Keresés

Részletes keresés

Mallory Creative Commons License 2005.02.06 0 0 265
Megkaptam, köszönöm szépen.
Előzmény: Zepter_mondja (260)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.02.06 0 0 264

Na, látom Zepter fedőnevű ügynökünk :-) már multiple personality lett. Azt hiszem, ez a pszichiátriai diagnózis. De raádásul még nemet is változtatott Gratula kedves Zepter Anikó! Kellemesen ellevelezel magaddal..... :-)))))))))))))

Tudod, ezt szokták fikanicknek hívni. Aki a saját maga álláspontját erősítendő gyorsan létrehoz néhány új nicket, és nyomja a saját dumáját. Nincs új  a nap alatt, tapasztaltabb olvtársak ilyennel naponta találkoznak.

 

De hogy ne legyek ennyire OFF:  lehet-e ÁFA_s számlára venni edényt?  A számlát ki állítja ki? A Z. cég, vagy a vigéc? A részletfizetésnél milyen rész-számlákat kap a vevő? Ez azért is érdekes, mert céges vételnél ugye el kell tudni számolni a kiadott pénzt. 

 

Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.06 0 0 263

Anikó!

Nem vagy formabontó. Volt már pozitív vélemény de tudni kell, a negatív véleménnyel rendelkezők sokkal sűrűbben határozzák el magukat írásra, mint a pozitívval rendelkezők. Néhány ember meg, csak a rosszindulat által vezéreltetve írogat, mert ő olyan. Itt mindenki elmondja a véleményét, az az ő dolga. Olvasni, megismerni, dönteni, használni, az már más dolog:) Szerintem a negatív reklám is reklám. :))

Én is remélem, sok örömöd leled majd a használatban

Előzmény: Anikó03 (262)
Anikó03 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 262

Tudom, formabontó vagyok: itt, ezen az oldalon majd mindenki "köpködi" a Zeptert!

Én elégedett vagyok!!( Tudom, várjam ki a végét!!!)Általában jól átgondoljuk a döntéseinket és nem szoktunk csalódni!!! Remélem most sem lesz így!

Anikó03 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 261

Megfőztem az első zepteres ebédemet!!!!

Isteni lett!!! Nagyon finpm husileves, fokhagymás tarja zöldségkörettel volt a menű! Semmi plusz zsír, semmi plusz só!!! Mégis ízlett mindenkinek!!! Nagyon örülök a készletemnek!!! Jól döntöttünk!!!

Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.06 0 0 260
Elküldtem.
Előzmény: Mallory (258)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.06 0 0 259
Ezt ne tőlem kérdezd! Sajnálom, hogy elrontottam a kedvedet de én nem hazugságra építem a jövőmet. Esetleg tehetnél róla, hogy az ilyen embereknek ne lehessen többet esélyük. Fogadd őt és kérd el a személyi igezolványát. Ezek után lesz kit bejelenteni a Zepter vevőszolgálatán. Ha lapozol a dolog felett, ő nem fog megváltozni, a Zepter meg nem tud róla, hogy disznóságokat csinálnak egyesek:(
Előzmény: csicsika (257)
Mallory Creative Commons License 2005.02.06 0 0 258
Kérhetném én is a recepteket? Az itteni mail-címem él.
Előzmény: Zepter_mondja (251)
csicsika Creative Commons License 2005.02.05 0 0 257

Kedves Z_M

ha januarban mar lejart az akcio, akkor miert ma hivtak fel a "jo hirrel"?

Előzmény: Zepter_mondja (252)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.05 0 0 256
Egyszerűbb lesz, mint hinnéd. Csak gondolkodj logikusan és menni fog.Ha gondod van, E-mailcímemre dobj egy levelet, vagy fordulj az üzletkötődhöz.
Előzmény: Anikó03 (255)
Anikó03 Creative Commons License 2005.02.05 0 0 255

No akkor láss neki, légyszi!!!

Szedd összemagad! nagy szükségem lenne a jó receptekre: 5 éhes szájat kell nap mint nap betömködnöm!!!:):):)Ráadásul elég igényes a csapat!

Most a Zepterrel szeretném rászoktatni őket az egészséges életmódra! Biztosan nem lesz egyszerű!!!!

Előzmény: Zepter_mondja (254)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.05 0 0 254
Örülök neki:)) Ha egyszer lesz hosszabb időm - ezt évek óta mondom:(( - összeírok még jónéhányat.
Előzmény: Anikó03 (253)
Anikó03 Creative Commons License 2005.02.05 0 0 253

Megkaptam!!!

