Keresés

Részletes keresés

visine1 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 9598

Szia!

Köszönöm a válaszodat!

Lenne még egy kérdésem.Mennyi idő alatt történik meg a levonás a számláról.Elvileg regisztráltam a kártyám tegnap este,de nem kaptam semmi visszajelzést.Fel tudok lépni paypalra,de nincs még rajta pénz.Lehet először utalnom kellett volna a 400Ft-ot?Azt hittem magától vonja az összeget.

Előzmény: C. Vieri (9595)
Black Dragon Creative Commons License 2013.12.10 0 0 9597

Nem kell semmi egyebet tenned ebben az esetben, csak vásárolni.

Előzmény: SkyNet_015 (9596)
SkyNet_015 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 9596

Hello!

 

Frissen regisztráltam Paypal-ra, aktiváltam egy bankkártyát, le is vonta a 400 HUF-ot és meg is jelent a számlámon. Ebay-en szeretnék vásárolni, az lenne a kérdésem, hogy ehhez kell-e külön feltölteni pénzt paypal-ra (ott most csak a 400 HUF a balance), vagy mivel hozzá van kapcsolva a kártya, automatikusan levonja majd a kártyához tartozó számláról (paypal-t kozzákapcsoltam ebay-hez)?

C. Vieri Creative Commons License 2013.12.09 0 0 9595

Kártyát.

Előzmény: visine1 (9594)
visine1 Creative Commons License 2013.12.09 0 0 9594

Szia!

Arra gondoltam,hogy aza jobb ha kártyát csatolok a paypal számlához,vagy ha folyószámlát(banki) csatolok a paypal számlához.

Előzmény: mrobes (9593)
mrobes Creative Commons License 2013.12.09 0 0 9593

Szia!

Paypal kártya szerintem nincs,sima hagyományos bankkártyára gondoltam,bármelyik hazai banknál.

A vásárlás díja csak annyi,mintha bemennél itthon egy boltba,és bankkártyával fizetnél,plusz a forint átváltása adott pénznemre.

Előzmény: visine1 (9592)
visine1 Creative Commons License 2013.12.09 0 0 9592

Szia!

Köszönöm a válaszod!Ezek szerint a paypal kártya a jobb megoldás.Nem tudom milyen díjak merülhetnek fel ezeknél vásárláskor stb.

 

Előzmény: mrobes (9591)
mrobes Creative Commons License 2013.12.09 0 0 9591

Szia!

Csak egy dombornyomott bankkártya kell hozzá,de lehet,hogy már elfogadják a Maestro-t is. Ezt a kártyát kell beregisztrálni,és fizetéskor automatikusan leveszik a bankszámláról a pénzt.

A Paypal számlánál sok választási lehetőséged nincs,ha csak nem üzleti céllal nyitottad.

Előzmény: visine1 (9590)
visine1 Creative Commons License 2013.12.08 0 0 9590

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni!Szeretnék regisztrálni a payplay-re,de nem tudok angolul(emiatt e-bayn pár napja leütöttem egy terméket,amit szeretnék megvásárolni).Kérdésem a következő:

Lehet-e itthonról K&H-nál payplayt csinálni.Melyik a kedvezőbb a Paypal kártya,vagy paypal számla?Megtisztelő válaszotokat előre is köszönöm!

kicsiati Creative Commons License 2013.11.28 0 0 9589

Sziasztok!

 

Olyan gondom van, hogy vásároltam itthon 1499 Ft-ért amit paypal számlával fizettem ki. A bank 1550 Ft-ot vont le a számlámról. Van a megjegyzésben egy 5,04 Euro tétel. Lehet, hogy valami rosszul van beállítva?

Vagy a paypal átváltotta euróra, és azzal terhelte meg a számlámat?

splattalon Creative Commons License 2013.11.26 0 0 9588

üdv

eddig sem sikerült az OTP-s netkártyámmal zöldágra vergődnöm a PP-al.igy hagyom a francba.

kérdéseim:

-a számlámhoz tartozó  normál bankkártyámat ezek után is simán hozzáadhatom?

 (eddig topup-al oldottam meg)

-ha vásárolok egyböl a számlámról vonják és nem kell feltöltögetnem?

-mit kell álltsak,hogy a bankom váltsa(jobb árfolyam??)

-gyakorlatilag ha hozzáadtam a kártyám,minden ugyanugy fog zajlani mint a feltöltős módszerrel,csak igy nem kell kinlódnom? (megveszem,belép PP-ra,leszivja a számlámról  és kész? )

köszönöm a válaszokat

üdv

 

nydrian Creative Commons License 2013.11.19 0 0 9587

Köszönöm a választ.

