Keresés

Részletes keresés

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1636

Már másodjára jön be ma a plusz hang kb 15másodpercre. Korrigál az agyam nem tetszik neki a zürzavar a fülemben. Az én agyam az én gondolataimat kell, hogy kövesse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Előzmény: Faterik (1632)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1635

Mondjuk a gyógyszertárjárom se semmi,ezért irtam Zitának hogy lehet már ő is kiszolgált.

Olyan is volt hogy egyszerre szedtem a Lucetamot meg a Nootropilt,pedig tudtam hogy teljesen ugyanaz.

Zita gyógyszerészi szemmel,meg az Aciclovir reszkirozásomon csodálkozott el szerintem :D

 

Ja,hát azt tök komolyan gondoltam,hogy már csak zúgó fülű lányok jönnek szóba,kár hogy nincs ilyen társkereső.

Amikor csinálták a Tinnitus központba a tesztet,mennyire neheziti az életemt a fülzúgás,100-ból 89 pontot értem el,de sokszor csaltam is,szóval nálam 100%-ban.Egy "normális" lány ezt nem tudná elviselni én már egyenesen fanatikusa vagyok ennek a témának.

 

Mondjuk hülyének nézne  a csaj randin:figyelj neked zúg a füled? Nem, Jó,akkor tárgytalan :D

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1634

Nem. A zúgó fülü csajokról beszéltem, hogy már csak olyat kereshetsz magadnak.......:)

Előzmény: Faterik (1632)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1633

Ugye, hogy jó. Én ezzel is alszom éjszaka a fülemben igaz, hogy halkan szól de legalább alvás közben is restartolom az agyam!!

Előzmény: zéta_ (1624)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1632

Ja,mármint azon haltál be Kick 75 hogy,azokat is hónapok óta járom? :D

Zita,Kick,na most azt képzeld el,amikor elmentem a vidéki körorvoshoz amikor az első zúgásomat félrekezelték,az kezdődött egy rossz párkapcsolat után,és elgondolgodtam hogy lehet hogy herpes zooster oticusom van,mert 10 évvel ezelőtt bárányhimlős voltam-az is fülzúgással járhat,és mondtam neki hogy irjon már ki Aciclovirt is,a Nootropil mellé :D

Azt már nem vállalta fel.

zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1631

Én a VI. ker.-ben dolgozom a Király utcában, ha valamire szükségetek van, gyertek nyugodtan... :D

 

aztán egyszer majd megszervezzük a gyógyult és gyógyulni készülő tinnitusos elvetemültek országos találkozóját. :)

Előzmény: Faterik (1628)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1630

Ne haragudj de azt hittem ezen behalok :D:D:D

NE KESEREDJ EL ÚGY IS NÉPBETEGSÉG KEZD LENNI ÉS A SZÉP LÁNYOK IS HASONLÓ SRÁCOKAT KERESNEK MAJD AKINEK VAN ZÚGÁSA!:D

Előzmény: Faterik (1620)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1629

 Zsolt :-)

Előzmény: zéta_ (1624)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1628

Még az is lehet,hogy véletlenül te szolgáltál ki valamelyik gyógyszertárban,mert azokat is hónapok óta járom.

Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1627

Az én nevem János,a Jani Faterből jött a Faterik,mert más néven nem engedett beregisztrálni.

Igy hivnak haverjaim régóta.

zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1626

Hm nem ismertem ezt a nevet hogy Zéta, ha tudtam volna kerestem volna vmi másik nicket :-)

 

Neked a neved az a Fater szóból ered, vagy pedig Fat Erik? Erre nem bírtam rájönni mióta ide irogatok... :)

Előzmény: Faterik (1625)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1625

Végre egy nő a fórumon,"álruhában",téged duplán sajnállak,hiszen nőként kell ezt átélned.

Ma beszéltem egy 50 éves gyerekes anyukával hogy minél előbb reszkirozza ki az infuzios lehetőséget,mert nem akarom hogy úgy járjon mint mi,én már mindenkit mentek ebből,ha már magamat nem tudom......

 

Hát akkor Zita :D Van egyébként olyan férfinév hogy Zéta,azért se voltál gyanús....

zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1624

Fiúk, Nektek mi a keresztnevetek amúgy? engem Zitának hívnak, csak a hülye index nem engedett már Zitaként beregisztrálni, ezért lettem Zéta.

