Keresés

Részletes keresés

Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1593

Kick 75....

 

És akkor mi lesz veled?

Bevallom őszintén nekem még perceptiv halláscsökkenésem is volt,ami javult,szóval én kb olyan eséllyel indulok ebbe a harcba mint San Marino Brazilia ellen,de feltétlen meg kell jelennem,hogy legalább elmondhassam mindent megtettem.

Meg emlegetett valami gyógyszert,amit egyszerűen nem tudok kikutatni mi lehet az,meg az injekciot.

Hát szerintem nagyjából velem is az lesz,hogy elmesélem az Sztk-s orvostól kezdve a Chinotaltol Nootropilig mindent,meg a neurologust,pszichiátert,annyi a különbség hogy én ilyen varázslós helyeken nem voltam,mint te.

Az biztos,hogyha kijövök,és nem tudják inditani a szteroidot meg azt a valamit,rám kimondták a halálos itéletet.

De ki tudja,elvégre Pelikán elvtárs is megmenekült a végén,adok magamnak egy esélyt.

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1592

Úgyhogy marad a hangterápia, meg azért a GABA neurotraszmitter gátlót bevetem hátha, és ezen az úton fogok meggyógyulni és az utolsó sejtemmel is azon leszek, hogy a pokolba küldjem ezt a zajt a fejemből!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1591

Khmm.....

Kicsit meg vagyok ijedve a keddi bevetésemtől.....de elmegyek.

Azt mondjuk nem egészen értem fülküthurutra miért kellett Nootropil infuzio,de le a kalappal,mert te aztán tényleg mindent bejártál.

Remélem,nálam még látja értelmét szteroidos infuzionak.....

Mert ennek a fülkürthurutnak már gyógyulnia kéne azért.....

Szóval nem kicsit megijedtem,de felkötöm a gatyámat a doktornő előtt,és bevetem magam.

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1590

 javítva......- szívélyes   

Előzmény: kick75 (1588)
kissulak Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1589
:(((
Előzmény: kick75 (1588)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 1 1588

Szóval én is kismillió papirral érkeztem. Az elejétől elmondtam a problémámat indulva a fülkürthuruttól át azon, hogy milyen kezeléseket kaptam stb. Szóval bemer 10alk.mágnesterápia, 10alk. orvosi lágylézer kezelés, 10alk nootropil infúzió, majd 10alk. hiperbár oxigénterápia, 8alk. akupunktúra, újabb 10 bemer mágnesterápia, számos gyógyszer amit már ti is írtatok egytől-egyig és az összes vitamin amit ti is szedtek erre, plusz még azt is amit nem kéne. Számos természetgyógyász, varázsló, budha, reiki, tibeti gyógyító, tibeti hangtálterápia, varázsmasszőrök, és még sorolhatnám amit már feleslegesnek tartok mert csupa pénszórás volt csak.

A Doktornő válasza,- egyébként tényleg nagyon kedves volt, hogy úgy látja, hogy mindent megtettem és már ő sem tudna mást ajánlani kivéve a szteroidot aminek most már nem látja értelmét, és nem is szeretné összeszurkálni feleslegesen a dobhártyám és a fülem.

Szóval a végén szembesülnöm kellett azzal a dologgal amitől még jobban csenget szinte már az egész fejem, hogy a fülkürthurutnak ehhez már nincs semmi köze és az agyam kreálja a zajt a fejemben. Valahol ezt én már rég tudtam de adtam neki még egy esélyt hátha. Látta, hogy akár doktorálhatnék lassan a fülzúgás területén és  nincs újdonság amit mondhatna, még azért beszélgettünk erről arról majd megköszönvén a szívéjes fogadását elbúcsúztunk egymástól.

 

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1587

 akkor megírom röviden.

 

zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1586

Én nem utállak érte egyáltalán, sőt! Gratula hogy bejutottál hozzá! Én holnap megyek 10-re, remélem el tudom csípni és nem lesz a műtőben... Fogadjunk hogy csorgatják majd Beléd is a Solu-medrolt... (ha még nem kaptál)

Előzmény: kick75 (1580)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1585

Miért utálnánk érte? Én jövő kedden megyek úgy kaptam időpontot,lehet lemondta valaki azért jutottál be,mert én már kb napokkal ezelőtt telefonáltam időpont ügyben.Hányra mész? Mindre kiváncsiak vagyunk,mi történik.....

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1584

Végül lett mára időpontom ezért mondtam, hogy utálni fogtok érte....

Előzmény: Faterik (1581)
kissulak Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1583

és mit mondott?

Előzmény: kick75 (1580)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1582

Meg meséld el mi történt.

Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1581

És mi történt?

