Keresés

Részletes keresés

szistenno Creative Commons License 2004.11.13 0 0 170

Hello!

Ha van valakinek fölösleges L.L.L. könyve az jelentkezzen, mert vevö lennék rá.

szistenno Creative Commons License 2004.11.12 0 0 168

HELLO!

Csak sajnos ma bukkantam rá erre az oldara. Az érdekelne, hogy megvan-e esetleg még a.: Lhászáig hosszu az út

             A vérfarkas visszatér

             Üvöltö bika

             A sámán átka

 Reménykedem benne, hogy a gyüjteményemet gyarapitani tudom ezekkel a hiányzo darabokkal. Elöre is kösz aválaszt!      

Előzmény: Törölt nick (164)
Louise Creative Commons License 2004.10.16 0 0 167
Én olvastam, és nekem tetszik. Szerintem az a jó Leslie L Lawrence-ben, hogyha egy könyvét szereted, akkor a többit is, végül is mind azonos stílus, érted hogy gondolom...
Előzmény: angie/ (165)
angie/ Creative Commons License 2004.09.27 0 0 165
Szijasztok, olvasta vki a fekete anya kigyojat??
Csak velemenyt kernek, mert el akarom olvasni, de nagyon hosszunak tunik, es ha nem olyan jo, akkor inkabb kihagynam.
VW GOLF FANATIC Creative Commons License 2004.09.04 0 0 163
Szevwasztok!

Megint felhozom egy kicsit a topicot! :)

Azóta kiolvastam az ördög fekete kalapját,nemrég végeztem a Nagy madárral,most olvasom a Siva utolsó táncát. Nekem nagyon tetszik az összes könyve. Mondjuk a "Ahol a pajpaj jár" tényleg nem a kedvencek közé tartozik,de azért "strandolos" könyvnek tökéletes. Nemtudom olvastátok e a Nagy Madarat,és mennyire emlékeztek a storyra de nekem marhára bejött amikor Leslie barátunk folyton meg akarta gyógyítani Miss Pascale "hőközpontját" és folyton bekopogott valaki a sátorba. És vagy 5x próbálkoztak,a végén már hangosan röhögtem,hogy megint nem jött össze. Mondjuk a story végén volt egy kicsit elcseszett rész szerintem,amikor a rénszarvascsorda kirohan az erdőből és széttapossa a két gonoszt. :) De nembaj. Hangulatosak a tájleírásai,és nekem a storyk is nagyon tetszenek. Kiváncsi leszek most erre a Sívás könyvre. :) Valaki olvasta esetleg?

Egyébként megvettem az új könyvét is,a címe nem jut eszembe,de az a hajós story amikor nágaföld felé úszik a hajó tele túristákkal... :) Biztos tudjátok. A Kicsik cimü mű nem volt rossz. Megvan a folytatása is a kicsik nyomában,csak neki kéne már ülni. :) Kiváncsi leszek a végére a storynak.

Csak így tovább L.L! :)

Fanatic
-Shogun- Creative Commons License 2004.06.18 0 0 162
Pedig van pár millió név, lehet választani :)

Amúgy a Frank Cockney nem volt jó (sőt borzalmas), azt hiszem erre ő is rájött, ezért hagyta abba.

Előzmény: stukov (161)
stukov Creative Commons License 2004.06.11 0 0 161
Valóban a Fojtogatók hajója hiányzik még, valahogy kimaradt a felsorolásból.

Még csak véletlenül se lattam őket sehol...

Amúgy LLL kezd kifogyni az ötletekből, legalábbis a nevek terén..... A legújabb könyvében pl Ajvazjan -nak hívják az örmény csakót, de ezt a nevet már ellőtte a Kéz a sziklán-ban, ahol a régésznőt hívták így...

MC Snake Creative Commons License 2004.06.10 0 0 160
Áááá.. van ilyen topic...
Régen nagyon kedveltem, de aztán kicsit ellapososodott a stílusa.
1-2 év után érdeklődve megvettem a legújabb könyvét, de nem tud lekötni sajnos.
Kedvenc könyvem tőle a Vérfarkas éjszakája . Sajnos ettől a szinttől már távol van.
fokhagymabors Creative Commons License 2004.06.10 0 0 159
13 forintos könyv:-)))))))

31 könyve van meg, van, amit 5x olvastam. De már jó régen, vagy 100 éve. Meséli még az élelmiszeriparis sztorijait író-olvasó találkozókon?

