még mindig szívesen vesznek korszerű autókat múltidéző köntösben.

    czi.gab Creative Commons License 2007.07.09 0 0 826

    Teljes az indulás előtti KÁOSZ!!!

    De lassan azért helyükre kerülnek a dolgok!

    Csak még a személyi összetétel "alakulgat"!

    Kitűzött indulás napja 07.21/22, mert 23.-án hajózunk be!

    cv.cam/s Creative Commons License 2007.07.09 0 0 825

       hello gabor;                  11.25/hetfo/toronto

     "kosz az utalast a cikkre,elolvasva, s tovabb lepve, nagyszeru irasok az;

     "olasz melo-ujra el a .... xxx">"dudu uj elete"....

      tobb mint 30ev elotti emlekeket ideztek fel a cikkek.kosz megegyszer.

      mindig tanul az ember,"nem tudtam letezik 1 ilyen oldal is.."

      >vilagtalalkozo?hogy alltok ,meg lesz minden a 20-i indulasra??!!

        .."lelekben" veletek,ha sajna szemelyesen nem tudunk menni-most..-.

      udv.,;josie&laszlo

      "happy duckling"

     

    Előzmény: czi.gab (824)
    czi.gab Creative Commons License 2007.07.09 0 0 824
     

    Vettem a fáradtságot és körülnéztem a honlapok között, hogy van-é valamilyen hír André Gustáv CITROEN-ről, itt az eredmény:

    http://broker.origo.hu/auto/20050701anagy.html?pIdx=1

    Remélem páran elolvassátok a klubunk névadójáról szoló cikket, s nem lesz haszontalan időtöltés a számotokra, azaz nem válik senki kárára, ha többet megtudhat róla! Jó olvasást, szórakozást!

    czi.gab Creative Commons License 2007.07.03 0 0 823
    A mai nap egy gyászos évforduló a citroenisták illetve a citroenesek számára!
    72 éve, hogy márkánk névadója, állítólag önkezével véget vetett az életének!
    Tudom, hogy ez a tragédia nem sokakat "érint meg", de azért ez elgondolkoztató!
    Ezért osztom fel a "vinkli"-vel közlekedőket citroenistákra és citroenesekre, hogy melyik mit takar az döntse el, mindenki maga. Különben egyszerű nagyon!

    Érdekes sokan nem is értik, hogy miért "kell" egy tragádiával foglalkozni?
    Vajon a szülőkre / nagyszülőkre csak a szülétésnapjaikon emlékezünk meg, vagy talán még amikor egybe kelltek, s az "eltávozásukkal" pedig nem foglalkozunk?

    Vajon milyen technikai meglepetésekkel örvendeztette volna meg, még az autós társadalmat André Gustav CITROEN, ha nem tör derékba 57. életévében a kiemelkedő müszaki pályafutása? Vagy talán szégyeljük magát az embert!
    De a névét azt felhasználjuk?
    Talán megérne egy cikk sorozatot a személye, ha már úgy "sincs miről irni" a klub újságban? Kedv csinálónak egy honlap ajánlat, amit le lehetne fordítani a tagság számára:
    http://www.schloss-gottorf.de
    Remélem vannak fiatalok, akik "beszélnek / tudnak" németül, s nyelvgakorlásként lefordítják nekünk ezt a cikket. Jó szórakozást kivánok! Vive la CITROEN!
    Göndörzsóf Creative Commons License 2007.06.24 0 0 822

    :) :) :)

     

     

    Előzmény: czi.gab (821)
    czi.gab Creative Commons License 2007.06.23 0 0 821
    Végre ALBERTIRSÁ-n összfutottam e fórum elindítójával. Meglepődőtt, hogy még él az általa elindított fórum! Igérte, hogy ismét jelentkezik fog. Remélem ezen a fórumon is ki értékeljük a mostani hétvége történéseit. Előre csak annyit, hogy nem maradtak szégyenben a "KAT.SÁ"-sok.
    czi.gab Creative Commons License 2007.06.23 0 0 820
    Sajnos még nincs foto, de szólok nekik, hogy van érdeklődés!
    Telefonálj és egyeztess velűk időpontot.
    Előzmény: gy69 (819)
    gy69 Creative Commons License 2007.06.22 0 0 819

    Szia.

