Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.15 0 0 2778

Takarítást vállalok a 18, kerületből, lehet iroda is.

Heti rendszeres megbízás érdekelne.               Tel:30-222-5986

Személyes találkozás után, megbeszélhetjük, az Ön elvárását, és a további részleteket.

 

Köszönöm előlegezett bizalmát: Kovácsné Bánkuti Ildikó

Nikolett091 Creative Commons License 2016.03.14 0 0 2777

Megbízható családi vállalkozás takarítást vállal cėgeknel, vállalkozásoknal . A takarítást hozzáėrtően, precízen végezzük el. 
Várjuk mielőbbi jelentkezesüket.
Köszönjük.
Tel:0630/2164556
Email:nikolettt0815@gmail.com

Tisztaság-Garancia Creative Commons License 2016.03.11 0 0 2774

Kedves Álláskereső Fórumozók!

 

Takarítónőket keresek állandó bejelentett munkára.

Olyan valakit szeretnék aki,megbízható,munkájára és önmagára igényes!

Takarítási tapasztalat fontos!

Erkölcsi bizonyítvány feltétel!

 

1. Munkahely: X.ker Liget tér /1fő

    Esti takarítónő:H-P:19-23ig

                             Va: 18-22ig.

2.Munkahely:VIII.ker. 3db iroda takarítása H-P:6-10ig./2 fő

 

Bejelentett állás mind a két munkahely.

Fizetés:50.000/Hó nettó/munkahely

 

Ha esetleg felkeltettem az érdeklődést,akkor kérnék egy fényképes önéletrajzot a porminus2015@gmail.com-ra.

Kérném ráírni megjegyzésként, hogy index-fórum.

 

 

Tisztaság-Garancia Creative Commons License 2016.03.11 0 0 2773

22 éve a Takarításért Mesterfokon!

 

www.porminus.hu

www.pe-ti-takaritas Creative Commons License 2016.03.11 0 0 2772

Takarító vállalkozás vállall szakszerű takarítást!

 

www.pe-ti-takaritas.webnode.hu

Magaczuki Iczuka Creative Commons License 2016.03.11 0 0 2771

Kedves Álláskereső Fórumozók!

 

Takarítónőket keresek állandó bejelentett munkára.

Olyan valakit szeretnék aki,megbízható,munkájára és önmagára igényes!

Takarítási tapasztalat fontos!

Erkölcsi bizonyítvány feltétel!

 

1. Munkahely: X.ker Liget tér /1fő

    Esti takarítónő:H-P:19-23ig

                             Va: 18-22ig.

2.Munkahely:VIII.ker. 3db iroda takarítása H-P:6-10ig./2 fő

 

Bejelentett állás mind a két munkahely.

Fizetés:50.000/Hó nettó/munkahely

 

Ha esetleg felkeltettem az érdeklődést,akkor kérnék egy fényképes önéletrajzot a porminus2015@gmail.com-ra.

Kérném ráírni megjegyzésként, hogy index-fórum.

 

 

 

                        

Ügyes333 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 2770

Takarítás - Társasház takarítás

Nikolett091 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 2769

Tisztelt Mindenki! 

Kedd, penteki napokra takarítást vállalok Budapesten és környékén. Rólam amit tudni lehet, hogy, pontos, precíz,megbízható referenciával rendelkező hölgy vagyok. Kedvező áron dolgozom. 

email:nikolettt0815@gmail.com 

Tel:0630/6439304

Előre e is köszönöm. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket. 

 

Timike31 Creative Commons License 2016.03.07 0 0 2768

Kedves segitseget keresok!

 

Kissebb Lakasok es Maganrendelok takaritasat vallalom 1000 ft oraberben!

15 evet eltem Budapesten,ebbol 10 ev folyamatos takaritas csaladoknal,jelenleg harman varnak vissza.

Preciz,nagyon szep munkat vegzek.

Jelenleg Erdelyben elek,tartozkodom csaladi okok miatt.

Kettosallampolgarkent terveim kozott szerepel a vegleges letelepedes!