Köszi!!!

Már alig várom, hogy reggel legyen és kipróbálhassam valamelyiket!:)))

Előzmény: Zepter_mondja (251)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.05 0 0 252
Bizony azt elokoskodtad, mert valóban volt ilyen akció. Akinek kevés, annak magánügye. Aki viszont vásárolni szeretett volna, annak azért közel 25.000 FT árengedményt jelentett. Szerintem méltányos. Már mindegy, mert januárban lejárt.
Előzmény: csicsika (249)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.05 0 0 251
Küldtem recepteket:)
Előzmény: Anikó03 (246)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.05 0 0 250

Nem tudsz te okosan szólni ottó!:))

Ha egy kicsit olvasgattál volna, láttad volna az internetcímet. Van honlapja a Zepternek. Azt viszont nem fogja árlistának használni és webáruháznak sem, mert nem az a célja vele. Ha elfelejtetted, vedd be a Cavintonodat és jegyezd meg!

Talán, még te is tudnál néhányszáz olyan cég weblapát megemlíteni, amelyik nem teszi fel az árait a netre. Persze azoknak nem bűn:))) Azokra is sort kerítesz és írogatsz nekik?:))) Esetleg ők kértek tőled engedélyt?:)

Előzmény: Otto Normalverbraucher (247)
csicsika Creative Commons License 2005.02.05 0 0 249

Sziasztok!

Jott egy telefon, hogy nyertem egy 100 euros vasarlasi utalvanyt a Zeptertol (ami elnezve az itt irt arakat, nem is olyan sok). Mielott kozolnem a hirt a csaladdal szivesen megtudnam, hogy ez egy altalanos marketing fogasuk, vagy tenyleg olyan kivalasztott leny lennek.

 

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.02.05 0 0 248
Mindjárt jön a szöveg, hogy Te meg az UFESA-t árulod....  :-))))  Egyébként bármilyen szendvicstalpúban meg lehet ezt a műveletet csinálni, hiszen hosszú ideig tartják a meleget.
Előzmény: koizsu001 (242)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.02.05 0 0 247

Mega LOL. :-DDDD Egy ilyen jólmenő, sokmilliós forgalmat generáló cégnek nincs pénze egy honlap karbantartására. Hát gratula nekik - kérlek add át. :-)

A nagy kereskedelmi szakértők nem hallottak még olyanról, hogy "irányár". Mellette a megfelelő árfolyam, hogy azon lett kalkulálva. Tájékoztatónak mindenesetre jobb, mint a semmi.

Előzmény: Zepter_mondja (239)
Anikó03 Creative Commons License 2005.02.05 0 0 246

Halihó!!!

Végre sikerült regisztrálnom!!!:)

Már egy ideje olvasom itt a hozzászólásokat, és bevallom némelyik elszomorít!

Tegnap óta én is Zepter tulajdonos lettem!

Már nagyon régen ismerem a Zepter edényeit, sok bemutatót rendeztem,de még csak most döntöttem el, hogy beruházunk egy készletre. Nálunk, kérésünkre, mindig más menűt készített el az üzletkötő, így egy jó pár ételt megkóstoltunk. mindegyik Ízlett, és szerintem nem nagy ördöngősség Zepterben főzni, csak egy kis fantázia szükséges, mind általában a konyhaművészethez!De ha tálálnék recepteket a neten , vagty valaki küldene emilben, szivesen fogadnám!!

Szóval: én idáig nagyon örülök az edényeimnek, remélem ez a dolog nem is fog változni!!!

Akinek meg nem tetszik a Zepter, minek vette meg, vagy ha már megvette adjon túl rajta!!!

 

Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.05 0 0 245
Ajánlatom ugyanaz. Megveszem a készletet, ha úgy sem használod. Kérek árajánlatot!
Előzmény: koizsu001 (242)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.05 0 0 244

Sokat gondolkodtam és azt hiszem, legjobb, ha megszabadulsz a készletedtől.

Kész vagyok megvásárolni, hiszen, ha nem tudod használni, bizonyára megéri eladni nekem. Várom az árajánlatot.

Előzmény: tux (78)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.04 0 0 243
Jó, majd elgondolkodok.
Előzmény: koizsu001 (242)
koizsu001 Creative Commons License 2005.02.04 0 0 242

Mégegyszer elmondanám, részemről nem elsősorban a minőségi kifogás merül fel.

