Keresés

Részletes keresés

usa36rig Creative Commons License 2011.12.22 0 0 2367

Mivel munkavallalasi vizumod nincs igy tutti hogy csak feketen tudsz kint dolgozni.........

De tudod mindenre van kiskapu amit nem itt fogok veled megbeszelni,foleg ha te nem is voltal es akarsz kiutazni az usa ba.udv..

Előzmény: sani07 (2366)
sani07 Creative Commons License 2011.12.22 0 0 2366

Csak azt mondtam en nem megyek, de esetleg mas mehet aki olvassa a forumot.

Azt a 3 honapot most se ertem. Inkabb irnad oda, hogy feketen fog kintlenni es dolgozni, estat hosszabbitani nem lehet, a vizumot meg nem ennyire hosszabbitjak.

Előzmény: usa36rig (2365)
usa36rig Creative Commons License 2011.12.22 0 0 2365

mindez azoknak szol akik mar kint vannak vagy ki szeretne koltozni...udv.

Előzmény: sani07 (2362)
usa36rig Creative Commons License 2011.12.22 0 0 2364

Felesleges visszaolvasni,mert nem arrol van itt szo.bar fogalmam sincs miert beszeltek ilyeneket amikor meg egyenlore semmit nem tudsz es ugy nyilatkoznal barmiben is.Roviden aruhazak takaritasarol van szo.hulyeseget meg ne kerdezetek hogy mi az a 3 honapos hosszabitas ,mert ugyerzem aki kint van az tisztaban van vele mit is takar az es miert jo.udv es varom a jelentkezoket akit komolyan erdekel hagyon email elerhetoseget is.udv.

Előzmény: Túlélőblog (2361)
sani07 Creative Commons License 2011.12.22 0 0 2363

Nem talalok regebbi bejegyzeset, ez valami uj nick akkor, igy nehez lesz visszakeresni.:)

Előzmény: Túlélőblog (2361)
sani07 Creative Commons License 2011.12.22 0 0 2362

Oke! Nem en akarok kimenni, csak erdekelne mi ez az egesz.

Előzmény: Túlélőblog (2361)
Túlélőblog Creative Commons License 2011.12.22 0 0 2361

Olvass vissza pár hónapot, ez biztosan ugyanaz a hirdető.

Előzmény: sani07 (2360)
sani07 Creative Commons License 2011.12.22 0 0 2360

Szia!

 

Mit kell takaritani a jelentkezoknek ennyi penzert? A feher hazat?

Tovabbi 3 honap legalitas? Azt hogy intezitek el? Koszi az infot!

Előzmény: usa36rig (2358)
usa36rig Creative Commons License 2011.12.22 0 0 2359

szia.

Előzmény: tibony (2332)
usa36rig Creative Commons License 2011.12.22 0 0 2358

Sziasztok!


 

Munkalehetoseg az USA ban tobb allamban./Florida,Pennsylvania,NY,TX,OHIO/Folyamatos felvetel parok reszere is.heti ketheti kifizetessel takaritoi munkak- kereseti lehetoseg 2500$-3900$ ig.

Teljeskoru ugyintezessel,szallassal,olcso rep.jegy akar 20% megtakaritas. a munkahoz gk biztositott.jelenleg azonnali kezdessel .

 

Tovabba vizumugyintezes valamint mar a kint levo tultartozkodoknak hosszabitas./amivel tovabbi 3 honapig legalisan tud kinttartozkodni az allamokban igy nem kell tartania egy esetleges igazoltatas soran hogy kiutasitjak/

 

Erdeklodni itt.privatban.!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Hi!

Job opportunities in the U.S. in more states. / Florida, Pennsylvania, NY, TX, OHIO / Continuous recording for couples is.weekly singer paid biweekly cleaning work earning potential up to $ 2500 $ -3900.
Complete administration, accomodation cheap flight ticket up to 20% savings. to beginimmediate work bringeth get a car.jelenleg singer.

In addition to process visas and already outstanding tultartozkodoknak hosszabitas. / 3 more months, which can legally belong outside the U.S., so should not be any stops and to consider how to keep an expelled /

privat interested.!
 

tibony Creative Commons License 2011.12.17 0 0 2357

Tisztelt,Mojozni!

 

Koszonom az eddigi hozzaszolasaidat,melyek hasznosak voltak szamomra.

 

A jovoben is kivanok Neked ehhez erot egeszseget,sok-sok Karacsonyt es Uj evet mely meghozza valamennyiunk szamara

 

a szebb jovot!

 

Merry Christmas & Happy 2012 Year.

 

Tibor!

tibony Creative Commons License 2011.12.16 0 0 2355

Tisztelt,Forumozok!

