Keresés

Részletes keresés

Szisznyóka Creative Commons License 2008.07.30 0 0 44
Nálunk is szinte állandó felügyelettel van kint a gyerek az udvaron. Ha mi nem is figyelünk rá, akkor is van 2 kutyatesója akik követik minden lépését. Már eltanulta a házőrzést is. :-) Szalad a kutya ugatva, őkelme pedig lohol utána. Sőt már egyedül is követi a kerítés mellett az idegen kutyát, mert azoktól egy cseppet sem fél a kis hülye. Igaz, eddig egyik sem akarta megenni. :-) Az idegen emberek elől beszalad a házba és egy darabig onnan szemléli az érkezőt. Majd szép lassan előmerészkedik megint. A másik cicánk se ment ki sose a kertből. Reméljük ez a lökött sem fog. :-)
Pont az ivarérés előtt sikerült elvégeztetnünk a műtétet, úgyhogy reméljük minden rendben lesz ezután.
Bandimacs Creative Commons License 2008.07.30 0 0 43
Jaj, nagyon aranyos lehet !!! Főként ahogy leterrorizálja a jámbor kutyust... gondolom, csak játékból.

A régi cicák, akik már sajnos nincsenek velünk, szabadon kijárhattak nálunk is az erkélyre, ott szépen pihengettek, napozgattak. Egész nap kint voltak és nem kellett izgulnom, hogy valami bajuk történik, ők olyan komoly megbízható, megfontolt karakterű perzsák voltak.
Aztán jött Ubulka, aki fél éves korában szó szerint 3 másodperc alatt, közvetlenül a lábam mellől utána ugrott egy szöcskének - a 2. emeletről. Szerencsére semmi baja nem történt, persze lóhalálban rohantam vele az állatorvoshoz, ahol kapott egy idegcsillapító injekciót :) mert persze nagyon megijedt. De Ő alapvetően kelekótya, csak felügyelettel mehet ki az erkélyre.
Nincs képed a cicusról?
Előzmény: Katicababy (42)
Katicababy Creative Commons License 2008.07.30 0 0 42

Én cicóm is sokat kint van a kertben, de szigorúan csak felügyelettel, mert fél minden zajtól, minden idegen embertől, állattól, sőt még tőlünk is távolságot tart ilyenkor, de, ha nyílik az ajtó, rendszeresen kikéredszkedik.

Vadássza a bogarakat, bebújik a bokrok közé... megtámadja a kutyámat, előugorva a bokorból és egyből a torkát kezdi harapni... :-)

Atz hiszem ezt ők nagyon élvezik.

Előzmény: Bandimacs (41)
Bandimacs Creative Commons License 2008.07.29 0 0 41
Nem félsz, hogy ellopják, vagy csak kimegy a kertből és nem talál vissza ?
Nálunk szobacica a drága, és valóban 3 és fél éves volt mire elérte a jelenlegi súlyát .
Előzmény: Szisznyóka (39)
Katicababy Creative Commons License 2008.07.29 0 0 40

Édes a cicód!!!

Az enyém is hasonló színű... Lassan nő, a tenyésztő szerint 3 éves korára éri el a 12 kg-ot egy hím ivartalanítva. Az állatorvos szerint érdemes még a nemi érés elött ivartalanítani, így nem alakulnak ki a rossz szokások és nagyobbra nő!

Mi is még csak 1 évesek vagyunk:-))) (kb. 6 kg):-(((

 

Katicababy

Előzmény: Szisznyóka (39)
Szisznyóka Creative Commons License 2008.07.29 0 0 39
Fiú volt a lelkem. :-) Mivel nem akartuk tenyészteni, ezért nemrég meg lett műttetve. Egész nap a kertben van és remélhetőleg így nem érez késztetést a kerítésen túli világ felfedezésére. Egyébként nagy köztünk a szerelem. Nekem az előző macskám egy colorpoint himalája perzsa volt. Összehasonlíthatatlanul kedvesebb a maine coon. Ez egy bújós kisördög. Az állatorvos szerint mire felnő lesz vagy 12 kiló. Hát nagyon kíváncsi vagyok, mert mostanában nem látom, hogy nőne. :-))
Előzmény: Bandimacs (38)
Bandimacs Creative Commons License 2008.07.29 0 0 38
Szia,
nagyon szép a gyerek ! kisfiú vagy kislány ?

