Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Mano.66 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 1225

Ha ez segít a beazonosításban.A távadó TX-4 vékony.A távadó a CA-XXX sorozathoz és a DMR vezérlőkhöz jó.

Előzmény: Mano.66 (1224)
Mano.66 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 1224

Sziasztok.

Van egy Gepard autóriasztóm.Valaki tudja,hogy a távirányítóját,hogy kell felprogramozni?Négy gombos lapos fajta.A távirányító működik a jelet kiadja,de a riasztó nem kapcsol.A másik táv rendesen működik.

Boross Off Road Creative Commons License 2016.01.17 0 0 1223

Hali lenne egy kérdésem valaki ismer olyan riasztót aminek avital a távirnyákja a központon meg kék mx4 felirat van valami programozási leírás kéne mert egyfolytában visszaélesedik.

előre is köszi a segítséget.

lum610 Creative Commons License 2016.01.09 0 0 1222

Meglett a megoldás:
A tanító tüskét addig rövidzár alatt kellett tartani, míg meg nem szűnt a riasztás. Ekkor a távirányító tanítható lett.

 

Köszönöm Kovialarm.hu!

Előzmény: lum610 (1221)
lum610 Creative Commons License 2016.01.09 0 0 1221

Sziasztok!

 

Caesar 215u riasztóm  van (11 éves) és nem reagál a távirányítókra, folyamatosan riaszt. Felhívtam egy beszerelő műhelyt, ahol azt javasolták, hogy újra kell tanítani a távirányítókat. Hiába zártam rövidre a tanító tüskét, nem változik semmi.

 

Van valami ötletetek?

 

Nagyon köszönöm előre is.

üdv.

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.27 0 0 1220

Sziasztok!

 

En is kerdezni szeretnek. Sajnos elveszett a kocsikulcs amin a Laserline 274 tipusu riaszto taviranyitoja volt. Van ugyan tartalek, de azon a gombot nyomva a led nem folyamatosan vilagit hanem gyorsan villog.

Jelenleg kivettem a riasztot. Lehet ezt valahogyan resetelni, hogy elfelejtse az elvesztett iranyitot es hozzatanitani egy uj illetve ezt a meglevo rosszat?

Koszonom elore is! (Bar az elszomoritott, hogy a kocsi kinyitasa utan kb 1 perc volt "kiiktatni" a riasztot..)

MBclk200 Creative Commons License 2015.06.23 0 0 1219

Üdv. Remélem tud nekem valaki segíteni. Merci Clk-m van 2008-as, gyári rissztóval, emelés és belsőtér érzékelővel. Az utóbbi napokban ( de nem minden alkalmmal) zárás-riasztás után pár másodpercel, percel, vagy akár fél órával elkezdenek villogni az indexek, hangos riasztás nincs. Az ajtókat motorháztetőt, csonagtartót többször ellenőriztem...be voltak csukva. 

Záráskor csippanás nem hallatszik ( bár nem tudom hogy kéne-e)

ill. Azt sem tudom,hogy normális-e hogy zárás után az emelésérzékelő lassan villog. 

A kűrt elvileg jó, amikor megpróbáltam levenni. ( riasztott állapotban )az akusarut vinnyogott rendesenn. 

Ha tudja valaki mi lehet a probléma, írja meg. Köszönöm. 

márne Creative Commons License 2015.06.16 0 0 1218

 Sziasztok!

Nézelődtem az interneten autóvédelmi rendszerek összehasonlítását kerestem, de nem igazán találtam ilyen oldalt.

 A forgalmazók meg persze, hogy a saját termékeiket dicsérik. Az lenne a kérdésem a hozzáértőktől, hogy véleményetek szerint melyik autóvédelmi rendszert lenne érdemes beszereltetni, ha most vennétek autót?

 Gondolok itt a Pajzs, Cerberos vagy hasonló, számomra ismeretlen forgalmazók termékeire. Nagyjából 200E egy ilyen rendszer, ahogy elnézem az áraikat, de nem tudom melyik mivel tud többet a másiknál.

 Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

deeloc Creative Commons License 2015.05.24 0 0 1217

Megoldódott a problémám, gondoltam leírom hátha segít másnak is.

Annyi volt a távirányító baja, hogy a benne lévő chip alja nem érintkezett rendesen az alaplaphoz, ezt kellett orvosolni és kész is.

