Keresés

Részletes keresés

hinkli Creative Commons License 2013.09.02 0 0 4274

Igen, van széf, minden szobában.

Wi-fi a főépület emeleten van, de azt nem udom, hogy ingyenes-e...

 

Fakultatív:

Kalózhajó mindenképp

Szigettúra - szerintem jó, érdemes megnézni (félnapos program)

Krokoldilfarm - magán jellegűen nézhető meg, az El Mouraditól 3km-re van, taxi odavisz.

 

Jó tanács:

A vízgondok elkerülése miatt, ha lehet, a főépület földszintet válasszátok.

 

Érezzétek nagyon jól magatokat!!!!

Előzmény: billkalando (4273)
billkalando Creative Commons License 2013.09.01 0 0 4273

Sziasztok! Csütörtökön indulunk az El Mouradi Djerba Menzel-be a nagyon-nagyon várt útra. Azt tudja valamelyikőtök, hogy van-e széf, ha igen hol (szobában, recepción), és van-e internet (wifi) lehetőség?

Milyen fakultatív programok vannak? A kalózhajóról írtatok, meg gondolom van Szahara program is, de mi van még amire érdemes odafigyelni?

Köszi előre is.

provix Creative Commons License 2013.08.28 0 0 4272

1 dínár borravaló a pincérnek és/vagy a szobát takarító, mindig mosolygó hölgynek csodákat művelt! Az egyébként is kedves személyzet még olyanra is "vetemedett", hogy miután megkérdezte, honan jöttünk, onnantól kezdbve magyarul köszönt, sőt amikor sört kértem, "Egeszsegedre!" volt a kísérő, vagy éppen a szobában a lányom könnyű strandruháját gyönyörű alakzatokba hajtogatták... Csak néhány apróság..., de jól esett és - legalábbis látszólag - nem is várták el a "baksist"...

Előzmény: provix (4271)
provix Creative Commons License 2013.08.28 0 0 4271

Sziasztok!

Mi is az El Mouradi Djerba Menzelben voltunk - július 25 és aug. 1 között - és maximálisan meg tudom erősíteni, amit Hinkli írt!!!

Csak ajánlani tudom bárkinek!

Előzmény: hinkli (4264)
hinkli Creative Commons License 2013.08.27 0 0 4270

Ott még nem jártunk. Várjuk majd az élménybeszámolót;)

Előzmény: takiricsi (4269)
takiricsi Creative Commons License 2013.08.27 0 0 4269

szia, köszi, de djerbát lekéstük. el mouradiba megyünk de mahdiára. Örülök, hogyjó volt minden, remélem nekünk is még marad meleg okt. elejére.  :)

Előzmény: hinkli (4264)
agi952 Creative Commons License 2013.08.27 0 0 4268

Hello tudtok valamit a Club Riu Palm Azur/ Djerba szállodáról ??Volt már valaki ott?tengerpart milyen,tengerparti étterem van e,szobák ellátás minősége??

köszi,ha tudtok segiteni!

hinkli Creative Commons License 2013.08.27 0 0 4267

Van, úgy láttam.

Előzmény: concorde100 (4266)
concorde100 Creative Commons License 2013.08.27 0 0 4266

Jetski, parasailing van a szállodánál?

Előzmény: hinkli (4264)
hinkli Creative Commons License 2013.08.27 0 0 4265

hinkli Creative Commons License 2013.08.27 0 0 4264

Szia!

 

Mi csütörtökön jöttünk haza fájó szívvel. Maximálisan ajánlom az El Mouradit!!!! A kaja nagyon jó, szinte lehetetlen mindent végig kóstolni. Van reggeli/késő reggeli, szndvics, ebéd, palacsinta, pizza, vacsora, késő vacsora és jó nagy választék. A legtöbb ételt ott sütik az ember szeme előtt:) Többféle ital is van, koktélok, üditők. Az elláttás és a kiszolgálás maximálisan jó! Minden nap adnak este fejenként egy 1,5 literes ásványvizet is, de ha több kelll, adnak még.

 

A transzfer zökkenőmentes volt, kb. fél óra.

 

A szoba is szép volt, tiszta. Mi a főépület oldalszárnyában voltunk. Örültünk neki, mert nem hallatszódott oda az esti diszkó és a tengerre nézett a szoba. Egyetlen negatívum, vagy inkább tanács: földszinti szobát válasszatok, ha lehet, mert rengetegen vannak a szállodában (1600 fő) és sajna előfordul, hogy este 6 felé mindenki egyszerre akar zuhanyozni és elfogy a víz/nyomás..Mi a földszinten voltunk, nekünk nem volt ilyen problémánk, de akik az emeleten voltak, panaszkodtak erre. Mondjuk ez kb. 1,5 napot érintett csak.

