Keresés

Részletes keresés

Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.09 0 0 295

Üdv neked a topicban.

Receptek elmentek.

TTAMAS paranoiás kissé, értsd meg. Talán elmúlik nála. Azért ne haragudj rá:))

Előzmény: eszike (288)
bohókása Creative Commons License 2005.02.09 0 0 294
Légyszi ne kiabálj.Semmi okod arra hogy többszörözd az irásjeleket.
Előzmény: Anikó03 (287)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.09 0 0 293

Sajna nekem nincs még multam itt, mert még csak pénteken kaptam kézhez a készletemet, most van kézzelfogható tapasztalatom Zepterügyben!!!!

 

És semmi más nem érdekel a Z-n kívül. Bezzeg most, mint Z tulajdonos, rögtön megtaláltad az indexet.

 

Várj egy kicsit, mindjárt elhiszem.

Előzmény: Anikó03 (287)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.09 0 0 292

Szia Z!

 

Osztódással szaporodsz? :))

 

5. Sally

Előzmény: Anikó03 (291)
Anikó03 Creative Commons License 2005.02.08 0 0 291

Szia Eszike!

100%-ig egyetértek veled!!!:):):) Mindenben!!!

Előzmény: eszike (290)
eszike Creative Commons License 2005.02.08 0 0 290
szia én is új vagyok vagyis régi használó új közbeszóló . nem hiszem hogy ennyi adat kellene ha fel szeretnék venni velünk a kapcsolatot úgyis megteszik remélem azért a zepter használók segítenek egymásnak !
Előzmény: Anikó03 (287)
eszike Creative Commons License 2005.02.08 0 0 289
még valami szerintem azért egy jó edény megérdemelne egy jó szakácskönyvet .Kár hogy ilyen dolgokra nem fordítanak időt . elhiszem hogy a reklám nagyon fontos de ez egészen a használatig a bemutatásig terjed viszont a termék használóinak jó lenne egy iránímutatás mik azok az apró fogások amit csak receptek útján tudunk elsajátítani . hát igen a végére már nem gondoltak hiányzik a célba jutást hirdető tábla .
eszike Creative Commons License 2005.02.08 0 0 288

szia !

 

eszike vagyok zepter hozzád fordulok egy kéréssel nekem is küldhetnél recepteket előre is köszönöm . a hozzászólásom pedig csak annyi olyan ez mintha az ovódába lennék figyelj neked szerintem nem kéne reagálni ezekre az ellenkampányolásokra hid el aki megveszi egyszer az biztosan beleszeret a zepterbe , és hogy drága , mihez képest én bizton állíthato mnekem megérí . mikor megkapom a villanyszámlát , mikor nyugodtan tudok főzés közben még más dolgot is csinálni az az idő megfizethetetlen , és mikor az étel elfogyasztása után megkapom a kellő dicséretet de ,igazából a zeptert illeti én csak a hozzávalókat teszem bele.

Előzmény: Zepter_mondja (282)
Anikó03 Creative Commons License 2005.02.08 0 0 287

Én, ÉN vagyok!!!!!!!! Mi kell, ahozz, hogy itt írhassak? Személyiszámom, vagy az adószámom??????

Ha kíváncsi vagy rám, nyugodtan írj egy mail-t, bemutatkozom neked!!!!

Sajna nekem nincs még multam itt, mert még csak pénteken kaptam kézhez a készletemet, most van kézzelfogható tapasztalatom Zepterügyben!!!!Ugyanis én meg addig nem köpködök senkit míg meg nem ismerem rendesen!!!

Nem tudtam, hogy ide csak Régiek írhatnak!!! Bocsi, ha szétzúztam egy összeszokott csapatot!!!! Vagy esetleg van valamilyen felvételi, amit el kellene végeznem? Úgy gondoltam, elég regisztrálni!!! Vagy még sem!!!

De lehet, hogy az a baj, hogy más a véleményem?

No, itt egy rakás kérdés lehet válaszolgatni!!!!:)

Előzmény: TTAMAS (268)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.07 0 0 286

Á, kösz, hagyjad. Kézbevétel lehetősége nélkül nagyon ritkán vásárolok.

Előzmény: Ariane_40 (284)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.07 0 0 285

Tudod te mennyibe kerülne az a edény, ha titániumot látott volna egyáltalán? :))

 

Ez kizárólag a pénzéhségtől függ. A titánnak 15-20 ezer forint kilója, a bevonatot gramokban mérik. Egy kifejezetten vastag bevonat anyagköltsége akár száz forint is lehet. Viszont jól hangzik.

