Keresés

Részletes keresés

OpiumPapa Creative Commons License 1999.06.11 0 0 191
Hát nem is azt mondta a skac, hogy ennyivel közlekedik, hanem, hogy ez volt a max amit életében ment izomból, gondolom ezt sem másfél órán keresztül nyomta.

vagy hazudott :))))

OpiumPapa

Banana In Drive Creative Commons License 1999.06.10 0 0 190
A, ez kamu. Szerintem egy versenyzo 65(-70)et kinyomhat, de 80at nem. A pajabringasok (mint az mar asszem emlitve volt) 2 dekas gepeken sprintben, tehat nem hosszu tavon, csiszolt parkettan, fedettpajan mennek max 80at.
Előzmény: Andreas (189)
Andreas Creative Commons License 1999.06.10 0 0 189
Nekem erősen piszkálja a fantáziámat az a lejjebb említett 79.5 km/ó. Megmondom őszintén, hogy ha én kinyomon a saját kommersz MTB-omat 50-ig _sík terepen_, talán még annyi erőm marad hogy átmásszak a hordágyra. :)
(26 x 1.75 kerekek, óra 202 cm-re állítva)
stoki Creative Commons License 1999.06.10 0 0 188
Ja és a telo ... én aszfaltra nem vennék telót, a súlyával többet veszít az ember, mint nyer

... Miért te már tekertél Magyarországon sima aszfalton ...???

Előzmény: Barracuda (185)
stoki Creative Commons License 1999.06.10 0 0 187
STXRC az a Shimano szett (váltó, fék, fékkar stb.) egyik még viszonylag megfizethető típusa, márkaneve. Tartós, precíz, talán még szép is, de nem a csúcs, arra még van egy pár kategória. A legjobbnak az XTR-t mondják, de nekem még nem volt alkalmam (meg pénzem) kipróbálni. Persze vannak spéciBB márkák is, ahol a termék teljesítménye is magasabb és az ára már egy halandónak nem igazán megfizethető.
Előzmény: Barracuda (185)
stoki Creative Commons License 1999.06.10 0 0 186
Barracuda!

Ez attól függ:

Ki után és ki elől :-)

Egyébként szerintem lábizomból kell, picit pörgösen, tehát az áttételt hozzá kell igazítani a terephez és hajrá izom. Egyébként próbáld ki !!!

Én pár 100 méternél többet a nyeregből kiállva nem igazán tudok nyomni. De sokat segít egy jó klipsz is, itt nem csak nyomni, hanem húzni is lehet. hmmmm .... hát nem tisztára olyan, mint a szex :-), gyakorlat teszi a mestert.

Szóval egy helyes lábfejtartás egy jól beállított ülésmagasság, jól megválasztott áttétel, egy kis szufla esetleg egy kis élmény :-) és irány a mount blanc ... és ha közben dagad az aranyér, na akkor egy kicsit rásegítünk a testsúllyal ....

Előzmény: Barracuda (184)
Barracuda Creative Commons License 1999.06.10 0 0 185
Áruljátok már el mi az az STX RC ! Utánanézhetnék, de egyszerűbb it megkérdezni, nem? :-)
Valami teleszkóp ugye?
Többnyire aszfalton megyek slick gumis MTB-vel. A nem teljesen sima aszfalton jelent valamit a telo?
Barracuda Creative Commons License 1999.06.10 0 0 184
Mindenkinek köszi a tippeket nyereg (+gatyó) ügyben. Azért ebben az impotencia dologban lehet valami, nyilván nem mindenkinél jelentkezik egyformán. A mostani nyergemmel én pl. érzem, hogy azok a bizonyos idegvégződések egy idő után a strapa miatt érzéketlenebbé válnak. Szerencsére a hatás (most még) csak átmeneti, de azért biztosan nyerget fogok cserélni.
Más. Ti hogyan tekertek, hogyan ergonómikusabb, hatékonyabb ? A fenéknek teljesen mozdulatlannak kell lenni és csak tisztán lábizomból nyomni, vagy egy kis súlypontáthelyezgetés megengedett?
stoki Creative Commons License 1999.06.10 0 0 183
Haladó!

Én csak a majdnem full STX RC-s cheyenne változatot próbáltam ki az tuti volt (ja meg drága, 102 rugó tavalyi áron)

Előzmény: Haladó (182)
Haladó Creative Commons License 1999.06.10 0 0 182
Beszállnék!

Aki kereste: esetleg van egy szovjet Szputnyik vázam a hozzá tartozó biciklivel együtt, megegyezhetünk.
Ajánlatot kérek: eladásra kínálom Schwinn-Csepel Apolló
típusú 10 sebességes versenybringámat (szvsz is jobban illik a városi
életmódhoz a monti), az utóbbi 4-5 évben nem sokat használtam (gyönyörű
piros, matricák nélkül).

Aztán: a hozzáértőbbektől kérnék tanácsot: több lassan két éve
akarok montit venni (azt talán ki is tudnám használni), a Cheyenne
Colt
ját néztem ki magamnak, mit szóltok hozzá? (Pénzileg max. erre
fussa, ne akarjátok nekem följebb srófolni, értve?' :-)))) Na, azé'!)

Társulnék amúgy hétvégi 1-2 napos túrákhoz is Bp-valami-Bp útvonalon.

Haladó

OpiumPapa Creative Commons License 1999.06.09 0 0 181
stoki!

Koszi, hogy tartod a frontot! :)
K0zben hazajottem, itten meg no ekezet, hat hogy van ez? Holnap majd 11 utan egesz estig jovok vissza!
Koszi a cimet !

