Keresés

Részletes keresés

stoki Creative Commons License 1999.06.08 0 0 104
Először úgy olvastam, hogy csekkeld a melledet ..., már megijedtem, hogy más topic-ban vagyok ...
Előzmény: OpiumPapa (102)
OpiumPapa Creative Commons License 1999.06.08 0 0 103
Bocs,

A kerékpár megszállottak az két szó...asszem.

OpiumPapa

OpiumPapa Creative Commons License 1999.06.08 0 0 102
Arabella!

Megírtam a címet levélben, csekkeld a méledet.
Remélem sikerül csatlakoznod a kerékpármegszállottak mókás csapatához.

OpiumPapa

Arabella Creative Commons License 1999.06.08 0 0 101
OpiumPapa!
Kandúr kéri a címet, a keresztúrit:))
Arabella
Előzmény: OpiumPapa (85)
BiCigli Creative Commons License 1999.06.08 0 0 100
Lehet, hogy kommersz, de én a Bp.-Pomáz-Kétbükkfa nyereg-Pilismarót-Szentendre-Budapest útvonalat említeném.
A legjobb rész benne a Pilismarót felé levezető erdészeti út.
Országúti bringával könyebb, mint montival.
A Bükk-ben is vannak lezárt erdészeti utak. Télen lehet rajtuk sífutni is.
Banana In Drive Creative Commons License 1999.06.08 0 0 99
Tyutyu! Te vagy 40 kilo vagy T34-esbol szerelted at a montidat?

(en sajnos 75 vagyok, es nem is megy alabb, nekem a gep sulyan kell csokkentenem.)

Előzmény: Tyutyu (95)
Arabella Creative Commons License 1999.06.08 0 0 98
Erre már én is gondoltam, de tudod.... a parkolási díj..........
Előzmény: stoki (97)
stoki Creative Commons License 1999.06.08 0 0 97
Retteghet a nagyfater !!!
Előzmény: BiCigli (96)
BiCigli Creative Commons License 1999.06.08 0 0 96
Sziasztok,
Én azt hallottam a rendőrökkel kapcsolatban, hogy szondáztatni is fognak.
Nem tudom, hogy ez sokakat veszélyeztet-e itt Budapesten, de a vidéki
részeredményekre kiváncsi leszek.
Tyutyu Creative Commons License 1999.06.08 0 0 95
Hupp!

Nagyon jo dolog felszenvedni magad Pilisszentlaszlora, asztan legurulni mint az allat Visegrad melle, erdemes kiprobalni!!!

tyutyu egy montenbakrol, ami nehezebb, mint tyutyu fele!

stoki Creative Commons License 1999.06.08 0 0 94
András !!!

Akkor vegyél egy trekking bringát.
Ha még ennél is nagyobb sebesség kell, akkor marad a túraverseny.
Ha még ennél is ....., akkor verseny ...
Ha még ennél is ....., akkor rekumbens ....
Ha még ennél is , akkor dobd fel magad egy motorra ...

Szóval van választék ...., csak pénz kérdése ...

Előzmény: Nyírő András (84)
stoki Creative Commons License 1999.06.08 0 0 93
Sőt, vesztek egy lakókocsit és már lakás se kell.:-)
Előzmény: Arabella (91)
stoki Creative Commons License 1999.06.08 0 0 92
OpiumPapa!

Ha így vesszük én is szín izom vagyok, komolyan. 65 kg és 184 cm. Tök gizda nem ? ... hát lehet rajtam háj? :-)
Én se vagyok gyorsaságbuzi, de azért a gurulást egy 65-70-es tempóval megbírom, de ha lehet montival. Most nem nagyzolok ez is komoly.

Próbáltad már a Pilisszentlászlótól a lepencei strandig utat ??? Az is frankó és sokkal kevesebb az autó, mint a Visegrádi szerpentinen ...

