Keresés

Részletes keresés

kissulak Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1610
Ettől tartottam:( Ettől függetlenül, nagyon remélem, hogy nincs igaza a doktornőnek és meggyógyulsz!
Előzmény: kick75 (1608)
kissulak Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1609
Nem csak Baczonyi doktor mondja: nekem márciusban kezdődött és októberben múlt el
Előzmény: Faterik (1607)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1608

A mély hangú zúgás utal fülkürthurutra. A magasabb hang általában idegi jellegű. :(

Előzmény: kissulak (1602)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1607

Kick 75!

 

Nem akarok teátrális lenni,de esküszöm majdnem megsirattalak.

Feleséged mit szólt,amikor hazaértél?

 

A másik meg,akkor a doktornő szerint belső fül eredetű a csengés?

Meg azt nem értem,Baczonyi dr irta hogy a fülkürthurutból adódó csengés elmúlása 6-8 hónap is lehet,

neked meg dec 28.-án kezdődött.

 

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1606

:D :D:D

 

Még az is megeshet!

Előzmény: Faterik (1603)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1605

Én a noiserben nem nagyon hiszek ha nem haragszol, az max elfedésre jó, nálam még arra sem. Mutattam a Dokinőnek, hogy mit hallgatok az mp3-on és azt mondta ő is rá, hogy zseniális és, hogy honnan szedtem le!? Mondtam neki, hogy a neuromoduláció elvén kiindulva hallgatom ezt és azt mondta rá, hogy zseniális 5let.

Előzmény: zéta_ (1595)
zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1604

Engem sem vizsgált meg anno az SZTK-ban, de a papírjaimat mind végignézegette (audiometria, BAER, neurológus, fülészek).

 

Kíváncsi vagyok nekem mit fog mondani holnap, főleg hogy fájnak a nyirokcsomóim, fájnak a füleim mióta nem szedem a Medrolt.

 

Ne keseredj el kick, nincs 2 egyforma eset. kissulak-nak is elmúlt, a főnökasszonyomnak pedig évekig zúgott, és egyszercsak abbamaradt. Esély mindig marad!!

 

Ezen kívül szerintem nagyon fontos hogy az ember lekösse magát napközben, egyrészt ugye a munkával, szabadidejében pedig valami agylekötő hobbyval. én ma azon gondolkodtam hogy újra nekiállok zongorázni hogy lekössem/eltereljem az agyam. a zene/hangterápia pedig biztosan működik hosszú távon, csak kitartóan kell csinálni.

esetleg megpróbálhatnád a CR-t is, ha van rá anyagi lehetőséged.

 

 

 

 

Előzmény: kick75 (1601)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1603

Hát igen,majd én is igyekszek húzni az időt.....

Gondoltam viszem a laptopot és tartok egy kiselőadást mint az egyetemen.

Kivetitem az agyi MR-képemet,meg viszek magammal egy lézert.

És elkezdem:1.dia Budai Sztk Cavinton

                     2.dia Félrediagnosztizált audiometria

                     3.dia Vidéki körzeti orvos:Nootropil 1200

                      4.dia Infuzio elutasitva gégészeti ügyeleten

                      5.dia Infuzio felvéve magánba

                      6.dia Milgamma megvéve a gyógyszertárba

                      7.dia Pszichiáter

                      8.dia  Neurologus

                      9.dia  Ideggyöki folyamat nincs..........

 

Nagyon rossz lesz,mert este 7-re megyek,mire végzek kb 8,és a reménytelenség szele megcsapja az arcomat,meg a 7-es busz zúgása elnyomja a fülzúgásomat....az valamit javitana a helyzeten,ha esetleg a doktornő belém szeretne :D

kissulak Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1602
És mivel indokolta, hogy a csengés független a fülkürtműködési zavartól?
Előzmény: kick75 (1601)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1601

Nem vizsgált meg de abban egyetértett, hogy a hurut lassan gyógyul és a pattogás miatt még fennállhat is a nyálkahártya duzzanat.