Előzmény: bela.0121 (9586)
bela.0121 Creative Commons License 2013.11.17 0 0 9586

nem a vevo fogja feloldani hanem a paypal 21nap mulva (talan).

http://pages.ebay.com/pay/help/

 

Előzmény: nydrian (9585)
nydrian Creative Commons License 2013.11.17 0 0 9585

Üdv, egy kis segítségre lenne szükségem. 

Eladtam egy terméket az ebay-en, és egy ausztrál vevő azonnal kifizette, nem várta meg míg számlát küldök. Látom a pénzt, de a státusza függőben van. Jól értelmezem, hogy nekem most fel kéne adnom a terméket, és csak akkor engedélyezi a függő státusz feloldását a vevő, ha megkapta a terméket? Ilyenkor engem mi biztosít arról, hogy a terméket elküldöm, de mondjuk a vevő visszavonja a függő utalást? 

Előre is köszönöm a választ, üdv

Axióma Creative Commons License 2013.11.17 0 0 9584

Idovel vissza fog kerulni a sajat szamladra, ott keresd.

Előzmény: mailtomail (9583)
mailtomail Creative Commons License 2013.11.17 0 0 9583

köszönöm 

igaz idegen  pp-re küldtem  a  pénzt  .   szerinted  mit tudok  tenni? köszönöm

Előzmény: bombaba (9582)
bombaba Creative Commons License 2013.11.17 0 0 9582

Olvasd el:

http://www.ingyen-tarhely.info/paypal/szamla/penzbetet/ vagy 

http://legjobbptcoldalak.hupont.hu/9/paypal-szamla-feltoltese-penz-lekeres-utalas

vagy a PP helpjét.

Csak kiemelés a fentiből, PP számla feltöltésére: "Ha saját hazai bankszámlánkról (e-bank) indítjuk az utalást akkor a számlánk nevének egyeznie kell a PayPal számlánk regisztrációjakor megadott saját névvel, ellenkező esetben jelentősen meghosszabbodhat a feltöltés ideje."

Ha jól értem, amit írtál - saját bankszámládról utalni idegen PPszámlára - ilyen lehetőség nincs. Kp befizetés van, de csak a saját számládra, egy - a saját PPszámládra vonatkozó azonosítót kellett volna megadni, - emailcím nem jó semmire.

Ha van az ismerősnek PP azonosítója, arra tudsz pénzt küldeni a PP-n keresztül,a saját PP számla balance-ból, ingyen.

Előzmény: mailtomail (9581)
mailtomail Creative Commons License 2013.11.17 0 0 9581

sziasztok     segítséget szeretnék kérni  . egy ismerősömnek  tartoztam  5000  ft-al   . megadta  a  paypal   azonosítóját   és  utaltam az összeget az UCbank számlaszámra  és   megjegyzésbe beírtam   az azonosítót ,  amit  majd 3 hete nem kapott meg .  tőlem levonták   neki nem írták jóvá . mit tehetek?   a PP.com-on    írtam a  contactra  de  nem foglakoztak  velem.tanácstalan vagyok.mit tehetek ? köszönöm 

C. Vieri Creative Commons License 2013.11.15 0 0 9580

Mostanában mindenkit szivat a Paypal? :/

(nekem 3 hét és kb 20 email, 4 hívás után kegyeskedtek feloldani a korlátozást a fiókomról, persze akkor, mikor már elég ingerült voltam, és miután 10-edszerre akarták megváltoztattatni a jelszót, mert hogy az hiányzik még csak - persze minden egyes üzenetben leírtam, hogy már megváltoztattam, és volt, mikor na jó legyen szent a béke, megváltoztatom megint, és akkor talán feloldják, de nem - javasoltam, hogy tanuljanak meg olvasni...)

bv5hu Creative Commons License 2013.11.14 0 0 9579

sziasztok!

pár napja regisztráltam paypal-re és top up révén feltöltöttem 7,500 Ft-ot.

de! a jelszót minden belépés után meg kell változtatnom, mert azt irja ki, hogy rossz jelszó, amikor a jelszó jó és amikor a lost password-nél beírom a régi jelszót (amire azt irta hogy nem is a régi) akkor kiirja hogy nem egyezhetni a jelenlegivel. érthetetlen probléma és bosszantó, mivel ebay-en akarok vásárolni és oda külön be kell lépni, a jelszavaim egyszer használatosak és ha beírom az újat akkor az az eyetlen belépésem azzal a jelszóval vagyis az ebayre már új kell ahonnan a lost password-del visszairányít a paypal-re... valakinek valamilyen ötlete van?

köszönettel: b. vince

Pavel Creative Commons License 2013.11.14 0 0 9577

A kártyára kell pár nap, hogy visszaérjen.