 

Az 1600 főtől nem kell megijedni, mert elvegyülnek a szállodában. A parton mindig találtunk napágyat és volt jó bőven hely is. A part láttán majdnem elsírtam magam. Olyan, mintha az ember egy karibi szigeten lenne. Eszméletlen szép zöldes-türkiz a víz, tiszta, takarítják, lelátni az aljára. Világos homok és telis tele van pálmafákkal. Nagyon szép látvány!!!! Ami még nagyon jó, hogy nincs medúza:) Strandtörölközőt lehet bérelni, 20 dínárt kellett adni letétnek, amit a végén visszakaptunk.

 

A szállodában sok a cica, de számunkra nem volt zavaró, úgy elvannak...

 

Az animáció is nagyon jó volt és a kalózhajót/Flamingo-szigetet nem szabad kihagyni!!!!!

 

Remélem tudtam segíteni.

Előzmény: takiricsi (4262)
janos1214 Creative Commons License 2013.08.27 0 0 4263

Hello,volt valaki már Djerbán, a Club Riu Palm Azurban???Szállodáról,partról infó??Képeken úgy láttam,hogy elég algás a part????

Szept.19-én mennénk,az idő és a tenger még jó???

takiricsi Creative Commons License 2013.08.26 0 0 4262

Sziasztok. Volt valaki most nyáron az El mouradi Menzelbe? Milyen mostanság? Kaja? Part? utazás? transzfer? köszi ha valaki vissza ír!

Okusaba Creative Commons License 2013.08.22 0 0 4261

döntened természetesen:)

Előzmény: Okusaba (4260)
Okusaba Creative Commons License 2013.08.22 0 0 4260

http://forum.index.hu/Search/showArticleResult?topic_id=9076879&aq_ext=1&aq_text=diana%20rimel

 

Jónak tűnik, annak idején én is nézegettem, ha mennék bevállalnám, de neked kell dönened. Legalább van friss info is a hotelről:)

 

Előzmény: Ria66 (4259)
Ria66 Creative Commons License 2013.08.22 0 0 4259

Szaisztok!

Club Diana Rimel-t néztük ki végső tanácstalanságunkban. Tudtok infókat megosztani velem aki idén volt? Jó-e az ellátás, szobák, part, személyzet...alkoholos italok..stb.. :-)

Köszi előre is a válaszokat.

PortaNigra Creative Commons License 2013.08.21 0 0 4258

8 napra, kiváncsian várjuk. :)

takiricsi Creative Commons License 2013.08.21 0 0 4257

Én is várom a beszámolót. Jó pihenést és szép időt nektek. Én még vacilálok két szálló között, az egyik ez. 8 napra mentek vagy 10-re?

Előzmény: PortaNigra (4256)
PortaNigra Creative Commons License 2013.08.21 0 0 4256

Köszönjük.:) Természetesen irok majd beszámolót is a nyaralásról. Nektek is és természetesen mindenkinek szintén kellemes üdülést kivánok.

Előzmény: janopanda (4255)
janopanda Creative Commons License 2013.08.21 0 0 4255

Nagyon irígyellek.nekünk még van egy pár hét hátra.Ha megjöttetek írhatnál egy kis beszámolót,hogy milyen is volt.Köszönöm!Jó pihenést!!

Előzmény: PortaNigra (4254)
PortaNigra Creative Commons License 2013.08.21 0 0 4254

Holnap indulunk aug 22-én. A Mouradi Djerba Menzelbe.

Előzmény: janopanda (4240)
Marcsika100 Creative Commons License 2013.08.21 0 0 4253

Nagyon köszönöm az infót!!!!Ha valami még eszembe jut a napokban,keresni foglak.

Előzmény: qra0z7 (4252)
qra0z7 Creative Commons License 2013.08.20 0 0 4252

Szia, mi aug. 8án jöttünk haza a Rimelből, egy 20 hónapos kislánnyal voltunk. AI ellátással voltunk, palackos (fél literes) vízet annyit kaptunk a bárban, amikor nyitva volt (délelőtt 10kor nyitott, addig a ballonokból töltöttünk), amennyit kértünk. Az idegenvezetőnk szerint a vezetékes víz iható Djerbán, csak a rossz íze miatt nem javasolják, de nyugudtan lehet vele fogat mosni. Palackos víz nincs bekészítve a szobában, mint Egyiptomban (mi is voltunk ott párszor). Mi azért ásványvízzel mostunk fogat és a kicsi haját is azzal mostuk, nehogy beleigyon.(vittünk fel 2-3 üveggel minden nap) Viszont volt még több magyar család, az ő gyerekeik (3,5 évestől 8 évesig) vezetékes vízzel mostak fogat és semmi bajuk nem lett.