A csengést viszont ettől tutira elvonatkoztatta.

Előzmény: kissulak (1597)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1600

kb 45percet voltam nála.

Előzmény: Faterik (1596)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1599

Szar is volt kijönni. Gondoltam is 1 pillanatra, hogy nekifutok a thököly útnak csukott szemmel.......

Előzmény: Faterik (1596)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1598

Kb. dec. 28án hallottam úgy elöször meg a hangot.

Nem adom fel én ebben a hangterápiában hiszek. Pont előbb volt és csodálkoztam is nagyot rajta, hogy 2napja hallgatom ezt a terápiát de az előbb bejött egy plussz elég erőteljes hang másodiknak a fülembe kb fél percig, majd lassan elcsendesült a jelenlegi csengés mellett, na erre varjatok gombot. Reagál az agyam a hangmasszázsra már most!!!!!

Előzmény: zéta_ (1595)
kissulak Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1597
Nem kötözködésből, de megvizsgált? Megnézte endoszkóppal az orrodat? (Csak mert erről nem írtál)
Előzmény: kick75 (1592)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1596

Kb mennyi időt voltál bent?

 

Borzasztó lehet igy kijönni.

Én biztatásképpen már e-mailben jeleztem neki,hol javult az audiometria.

Majd elkezdem az MRI-vel,hogy nincs ideggyöki folyamat,meg hogy szedem a Chinotalt Nootropilt,ezenkivül tiz fülésznél voltam,vezető főorvos kezelt Zuglóban,meg a neurologusom szerint javult a fülzúgásom (amit nem tudom hogy tud megállapitani,mert az az én szubjektiv élményem),illetőleg hogy legalább egy hallásmérést kegyeskedjen drága doktornő csinálni.

Muszáj elképzelni,hogy fogok belekezdeni a mondokába.

zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1595

kick, Neked amúgy mióta tart a tinnitusod?

 

szerintem ne keseredj el, Nálad még ennek ellenére is mindig vannak fülkürthurut-tünetek, még akkor is, ha a tympanometria nem mutat nyomáskülönbséget. Dugul és fáj a füled meg pattog is, ezek szerint a nyomásviszonyok még nem rendeződtek 100%-osan.

 

kissulak-nak is 6-8 hónap után SZŰNTEK MEG a panaszai, a főnökasszonyomnak pedig ÉVEKIG zúgott a füle, aztán egyszercsak (nem tudja mitől), de megszűnt... és nincs 2 egyforma eset, úgyhogy szerintem persze jó reálisan látni a dolgokat, de azért ne add fel!!!

 

és amúgy a noiser sem egy rossz dolog, én belehallgattam Anyuéba annak idején, ha nekem nem fog elmúlni és hangosodni fog, szerintem fel fogok iratni egyet.

Előzmény: kick75 (1592)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1594

Gondoltam, hogy kiugrok  a repülőből hátha valami brutál adrenalin sokk kioltja a fejemből ezt a zajt és az agyam restartolom vhogy...

 

Persze ejtőernyővel :D

Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1593

Kick 75....

 

És akkor mi lesz veled?

Bevallom őszintén nekem még perceptiv halláscsökkenésem is volt,ami javult,szóval én kb olyan eséllyel indulok ebbe a harcba mint San Marino Brazilia ellen,de feltétlen meg kell jelennem,hogy legalább elmondhassam mindent megtettem.

Meg emlegetett valami gyógyszert,amit egyszerűen nem tudok kikutatni mi lehet az,meg az injekciot.

Hát szerintem nagyjából velem is az lesz,hogy elmesélem az Sztk-s orvostól kezdve a Chinotaltol Nootropilig mindent,meg a neurologust,pszichiátert,annyi a különbség hogy én ilyen varázslós helyeken nem voltam,mint te.

Az biztos,hogyha kijövök,és nem tudják inditani a szteroidot meg azt a valamit,rám kimondták a halálos itéletet.