2,3 het mulva szeretnek munkaba allni.

Tel:0040734185490.

     06702723634

 

Tisztelettel,

 

Timea

 

 

 

 

Nikolett091 Creative Commons License 2016.03.07 0 0 2767

Tisztelt Mindenki! 

Kedd, penteki napokra (8órás) takarítást vállalok Budapesten és környékén. Rólam amit tudni lehet, hogy, pontos, precíz,megbízható referenciával rendelkező hölgy vagyok. Kedvező áron dolgozom. 

email:nikolettt0815@gmail.com 

Tel:0630/6439304

Előre e is köszönöm. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket. 

 

Nikolett091 Creative Commons License 2016.03.07 0 0 2766

Tisztelt Mindenki! 

Tavaszi nagytakarítást vállalok  Budapesten és környékén.

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom. 

Előre is köszönöm. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket.

Tel.06302164556 

Tisztelettel:Andrea

Nikolett091 Creative Commons License 2016.03.07 0 0 2765

Tisztelt Mindenki! 

Tavaszi nagytakarítást vállalok Budapesten és környékén. Rólam amit tudni lehet, hogy pontos, precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok. 

Kedvező áron dolgozom.

Várom mielőbbi jelentkezesüket. 

Előre is köszönöm.

Email :nikolettt0815@gmail.com 

Tel:06306439304

Nikolett091 Creative Commons License 2016.03.06 0 0 2763

Tisztelt Mindenki! 

Irodák,szepsegszalonok,üzletek,boltok takarításat vállalom Budapesten és környékén. Rólam amit tudni lehet, hogy, pontos, precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok. Kedvező áron dolgozom. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket. 

Előre is köszönöm. 

Tisztelettel: Nikolett 

Elerhetosegem :0630/6439304

Email :nikolettt0815@gmail.com 

H.I Creative Commons License 2016.03.05 0 0 2762


Cégünk több mint 30 éve sikeresen működik az ágazatban.

Takarítónőt keresünk irodatakarításra, XIII. kerületi, Nyugatitól 2 metrómegállóra lévő frekventált irodaházba. Munkavégzés hétköznapokon, előreláthatólag 4 órás munkaidőben, H-Cs-ig este kb. 6- fél 7-es munkakezdéssel péntekenként délután fél 5-től.

Gyakorlat, precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, ápolt, rendezett megjelenés alapfeltétel. 

Minimum végzettség: középfokú, vagy szakma megléte. 

Fényképes önéletrajz megküldése, erkölcsi bizonyítvány (január 01-től kiváltása ingyenes) bemutatása szükséges. 

 

Önéletrajzot a következő mailcímre várjuk:

hegedustimea83@gmail.com

poftecise Creative Commons License 2016.03.04 0 0 2761

Zalaegerszegen irodatakarítást vállalunk 200 nm-ig!

 

Az irodahelyiségek takarítása a legbizalmasabb takarítási feladat, hiszen az esetek többségében úgy kell ellátni a feladatokat hogy a megrendelő nem tartózkodik a helyszínen. Ezért is fontos, hogy megbízható, referenciákkal rendelkező takarító szolgálatot válasszon! Irodák takarítására általában a heti 2-3 alkalom megfelelő. Természetesen ezen módosíthat a nagyobb mozgás és létszám, ami növekvő tényezőként hathat. Ezek alapján alakítjuk ki árainkat és végezzük a feladatunkat úgy, hogy közben ne zavarjuk az Önök munkáját.

Irodatakarítás menete:

  • padlófelületek felporszívózása, vegyszeres felmosása
  • irodabútorok tisztítása, szükség szerint vegyszeres kezelése
  • székek lábainak tisztítása
  • ajtókon lévő kéznyomok eltávolítása, szükség szerint lemosása
  • szeméttartók ürítése, szemeteszsákok cseréje
  • számítógépek, másolók, telefonok portalanítása, áttörlése
  • ablakfelületek igény szerinti tisztítása
  • egyéb berendezési tárgyak (kapcsolók, konnektorok…stb.) portalanítása
  • vizes blokkok, szaniterek fertőtlenítő takarítása
  • évi egy alkalommal az iroda nagytakarítása (teljeskörű, átfogó takarítás)

Email: heroclean97@gmail.com


Nikolett091 Creative Commons License 2016.03.04 0 0 2760

Tisztelt Mindenki! 