Előzmény: deeloc (1211)
pimmi Creative Commons License 2015.03.26 0 0 1216

Bocsi de nem az a riasztó, csak az alap egység az, de azon van egy Gepárd CA-012 , ezért is van külön táv az autő távján kivül ami 4 gombos és gepadr feliratos, szoval ezt hogy lehet tanítani? köszönöm

pimmi Creative Commons License 2015.03.26 0 0 1215

Sziasztok, ven egy ilyen riasztóm a sárkányban :  rhino z1m nn

az egyik távval müködik csak, a másik ad jelet megnézte egy ismerős de nem veszi a riasztó valószínű elprogramozódott mert eddig jó volt, elemcsere után már nem, szóval ehhez kellene hogy hogyan lehet a távot megtanítani neki, van egy halom doksim hozzá mert minden megvan a távhoz még a beszerelési gari is de a táv tanítás egyikben sincs leírva, köszi előre is.

DN_12 Creative Commons License 2015.03.09 0 0 1214

Sziasztok

 

Olyan gondom lenne, hogy most volt karosszériásnál az autóm.

A javításhoz le kellett venni a sarut az akkumulátorrol.

Most visszatéve folyamatosan riaszt az autó, nem reagál a távirányítóra sem. Csak ha vissza le van véve a saru akkor hallgat el. Kb. 1 hetet volt áramtalanítva.

drMinit Creative Commons License 2015.02.28 0 0 1213

nem tudom milyen akku lehet benne, de ha gyanúd szerint az meríti, vágd ki belőle.

Sok értelme ugysincs...

Előzmény: arlo (1212)
arlo Creative Commons License 2015.02.24 0 0 1212

Üdv a topkilakóknak! Ha 7-8 napig álla a kocsim, lemeríti valami az akkumulátort. Arra tippelek, hogy az Enforcer saját akksija meríti le. A riasztó nem egy mai darab, ahogy az autó se. 

A szakértőket kérdezem, hogy vane- ennek realitása, és ha igen, akkor honnan tudnék a riasztóba másik akksit venni.

 

Az Enforcer pontos típusát nem tudom, egy 3 gombos távvezérlő van hozzá, ilyen:

 

Előre is köszönök minden segítséget, tippet!

deeloc Creative Commons License 2015.02.12 0 0 1211

Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni hátha tud valaki.

Van egy Gamma G952E típusú riasztóm, egy darab távirányítóm van hozzá, ami megadta magát nemrég. A LED világít rajta, ha nyomom a gombot viszont nem történik semmi. Elemcsere, mikrokapcsoló csere volt, de semmi változás.

Talán a kódot felejtette volna el?

Újra lehet programozni esetleg, vagy gondolkoztam tanítható távirányítón, de így nincs működő távirányítóm.

Előre is köszönöm a segítséget!

bociboy Creative Commons License 2015.01.16 0 0 1210

Üdv mindenkinek!

Van egy kis problémám.Van egy Hyundai accentem amibe 2003-ba szereltek egy Wolf autó riasztót.Volt benne benzint lezáró funkció stb.Nem nagyon remekelt,pár éve elvileg kiköttetem a kocsiból,sziréna nem szólt,mi nem is nyomogattuk a távkapcsot,nem használtuk a riasztót.Tavaly az aksit kivettük a gépből és azt vettük észre,hogy az index villog és a kocsi nem indul,megtaláltam a riasztó távkapcsát és nagy nehezen sikerült lekapcsolni a riasztást és feloldani a benzin elzárását.

Tehát szeretném a riasztót végleg megszüntetni az összes funkciójával együtt.Esetleg valaki tud valami normális riasztóst.A Hyundai klubból ajánlottak,de lehet nem tud bevállalni majd.

Üdv

tiborrom Creative Commons License 2015.01.14 0 0 1209

Sziasztok!

A nejem 97-es Mitsubishi Carismájában központi zár és riasztó is van. Már többször tapasztaltam, hogy akkumulátor csere vagy a saru levétele után, ha az új akkut vagy a sarut visszakötöm: megszólal a riasztó. Eddig a távirányítóval mindig gond nélkül le tudtam állítani. Most lemerülés miatt egy akku cserét akartam csinálni, de a beinduló és iszonyatosan üvöltő riasztót nem tudom leállítani. Így aztán nem tudtam kicserélni a lemerült akkumulátort. Mivel tudásom nincs hozzá, még szerelőhöz sem tudok elmenni akku nélkül. Van-e valakinek ötlete, hogy mit csináljak?

BartókBora Creative Commons License 2015.01.14 0 0 1208

http://indafoto.hu/laller788

 

Sziasztok van pár darab ilyen mikrokapcsolóm eladó ha valakit érdekelne! Autó központi zárakba való kapcsolók! Én ezt raktam Borába ajtózár kapcsoló helyére és azóta is tökéletesen működik

siriusb* Creative Commons License 2015.01.05 0 0 1207

Adott egy Radix 3T autóriasztó ultrahangos térvédelmi modullal. Az a probléma, hogy bizonyos napokon az élesítés után rövid időn belül (max. 30 mp) riaszt, az indikátor lámpa szerint az ultrahangos modul a hunyó. Ahol beszerelték, már állítottak az érzékenységen, de néhány hét múlva ismét előjött a probléma. Ha szerencsém van, 2 próbálkozás után rendeltetésszerűen működik, de van, amikor semmit nem tudok tenni. Később magától helyreáll a rend. Valami ötlet ezzel kapcsolatban?