Előzmény: Törölt nick (9576)
Pavel Creative Commons License 2013.11.14 0 0 9575

És balance-ról fizettél? Ha nem, akkor a kártyádra fog visszamenni az összeg.

Előzmény: Törölt nick (9574)
Csocsesz75 Creative Commons License 2013.11.08 0 0 9572

Sziasztok !

 

Magyarországi lakcímmel, osztrák bankkártyát belehet regisztrálni PayPalon ? Ha igen, hogyan ?

k1atila Creative Commons License 2013.11.05 0 0 9571

Köszi.

Axióma Creative Commons License 2013.11.05 0 0 9570

Akkor nem utalt, hanem refund-olt, ami meg a tranzakcio visszavonasa. A pp-on azonnali, 0 atfutasi ido, de a magyar szamladon jellemzoen 3-4 munkanap, mire visszakonyvelodik.

Előzmény: k1atila (9569)
k1atila Creative Commons License 2013.11.05 0 0 9569

Üdv.

Kellene egy kis segítség.

Az e-bayen vásároltam egy terméket, de az eladó tévedésből nem azt küldte el.

Megegyeztünk, hogy visszautalja a vétel ár felét.

Az utalás 2013.11.02-én meg is történt, ezt jelzi is a Paypal.

Az egyenlegemnél viszont 0 forint van, tehát nem engedi lehívni az összeget.

Lehet, hogy az illető mindjárt a Paypalhoz rendelt kártyára utalta a pénzt?

Mennyi idő alatt érkezik ez meg?

dészáz Creative Commons License 2013.10.26 0 0 9568

Urak!

ha valamit eladok pl. az ebay-on, akkor a paypal számlára érkezik a pénz,vagy arra amelyik hozzá van rendelve?

ha veszek,akkor a hozzárendeltről vonják egyből,a paypal-on nincs pénz...

C. Vieri Creative Commons License 2013.10.25 0 0 9567

Na, csak elég volt ide írnom (meg nekik egy elég ingerült levelet, hogy tanuljanak meg olvasni), végre sikerült feloldatni a korlátozást. (első levél október 9-én ment nekik... Isten malmai lassan őrölnek... :) )

Előzmény: C. Vieri (9565)
Yocoooka Creative Commons License 2013.10.24 0 0 9566

Rendben. Az nem lesz baj, hogy sokára kapják meg az eladók a pénzt? Mert gondolom amíg visszautalom a számlámra az is jó pár nap. Vagy hogy van ez most? Közben már kaptam értesítést az e-baytől, hogy xy postázta a csomagot és ekkor-akkor érkezik.

Előzmény: Black Dragon (9564)
C. Vieri Creative Commons License 2013.10.24 0 0 9565

Gyerekek, én ezt már nem hiszem el. A Paypal ügyfélszolgálatosok komolyan nem tudnak olvasni?

Több hete megy a b*szakodás a fiókom korlátozása ügyében. Csak és kizárólag annyit tudnak válaszolni, hogy változtassam meg a jelszavam, a biztonsági kérdést, jelszót... Már a kedvükért többször megtettem, csak hogy szent legyen a béke, és végre használhassam a rohadt paypal számlám, de nem, tegnapi emailemre annyi a válasz (amiben leírtam, hogy már változtattam jelszót, amit le is írtam kb. 12-szer, de azért most is megtettem ismételten), hogy "ahogy látják, az volt a kérésük, hogy változtassak jelszót, stb., amint ezt megtettem, megszüntetik a korlátozást"... És folyamatosan ez megy. Ezek velem szórakoznak, vagy tényleg ilyen idióta balf*sz az összes?

Ja és hab a tortán, hogy tegnapelőtti válaszban (már napi szinten küldözgetem a leveleket) leírta az egyik, hogy látja, hogy már megtettem a szükséges lépéseket - amiket írtam is most az előbb -, továbbítja az illetékes kollégáknak, és minden király. Na, mondom, végre siker, nemsokára megoldódik. Gondoltam. Következő mailben megint leírták, hogy változtassak jelszót blabla...... Ja és telefonon is csak ennyit mondtak, aztán mikor már 3 perce nem értette, hogy már réges rég meg lett változtatva, elköszöntem, így is kíváncsi leszek a telefonszámlámra... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!