Csak úgy besétáltál? Nem is volt időpontod....hát nem gondoltam volna hogy ennyire súlyos a helyzet.

 

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1580

Lehet utálni fogtok érte de voltam ma a magánrendelésén.....

Előzmény: Faterik (1575)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1579

Nem volt nekem Zéta a Lendorminnal semmi problémám évekig.

Féllegálisan szedtem,anyám fiókjában volt,de nem sokszor kellett bevenni.

Azért kötöm össze a Lendormin hatástalanságát a fránya nyavalyámmal,mert amig nem volt fülzúgásom egy Lendorminnal primán aludtam még akkor is,amikor volt barátnőm apjával összeakasztottuk verbálisan a bajuszt.

Pedig az elég komoly helyzet volt,szóval nem a britazolam lett hatástalanabb :D

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1578

A ma legelfogadottabb módszer ami az agykutatásra épül az a neuromoduláció. 10év kutatása van benne azért ilyen buzi drága.

szóval az is hangterápia napi 4-6órát hordva probálja az agyat megzavarni. Én fülesen keresztül halgatok saját magam által választott hangterápiát 6-8 órát úgy, hogy mellette azért haljam a beszédhangot körülöttem stb. így a tudatalattiba beépült  hangok raknak ismét rendet a fejemben

Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1577

Én csak egy nagyon hosszú levelet irtam neki,ami majdnem két oldalas volt,meg egyszer felhivtam telefonon.

De abba tényleg minden benne volt,hol jártam,ki kezelt,audiometria feljavulása,pszichés állapotom.

Direkt mondtam neki hogy adja meg legyen szives az emailjét,mert telefonba ez roppant hosszú lenne.

Sokszor elgondolkodok azon,hogy lassan már magunkra hivjuk a mentőszolgálatot a fülzúgás miatt :D

Erre az ember még esküszöm a Yasminelle fogamzásgátlót is beszedné,hogy elmúljon.....

zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1576

A Dormicum (midazolam) és a Lendormin (brotizolam) egy ultrarövid felezési idejű BZD, ELalvást segítő altatóként van forgalomban, ezért nem csoda, hogy felébredtél éjszaka, és még egyszer be kellett venni egyet.

 

Az alprazolam rövid felezési idejű, a clonazepam pedig hosszú felezési idejű hatóanyag, és ennek van görcsgátló hatása is. A tinnitust szerintem max. a szorongásoldó hatásuk miatt tudják valamelyest csökkenteni, az ember némileg leszarja, hogy zúg a füle...

 

 

kick: "Zajlik a zúgó élet", ez tetszik! :-) én egyébként minden módszerre nyitott vagyok, belehallgattam azokba is amiket belinkeltél és a természet hangjai felvétel tényleg nagyon kellemes... az ember szerintem mindent megpróbál, mindenbe belekapaszkodik, hátha valami elhozza a várva várt CSENDET.

Előzmény: Faterik (1570)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1575

Na ez az Kick 75 :D

 

Telefonon hivtad a dokinőt? És mit mondtál,hogy már nehezen birod?

Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1574

Két óra várakozási idő Sztk szinten nem is olyan sok...

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1573

Sajnos azt kell mondjam, hogy beszéltem ma vele is........

Előzmény: Faterik (1572)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1572

Kick 75!

 

Az összes gyógyszeremet fel merném rá tenni,hogy ennek ellenére nem fogad lemondani Bencsik doktornőt :D

Nálam is egész nap szól a zene,de ez nem állapot,éjjel meg nem szólhat,mert családban élek,nekik nincs fülzúgásuk.

Ismerem ezt a gondolkodást a fülzúgással kapcsolatban,de nyakamat rá hogy ott leszel 30-án,mert meg fogsz addig bolondulni,meg a molekulákat lesed :D

zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1571

Na, én csak ezért írtam hogy miért nem battyogtál be a héten a csodálatosan szép Szigony utcába. Leültél volna a folyosón aztán addig vársz, amíg a doktornő meg nem jelenik a színen... Mondjuk abban igazad van, hogy egy tényfeltáró beszélgetésre biztosan sokkal több idő jut egy magánrendelésen. Kíváncsi vagyok, én holnap el tudom-e csípni a doktornőt, és nem lesz-e pl. műtőben vagy ilyesmi... lehet hogy ott fogok ülni 10-től délig...

Előzmény: Faterik (1568)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1570

Egyébként,sokan mondják,hogy a benzo halkitja a fülzúgást,na most ennek a Rivotrilnak az egyik jellemzője,hogy a konkrétan jelentkező görcsöket is oldja,nyilván ezért adják epilepsziásoknak is,meg asszem még migrénre is,bár arra a Teperint is szokták,de az neurologiai gyógyszer inkább.Én nem sok hatását érzem,hogy halkabb lenne,hiába van összefüggés a központi idegrendszerre,szerintem erre még a Dormicum se hatna,erre a rohadt fülzúgásra,tehát az agytörzs felől hülyeség közeliteni az orvostudománynak szerintem.