Szupermarket egy van pár 100 méterre a szállodától, fix áras, 1x voltunk ott kekszért a kicsinek, az nem volt. Volt mindenféle, szuvenír, ruha stb. És a hotelben is van egy kis üzlet, fix áras, de drága. Egy közeli városba, Midounba mentünk be taxival (10-15 perc) ott van fixáras és bazáros is.

Mi nem ittunk Normaflore-t (vittünk pedig, meg rengeteg gyógyszert a kicsinek, gond esetére), igaz, annyira nem kóstolgattuk az arab konyha remekeit. Nincs külön gyógyszer gyomorproblémára, mint Egyiptomban.

Az idegenvezetőnk megadta egy magyarul beszélő arab orvos számát, hogy gond esetén őt hívjuk, mert nem biztos, hogy hányás, hasmenéses tünetek esetén az étellel vagy a vízzel volt probléma, sokszor napszúrásról van szó. Nekünk sajnos fel is kellett hívni a dokit, mert a kislányunk torka begyulladt (szerencsére nem volt vészes), s a doki egy olyan orvost küldött, aki nem beszélt magyarul, de megoldottuk úgy, hogy telefonon hívtuk az idegenvezetőt, és ő tolmácsolt. Nagyon alapos, kedves doki volt, egy óra múlva hozta a két szirupot a recepcióra. A gyógyszertárakban mindent recept nélkül adnak, ezt mi is megtapasztaltuk, mikor véletlenül kicsúszott a dobozából az egyik gyógyszer és eltörtött. Hívtuk az idegenvezetőt, hogy hívja már fel a dokit és írjon fel másikat, de mondta, nem kell, taxizzunk el egy gyógyszertárig, mutassuk a dobozt és már adják is :) Amúgy Sanofi-s gyógyszert adtak.

Ha valami érdekel még, szívesen válaszolok, ha tudok :)

Előzmény: Marcsika100 (4248)
rencsó 79 Creative Commons License 2013.08.20 0 0 4251

Örülnék ha tudna nekem valaki mondani egy-két ötletet,mit érdemes megnézni Djerbán,vagy milyen fak.programok vannak. Mi szept.5-én megyünk Schwehatról.

rencsó 79 Creative Commons License 2013.08.20 0 0 4250

Szia. mi tavaly norma flort vittünk magunkal,minden reggel ittunk egyet,nem lett semmi baj,pedig gyerekekkel voltunk. a víz palackos volt,de mi Soussba voltunk.

rencsó 79 Creative Commons License 2013.08.20 0 0 4249

Sziasztok.Érdeklődnék,hogy volt e valaki Djerbán a HOTEL CARIBBEAN WORLD-ben,és milyen véleménnyel van róla. Előre is köszi.

Marcsika100 Creative Commons License 2013.08.20 0 0 4248

Sziasztok!A Club Diana Rimelről szeretnék érdeklődni.Lehet figyelmetlenünl olvastam,de nem láttam pár dolgot érdekelne.Palackos vizet adnak,vagy töltögetni kell ballonból?Ha gyomorprobléma adódik van rá spéci gyógyszer mint Egyiptomban,vagy hatásosak a magyar gyógyszerek is?Vásárlási lehetőséget ír a katalógus a közelben,kb milyen messze van a hoteltől?Inkább bazár jellegű,vagy fix áras üzlet?Szüleim mennek szeptember 5.-én,mi meg lehet két héttel később.Köszönöm a segítséget!

janopanda Creative Commons License 2013.08.19 0 0 4247

Szia!

A HolidayCheck.com oldalom viszont találsz rengeteg képet a hotelről.

Előzmény: Mágikah 1 (4246)
Mágikah 1 Creative Commons License 2013.08.19 0 0 4246

Sziasztok! A választásom El Mouradi Djerba Menzel-re esett,szept 19,vagy 26 attól függ hova van hely.Első utunk lesz !Jó olvasgatni a beszámolókat ,addig is nézegetem hátha irnak még a hotelröl.

janopanda Creative Commons License 2013.08.19 0 0 4245

Mindegyikről írnak jót is rosszat is.Persze az is hozzátartozik,hogy kinek milyen igényei vannak.

Előzmény: SissyC (4244)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!