Keresés

Részletes keresés

Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 175
Az en idegvegzodeseimre kifejezetten jo hatassal van a bicajozas :) Kiveve a macskako.
Előzmény: daunerni (173)
Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 174
Szerintem minden bicaj meg a legtobb sportboltban. Nehany ezer Ft lehet,
mondjuk 3 ezertol 10-ig.
Előzmény: OpiumPapa (171)
daunerni Creative Commons License 1999.06.09 0 0 173
Idegvégződés?
Szóval ezért van! :-))))
Csak a gyerekeim meg ne tudják, vagy az asszony ne tudja meg, hogy kitől van a négy gyerek?
Különben szerintem nem olyan bonyolult ez a probléma. Ha (még) hajlottabb koromban nem megy már jól a kerekezés, akkor maradok a szeretkezésnél. Ha fordítva, akkor - végül is - bringázni se rossz, nem?
Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 172
Bodzavirag

Azert napi 100 km-es tempoval a Mars kicsit messzebb van. Igaz, hogy ott nincsenek hagok utkozben es a legellenallas is kisebb :)

Előzmény: bodzavirag (169)
OpiumPapa Creative Commons License 1999.06.09 0 0 171

Kb mennyiért lehet szarvasbőrbetétes gatyót venni?
Namegpersze hol is?

Opapa

Mákos Creative Commons License 1999.06.09 0 0 170
Stoki
Asszony majd csak lesz. De csak 40 éves koromban. Eddig ki bírtam tolni a dolgot. :))) (azért majd meglátjuk) A kínaiak tudnak nyerget gyártani ! Sokan vannak, ameddig csak a szem ellát kínai meg bicigli. Nem megy valaki Kínába ? :) Én nem, de haza igen. Sziasztok.
Mákos
Előzmény: stoki (168)
bodzavirag Creative Commons License 1999.06.09 0 0 169
Miért honnan jössz 4 hét alatt a Marsról???
Előzmény: Madarka (166)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 168
Mákos!

És kik cáfolták ??? Az asszony, vagy az asszonyOK ??? :-)

Előzmény: Mákos (164)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 167
Madarka

Annak szerintem a legutolsó problémája az impotencia (van még előtte az izomláz a ..........)...

Előzmény: Madarka (163)
Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 166
Bodzavirag!

Oke, ugyis bicajozast terveztem a hetvegere, majd elmondjuk egymasnak hogy milyen jo is volt. Innen Szentendre oda-vissza kb 4 het, ha nem pihenek tul sokat az uton.

Előzmény: bodzavirag (157)
bodzavirag Creative Commons License 1999.06.09 0 0 165
A pontosítás kedvéért a Budapest pesti oldala.
Előzmény: stoki (162)
Mákos Creative Commons License 1999.06.09 0 0 164
Stoki
Hála a mindenhatónak nekem sincs ilyen problémám egyelőre. Az amcsik már csak ilyenek, a tudomány pedig így halad csak igazán előre. Nem lehet tudni, lehet hogy közben felfedeztek valami jó dolgot. :) Az előbb telefonáltam egyet és az amerikaiak állítását cáfolták. Legalábbis esetemben. :)))))
Mákos
Előzmény: stoki (158)
Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 163
En azt hallottam, hogy pont a mi szintunkon jelenthet ez problemat, pontosabban olyankor ha valakinek nincs tul jo nyerge meg nem is bicajozik sokat, aztan neha fogja magat es teker egy hetvegen 100km-t. A versenyzok egyreszt profibb nyerget hasznalnak, masreszt valoszinuleg hozza vannak szokva az idegvegzodeseik a kikepzeshez.
Előzmény: Mákos (156)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 162
A "pesti oldal" az az egész kelet, Nyíregyházát is beleértve. Most Budapesti vagy, Pest környéki vagy nem tudom mi ???

(lehet, hogy én vagyok a farok ???)

Előzmény: bodzavirag (160)
Arabella Creative Commons License 1999.06.09 0 0 161
... vagy lehet, hogy nekem nincs is ott idegvégződésem ???
:)))))
Előzmény: stoki (158)
bodzavirag Creative Commons License 1999.06.09 0 0 160
Pesti oldal.
Előzmény: stoki (159)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 159
Miért honnan nyomulsz ???
Előzmény: bodzavirag (157)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 158
Mákos

Ezt kikérem magamnak !!!:-)

6 éves korom óta bringázom a 6-dik gépet koptatom, közeledek a 30-hoz, van már egy 1,5 éves a kislányom és még erölködnöm sem kellett.

... vagy lehet, hogy nekem nincs is ott idegvégződésem ???

Előzmény: Mákos (156)
bodzavirag Creative Commons License 1999.06.09 0 0 157
Mármint földrajzi szélességi és hosszúsági fokok ha jól értem??? Hát az baj, legfeljebb így én itt Pest környékén körözhetek, de meg mondjuk 200 km-rel odébb. Aztán elmondhatjuk, hogy milyen jó is volt :-)))
Előzmény: Madarka (155)
Mákos Creative Commons License 1999.06.09 0 0 156
Valahol azt olvastam, hogy amerikai tudósok bebizonyították: a nyereg impotenciát okoz(hat). Valami idegvégződéseket tesz tönkre. Éppen ezért arrafelé szélesebb nyergekkel hozzák forgalomba a gépeket. (gondolom a szabadidősöket) Azért én azt hiszem, hogy a mi szintünkön (nem versenyzés) ez nem jelent problémát, úgyhogy _hajrá_!
Mákos
Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 155
bodzavirag

En benne volnek, de az az erzesem hogy hosszusagi es szelessegi fokaink nem igazan fedik egymast.