Opapa

daunerni Creative Commons License 1999.06.09 0 0 180
Azt mondjátok, hogy az apránként összerakott bringa drágább. Lehet, de az megfontolandó, hogy a hozzám hasonló kapa-kasza kerülő brainworker nehezen viseli azt, hogy álló nap a gépe előtt ül. Van aki repülőmaketett ragasztgat esténként, van aki bringát szerel.
Szóval teljesen komolyan kérdezem, nincs-e valakinek véletlenül egy felesleges verseny-váza. Csak ne legyen görbe. Igaz, hogy nem könnyen, de még egy orosz vázból is lehet használható gépet faragni, csak amivel én találkoztam mind roggyant volt. sajnos az alsó összekötő cső időnként a terheléstől egyszerűen kinyílik. Igaz, hogy ha nagyon kell hegeszteni is tudok, de azt teljesen spúrba hozni már sose lehet.
Egyébként minden érdekel, csak legyen jó olcsó :-)))
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 179
Opapa !!!!

Lásd milyen fa@a gyerek vagyok !!!

Elastic Sportruhakészítő és Kereskedő Kft, 1171 Budapest, Péceli út , (1) 256 3223,

... igaz nem a belváros, de éppen ezért jó a többit tényleg lásd lejjebb.

... a bringa legyen veletek ...

Előzmény: OpiumPapa (171)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 178
daunerni

Ezt én is aláírom ...

Előzmény: daunerni (173)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 177
Madarka !!!!

Vigyázz el ne hagyd az idegvégződésidet ... !!!

Előzmény: Madarka (175)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 176
Na végre, Oppapa, te indítottad ezt a topic-ot én meg nyomom a sódert.

Hogy hol ???

Lejjebb írtam, telefonálj nekik ők megmondják, de attól függ, hogy hosszú, vagy rövid, téli avagy nyári, kantáros-e vagy sem, szóval többféle variáció van, ettől függ az ára ...

Előzmény: OpiumPapa (171)
Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 175
Az en idegvegzodeseimre kifejezetten jo hatassal van a bicajozas :) Kiveve a macskako.
Előzmény: daunerni (173)
Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 174
Szerintem minden bicaj meg a legtobb sportboltban. Nehany ezer Ft lehet,
mondjuk 3 ezertol 10-ig.
Előzmény: OpiumPapa (171)
daunerni Creative Commons License 1999.06.09 0 0 173
Idegvégződés?
Szóval ezért van! :-))))
Csak a gyerekeim meg ne tudják, vagy az asszony ne tudja meg, hogy kitől van a négy gyerek?
Különben szerintem nem olyan bonyolult ez a probléma. Ha (még) hajlottabb koromban nem megy már jól a kerekezés, akkor maradok a szeretkezésnél. Ha fordítva, akkor - végül is - bringázni se rossz, nem?
Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 172
Bodzavirag

Azert napi 100 km-es tempoval a Mars kicsit messzebb van. Igaz, hogy ott nincsenek hagok utkozben es a legellenallas is kisebb :)

Előzmény: bodzavirag (169)
OpiumPapa Creative Commons License 1999.06.09 0 0 171

Kb mennyiért lehet szarvasbőrbetétes gatyót venni?
Namegpersze hol is?

Opapa

Mákos Creative Commons License 1999.06.09 0 0 170
Stoki
Asszony majd csak lesz. De csak 40 éves koromban. Eddig ki bírtam tolni a dolgot. :))) (azért majd meglátjuk) A kínaiak tudnak nyerget gyártani ! Sokan vannak, ameddig csak a szem ellát kínai meg bicigli. Nem megy valaki Kínába ? :) Én nem, de haza igen. Sziasztok.
Mákos
Előzmény: stoki (168)
bodzavirag Creative Commons License 1999.06.09 0 0 169
Miért honnan jössz 4 hét alatt a Marsról???
Előzmény: Madarka (166)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 168
Mákos!

És kik cáfolták ??? Az asszony, vagy az asszonyOK ??? :-)

Előzmény: Mákos (164)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 167
Madarka

Annak szerintem a legutolsó problémája az impotencia (van még előtte az izomláz a ..........)...

Előzmény: Madarka (163)
Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 166
Bodzavirag!

Oke, ugyis bicajozast terveztem a hetvegere, majd elmondjuk egymasnak hogy milyen jo is volt. Innen Szentendre oda-vissza kb 4 het, ha nem pihenek tul sokat az uton.

Előzmény: bodzavirag (157)
bodzavirag Creative Commons License 1999.06.09 0 0 165
A pontosítás kedvéért a Budapest pesti oldala.
Előzmény: stoki (162)
Mákos Creative Commons License 1999.06.09 0 0 164
Stoki
Hála a mindenhatónak nekem sincs ilyen problémám egyelőre. Az amcsik már csak ilyenek, a tudomány pedig így halad csak igazán előre. Nem lehet tudni, lehet hogy közben felfedeztek valami jó dolgot. :) Az előbb telefonáltam egyet és az amerikaiak állítását cáfolták. Legalábbis esetemben. :)))))
Mákos
Előzmény: stoki (158)
Madarka Creative Commons License 1999.06.09 0 0 163
En azt hallottam, hogy pont a mi szintunkon jelenthet ez problemat, pontosabban olyankor ha valakinek nincs tul jo nyerge meg nem is bicajozik sokat, aztan neha fogja magat es teker egy hetvegen 100km-t. A versenyzok egyreszt profibb nyerget hasznalnak, masreszt valoszinuleg hozza vannak szokva az idegvegzodeseik a kikepzeshez.
Előzmény: Mákos (156)
stoki Creative Commons License 1999.06.09 0 0 162
A "pesti oldal" az az egész kelet, Nyíregyházát is beleértve. Most Budapesti vagy, Pest környéki vagy nem tudom mi ???

(lehet, hogy én vagyok a farok ???)

Előzmény: bodzavirag (160)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!