Keresés

Részletes keresés

segédnikk Creative Commons License 2009.04.22 0 0 177
34, de miért???
Előzmény: aliszultan (176)
aliszultan Creative Commons License 2009.04.22 0 0 176
Hány éves vagy?
Előzmény: Afrikaans8 (173)
3568 Creative Commons License 2009.04.22 0 0 175

 És a puncinedvvel hogy állunk?

Felét bevállalom mindkettőnek!

Előzmény: Törölt nick (174)


Törölt nick Creative Commons License 2009.04.22 0 0 174
Én is ehhez a feltételhez kötöm,mert egyszerűen undinak találom,és ha az illető a saját testnedvétől is undorodik,akkor  Nekem miért kell imádnom?Egyszóval közlöm,hogy a végén szívesen átadom egy csókkal és ha ez nem tetszik akkor sincs semmi probléma,csupán csak nem engedem a számba:)
Előzmény: Afrikaans8 (173)
Afrikaans8 Creative Commons License 2009.04.22 0 0 173

Ki mondta, hogy nem szeretik?:)

Bár érdekes módon legutóbb egy hölgy csak úgy lett volna hajlandó lenyelni, ha a felét "átvállalom" a szájából. Állítólag egy korábbi barátjával így csinálta. Sajnos valahogy nem tudtam megtenni... a saját nedveit mégse szívesen ízlelgeti az ember, vagy nem tudom, ki hogy van ezzel. Ezt 2x eljátszottuk, elsőre egy pohárban kötött ki a dolog...  Elég furcsa, álítólag olyan formában izgatja, ha fele az én gyomromban landol, engem viszont nem hozott lázba. Ki érti ezt??? :-/

Előzmény: Terminator3000 (-)
Distance Creative Commons License 2009.04.22 -1 0 172

"és a pasit egyébként szeretted/kívántad?"=> Persze.
 "na de mi undorított el?
íze, állaga, szaga?"=> Hát úgy összességében az egész...
Sőt, le se nyeltem, kiköptem egyből:-S

Előzmény: amelii (169)
aliszultan Creative Commons License 2009.04.22 0 0 171
Csak a sajátomról tudok mesélni: változó az íze!

Amikor még cigiztem (naponta 1-2dobozzal)+ 2-3 kávé, nagyon keserű volt.
Bár ekkor még nem kóstolgattam, a partnerem mondta.

Ananász leves kúra után édes lesz, ez tuti!

A Szex és NY sorozat egyik részében volt egy jó poén:

a szőke csaj búzacsíra kivonatot kóstoltatott a pasijával, hogy ő is megtudja milyen keserű az ondója! :D
Előzmény: basinger (170)
basinger Creative Commons License 2009.04.22 0 0 170
Most már kíváncsi volnék egy "szakértő" véleményre is: az íze pasinként/alkalmanként változó, vagy mindig-mindenkié ugyanolyan ízű?
amelii Creative Commons License 2009.04.21 0 0 169
na de mi undorított el?
íze, állaga, szaga?

és a pasit egyébként szeretted/kívántad?
Előzmény: Distance (166)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 168

   Miért kell egyáltalán lenyeletni?

 

   Én szeretem, ha a lány utána csinál vele még valamit, azesetben, ha ezt ő is élvezi.

   Ha lenyelte, már el is tűnt. Mennyivel izgalmasabb, ha nyálával kevergeti, játszik vele, makkomra visszacsorgatja, testén szétkenem...

 

   Hangsúlyozom, ennek akkor van értelme, ha mindkét fél élvezi, és nem gusztustalanul, hanem élvezetesen csinálva...

Plissken Creative Commons License 2009.04.21 0 0 167
:DDD meglepő módon erre az urak elenyésző hányada reagál fújolás nélkül! :D
Előzmény: Distance (166)
Distance Creative Commons License 2009.04.21 -1 0 166

Ha vki sosem próbálta, és úgy mondja, hogy nem szereti, az mondjuk más...
De én pl próbáltam, és kijelenthetem, hogy soha az életbe többször nem tenném meg senkinek.
És eddig mindenki megértette, felfogta, elfogadta.
Aki erre nem képes, az... nyelje le a sajátját:-P

valaki_más Creative Commons License 2009.04.20 0 0 165
Megérintő?
Hol tanultál te magyarul?

Esetleg megkapó, megindító, megható vagy valami ilyesmi, de megérintő... Nem nagyon van magyarul.
Előzmény: lantosa (163)
Atibike Creative Commons License 2009.04.20 0 0 164
Nem lehet szó,csak az elfogadásról!Szeretem a párom,imádok vele lenni,nagyon jó vele a szex,tehát tökéletesen elfogadom!Én nagyon szeretném,a párom is szeretné,de mégse megy!Se az ízével,se a mennyiségével nincs gonom,mégse megy!Nem tudom hogy miért!?
Előzmény: Amarilli (145)
lantosa Creative Commons License 2009.04.14 0 0 163
Sziasztok!nem ez az első hely,ahol találkozom ezzel a videóval..... Zoltán,zoltán,zoltán.... tényleg megérintő a története,de hol érint ez engem (minket)???tudom hogy ezeregy módja van,hogy hepatitist kapjunk,de azért még is.... ennyire nagy a esély rá??? én higiénikus életet élek,nem fekszem le akárkivel,és még valami: NEM NYELEM LE!!!!
egyébként rajtam kívül látta még valaki ezt a videót?????mi a véleményetek????
zolko72 Creative Commons License 2009.04.14 0 0 162
kiegészitésként erről az oldalról szereztem az információkat, csakhogy hiteles legyen. Akit érdekel, itt tudtok több információt szerezni a témával kapcsolatban.
Utazáselőtt.hu
Előzmény: zolko72 (161)
zolko72 Creative Commons License 2009.04.14 0 0 161
Húúú elég megrázó video.. tetszik, hogy valakik felhivták erre a figyelmet. Hiradóban hallottam valamelyik nap, hogy a Hepatitis betegségek, különösen a B több millió embert érint világszerte és több ezer embert Magyarországon. Mesélte a hiradóban egy orvos, hogy ha valaki elkapja, akkor óriási tortúrán kell keresztülmennie. Ha jól emlékszem a fertőzöttek 10-30%-nál krónikus betegség alakul ki, ami májrákhoz és akár halálhoz is vezethet :(
Kicsit ledöbbentem e hir hallatán, és eldöntöttem, hogy beoltatom magam ellene. Már ki is kértem a háziorvosom véleményét a védőoltással kapcsolatban. Felirta a receptet Hepatits A, B kombinált védőoltásról, igy mindkét betegség ellen megszerezhető a védelem, sőt olcsóbb is. Kevesebb oltást is adnak és igy durván 18000 Ft-ból meg is van a teljes életre szóló védelem.