 

Tudtok-e hasonlo forumot amerikai emberekkel?

sani07 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 2354

Jaja ertem, amugy az a 7 dollar mar kozelebb all ahhoz, amire tippeltem erre a munkara. De hat igazad van, oda kell menni ahol jobban fizetnek, igazibol teljesen mindegy emellett a munka mellett kid es mid van, mert idod ugy sincsen rajuk, szoval manit gyujteni aztan tipli.

Előzmény: Törölt nick (2353)
sani07 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 2352

Hat az nem rossz, mellesleg enni meg szunyokalni is lehet altalaban, ha nem is egyben sokat, hanem sokszor kicsit.:) De tenyleg nem rossz penz erte, nem is gondoltam volna, hogy ennyit fizetnek az oroknek.:))

Előzmény: Törölt nick (2350)
sani07 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 2349

Az tenyleg nem rossz penz es a sok ott eltoltott ido mellett nem sok mindent csinalnak az orok, gondolom ott se.

Előzmény: Törölt nick (2348)
sani07 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 2347

Mielott elindultal, korul kellett volna kicsit erdeklodni. Ha nincs valami jo/keresett szakmad, ott sem lesz konnyu eleted. Nem azt mondom, konnyebb kijonni ott a penzbol, bar ha egy benzinkutas kap 8.25-ot brutto, abbol marad neki talan 6 dollar/ora, na abbol sokra ott se megy. Menj el biztonsagi ornek, aztan majd meglatod.

Előzmény: tibony (2346)
tibony Creative Commons License 2011.12.13 0 0 2346

Tisztelt,Sani07!

 

Ez nem ennyire egyszeru!

 

 

Igen dolgozhatsz,de mit,hol mennyiert?Es foleg mikor,mennyi idot kell arra varni,hogy normalis emberi munkat talalj?

 

Eddig a ha netan sikerult eljutnom a home resource ugyintezohoz vagy azt a valaszt kaptam,hogy nem felvesznek hanem elkuldenek embereket!

 

Mas esetben adtak egy E-mail cimet de erre meg nem kaptam valaszt.

 

Meddig kell nyomorogni ahhoz,hogy elhess is,ne csak dolgozz!!

 

 

 

 

sani07 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 2345

Ertem, gondolom zk lotton nyerted. Amit az amerikaiak igertek, azt teljesitettek is. Hivatalosan dolgozhatsz es elhetsz ott, munkat Neked kell keresni. Ha zk-d van, akkor minden evben legalabb egy napot ott kell toltened, hogy ne vesszen el.

Előzmény: tibony (2344)
tibony Creative Commons License 2011.12.11 0 0 2344

Tisztelt,Sani07!

 

Maga az amerikai Allam az U.S.A.Government ajanlott igert-hivatalos munkat eletet Amerikaban!

 

Es en megvettem, fizettem milliokat,hogy igy legyen!

 

Most meg,se munka se segely,se semmi,es nem tehetek semmit,csak azt,hogy messze elkerulom Amerikat!

 

Mert meg azt is megszabjak mennyi idot kell nyomorogni ahhoz,hogy ismet belephetsek az orszagba ha  megunom a

 

koldulast itt Amerikaban!

sani07 Creative Commons License 2011.12.10 0 0 2343

De o nem illegalis, ha jol tudom.

Előzmény: Törölt nick (2340)
sani07 Creative Commons License 2011.12.10 0 0 2342

Ki ajanlott ilyet Neked?

Előzmény: tibony (2341)
tibony Creative Commons License 2011.12.10 0 0 2341

En sem gondoltam volna,hogy ez var ram Amerikaban amikor felajanlottak,hogy elhetsz es dolgozhatsz Itt.

 

Hogy dolgozhass az ugyan meg van  de milyen elet az ilyen?

 

Se biztositas se biztonsag az elethez.

 

Csak is ismerettseggel jutok tovabb,mert vagy munkat keresek vagy dolgozok ami van.

 

 

 

sani07 Creative Commons License 2011.12.10 0 0 2339

12 dollar? Ne rohogtess mar, ott valami nagy problemak lehettek. Arkansasban a vilag vegen egy kis putriban keres az autosbolti elado 18 dodot. De persze vannak vegletek es az utca masik felen meg a amasik bolt mar csak 13-at ad, szoval ja. De egy villanyszerelo es egy liftszereleo vagy mi a rak az a masodik, enyhen szolva erdekesnek hangzik 12 dollarral. Keress masodallast, menj el ejszaka boltot takaritani, bar az a feketemelosoke.:)))))))

Előzmény: tibony (2337)
tibony Creative Commons License 2011.12.10 0 0 2337

Tisztelt,Sany07!