Irodák,szepsegszalonok,üzletek takarításat vállalom Budapesten és környékén. Rólam amit tudni lehet, hogy, pontos, precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok. Kedvező áron dolgozom. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket. 

Előre is köszönöm. 

Tisztelettel: Nikolett 

Elerhetosegem :0630/6439304

Email :nikolettt0815@gmail.com 

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.03 0 0 2759

Sziasztok! 

Keresek megbízható, rendszeresen járni tudó, alaposan dolgozó takinénit heti 1*2 órára takarító társnak.

Feladat: 1 nappali, és egy konyha kitakarítása. kb 45 nm. 

Van egy konyhafal, azon egy mikro, egy kerámia tűzhely, valamint egy mosogató. Ezeket, a pultot, alkalmanként egy-egy konyhaszekrény kitakarítását, a hűtő kívülről való áttörlését, a konyhaszekrény ajtajainak áttörlését kérem. A nappaliban van egy baromi nagy kanapé, ami a kutyáé... Ezt is kérem alaposan ámde kíméletesen kiporszívózni. Ne legyen a kárpit felsértve a porszívóval. Vannak takaró plédek, ezek alapos kirázását is kérem, valamint a kutyus helyének a kirázását is. Van ezeken kívül még néhány polc, valamint egy kandallópárkány, ezek portalanítását is kérem. Végezetül pedig fel kell mosni úgy, ahogyan azt én kérem. Annyi vízzel, és annyi tisztítószerrel, és olyan nedvesen, alaposan, ámde kíméletesen, ahogyan kérem. 

A kanapé kiporszívózása, a padló felporszívózása és felmosása bő egy óra. Egy óra van tehát a konyhapultra (Nem mindig jut idő pl. egy-egy szekrény alkalmankénti kitakarítására), a polcok, a kandallópárkány portalanítására, és az elrámolásra. 

Ez alatt az idő alatt én a lakás másik helységeit takarítom, tehát nem tudok beszélgetni, kiszolgálni közben. Munkatársra van szükségem, aki pontosan jár, 3-4 alkalom után önálló. 

A családom nem szokott tudomást venni arról, ha takarítás van. Azt hiszik, abból bármikor kizökkenthető vagyok és így az egyszerű feladatok is kibaxszott időigényesek lesznek. De ha jár egy takinéni is, akkor csöndben vannak addig, és nyugodtan ki lehet takarítani szépen a lakást. Ezért van szükségem egy társra. De az nem jó, ha a takinéni is inkább dumcsizik, mert akkor ugyanott vagyok... 

Mivel alkalmanként csak két óráról van szó, az órabér 1500 Ft!

A lakás a XV. kerületben található. 

Telefonszámom, amin este 9-ig lehet hívni a következő: 06-70-500-80-10

Értelmes, felelőségteljes jelentkezőket várok, akik a fentieket megértik. Köszönöm: Ildikó

001Angyal Creative Commons License 2016.03.03 0 0 2758

Megbízható, precíz....csak ha fontosak ezek.

Kedves keresgélő!

Ha szükséged lenne a nagyobb gyerekek mellé egy segítőtársra a napi őrület és káosz felszámolásában, vagy csak elfoglalt kismama vagy és a kisbabával szeretnél foglalkozni, és nem a fránya háztartással, vasalással, kérlek hívj bizalommal.

Amennyiben szeretnéd, hogy amíg dolgozol a lakás rendbe legyen téve, és a tiszta rendes lakás várjon mikor fáradtan hazaérsz, kérlek keress.

Keresek olyan családot, akinél besegíthetek heti rendszerességgel a bejárónői feladatok ellátásába takarítás, vasalás, házvezetés, esetleg bébiszitter munkakörben.