Előzmény: bodzavirag (152)
daunerni Creative Commons License 1999.06.09 0 0 154
Ha valakinek van kedve egy nem túl gyors (mondhatnám nyugdíjas) menethez csatlakozni, én 19-én szombaton szeretnék a két nagyobb kölyökkel eltekerni Bodajkra. Ez cca. 85 km a Vértesen keresztül.
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 153
bodzavirag

Nyugodtan kotyoghatsz, ennek ez a lényege ...

Részemről NEM, mert ripityára van szedve a kütyü ..., de a többiek talán kevernek valamit ...

Előzmény: bodzavirag (152)
bodzavirag Creative Commons License 1999.06.09 0 0 152
Bocs, hogy csak így közbekotyogok, de ti itt a bicajokról csak beszéltek, vagy szervezodik is valami jó kis bicajtúra a t.asztalon is???
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 151
Oké !!!

Ez attól függ, hogy milyen volt az előző nyereg és hogy milyen széles az asszony feneke :-) ..., ja meg hogy milyen a tempó....

Örülök, hogy megtaláltátok a megfelelőt, íme egy ellenpélda, ami még jó lehet, de mint írtam : . """A "ne legyen túl" a te testalkatodtól függ""".

Pl. egy megfelelő méretű férfi vázas bringát ugyanúgy használhat nő, mint férfi és még jobban is jár, tehát ezzel azt akarom mondani, hogy a határokat, szerintem össze lehet mosni. Én mindvégig nem a női nyergekről beszéltem, hanem a nőknek használható nyergekről.
Teljesen igazat adok abban, hogy a női nyergek rövidek és szélesek, de nem biztos, hogy az a jó...lám nálatok bevált !!!

Előzmény: Madarka (150)
Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 150
stoki!

Jozan esszel vegiggondolva igazat kell neked adnom, de ha bemesz egy botba es megnezed az anatomikus noi nyergeket, azok bizony szelesek es rovidek. Nemtom miert, de az biztos hogy Madarkane sokkal kenyelmesebbnek tartja a bicajozast miota ilyen nyerget kapott. Es 50-80 kilometereket szoktunk menni.

Előzmény: stoki (149)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 149
Madarka !!!

Az, hogy egy nyereg hosszú orral rendelkezik még nem jelenti azt, hogy keskeny is. Az igazán sportnyergek tényleg hosszú keskenyek, de kész kínszenvedés (az én csontos seggemnek) rajta a bringázás. A hosszú nózi a combmegvezetésre, stabilitásra szolgál és szerintem egy nőnek sem utolsó, hogyha egy hosszú nem túl keskeny nyereggel nyomul. Bár nem vagyok nő, de gyakorlati példából így látom. Az igaz, hogy a nőknek jóval szélesebb a csípőjük (hála Istennek), plána szülés után, de azért egy hosszabb, szélesebb nyereg - nem pedig azokat a kurta nyergeket - HOSSZÚTÁVON jobbnak tartom.

Előzmény: Madarka (148)
Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 148
A hosszu, keskeny nyergek kizarolag ferfi kerékpéposoknak valók. Sok lánynal gond, hogy mivel kicsit mashogy vannak osszerakva, foleg ugy nyeregtajon, termeszetesen mas nyereg kell nekik. Eleg furcsa, de meg komoly bicajgyartok is arulnak noi bicajt ferfi nyereggel. A noi nyereg kicsit szelesebb es rovidebb. Jobb bicajboltokban lehet kapni noi nyerget, amibol az olcsobb is gyakran kenyelmesebb mint egy draga ferfinyereg, persze nonemu kerekperozoknak.
Előzmény: stoki (146)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 147
daunerni !!!

Mi egyszer a haverral kiszámoltuk, hogyha darabonként rakjuk össze a kütyüt, akkor 20-30-al drágább, mintha egybe vette volna meg az ember, igaz, akkor az van a gépen , amit az ember akar, de a mai választék már igen nagy és még az eladóval is lehet valami keverni.

Egyébként, ha négy gyermeked van, nincs gond a gyereknek én se a legdrágább gépet venném meg, sőt, mivel a gyerekek nagyon gányolják és nem is a sebesség meg a precizítás a lényeg nem hiszem, hogy 50 rugónál drágább gépet kell nekik venni.

Alapszabály, ha veszel egy új gépet, de nincs elég pénzed, akkor vegyél egy vacakabb felszereltségű bringát egy jó minőségű vázzal (na nem titánvázra kell gondolni), majd idővel, ha lesz pénzed (4 gyerek mellett nem könnyű), akkor a cuccokat szép sorjában cserélgesd le.

Előzmény: daunerni (142)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 146
Barracuda !!!

Hát a fenék az nagy probléma ...

Már többen szóltak hozzá én is ezeket ajánlanám. Egy anatómikus nyerget (ami nem biztos, hogy gél töltésű), vagy ha nagyon béna az alsó fertájad (ez nem sértés volt!!!), akkor egy jó minőségű bőrnyerget. Volt nekem ilyen és az a tuti benne, hogy 300-400 km után felveszi a fenékcsont alakját és amíg nem kap komolyabb vizet úgy is marad ...Ennél jobb nincs, hiszen olyan mint egy bőrcipő, de ez mindenképpen ápolásra szorul. A bőrnyereg viszonylag nehéz és nehezen beszerezhető, ezért mindent figyelembe véve az anatómikus nyergek lesznek a legjobbak.
Ha újat veszel, akkor ne legyen túl kemény, ne legyen túl puha (jól megtömött gél ülés), ne legyen túl széles, de ne is legyen túl keskeny, viszont legyen hosszú, hogy a combokat jól megvezesse. A "ne legyen túl" a te testalkatodtól függ.

A gatya szarvasbőrrel nagyon sokat dob a kényelmen, ahogy már valamelyik kolléga írta.

Előzmény: Barracuda (133)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!