De ki tudja,elvégre Pelikán elvtárs is megmenekült a végén,adok magamnak egy esélyt.

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1592

Úgyhogy marad a hangterápia, meg azért a GABA neurotraszmitter gátlót bevetem hátha, és ezen az úton fogok meggyógyulni és az utolsó sejtemmel is azon leszek, hogy a pokolba küldjem ezt a zajt a fejemből!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1591

Khmm.....

Kicsit meg vagyok ijedve a keddi bevetésemtől.....de elmegyek.

Azt mondjuk nem egészen értem fülküthurutra miért kellett Nootropil infuzio,de le a kalappal,mert te aztán tényleg mindent bejártál.

Remélem,nálam még látja értelmét szteroidos infuzionak.....

Mert ennek a fülkürthurutnak már gyógyulnia kéne azért.....

Szóval nem kicsit megijedtem,de felkötöm a gatyámat a doktornő előtt,és bevetem magam.

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1590

 javítva......- szívélyes   

Előzmény: kick75 (1588)
kissulak Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1589
:(((
Előzmény: kick75 (1588)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 1 1588

Szóval én is kismillió papirral érkeztem. Az elejétől elmondtam a problémámat indulva a fülkürthuruttól át azon, hogy milyen kezeléseket kaptam stb. Szóval bemer 10alk.mágnesterápia, 10alk. orvosi lágylézer kezelés, 10alk nootropil infúzió, majd 10alk. hiperbár oxigénterápia, 8alk. akupunktúra, újabb 10 bemer mágnesterápia, számos gyógyszer amit már ti is írtatok egytől-egyig és az összes vitamin amit ti is szedtek erre, plusz még azt is amit nem kéne. Számos természetgyógyász, varázsló, budha, reiki, tibeti gyógyító, tibeti hangtálterápia, varázsmasszőrök, és még sorolhatnám amit már feleslegesnek tartok mert csupa pénszórás volt csak.

A Doktornő válasza,- egyébként tényleg nagyon kedves volt, hogy úgy látja, hogy mindent megtettem és már ő sem tudna mást ajánlani kivéve a szteroidot aminek most már nem látja értelmét, és nem is szeretné összeszurkálni feleslegesen a dobhártyám és a fülem.

Szóval a végén szembesülnöm kellett azzal a dologgal amitől még jobban csenget szinte már az egész fejem, hogy a fülkürthurutnak ehhez már nincs semmi köze és az agyam kreálja a zajt a fejemben. Valahol ezt én már rég tudtam de adtam neki még egy esélyt hátha. Látta, hogy akár doktorálhatnék lassan a fülzúgás területén és  nincs újdonság amit mondhatna, még azért beszélgettünk erről arról majd megköszönvén a szívéjes fogadását elbúcsúztunk egymástól.

 

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1587

 akkor megírom röviden.

 

zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1586

Én nem utállak érte egyáltalán, sőt! Gratula hogy bejutottál hozzá! Én holnap megyek 10-re, remélem el tudom csípni és nem lesz a műtőben... Fogadjunk hogy csorgatják majd Beléd is a Solu-medrolt... (ha még nem kaptál)

Előzmény: kick75 (1580)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1585

Miért utálnánk érte? Én jövő kedden megyek úgy kaptam időpontot,lehet lemondta valaki azért jutottál be,mert én már kb napokkal ezelőtt telefonáltam időpont ügyben.Hányra mész? Mindre kiváncsiak vagyunk,mi történik.....

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1584

Végül lett mára időpontom ezért mondtam, hogy utálni fogtok érte....

Előzmény: Faterik (1581)
kissulak Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1583

és mit mondott?

Előzmény: kick75 (1580)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1582

Meg meséld el mi történt.

Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1581

És mi történt?

Csak úgy besétáltál? Nem is volt időpontod....hát nem gondoltam volna hogy ennyire súlyos a helyzet.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!