(A Madách Gimi távol állt tőlem, de a Szent István Közg. Szakközépiskolához volt pár éven keresztül közöm ... )

Előzmény: OpiumPapa (90)
Arabella Creative Commons License 1999.06.08 0 0 91
Utána kötjük az utánfutót és aztán lehet tekerni:))))
Előzmény: stoki (88)
OpiumPapa Creative Commons License 1999.06.08 0 0 90
stoki,

Hát nem tudom, hogy a fickó csak vetített-e, de úgy nézett ki, hogy ha leyből dobbantana, akkor ugrana 70 métert. Szín izom volt a srác, szerintem a kormányát is maga hajlította :-)
Mindegy, azért ha a fele igaz, akkor is szép szerintem. Bár én nem vagyok gyorsaság buzi, jobban szeretem, ha korül tudok nézni, miközben haladok, azért montival is klassz élmény lejönni Visegrád várából a szerpentinen mint az állat!

OpiumPapa
ps:köztetek nincs olyan aki a Madách Gimibe járt? (persze Nyirő A.-n kívül)

Előzmény: stoki (89)
stoki Creative Commons License 1999.06.08 0 0 89
OpiumPapa !!!

Szerintem téged jól átvertek !!! Vagy mégsem ???
Nem hiszem el a 79.5-et. Vagy rosszul volt kalibrálva az a kilométeróra, vagy hátszél volt vagy mégsem volt sík az út. Nézd meg a pályaversenyzőket !!! Nekik vannak ilyen adataik !!!
És azért egy pályaversenygép és egy országúti között ég és föld a különbség az út minőségét nem is számítva !
Jó az 65 max. 70-nek, de nem 80-nak. Az még egy rekunak is szép teljesítmény ...

Előzmény: OpiumPapa (86)
stoki Creative Commons License 1999.06.08 0 0 88
Költözéshez jó lehet a bringa :-)
Előzmény: Arabella (87)
Arabella Creative Commons License 1999.06.08 0 0 87
Ópium Papa !
Meg fogjuk azt is vizsgálni! :)
Egyelőre most lakásvásárlási lázban égünk és a bringa egyelőre elméleti kérdés, mert mi úgy szeretünk vásárolni, hogy körbenézünk és utána hamarosan a lehető legjobbat megvesszük.
Nagyon köszönöm az infót.
Arabella
Előzmény: OpiumPapa (86)
OpiumPapa Creative Commons License 1999.06.08 0 0 86
Hali!

Ténleg kihaltak az országúti gépek? Tegnap nem győztem lehúzódni előlük.
Megint teszteltem a Bp.-Leányfalu viszonylatot, valaki azt irta, hogy iszonyat....hát igaza volt.Különösen a római-parti rész nagyon dark.
Szóval aszonta tegnap egy országúti csóva, hogy ő a leggyorsabban sík uton 0 szélben 79.5-öt kihoz a verdából. Hát azért ezt montival...
De én az erdőt szeretem, oda meg nem jó a fél centi vastag kerék.

OpiumPapa

Előzmény: Banana In Drive (63)
OpiumPapa Creative Commons License 1999.06.08 0 0 85
Arabella!

Szerintem menj ki keresztúrra a kandúrral és nézz körül a Papp Lászlónál. Nekem csak pozitív élményeim vannak vele kapcsolatban. Szemben lakom a Velvárttal, de kihordom a bringát a a Papphoz. cca.12-15%-al alacsonyabb ár és lelkiismeretes munka, nem szarakodás. Ha érdekel akkor írj mailt és adok címet, telefont. (Ny. András ez rád is vonatkozik, ha úgy döntesz, hogy lecseréled a hauseredet (egy mauserre:) érdemes megnézni)

OpiumPapa

Előzmény: Arabella (42)
Nyírő András Creative Commons License 1999.06.07 0 0 84
Asszem, nem fogalmaztam pontosan: az a bajom, hogy 30-40 km/h ora felett mar nem lehet vele menni, kihajtom magam. De lehet, hogy az lesz belole, hogy a kovetkezo szezonra veszek valami komolyabb cangát.