Előzmény: vicc (158)
vicc Creative Commons License 2004.06.10 0 0 158
4 könyve hiányzik (a tudomanyosakat leszamitva):
Halál a kisvasuton, Gyilkosság az olimpián, A láp lidérce

ez nekem, akárhogyan is számolom, háromnak tűnik:) a negyedik hiényzó nem a fojtogatók hajója? (csak azért kérdem, mert ez a 4 'könyv' amolyan sárga füzetecske formájában jelentmeg, a 13forintos könyvek sorozatában, még anno. asszem mind lendvay.

Előzmény: stukov (157)
stukov Creative Commons License 2004.06.10 0 0 157
Sziasztok!
Az első könyv amit olvastam tőle: a Kegyetlen csillagok volt, máig ez az egyik kedvencem a Lőrincz L. Lászlósok között, Az Lawrence -eseknél pedig a Sindzse szeme (az első).. Mostanaban ugy veszem eszre, mintha esne a szinvonal,(bár lehet én komolyodtam) most olvasom az uj konyvet, ami mellesleg Az ördög fekete kalapjanak a folytatasa !

4 könyve hiányzik (a tudomanyosakat leszamitva):
Halál a kisvasuton, Gyilkosság az olimpián, A láp lidérce, A többit antikvariumbol szereztem, meg névnapokra kaptam...

Ha nagyon unatkozok, vagy utazok, Az üvöltő bikát, A nagy kupola szégyenét, vagy a hosszú szafarit olvasom el...

Egy kerdes amugy regota foglalkoztat: hány éves LLL , mármint a könyvben... A sindzse szemében a japanok akarjak elkapni a háború miatt, az új könyvében meg már oszama bin ladent emlegeti...Nyilvánvaló, hogy a történetek nem időrendben követik egymást, akkor is vén nyugdíjasnak kéne már lennie... Írjon inkabb Lendvay -s történeteket, abból még nincs sok, vagy a Frank Cockney is tetszett, abból mér csak 2 van??

elefantkillah Creative Commons License 2004.05.30 0 0 156
Louiseről le lehet szállni megatron!!
Előzmény: Walkmann (153)
-Shogun- Creative Commons License 2004.05.30 0 0 155
Ja, én is talákoztam már 2x vele dedikálások alkalmával. Nagyon kedves szokott lenni.
Louise Creative Commons License 2004.05.26 0 0 154
Annyira ismerem, hogy amikor dedikálása van, akkor mindig elmegyek, végigvárom a másfél órát, és akkor egy kicsit lehet vele beszélgetni. Sok ideig azért nem, mert mögötted a tömeg, aki szintúgy másfél órája ott rostokol, csendesen morogni kezd. De amúgy végtelenül kedves, és közvetlen ember.

Nem hiszem, hogy megártanának a könyvei, olvastam ötmilliószor durvábbakat.

Előzmény: Walkmann (153)
Walkmann Creative Commons License 2004.05.26 0 0 153
Szia, Louise! Szóval Te személyesen ismered a Laci bácsit, netán autogramod is van Tőle? És tényleg olyan okos, mint amilyennek a tv-ben látszott? Egyébként szerintem vigyáznod kéne ezekkel a vámpíros, farkasemberes könyvekkel, nehogy rossz hatással legyenek a Lelkedre.
Előzmény: Louise (152)
Louise Creative Commons License 2004.05.26 0 0 152
Hát azt jún. 21.-ig kell beadni, szóval még elmélkedem rajta (pláne, hogy addig még 5 más vizggám is lesz), de a vázlat már úgy nagyjából megvan.