 

"Nem tudom van e olyan nő,aki noiserrel is szeretne engem" - jaj ne már, a noiser olyan mint egy apró kis hallókészülék, észre sem lehet venni! egy noiser nem lehet akadálya a szeretetnek és egy jólműködő párkapcsolatnak, de ha az ember 0-24 a tinnitusával foglalkozik, na az már igen. 

 

kick, egyébként tökjók ezek a természet hangjai amiket belinkeltél, most ezeket hallgatom én is! :)

Előzmény: Faterik (1623)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1623

Ja,teljesen igazad van Kick.

De nálad valószinű fülkürthurut.

De én már nagyon ki vagyok tőle idegileg,és minden ismerősömnek is csak a fülzúgásomat tudom mesélni.

Nem tudom van e olyan nő,aki noiserrel is szeretne engem,ti ugye már együtt éltek régóta,feleséged van úgy más a helyzet.

Bár biztos azért neki is nehéz.

Meg a másik,ezzel hiába mentem a pszichiáterhez is,mert ehhez olyan pszichiáter kéne akinek szintén zúg a füle.

Egyébként Baczonyinak mai napig irogatnak emberek,hogy évek óta zúg a fülük,az első napi infuzió hiánya miatt.

Én sem fogom már elfelejteni soha se november nemtom hányadikát,se január 12-ét.

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1622

Faterik!

 

Én is azt szeretném, hogy bedobok egy gyógyszert és már nincs is. De ez úgy néz ki még nem működik, de lehet 2hét múlva már fog. :)

Addig is keress neked való háttérzajt/zenét/terápiát és a fülesen hallgasd. Hidd el az agy nagyon könnyen tanul és felejt is ez az egy módja jelen pillanatban, hogy reagáljon az agyad rá. Ezt még a Doktornő is nagyon-nagyon helyeselte!!!!!

Előzmény: Faterik (1620)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1621

 Ez olyan mintha egészségesen feküdnöd kéne életed végéig egy ágyban holott tudod, hogy tudnád élvezni az életet de börtönbe vagy zárva emiatt.

Ne add fel tudom, hogy szar. Én reggelente vagyok nagyon ki, hogy ez ébreszt és megint egy ilyen nap elébe kell, hogy nézzek.

Legalább egymásban tartjuk a lelket míg meg nem gyógyulunk!!!

Előzmény: Faterik (1618)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1620

De én már csak olyan nőkkel tudok ismerkedni akiknek szintén van fülzúgásuk,mert ebbe egy normális nő megbolondulna mellettem.

Ami legjobban idegesit,hogy nem tudok olvasni mellette.......meg minden.Meg őszintén,dugás közben is rajtam lenne a noiser......bele se merek gondolni mi fog következni....tévét már hónapok óta nem nézek,lényegében semmit se tudok csinálni.A mély hangú zúgás miatt hogy a fene vinné el,mert az csak az esetek 20%-ban van,80%-ban magas hangú.Ennek is utánaolvastam.

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1619

http://www.youtube.com/watch?v=MOBzSxFK8E0

 

Ezek mind mind az agyat szoktatják le a hibás működésről. Tudom nem egy álom de ha ettől gyógyulok hát legyen.

Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1618

És ráadásul nekem még feleségem sincs,és 25 évesen az egész életem tönkrement.

És itt van az idős anyám....gyerekek,bevallom sirva fakadtam....megvárom a keddet aztán tényleg nem tudom hogyan tovább.

És bassza meg,miért nem a szemem zúg,vagy a lábam,miért csak a fül tud ilyet csinálni.....

Nem tudom meddig birom tovább ha Bencsik doktornőre kimondja rám az itéletet,be fogok menni a bolondokházába,vagy valami fülzúgás otthonba esküszöm.

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1617

Nálam ez a nyerő! A mély hangtól a magasig minden benne van!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=FEp04dgOwPE

Előzmény: zéta_ (1612)
zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1616

Faterik, amennyire én látom, Neked mindenképpen jót tenne ha majd kiszabadulsz a Szigony utcai SzuperSzállóból, ha szereznél valami melót, és napközben lekötnéd magad! és akkor nem szólna minden nap 0-24 erről a rohadék zúgásról, elterelnéd a figyelmed, lekötnéd magad, emberek között lennél, ismerkednél, stb.... mint egy rendes 25 éves! :)

 

Ne hagyd magad legyőzni, és mindig csak erre a fosra koncentrálni. A tinnitus azt akarja hogy csak rá figyelj, hogy csak rá koncentrálj, hogy minden más háttérbe szoruljon az életedben és csak az idegesítő zúgás maradjon. Szerintem ezt nem szabad hagyni, én erre próbálom hangolni az agyam. Meg a hülye példámra, hogy a leukémia és eközül mégiscsak ezt választottam volna...