 

Szintén a szervízben mondták, hogy nem lehet lenémítani a pittyegést ki/bekapcsoláskor. Előbányásztam a kézikönyvét, s találtam egy táblázatot, ami alapján nem csak elnémítani lehet, de kisebb hangerőre is lehet állítani. Mennyire veszélyes belépni a programozási módba, s magamnak állítgatni? Van valami, amire különösen oda kell figyelni?

stadigabi Creative Commons License 2014.12.23 0 0 1206

Hali!

 

Cserélj akkut, vagy javítasd meg az önindítót...

Előzmény: 408 (1200)
stadigabi Creative Commons License 2014.12.23 0 0 1205

Hali!

az indexed azért nem villan, mert a helyzetjelzőre lett kötve a riasztó...

 

rezgésre nem is fog riasztani, nem tudja, csak kiegészítő érzékelővel... :)

 

az antennát meg ne kötözgesd sehova, ha csak nem vagy hírközlési mérnök...

Előzmény: BartókBora (1201)
stadigabi Creative Commons License 2014.12.23 0 0 1204

Hali!

www.stadigabi.com

más formájú távadóba is át lehet alakítani...

Előzmény: csoki46 (1203)
csoki46 Creative Commons License 2014.12.17 0 0 1203

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni, Skoda Feliciámban Laserline 210 típusú riasztó van, ezzel nincs is gond . A gumifül amivel fölfűzhető a kulcs csomóra rossz minőségű mindig leszakad, pedig vigyázok rá. Egy új ház 2000 Ft hozzá, de az se jobb minőségű. Arra jutottam, hogy cserélni kellene a riasztót. Milyen típusra érdemes cserélni és mekkora munkával jár? 

BartókBora Creative Commons License 2014.12.17 0 0 1202

Nekem is csinált már ilyet de nekem az aksim már gyenge és azért!(indítóztam és az indító motor ép hogy tekert egy kicsit az indexek meg villogtak riasztó kürt csipogott központi zár ki-be zárt, második próbánál már nem is tekert de a többi jelenség az maradt) Meggurultam szerencsére parton lakunk és 2-3 méter alatt be is indult!

Előzmény: 408 (1200)
BartókBora Creative Commons License 2014.12.13 0 0 1201

Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy vettem egy VW borát 1,6 16v BCB motorkód és egy Spal AS 80 riasztó van benne . A problémám az lenne, hogy akár bekapcsolom akár kikapcsolom a riasztót vagy ha riaszt is az idexek nem villognak(viszont a belsővilágítás a műszerfal világítás és a rendszámtábla világítás villan) és még annyi, hogy rezgésekre a riasztó nem reagál( belerúgsz a kerékbe vagy rácsapsz az autóra) csak akkor szól ha kinyitod az ajtókat a riasztó kikapcsolása nélkül! Az ant. rövidítésű jelbe ( úgy néz ki mint egy RCA dugó) dugott csatlakozón lévő kábel nincs bekötve sehova! Azt hova kéne bekötni?

Jó lenne ha valaki tudna segíteni! :)

408 Creative Commons License 2014.12.09 0 0 1200

Urak

 

Spal riasztó.

 

Néha nem indul az autó

 

Ilyenkor indítózás közben villognak az indexek és  (csipog) a szirénája.

 

Többszöri próbálkozásra sem indul :( lezár kinyit a központi zár és akkor sem:(

 

Enyhe lejtönn meggurítva beugrig a motor 2m alatt.

 

Mi lehet a baja?

 

Köszi

S.C.O.O.T.E.R. Creative Commons License 2014.11.06 0 0 1199

irtam palee5e@totalcar.hu ra kedden 19:57 kor csatolt képpel.

 

Előzmény: 5E GT (1198)
5E GT Creative Commons License 2014.11.06 0 0 1198

>Ellenőrizd kérlek,mert még nem érkezett meg.

Előzmény: S.C.O.O.T.E.R. (1196)
Kecskerágó Creative Commons License 2014.11.06 0 0 1197

Sziasztok,

 

2000-es toyota yarisba milyen riasztót javasoltok? Ez a tipus már can busos? gyári távirányito nincsen hozzá

S.C.O.O.T.E.R. Creative Commons License 2014.11.05 0 0 1196

megkerestelek mailben csatolt képpel.

 

köszi

Előzmény: 5E GT (1195)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!