     

    Kép nincs véletlenül hozzá?

    Előzmény: czi.gab (816)
    czi.gab Creative Commons License 2007.06.19 0 0 818
    Nem mert, a meghírdetett egy 435 kcm-s oldal ablak nélküli 2CV volt!
    Ami már időközben el is kelt! Van még több 2CV a családban.
    Ez pedig egy másik 2CV, de többet a családtól megtudhatsz!
    Előzmény: BALOOO 83 (817)
    BALOOO 83 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 817

    Nem veszem, annyira nem érdekel, csak kicsit felháborít amikor nem tudják hova tanni az emberek a dolgokat. Az a kocsi sokáig volt is hirdetve olyan 300ezer körüli áron ugye?

    Előzmény: czi.gab (816)
    czi.gab Creative Commons License 2007.06.16 0 0 816

    Szivességet tettem nekik, mert nincs internetjük!

    Ha gondolod vedd fel a családdal a kapcsolatot, s velük beszéld meg az árat!

    Szerintem különben, mindeki annyit kérhet amennyít akar!

    De, hogy mennyit kaphat, az már egy másik történet!

    Előzmény: BALOOO 83 (815)
    BALOOO 83 Creative Commons License 2007.06.14 0 0 815

    Kicsit el van szállva a család, rendszám nélkül???

    Max 200e

    Előzmény: czi.gab (814)
    czi.gab Creative Commons License 2007.06.04 0 0 814
    Immár két hónapja, hogy az egyik "Őskatsás" Georg49 alias Szabó György elkatsázott az égi országútakra. s ott rója az utakat. Családja úgy döntött, hogy megválik az Ildikó névre kersztelt 2CV6 -juktól. Jól karbantartott, igényes állapotban lévő, keveset futott, AC 333 Jaune Mimosa színben tündöklő Katsát, de a rendszáma le van adva.
    Az irányár 599. eFt.
    Telefonszám: Szabó Norbert 06 1 227 7127 vagy a 06 20 4103721 sz. mobilon várják az érdeklődőket.
    czi.gab Creative Commons License 2007.06.04 0 0 813
    Túl közel volt. így csak nem jutottam el, csak szombaton késő délután jártam arra!
    Majd legközelebb remélem tudok időt szakítani rá. Én is csak a TV-ben láttam hiradást róla, hogy miről maradtam/tunk le!
    Előzmény: cs.ádám (812)
    cs.ádám Creative Commons License 2007.05.26 0 0 812
    Milyen volt a tököli buli?
    cs.ádám Creative Commons License 2007.05.15 0 0 811

    Nekem a zenekar az első. persze azért nekem is jó lesz, mert lehet, hogy kacsával megyünk.

    Mármint kb 4-en a kb 60-ból :-) A többiek mennek a volántól bérelt "turnébusszal"

     

    Előzmény: czi.gab (810)
    czi.gab Creative Commons License 2007.05.14 0 0 810
    Bizony nem lesz könnyű a jövőben a két hobbyt összeegyeztetni!
    De lehet észerű kompromisszumot találni!
    Előzmény: cs.ádám (809)
    cs.ádám Creative Commons License 2007.05.14 0 0 809
    Köszi szépen, rendes vagy, de 26-án Berettyóújfaluban lesz fellépésünk a zenekarral, ami egész napos esemény. Jó találkozást!
    Előzmény: czi.gab (807)
    partizán Creative Commons License 2007.05.14 0 0 808

    A svédeknél minden nagyon drága és pl a mi szájunk íze szerinti kenyerük nincs is. Szerintem mindent vigyetek, mert rengeteget spórolhattok, ha a hátizsákból esztek. Amiből a legtöbbet kell vinni az az alkohol! És ez nem vicc. Odakint a boltban kapható "erős" sör talán van 2%-os is és persze méregdrága. Tömény piát csak külön boltban (szüsztemgulag) lehet venni megfizethetet áron. Az ilyen nemzetközi bulikban arrafelé az a menő, akinek több töménye van az első nap után is.:)

    A cigaretta is méregdrága, bár ezügyben már elég szépen felzárkóztunk.:(

    Arra ne építsetek, hogy majd a lengyeleknél bevásároltok. Az élelmiszerek, piák drágábbak mint nálunk és egy szikrával se jobbak.