 

Teljesen mindegy hol eltem,-egyebkent az Alfoldon-es az is mindegy hogy mihez ertek.

 

Villamossagi szakmam van es itt is Amerikaban villanyszerelo vagyok jelenleg.

 

Tavaly elevator mechanic voltam maintenance AC elevator motor vezerlese elektronikaja stb.

 

Mindket esetben 12 $ az oraber amit el tudtam erni.

 

Heti 40 oraban ez semmire se eleg.

 

Itt mindegy mihez ertesz nem az szamit hanem az ki dolgoztat.

 

Itt mindenki csinal mindent ha ert hozza ha nem.

 

Meg a fonokom se erti,csak csinalja.

 

National Electric Cod?

 

Attol fugg ki az inspektor!

 

Vilagitson a bulb es ez a lenyeg majd utana ha felveszik a penzt lesz ahogy lesz.

 

Most mar engemet se erdekel igazan,mert semmibe se nezik a szaktudast!

 

Nemreg azert kaptam letolast,mert mertem szolni es nem szabad lett volna otletet adni a fonoknek,ugyan is azt o szerette volna kitalalni!

 

Ez aztan Amerika!

sani07 Creative Commons License 2011.12.10 0 0 2336

Nem csak ott viszik le a bereket, hanem mashol is, sot, minel delebbre mesz, annal inkabb, bar nem szeretnek altalanositani. Szerintem ez baromsag, hogy nem talalsz munkat mashol sem. Munkat mindenhol fogsz talalni, rajtad mulik mit vallalsz el. Ha nincs jo szakmad es hozzaallasod, amerikaban sem lesz konnyebb, vagy meg nehezebb is lesz.

Hol eltel eddig? Ugy ertem amerika elott?

Előzmény: tibony (2335)
tibony Creative Commons License 2011.12.10 0 0 2335

Itt NEW YORBAN azt mondjak,aki itt nem talal munkat az mashol sem!

 

Eddig hittem ebben en is,de a munka mellett kellene elni is valamit!

 

Talan olyan hely van ahol nincs ennyi bevandorlo ,mint New Yorkban!

 

Itt New York-ban a sok bevandorlo leviszi az orabereket,es nem is hittem volna,hogy ennyire!

 

En nem szeretem se a melget se a hideget,de dolgozni se szeretek,mert nincs ertelme.

 

Viszont nem valogatok mert elni azert kell!

 

Ha kell fizetek is a jo munkaert ami nem is igazan van!

 

Nekem most igazan mindegy minden,mert eddig is dolgoztam tisztessegesen es nem vittem semmire!

 

Csak a hatralevo par?evemet szeretnem emberien leelni!

 

Azt gondoltam Amerikaban ez konnyebb lesz!

 

Remelem nem fogok csalodni,de egyedul nem megyek semmire!

 

 

Túlélőblog Creative Commons License 2011.12.09 0 0 2334

Arizonában ugyanaz a helyzet fellendülés terén. Csak nyáron túl meleg van, télen éjjel meg nagyon hideg.

Előzmény: Törölt nick (2333)
tibony Creative Commons License 2011.12.09 0 0 2332

Tisztelt Forumozok!

 

Tudja-e valaki hol erdemes munkat keresni Amerikaban?

 

Amerika melyik reszen,melyik allamban a legjobb?

 

Koszonom a valaszokat!

sani07 Creative Commons License 2011.12.08 0 0 2330

Nos, a kerdes szempontjabol a lenyeges resz az ugyvedno valaszabol:

 

A ki-belepesek idopontjat az emigracios hivatalnoka legkozelebbi bejovetelnel ez feljohet a komputeren esvisszakuldhetik Mo-ra. Ez nem feltetlenul biztos, hogy megtortenik, de lehetseges.Mivel tul tartozkodasa nem volt nagyon hosszu, en is ugy gondolom,hogy ez megfelelo indok lehet az emigracios hivatalnoknak arra, hogybeengedje ont ismet az USA-ba. A 3 eves kizarast 6 honapon tuli illegalis itt tartozkodas eseten szabjak kikulfoldiekre. Ez onre nem vonatkozik.

Előzmény: sani07 (2329)
sani07 Creative Commons License 2011.12.07 0 0 2329

Koszi a cimet Romesz!:)

 

Felhivtam az ugyvednot, csak a titkarnoje volt bent, de emailben valaszolni fog, hogy ne kelljen megint felhivnom itthonrol. Kivancsi leszek mit ir, majd jelzem ha erdekel.

Előzmény: romesz (1954)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!