Előzmény: Faterik (1614)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1615

Van egy pár. Amiket tegnap belinkeltem azok és olyanok közül sok van az mp3-on.

 

Ez is jó lehet: http://www.youtube.com/watch?v=N4j-LvNjlzU

Előzmény: zéta_ (1612)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1614

Nagybátyámnak volt egy zseniális szövege,amikor anno betörtek hozzánk-együttérzett,de mondta ingerülten:"magamra gondolok" :D

 

Az a baj az én egyik zúgásommal hogy az mély hangú,azt nem tudom elfedné e az a noiser.

Hogyha csak a magas hangú lenne akkor nem is izgatna annyira ez a kérdés.

Na mindegy,elmegyek kedden,de már tiszta ideg vagyok,még a viz is csurog a hátamon.

Meg előadok mindent a doktornőnek,de már most félek tőle,hogy sosem lesz se családom,se munkám,és egész életemben nyugtatókon fogok élni,addig is eszem a Chinotalt,Nootropilt,Rivot.

Baczonyinak is bevallottam levélben,hogy már az egyetemi szintet járom miatta,meg gyakran sirok is emiatt a betegség miatt.

 

kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1613

Kedves vagy, hogy 1ütt érzel ! :)

 

Nem attam magam elő katasztrófaként (még ha belül halni is készültem) de azt mondtam neki nyugi meggyógyulok.

Hazafelé már idegből jöttem, meg üvöltött a kocsiban a zene, úgy téptem hazafelé, hogy a fradi pályánál lévő felüljárón azt hittem felszállok és le sem esek kambodzsáig......

Előzmény: Faterik (1607)
zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1612

Ja persze az természetesen csak maszkolásra jó, én sem várnék javulást vagy halkulást tőle, de nekem nincs lehetőségem nap közben 6-8 órát szerintem halk zenét hallgatni mondjuk a patikában, de egy noisert simán be tudnék illeszteni a fülembe munka közben is...

 

és mit hallgatsz az mp3-odon, belinkelnéd?? :-)

 

játszhatnál a plasticity-vel is ha van kedved, a csávó aki csinálta, 20 percet játszott vele naponta, és 1 hónap után már altató nélkül is tudott aludni...

 

 

http://plasticity.szynalski.com/

Előzmény: kick75 (1605)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1611

Kick 75!

 

De azt egyből elárulná az audiometria,hogy van e perceptiv halláscsökkenésed.

Én egyébként egy élő emberről tudok,aki nem vett fel perceptiv csengésre infuziot és javult.

Ő a Tolnay András énekes,irtó szerencséje volt a palinak,mert fél évig szedte a Nootropil 1200,Betaverin,Preductal MR,és irta az orvosnak hogy 10-s skálán 1-es a csengése.....szóval igy el tud vele élni,meg aztán átment valami sziszegő hangba.

Ebből is látható,minden fülzúgással kapcsolatos fórumot elolvasok.

kissulak Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1610
Ettől tartottam:( Ettől függetlenül, nagyon remélem, hogy nincs igaza a doktornőnek és meggyógyulsz!
Előzmény: kick75 (1608)
kissulak Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1609
Nem csak Baczonyi doktor mondja: nekem márciusban kezdődött és októberben múlt el
Előzmény: Faterik (1607)
kick75 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1608

A mély hangú zúgás utal fülkürthurutra. A magasabb hang általában idegi jellegű. :(

Előzmény: kissulak (1602)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1607

Kick 75!

 

Nem akarok teátrális lenni,de esküszöm majdnem megsirattalak.

Feleséged mit szólt,amikor hazaértél?

 

A másik meg,akkor a doktornő szerint belső fül eredetű a csengés?

Meg azt nem értem,Baczonyi dr irta hogy a fülkürthurutból adódó csengés elmúlása 6-8 hónap is lehet,

neked meg dec 28.-án kezdődött.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!