Előzmény: Szisznyóka (37)
Szisznyóka Creative Commons License 2008.07.29 0 0 37
Szia!
Nagyon szép a cicád! Nekem is van egy ilyen kis rettenetem. Most lesz 9 hónapos és 5 kiló körül mozog a súlya. Nálunk pont fordítva van a dolog, mert a házi cirmosunk szokta helyre tenni a kis szemtelent. Annak ellenére, hogy a kicsi már nagyobb, de ugye a cirmos volt itt előbb, úgyhogy ő a háziúr. :-)

Előzmény: Bandimacs (36)
Bandimacs Creative Commons License 2008.07.26 0 0 36
Sziasztok,
bemutatom Nektek Ubulkát, aki 5 éves ivartalanított kandúr.
Most közel 10 kg, nagyon kedves dorombolós természete van és imád a vizes lavórjában pacsálni.
A megjelenése valóban "félelmetes" , a lakásfelújításnál a mesterek először nem mertek bejönni a lakásba :)
A konfliktusok elől inkább kitér, az 1 éves szemtelen cirmos kandúr már többször (viccből) megkergette. Ha megunja a pimaszkodást, egyszerűen lenyomja a hatalmas mancsával a földre a másikat- ebből aztán mindenki megérti, hogy eddig és ne tovább :)
Angelic Coons Creative Commons License 2008.05.19 0 0 35

Végre a végleges helyére került a honlapom. Az új cím:

http://www.angelic-coons.hu/

Angelic Coons Creative Commons License 2008.03.24 0 0 34

Gyere el a Macskakiállításra ott szoktak lenni

Lurdy III. 29. /30.

Bövebb infó az oldalamon

Előzmény: zardani (29)
Angelic Coons Creative Commons License 2008.03.24 0 0 33

Szia
Álltalában a macseszok bal oldalán a nyakon van egy chip állatorvos le tudja olvasni, és onnan egyenes az út a gazdihoz.

Előzmény: Törölt nick (26)
Angelic Coons Creative Commons License 2008.03.24 0 0 32
Elindult az oldalam mindenkit szeretettel várok
Maine Coon www.angelic-coons.extra.hu
Katicababy Creative Commons License 2008.02.14 0 0 31

Sziasztok Maine Coon Funok!

 

Bár nem vagyunk túl sokan, azért azt megosztom veletek, hogy az életem egyik legjobb döntése volt, hogy beszereztem egy ilyen kedves cicót.

Már lassan 1 éves lesz és több, mint 7 kiló. Fiúcska volt, amíg el nem vesztette.....

Sajnos a tenyésztő kikötése volt (érthető módon)

Neve: Ánizs

Gyönyörű, flegma, lusta, éhes, mindig éhes, mindig dorombol.

Ja és kiskanállal kell etetni, mert így szokta meg.

 

A legjobb barátnője egy mopsz, aki most kb. 3/4-e méretileg Ánizsnak. Együtt élnek velünk.

Nagyon nyugodt, ha valakinek még nincs, vagy macseszt szeretne vásárolni, nagyon ajánlom, igaz nem olcsó, de olyan, mintha egy vadállat lakna veled egy lakásban, öntörvényű és ellenben az előző házimacskámmal nem mászik fel mindenhová.

 

Ja és aki még nem látott életben ilyen cicát el sem tudja képzelni, hogy mekkora!

Ha jönnek hozzánk vendégek, volt aki félt tőle a mérete miatt, de mindenkit lenyűgöz egyéniségével, méretével, gyönyörű, vaskos lábaival, bozontos bundájával.

 

Különleges, megnyugtató a jelenléte, IMÁDOM!!!

Előzmény: jegesbocs (25)
pemy Creative Commons License 2008.01.27 0 0 30

 

Ö Cila!

zardani Creative Commons License 2008.01.27 0 0 29

Sziasztok!

 

Maine coon kiscicát keresek megvételre, ha lehet 3-hónapos korig.

jegesbocs Creative Commons License 2008.01.22 0 0 28
Szegény MC cica, valaki biztos keresi, nagyon kulönleges a színe is. Ha nem laknék a világ végén ... ....  
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.21 0 0 27
Képek lemaradtak :)

cicus
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.21 0 0 26
Sziasztok!