Jár valaki errefele, aki már kapott ilyen oltást? Ha igen neki volt valamilyen mellékhatása az oltások során? Kicsit félek a tűtől. Valaki nyugtasson meg, hogy nem lesz gond.
üdv
Előzmény: Törölt nick (160)
valaki_más Creative Commons License 2009.04.08 0 0 159
Például életreszóló gombákat (ugyanis egy csomó testben élősködő gombaféle ellen ma még nincs semmilyen hatékony ellenszer).
És ami a punciban megél, többnyire a szájban és a bélrendszerben is jól elvan.
Előzmény: h99 (157)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.08 0 0 158
A hepetitis A-nak semmi köze a fenti témához. Egyébként van ellene védőoltás.
Előzmény: Törölt nick (156)
h99 Creative Commons License 2009.04.08 0 0 157

mindig is érdekelt a kérdés hogyha (fiu vok) nyalok (puncit) akkor pontosan mien betegségeket kaphatok el női patneremtől??

aids ,  hepa a b c?

Előzmény: Amarilli (146)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.07 0 0 155
A hepatitis B biztosan, a C is testnedvekkel, de inkább vérrel. A B ellen viszont van védőoltás.
Előzmény: jerosov (154)
jerosov Creative Commons License 2009.04.07 0 0 154
Sziasztok!!
Tudja valaki,hogy a hepatitis terjed az ondóval???
brekkancs Creative Commons License 2009.04.07 0 0 153
Ezt meg, bár nem pontosan tudom mire utaltál.
Előzmény: valaki_más (152)
valaki_más Creative Commons License 2009.04.07 0 0 152
Ezt meg is beszéltük.

Jó étvágyat és sokfogásos menüt kívánok!
Előzmény: Szőkeherceg-bombanője (151)
Szőkeherceg-bombanője Creative Commons License 2009.04.06 0 0 151
Két dolog szokott irritálni a kérdés kapcsán. Az egyik, ha finom nedűnek és tápanyagbombának titulálják az ondót, a másik, ha undorító, természetellenes, gusztustalan cuccnak. Szerintem egyik sem.
Előzmény: Kriszti222 (148)
Hestia76 Creative Commons License 2009.04.06 0 0 150
Erre (is) megoldás a monogámia és a hűség.
Előzmény: baktaa (149)
baktaa Creative Commons License 2009.04.06 0 0 149
....lehet,hogy a gyomorsav elintézi a baktériumokat,de még a sperma leér a gyomorig találkozik a torokkal, a gégével,soksok nyálkahárnyával,nyelőcsővel,és így tovább..... nem hiszem,hogy mondjuk egy drága hepatitis-b vírus megvárja a fertőzéssel a gyomorig tartó utat.....nemde?
Kriszti222 Creative Commons License 2009.04.05 0 0 148
Szerintem nem lehet általánosítani. Tény, hogy először furcsa, esetleg undorító lehet a lányok számára. De ha a partner segít abban, hogy saját örömét találja meg a szex során a testiségben a hölgy, akkor ő maga fogja a kíváncsiságából eredően megkóstolni ezt a finom nedüt:))) Tehát az a tanácsom kedves férfiak, hogy ne ti kezdeményezzetek, mert a legtöbbször egy kezdő nő ilyenkor joggal gondolhat arra, hogy a pasi önző módon saját magának akar örömet szerezni.
st.ember Creative Commons License 2009.04.05 0 0 147

Biztosan vannak, akik nem szeretik lenyelni, szerencsémre nem találkoztam velük:))

 

Időnként fiatal lányok kértek segítséget,

"ÁÁÁ, ne akarj ide kerülni, sokat kell itt nyelni."

"Na jó, segítek, de aztán tartsd a szád."

 

Persze másra gondoltak a végén:)))

Amarilli Creative Commons License 2009.04.05 0 0 146
Hát ezen a gumihasználaton én is fenn szoktam akadni, ugyanezen okokból. Az abszolút nincs benn a köztudatban, és nem hinném, hogy csak az óvszergyártók hibája lenne, hogy az orális szexet vagy csak a sima csókolózást is csak vele szabadna művelni (már ha valakinek egyáltalán kedve szottyanna még rá így...:)), ha biztosan nem akarunk összeszedni valami nyavalyát - pedig de. Egyszer láttam valami felvilágosító filmet, amelyikben bemutatták, hogyan kell puncit nyalni az óvszeren át, hát ennél jobb módszer arra, hogy végleg elmenjen az ember kedve a szextől, asszem, kevés van :)
A női váladék is úgy van, ahogy mondod, változó az íze, a szaga és az állaga is.
Előzmény: valaki_más (142)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!