Persze, Leslie L. Lawrence-t nagyon szeretem, abszolút ki tud kapcsolni. Olyan könyveket ír, amit tényleg lehetetlenség lerakni, ezzel meg csak az a probléma, hogy mindig vizsgaidőszakban jelenteti meg őket. Aranyos volt, mert ezt felróttam neki, és az volt a válasza, hogy akkor bontakoztassunk ki egy ellenálló mozgalmat az egyetemen, hogy most nem vizsgázunk, mert Őt olvassuk.

Előzmény: Walkmann (151)
Walkmann Creative Commons License 2004.05.25 0 0 151
Szia, Louise! Te Leslie L. Lawrencét is olvasol? De aranyos vagy! Hogy áll a sátánista témában írt házi dolgozatod?
Előzmény: Louise (150)
Louise Creative Commons License 2004.05.25 0 0 150
Azt mondta karácsonykor, hogy a Kicsiket folytatja, de Az ördög fekete kalapjának jelent meg a második része.
Előzmény: TOPMAN (147)
Gerenda Creative Commons License 2004.05.25 0 0 149
Van új LLL! Az Ördög fekete kalapjának fojtatása, a címét nem jegyeztem meg. Még csak az elején tartok, nemtommilyen. Gondolom, olyan Leslie L. Lawrences:-)
G
-Shogun- Creative Commons License 2004.05.05 0 0 148
Akit érdekel van egy eladó LLL könyvem a vatera piacán: ---Klikk ide---
TOPMAN Creative Commons License 2004.04.28 0 0 147
Most májusban milyen könyvel rukkol elő a Mester?
Gice Creative Commons License 2004.04.23 0 0 146
hűdejó, akkor már idén lesz a befejező rész :)
egyébként dedikálva nekem 2003 van, ezért gondoltam arra, hogy akkor jelent meg, bár nekem se úgy rémlett, de hát gondoltam, az aláírás nem hazudik :)
Előzmény: kisegeer (145)
kisegeer Creative Commons License 2004.04.22 0 0 145
A Kicsik nyomában asszem 2002 karácsonykor jelent meg, mert tavaly (vagyis 2003) karácsonykor a Siva újra táncol (asszem, nem vagyok egészen biztos benne, de tudom hogy valaminek a folytatása) jelent meg.:-))

Előzmény: Gice (144)
Gice Creative Commons License 2004.04.21 0 0 144
Ő maga mondta, hogy lesz befejező rész, tehát elég hitelesnek nevezhető az info. :)
Asszem, 2003 Karácsonyakor jelent meg a könyv, és akkor mondta, hogy "2 év múlva Karácsonykor"
Előzmény: kisegeer (143)
kisegeer Creative Commons License 2004.04.21 0 0 143
Lesz befejező rész?:-O Bár gondoltam, hogy ott még kell valaminek lennie, de azt hittem, hogy direkte hagyta így Lőrincz L. László a befejezést, mert végülis sikerült megegyezniük a Kicsikkel, szóval azért kíváncsi vagyok, hogy miről fog szólni!:-))
Előzmény: Gice (142)
Gice Creative Commons License 2004.04.20 0 0 142
nekem a Kicsik a kedvencem, már nagyon várom a harmadik (befejező) részét, ha jól tudom, 2005. Karácsonyakor fog megjelenni
TOPMAN Creative Commons License 2004.03.22 0 0 141
Viszonylag drágák a 70-es években kiadott könyveinek az áruk, 3000Ft körül mozog.
kisegeer Creative Commons License 2004.01.26 0 0 140
Sziasztok!

Én is már nagyon sok könyvét olvastam. A kedvenceim: Kegyetlen csillagok, A gonosz és a fekete hercegnő (na meg a folytatása:-) ). Húú, de még sok kedvencem van, de most nem jut eszembe acímük, mert még korán reggel van.:-P

Üdv.:
Kisegeer

MERLINN Creative Commons License 2004.01.08 0 0 139
Helo. Én 2 könyvet olvastam LLLtől, a Huan-Ti átkát, meg a Kegyetlen Csillagokat. Tetszettek! Na csá.
orn_arnarson Creative Commons License 2003.07.23 0 0 138
Én is nagyon sok könyvét olvastam, a legjobban a Kő fiai tetszett, az előzménye a Nagy mészárlás sem volt rossz, de ez a második rész remek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!