Én megelégedéssel használom ezeket az edényeket, de mível a haztártásomban vannak más edények összetudtam őket hasonlítani, azokkal az edényekkel amik a háztartásomban található. Ufesa kuktám és WMF edényeim vannak, mind súlyban, mind az elvégezhető konyha technikai eljárásokban, szinte ugyanazt tudják.

Az áruk viszont töredékei voltak a zepter készletéének. A WMF edénykészlet, ami szerintem Magyarországon az egyik legjobb minőség a kereskedelmi forgalomban. Gyönyörűek és minden van a készletekben ami a Zepternél kapható. Vannak készlet árak és vasárolhatóak darabonként.

Tehát úgy gondolom nem a csalódottság, hanem a józan ész beszél az emberekből, amikor felemelik hangjukat a kereskedelem eme formája ellen. nem akarom újra kezdeni a hszon kérdését de egyszer már szóltam róla. Nem fogható fel számomra, hogy miért nem merik  betenni ezeket a remek termékeket a kereskedelmi forgalomba. Mert ami a bemutatókon van ámítás.  A receptek az emberek elámítására vannak kitalálva, a gyakorlatban már nem biztos, hogy ilyen frankók lesznek. Amikor pedig majd otthon hazaviszed a készletet nem csak azt a három fogást akarod megcsinálni. Gondolom 4-5000 FT dobtok hozzá szakácskönyvet. Szóval nekem nem kóser, mert tényleg nagyon lenyügöző volt, hogy felolvasztottam egy kis vajat beletettem a hagymát és levéve a tűzről, gyönyörűen üvegesre pirult, a férjem mondta, dobd már fel a másik serpenyőben (UFESA KUKTA) és lám tudta. Itt kezdtem el gondolkozni. Sajnos már későn. Ezen más is elgondolkodhat. Zepter mondja is.

Előzmény: Zepter_mondja (241)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.04 0 0 241

Nem vitatom az igazadat, mert nincs is teljes információm, a gondodról.

De

Feltehetően azzal egyetértesz te is, hogy ha nagyon elégedett lennél a Zepter termékeivel, nem írtál volna ebbe a topicba és főleg nem többször. Ha valaki elégedetlen egy eljárással, szervizzel, üzletkötővel, az hamarabb ragad a klaviatúrához, mint az elégedett ember. Tévedtem?

Előzmény: b_k (236)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.04 0 0 240

Majd elfelejtettem, hogy az Amwayos honlapon láttam árakat, amikor arra jártam, igaz, annak már van néhány éve.

A Zepternél is vannak lapok, ahol lehet tájékozódni, ha nem is a magyarországi pontos árakról. Ha már annyira éget a vágy, nehogy öngyilkosságba menekülj, nézd meg a www.zepter.com oldalt.:))

Előzmény: Otto Normalverbraucher (235)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.04 0 0 239

Olvasni kellene, fórumozózseni.

Na jó, leírom mégegyszer is, hátha..

A Cég úgy döntött, hogy nem tart fenn, fizet újabb munkatársat sem és céget sem bíz meg vele, aki az árlistát karbantartja. Mivel az árak nem stabilak, ezeket részben frissíteni kellene, néha hetente is. Ha értetted, jó, ha nem köss bele, aztán ez legyen életed legnagyobb öröme.

Előzmény: Otto Normalverbraucher (235)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.04 0 0 238
Sajnállak. Talán ha olvasnád amit írok és persze értelmeznéd is és esetleg megismernéd azt amiről beszélsz... de ez egyszerre túl sok:(
Előzmény: TTAMAS (234)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.04 0 0 237

Nyomozzál csak. Sok sikert.

MLMellenes szakták is vannak? :))

Mit vallottam én be és mikor felügyelő úr?:)

 

Ki mondta neked, hogy te profi vagy. Akárki volt, becsapott:)

Érdekes dolog ez. Ha valaki azt mondja neked profi vagy, azt készséggel elhiszed, ha azt mondanám, hogy dilettáns vagy, azt meg feltehetően nem hinnéd el.

Valahogy így lehetett ezzel a Német nép is. Azt, hogy felsőbbrendű, hajlamos volt elhinni de az alsóbbrendű titulus ellen ágált volna:) Pszichológia.

Előzmény: Otto Normalverbraucher (232)
b_k Creative Commons License 2005.02.04 0 0 236

:-D

 

Majdnem így volt, csak helyettesítsd be a megfelelő alkatrésznevekkel, illetve a "csillár" helyett "IQ". Az üzletkötő szó szerint azt mondta, hogy neki is ilyen van otthon és az működik. :-D

Előzmény: Törölt nick (233)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!