Akár egy-egy alkalmas nagytakarítást is vállalok ha szükséges.

Dolgozom, este iskolába járok,és két gyermekemet egyedül nevelem.
Nem szórakozásból ez a munkám,hosszútávra tervezek, becsületes, megbízható, leinformálható vagyok.
Ezt bizonyítván:saját kulcsokkal rendelkezem a lakásaimhoz, nem ülnek a nyakamon, tudom a dolgom.
Anyagi részét tekintve mindenkinek meg van, hogy mennyit gondol rá, nekem is az hogy mennyiért tudom elvállalni.

Személyes találkozást,megbeszélést részestem előnyben, mert nem mindegy kit engedünk be a lakásunkba, az életünkbe.
Kölcsönös szimpátia és bizalom elengedhetetlen.
Keleti , Blaha ,Budapest XVII-VIII-IX-X kerületei lenne az optimális, de természetesen minden megbeszélés kérdése. Tömeg közlekedem jelenleg még, így másfél-két órás utazásra lévő kerületek biztosan nem jöhetnek szóba.

Ha kérdése van a vanita@indamail.hu vagy telefonon a 0620 532 3009 számon elérhető vagyok.Ha nem veszem fel suliba ülök, de amit tudlak visszahívlak...ha számmal hívtál.

További szép napot!

001Angyal Creative Commons License 2016.03.03 0 0 2757

Megbízható, precíz....csak ha fontosak ezek.

Kedves keresgélő!

Ha szükséged lenne a nagyobb gyerekek mellé egy segítőtársra a napi őrület és káosz felszámolásában, vagy csak elfoglalt kismama vagy és a kisbabával szeretnél foglalkozni, és nem a fránya háztartással, vasalással, kérlek hívj bizalommal.

Amennyiben szeretnéd, hogy amíg dolgozol a lakás rendbe legyen téve, és a tiszta rendes lakás várjon mikor fáradtan hazaérsz, kérlek keress.

Keresek olyan családot, akinél besegíthetek heti rendszerességgel a bejárónői feladatok ellátásába takarítás, vasalás, házvezetés, esetleg bébiszitter munkakörben.

Akár egy-egy alkalmas nagytakarítást is vállalok ha szükséges.

Dolgozom, este iskolába járok,és két gyermekemet egyedül nevelem.
Nem szórakozásból ez a munkám,hosszútávra tervezek, becsületes, megbízható, leinformálható vagyok.
Ezt bizonyítván:saját kulcsokkal rendelkezem a lakásaimhoz, nem ülnek a nyakamon, tudom a dolgom.
Anyagi részét tekintve mindenkinek meg van, hogy mennyit gondol rá, nekem is az hogy mennyiért tudom elvállalni.

Személyes találkozást,megbeszélést részestem előnyben, mert nem mindegy kit engedünk be a lakásunkba, az életünkbe.
Kölcsönös szimpátia és bizalom elengedhetetlen.
Keleti , Blaha ,Budapest XVII-VIII-IX-X kerületei lenne az optimális, de természetesen minden megbeszélés kérdése. Tömeg közlekedem jelenleg még, így másfél-két órás utazásra lévő kerületek biztosan nem jöhetnek szóba.

Ha kérdése van a vanita@indamail.hu vagy telefonon a 0620 532 3009 számon elérhető vagyok.Ha nem veszem fel suliba ülök, de amit tudlak visszahívlak...ha számmal hívtál.

További szép napot !

Nikolett091 Creative Commons License 2016.03.02 0 0 2756

Tisztelt Mindenki! 

Tavaszi nagytakarítást vállalok Budapesten és környékén. Rólam amit tudni lehet, hogy pontos, precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok. 

Kedvező áron dolgozom.

Várom mielőbbi jelentkezesüket. 

Előre is köszönöm.

Email :nikolettt0815@gmail.com 

Tel:06306439304

Nikolett091 Creative Commons License 2016.03.01 0 0 2755

Tisztelt Mindenki! 

Tavaszi nagytakarítást vállalok  Budapesten és környékén.