    Az autókat lengyeleknél rövid időre se hagyjátok üresen. Katowicére, Lódz-ra (vúdzs) számoljatok rá sok időt. Nem azért, mert van mit megnézni, hanem mert mindkettő kaotikus, miskolc jellegű szürke, hatalmas iparváros. Szerintem azt is valahogy hozzátok össze, hogy a kompon is valaki mindig legyen az autóknál. Mérhetetlen mennyiségű svéd  alkoholturistával egy élmény lesz az út!:)

    Előzmény: czi.gab (805)
    czi.gab Creative Commons License 2007.05.12 0 0 807
    Van aki elkisérjen a tököli bulira?
    Kár lenne kihagyni! Biztosan találsz valakit!
    Hanem akkor küldök sofört! Ez nem vicc komolyan gondoltam!
    Jelentkezz, ha érdekel a dolog, hogy megszervezzem!
    Előzmény: cs.ádám (800)
    cs.ádám Creative Commons License 2007.05.12 0 0 806

    Szia! találsz itt egy csomó színkódot, mind kacsához való, ez az összes.

    Jó felújítást :-)

    Előzmény: T.Ervin (796)
    czi.gab Creative Commons License 2007.05.11 0 0 805
    Természetesen minden élmény érdekes, s egyben tanulságos!
    Mibe kerülhet a manapság a dán-svéd híddíj, csak úgy kiváncsiságból?
    Ezért terveztük a vasárnapi indulást, mert az út nagy részét a hétvégi kamion forgalom stop miatt tudjuk megtenni kb LODZ-ig! A maradékra meg reméljük, hogy elég lesz az a majdnem 10 óra! Mindenesetre kiváncsi vagyok, jelenleg úgy nézki, hogy 4 KÁTSÁ-ból fog állni a konvoj! Csupán még két KÁTSÁ-t kell az indulásig összerakni! Így az indulásig van mivel foglalkozni!
    Ami még fontos kérdés lehet! Mibe kerül az élelmiszer a svédeknél, mert ők csak aHamburgerrel példálóznak!
    Előzmény: partizán (804)
    partizán Creative Commons License 2007.05.11 0 0 804

    Hát Stockholm mindenképen közelebb van Lengyelországon keresztül, de ott lényegében nulla autópálya van, legalábbis két éve még szánalmas viszonyok voltak. Ráadásul kacsával nehezebb dinamikusan előzni, nagy a veszély, hogy az ember 100 méterenként beragad egy 70-el vánszorgó Slecz teherautó mögé. Az állandó motorpörgetés, előzéspróbálás, küszködés nagyon veszélyes. A szememben ennek az alternatívája az, hogy a svéd-dán tengeri hídon át stockholmig egyenletesen 90-100-al tudsz elnyomulni odáig. Persze Malmő-Stockholm vagy 500 km, tehát a Gdansk-i hajókázás rentábilisebb.

     

    Szóval nem akarok én überokos lenni, belátom, hogy jóval több érv szól a lengyel variáció mellett. Azt viszont tudom saját tapasztalatrból, hogy svédbe németországon keresztül mentünk. Egyenletesen, kis fogyasztással elég jó idő alattt ott voltunk. Visszafelé egy rémálom volt. Kimerítő a vezetés, szopató, pénzleső rendőrök, sok-sok kétes alak a parkolókban, benzinkutaknál. Megállni, aludni nem igazán mertünk, mert nem volt olyan hely, ami bizalomgerjesztő lett volna...

    Előzmény: czi.gab (799)

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!