Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Abraka Dabra Creative Commons License 2005.10.28 0 0 11
Múlt vasárnap már másodszor sikerült közelebbi kontaktusba kerülnöm vele:) 1x az egyik márkakereskedésben néztem meg, de ott nem igazán sikerült normálisan, mert borzasztó agresszíven nyomult a kereskedő. Aztán vasárnap már a kiállításon alaposan is sikerült kipróbálni, gyerekekkel együtt is:) Család meggyőzve, ami nagy szó, mert a Picasso nagyon a szívükhöz nőtt. Én több egyterűbe is bepattantam vasárnap, de a mazda5 KO-val nyert. AZ mondjuk csak szépséghiba volt, hogy az ott lévő kereskedőt megkérdeztem, hogy kell lehajtani a 2. sor üléseit síkba, és azt mondta nem lehet:(( Mikor elfordult, nekem sikerült, de ha elolvasná a saját katalógusukat, ő is rájöhetett volna, hogyan kell.:)
eksön_ Creative Commons License 2005.10.28 0 0 10
Keddtől rendelhetők a dízelek is, igaz bemutatódarab még nincs belőlük, taláén majd december-januárban.
SzaboZE Creative Commons License 2005.10.27 0 0 9

Sok még nem fut az utakon, így közvetlen tapasztalatra vadászni kell :)

Nekem is nagyon bejön, ha tehetném vennék is, de egyelőre nem állok úgy.

Előzmény: Abraka Dabra (5)
SzaboZE Creative Commons License 2005.10.27 0 0 8

A hatosnál úgy tudom a navigációs rendszer bár dvd alapú, nem játszik le dvd-t. Lehet ez biztonsági szempont is, ezek alapján simán lehet, hogy az 5-be sem raknak dvd-t. Más kérdés, hogy meg lehet-e hack-elni :)

 

SzaboZE

Előzmény: Abraka Dabra (7)
Abraka Dabra Creative Commons License 2005.10.19 0 0 7
nem szempont:) nem az fog dönteni, csak elég érdekes, hogy nem kérhető bele. de igazad van, tökmind1
Előzmény: teljesenmindegy75 (6)
teljesenmindegy75 Creative Commons License 2005.10.19 0 0 6

Na mar, hogy a DVD szempont legyen egy autonal ...

Par eve meg mindeki örult, hogy reggel elindult a ladaja, daciaja meg a trabija, erre most azon sopankodtok, hogy lesz DVD a talicskaban vagy nem :-)))

Előzmény: Abraka Dabra (5)
Abraka Dabra Creative Commons License 2005.10.18 0 0 5
sziasztok!
kb. 2 hete láttam először képeken ezt az autót, és teljesen beleestem. Most picassom van, de jövőre cserélném. és bizony első számú esélyes lett a mazda5. szóval meséljetek róla:)
tényleg nem lehet a gta-s dízelbe dvd rendszert kérni?
SzaboZE Creative Commons License 2005.10.14 0 0 4
:)
eksön_ Creative Commons License 2005.08.13 0 0 3
Nekem ma vált kézzelfogható valósággá :)) Gondolkodunk, hogy egy iylenre cseréljük az asszony kocsiját, ha lesz majd dízel.

Élőben még szebb, egy GTA-t volt szerencsém kipróbálni, na abban van minden, a tolatókamera igazán szuper, az ülések csukogatása, ide oda alakítgatása, hol karfa, hol asztal, hol meg gyerekülés, meg hogy a két plusz ülés leghátul az nem valami kiszedős, betevős, nehézkes cucc, hanem szépen belesimul a padlóba. És benne ültünk egymás mögött 3 180-as emberke, és bizony kényelmesen fértünk.

Egy kicsit a mazdának a Mo-i ruglamatlansága a felszereltségben megint elég érdekes helyezeteket teremt. Benzines 2 litykós, csak a legdrágább felszereltségben van, pont. ha nem kell a vagy félmillás navigáció, amit Mo-on amúgy sem lehet használni, akkor is vedd meg.

A dízelből van GT felszereltség, kíváncsi leszek, hogy lehet-e majd lexusoptikás hátsó lámpát kéni bele, de ebbe meg nem lehet tolatókamerát, azt csak 750-rel drágább GTA-ba lehet, ami egyébként csak a haszontalan navigációban, a 17" felniben, az optikai csomagban, meg a smartcardos indításrendszerben különbözik.

Viszont a GTA-ba nem lehet DVD-s mozirendszert rendelni, az csak a GT-be lehet. Ki érti ezt?

És ami a legdühítőbb, a katalógusban látható gyönyörű világos belsőkkel nem rendelhető, csak és kizárólag feketében.

Eredetileg mi a 143 LE-s dízelt GT-t célozzuk, majd jövőre, de ha belegondolok, hogy a 6,9 millás árára majd rájön mondjuk kb 100-ért egy tolatóradar, meg még egy 100-ért a lexusoptikás hátsó lámpa, akkor már csak 200-re vagyok a benzines GTA árától, és az azért mégiscsak nagyon jól néz ki a spoilerekkel (bár a gyári felni helyett majd kell valami jobban odaillő)...
SzaboZE Creative Commons License 2005.05.26 0 0 2
Nyár végétől elvileg kézzelfogható valóság lesz :D
huzat Creative Commons License 2005.01.10 0 0 1
nekem nem tetszik... de izlések és pofonok
Előzmény: SzaboZE (-)
huzat Creative Commons License 2005.01.10 0 0 0
mazda0
SzaboZE Creative Commons License 2005.01.10 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!