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1569

Sziasztok!

 

Látom zajlik a zúgó élet. Gyerekek én nem akarok senkit elkeseríteni de a valódi gyógyulást én már nem a gyógyszerektől várom.

Beszéltem ma valakivel aki a témában a lehető legjobban benne van és ő maga mondta mint nagy nevű orvos, hogy a zeneterápia ami valójában segíthet ennek a kizökkent agyi tevékenységnek a visszaállításában. Nincs az a gyógyszer ami ilyen csodát tenne még jelen pillanatban az orvoslásban. Ezért nekem sem marad más mint amiket feltettem hagterápiákat (vagy kinek éppen mi tetszik) , ezzel próbálom saját agyam ismét  a helyes működésre bírni. Egy két neuron támogató vitamint azért dobok mellé és várom a csodát meg jó Istent kérem, hogy tartson velem a gyógyulásig.....

Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1568

Majd egy szép meztelen csajra gondolok közbe.....ja az nem jó,mert akkor izgatott leszek,és máshol mérik a potenciá(lt) :D

Hát lehet előtte beveszem a Rivot.

Már számolom vissza a napokat jövő keddig.

zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1567

A max. adag amúgy 20 mg/nap (epilepsiásoknak, de ők ált. már modernebb cuccokat szednek).

 

A BAER vizsgálaton rátettek ilyen tappancsokat-elektródokat a homlokomra meg a fejemre, ott ment a mérés. Aztán jött a füles, elég hangos hangokat nyomatott először kb. 10 percig a jobb oldalon, utána 10 percig a bal oldalon, azt kellett csak hallgatni és feküdni.

Én tényleg konkrétan úgy éreztem hogy mindjárt bealszom, ennek ellenére megkérdezték hogy miért stresszeltem az elején (?), a gép nem tudta megkezdeni a mérést. Mondtam hogy én nem stresszeltem, sőt küzdöttem az ébrenmaradásért... :D

Úgyhogy Te is majd relaxálj ott az ágyon, és gondolj valami megnyugtató szép és kedves dologra. Vagy vedd be előtte a Rivódat. :D

Előzmény: Faterik (1566)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1566

Nem akartam én ezt a Rivotrilt szedni,de Zéta úgy képzeld el hogy két Lendorminnal tudtam előtte elaludni,úgy hogy hajnali háromkor vettem be a másikat,mert megébredtem.Ez a Rivotril kiüt,bár nem kifejezetten altató,nappal viszont csökkenteni tudom,mert azért nem játék gyógyszer ez.1mg-ról vittem le 0,75-re.A maximálisan kirendelhető asszem napi 6 mg-de azt csak annak adják akit valami kábitószerről szoktatják le.A macskámról kell gondoskodnom,meg kell etetnem mindennap itt a telken,de már a macska is észrevette,hogy nem vagyok az igazi.Még arra is gondoltam,hogy befektetem éjszaka az ágyamba,hogy  a dorombolása elnyomja a zúgást :D

Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1565

Jó,hogy mondod,mert nem tudom,akkor nem hogy a fenébe fogják megmérni azt az akcios potenciált,mert tiszta ideg vagyok egész nap....majd igyekszek addig valahogy megnyugodni.

zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1564

Anyukám is a Rivotrilt szedi elalvás előtt, kinek melyik válik be.

 

Velem egyébként nem volt különösebben kedves vagy közvetlen a doktornő, de mondom én az SZTK rendelésre estem be csürtörtökön délután. Viszont korrektnek korrekt volt, ezt mondhatom. Nagyon határozott kis nő, van egy saját stílusa, és nem szarozik, nem laca-facázik, én nála éreztem úgy először, hogy végre valaki akinek tényleg ez a szakterülete, és nem csak széttárja a kezeit a problémám hallatán...

 

Nekem amúgy volt már ilyen BAER vizsgálatom is (szerintem ez ugyanaz, mint amit máshol BERA-nak hívnak), le kell feküdni egy ágyra, és a füledre kapsz egy fejhallgatót mindenféle hangokkal. Ott kell csak feküdni és MEGNYUGODNI, állítólag addig nem mér a gép, amíg az ember szorong és stresszel... nem tudom, én úgy éreztem az alatt a 10-15 perc alatt, hogy mindjárt elalszom... :D de azt mondták, hogy az elején még stresszeltem (?), ezért a gép nem tudta megkezdeni a mérést...

Előzmény: Faterik (1558)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!