A dunai utat tavaly megtettem, Passautól Pestre. Nem kellett hozzá semmilyen utazási iroda, rengeteg szállás van, kempingek, kis fogadók az út mellett. Maga az út álom, képzeld azt, hogy végig a Dunaparton mész. Sajnos Bécstől már nem akkora élvezet, a határ után egyenesen katasztrófa: Pozsony dráma, és aztán meg jöhetsz a 10-es úton a kamionok között. De mi akkor nem tudtuk abbahagyni, egyszerűen még menni kellett. Igazából nagyon gondolkoztam azon, hogy Mohácsi legurulok :) Ezt az utat egyébként egy Schwinn Csepellel tettem meg, az inkább városi bicaj, bírta az utat, most azzal nyomulok a városban.

Előzmény: stoki (47)
stoki Creative Commons License 1999.06.07 0 0 83
Még egy kiegészítés !

A leveled visszaolvasva a lefelé és a felfelé alatt én az áttételezés mérőszámára gondoltam. Bocs, ha egy picit selejtes volt a megfogalmazás, de talán így a smile már csak dísznek van ...

Előzmény: Banana In Drive (72)
tata Creative Commons License 1999.06.07 0 0 82
Tősgyökeres délbudai, aki most átmenetileg Újpesten él.
Előzmény: stoki (81)
stoki Creative Commons License 1999.06.07 0 0 81
Véletlenül nem Szentendrei vagy ???
...ha nem akkor bocs ...
Előzmény: tata (78)
tata Creative Commons License 1999.06.07 0 0 80
Hoppá, most látom, hogy elköltöztek. Tehát helyesen:
Kerékpáros Információs Centrum
Előzmény: tata (79)
tata Creative Commons License 1999.06.07 0 0 79
kián=kiván.

Ja, és még egy cím, a

Kerékpáros Információs Centrumé
Előzmény: tata (78)
tata Creative Commons License 1999.06.07 0 0 78
Sajnos Budapesten a betonutak is olyanok, hogy inkább montit kián, mint versenyt :-(
Nekem egyébbként egy Kelly's márkájú "cseh csodám" van, én egész jól elvagyok vele, Szentendrétől Nagytétényig már bebarangoltam az aglomerációt, de egy korábbi géppel (amit sajnos elloptak) voltam már 80 km-es túrán is. Újabban, ha olyanom van, bicajjal járok melózni is, végig van kerékpár út, és a legrövidebb útvonal a Margitszigeten át vezet, szóval tiszta Havaj, arról nem is beszélve, hogy 5 perccel hamarabb bent vagyok, mint BKV-val...
De a lényeg: Van egy cég, amely külföldre szervez kenu - és kerékpártúrákat, busszal kivisznek az indulási pontig, onnantól pedig az egész úton biztosítják a kerékpárt, a táborhelyet, a csomagszálítást, meg ezeket. Az egyik ismerősöm évek óta visszatérő vendég náluk. Idén nyáron mi is velük megyünk nyaralni, augusztusban résztveszünk egy Regensburg-Linz Duna-menti keréktúrán. Valószínűleg erre a nyárra már betelt az összes út, de ha valakit érdekelne a dolog, akkor raktározza el ezt a címet.
Arabella Creative Commons License 1999.06.07 0 0 77
Naazé...
Előzmény: stoki (76)
stoki Creative Commons License 1999.06.07 0 0 76
Mindjárt elpirulok ;-) ...
Előzmény: Arabella (73)
stoki Creative Commons License 1999.06.07 0 0 75
Pedig én már megtettem és nem volt olyan rossz slick gumikkal ... ja és a géped jól megpakolod, vagy olyan hitelkártya-kirándulás lesz :-)
...ez sem mindegy ...
Előzmény: Banana In Drive (72)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!