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom. 

Előre is köszönöm. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket.

Tel.06302164556 

Tisztelettel:Andrea

BabiTak Creative Commons License 2016.02.29 0 0 2754

Tisztelt Takarito kereso Forumozok!

Kozepkoru holgy Nagytakaritást vállal Budapest teruleten! Kozeledik Husvet, frissitse fel otthonát!

Ablakpucolás;

Vasalás igeny szerint;

Irodatakaritás;

Lakástakaritás;

Minden károsszenvedelytol mentes vagyok!

Szeretek es tudok is takaritani!

Hivjon bizalommal!!

Tel;0620/2539227.

vargababika@gmail.com

 

cllarissa Creative Commons License 2016.02.29 0 0 2753

Üdv Tisztelt takaritonöt keresö !Judith v 14-kr.

Megbizhato kulturált középkoru nö takaritást vállal Á-Z-ig referenciákal.

Preciz pontos minöségi munka.Kérem forduljon hozzám bizalommal

bárhová elmegyem Bp.Tf:06-30-593-79-78.

 

Vicus02 Creative Commons License 2016.02.28 0 0 2752

               

                                         Tisztelt Fórumozók!

 

 

Megbizható középkorú hölgy vagyok a főállásom az egyik budapesti Minisztériumban van mint takaritónő immáron kilencedik éve.

 

Szivesen vállalnám lakások, irodák, családi házak takaritását hétköznap 2-3 órában pénteken és szombaton 4- 5 órában délutan.

 

 

Az I-IX valamint XI. XII. XIII. XIV XVIII. XIX XX. és a XXI.  kerületekben

 

 

 

                           Az órabér igényem: 1000FT/ Óra

 

 

Elérhetöségem:  06309535030

 

 

 

                                                Köszönöm     Éva

Margitka79 Creative Commons License 2016.02.26 0 0 2751

Vidáman vállalom leterhelt anyukák és elfoglalt komoly emberek otthonának takarítását, totálkáosz felszámolását.

Hívjatok mikor már úgy érzitek nem bírjátok, jövök, segítek !

06 70 281 18 22

farkaslevi Creative Commons License 2016.02.24 0 0 2749

Kedves, precíz, megbizható takarítónőt keresünk egy XI. kerületi magánrendelő és egy XIV. kerületi lakás takarítására, heti rendszerességgel. Fényképes önéletrajzokat árajánlattal, elérhetőséggel várjuk a gyogytornarendelo@gmail.com címre.

Nikolett091 Creative Commons License 2016.02.22 0 0 2748

Tisztelt Mindenki! 

Tavaszi nagytakarítást vállalok  Budapesten és környékén.

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom. 

Előre is köszönöm. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket.

Tel.06302164556 

Tisztelettel:Andrea

Nikolett091 Creative Commons License 2016.02.22 0 0 2747

Tisztelt Mindenki! 

Tavaszi nagytakarítást vállalok Budapesten és környékén. Rólam amit tudni lehet, hogy pontos, precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok. 

Kedvező áron dolgozom.

Várom mielőbbi jelentkezesüket. 

Előre is köszönöm.

Email :nikolettt0815@gmail.com 

Tel:06306439304

Nikolett091 Creative Commons License 2016.02.22 0 0 2746

Tisztelt Mindenki! 

Kedd,pénteki napokra takarítást vállalok Budapesten és környékén. (8oras)Rólam amit tudni lehet, hogy pontos, precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok. Azonnali kezdessel tudok menni.

Kedvező áron dolgozom. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket. 

Előre is köszönöm. 

Tisztelettel:Nikolett 

Elerhetosegem:06306439394

Email:nikolettt0815@gmail.com

Nikolett091 Creative Commons License 2016.02.21 0 0 2745

Tisztelt Mindenki! 

Takaritast vállalok egész Budapesten és környékén.

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom. 

Előre is köszönöm. 

Várom mielőbbi jelentkezesüket.

Tel.06302164556 

Tisztelettel:Andrea

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!