Pátyon lakunk kertesházban, és úgy egy hónapja feltünt egy gyönyörű maine coon cica a környéken. Akkortájt tűnhetett el valahonnan, mivel szőre tökéletesen ápolt volt. Mindenkit kérdezgettünk, hogy vajon honnan tűnt el, de sajnos nem került elő a gazdi. Az eltelt egy hónap nagyon megviselte :( sántít az első lábacskájára, és az orrán is van nyoma a kemény télnek. A férjem nem engedi, hogy befogadjuk, pedig látszik, hogy nagyon nagy szüksége lenne szerető gazdira. Amúgy nagyon barátságos, és beszédes :) Olyan 2-3 éves lehet, a nemét nem néztem. Tudom, hogy sok rajongója van ennek a fajtának, így ha valaki szeretné Őt, akkor biztos, hogy egy nagyon hálás egy gyönyörű cica találna gazdira.
Teszek fel képet, ha valaki úgy érezné, hogy tudná szeretni, akkor hívjon fel :) Én begyűjtöm, és akár itt Pátyon, vagy Budapesten meg tudjuk oldani a cica szállítását.

Szilvia (0620/9854-555)
jegesbocs Creative Commons License 2008.01.14 0 0 25
Írjatok már a Maine coon-otokról, elvégre ezek olyan különleges cicák!
lengyelgabo Creative Commons License 2007.12.21 0 0 24
www.faircoon.com Bocsi, tényleg lemaradt...
Előzmény: jromi (23)
jromi Creative Commons License 2007.12.19 0 0 23
?? mi a weboldal - azt itt nem írod, hol lehet látni .. Tedd már be a linket.. 
lengyelgabo Creative Commons License 2007.12.18 0 1 22
Sziasztok,

született nálunk HÁROM maine coon csaj: 1 vörös-csíkos, 1 klasszikus sötét fehér mellénnyel és papuccsal és 1 vörös-sötétbarna,amolyan ősz színű. Gyönyörűek, 4 hetesek. Baráti áron (60E), jó gazdinak részletre is, ha imádja. Most még csak 4 hetesek, karácsonyra még nem vihetőek el, majd csak január végén. De addig is látogathatóak bármikor. :)
Érdeklődni telefonon: 06 20 5919917 vagy a lengyelgabi@gmail.com e-mailen lehet.

A weboldal a tavalyi alom óta nem volt frissítve, de nemsokára felkerülnek az új képek :)

ursulascoon Creative Commons License 2007.12.17 0 0 21

Sziasztok!

 

Szerintetek van jelentőssége annak, hogy hányszor párzik a kandúr meg a nőstény egy tüzelés alatt? Mármint kismacskák számát illetően. Hallottam olyat, hogy az a jó ha sokszor de olyat is, hogy tök változó...

tmarcella Creative Commons License 2007.12.10 0 0 20

Sziasztok!

Fedező kandúrt keresek törzskönyves maine coon lánycicámnak.

Esetleg ha valakit tudtok, írjatok a hiza@freemail.hu email címre.

Köszönöm

CitCat Creative Commons License 2007.11.15 0 0 19
nagyon szépek mind a 4-en!!!! :DD jó kis csapat :o)
Kérdés: az ölyv hogy viszonyúl Dakotához?
Előzmény: Dakota mc (16)
jromi Creative Commons License 2007.10.24 0 0 18
Dakota: a MC nem kergeti a madarakat? Ölyvet még nem is láttam ilyen közelről.
jromi Creative Commons License 2007.10.24 0 0 17

Dakota! Hú de győnyörű a cicád, szép a szinösszeállítása! + papagáj + kutya kész öröm lehet !! Egy skótjuhász illene még a képbe! 

Dakota mc Creative Commons License 2007.09.29 0 0 16

...ugy néz ki, sikerült összehoznom a képeket. Szóval mi egy nagy család vagyunk. Dakota cica, Kleó a belgajuhász kuty, Kópé a papagály és Bazz az ölyv, bár ő általában kint van a röpdélyébe.

 

Dakota és Kleo Dakota és Kleó

 

Dakota és Kópé Dakota és Kópé

 

Dakota és Bazz Dakota és Bazz.

Dakota mc Creative Commons License 2007.09.29 0 0 15
DAkota és Kópé.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!