Előzmény: Zepter_mondja (282)
Ariane_40 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 284
Fogalmam sincs. A neten találtam, ill. más is ajánlotta. Passz. Írjak nekik? Van valami imélcímük is.
Előzmény: TTAMAS (283)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.07 0 0 283

Szép fényesek. :))

Talp vastagság? Falvastagság?

Előzmény: Ariane_40 (281)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.07 0 0 282

Adrane!

Kissé etikátlannak tartom az ellenreklámot, ebben a topicba de az hagyján.

Tudod te mennyibe kerülne az a edény, ha titániumot látott volna egyáltalán? :))

Előzmény: Ariane_40 (281)
Ariane_40 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 281

Bocs, nem tudtam. Akkor inkább kérdezek. Ezek milyenek a középkategóriában?

Előzmény: TTAMAS (280)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.07 0 0 280

Azért a low end sem érdekel. A jó minőség, elfogadható áron.

Egyébként a direkt reklámot lécci mellőzd, azért kimoderálnak.

Előzmény: Ariane_40 (277)
Ariane_40 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 279
Titánium serpenyő

- Kiváló hővezető tulajdonsággal rendelkező alumínium-ötvözetből
- A titán plazma spray bevonat fokozza a serpenyő ellenállóságát és hosszú élettartamot biztosít
- A 3 rétegű tapadásgátló bevonat zsír nélküli sütést tesz lehetővé
- 28 cm átmérőjű, gáz-, elektromos- és kerámiatűzhelyen egyaránt használható, darab ár: 2.990 Ft

http://www.lidl.hu/hu/index.nsf/pages/c.o.oow.20050210.p.titaniumserpenyo
Ariane_40 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 278

http://www.lidl.hu/hu/index.nsf/pages/c.o.oow.20050210.p.13reszesedenykeszlet

 

13 részes edénykészlet

    Különböző méretű edények sütéshez, főzéshez, pároláshoz 3 rétegű termotalp extra vastag alumínium maggal, mely kíváló hőtartó és hővezető tulajdonságot biztosít Hőálló üvegfedők gőzkieresztő nyílással Anyaga: 18/10-es nemesacél, rozsdamentes Készlet ár 

 8.990  

Ariane_40 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 277

http://www.lidl.hu/hu/index.nsf/pages/c.o.oow.20050210.p.nemesaceledeny

 

Nemesacél edény
3 különböző kivitelben, 1,3/2/2,5l űrtartalommal
18/10-es nemesacélból, rozsdamentes
Hőálló üvegfedő gőzkieresztő nyílással
Rétegelt hőtartó talp alumínium maggal
Darab ár:   1.999 
 

Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.07 0 0 276
Azért adtál egy jó ötletet. Zepterman is én voltam azt a jelszavamat is elfelejtettem és az a mostani egyik emilemre mutat. Persze nem tudom, váltsak-e arra, talán már mindegy. Az biztos, hogy soha nem valami "fiktívnek" degradáltam magam.
Előzmény: TTAMAS (274)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.07 0 0 275
Az nagyon jó de ha közben szolgáltatót is váltottam, emilcímestől?:((
Előzmény: TTAMAS (274)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.07 0 0 274

Illetve, az elején mással voltam, hiszen én nyitottam a topicot de elfelejtettem a jelszavamat.

 

Az elfelejtett jelszót kérésre elküldik a megadott e-mail címedre.

Előzmény: Zepter_mondja (273)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.07 0 0 273

És azon már elgondolkodtál, hogy belőled mi dől?

Én valamivel több tiszteletet adtam volna Anikónak, mert semmivel sincs több jogod ide írni, mint neki.

Nyugodj bele, nem vagyok jelen más nicknévvel. Illetve, az elején mással voltam, hiszen én nyitottam a topicot de elfelejtettem a jelszavamat. Ha visszaolvasol, láthatod.

Előzmény: TTAMAS (272)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.07 0 0 272
Tudod, a körülmények eléggé egyértelművé teszik, hogy ez egy fikanick. Egy újoncot semmi más nem érdekel, csak dől belőle a marketing duma...
Előzmény: Zepter_mondja (270)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.07 0 0 271

Ha netes múltad alatt hallotál volna olyanról, hogy számítógépes biztonság, vírusvédelem, meg ilyenek, akkor ezt nem írtad volna ide.

 

Tűzfal.

 

Én szabadidőmben írogatok.

 

Aha, persze. És a Zepter a családneved. :))

Előzmény: Zepter_mondja (269)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.07 0 0 270

Látod? Ez a probléma veled! Ha valaki olvasgat, belép és elmondja azt, amit gondol, az "fikanicken" teheti csak, hiszen másképp nem is vagy képes elképzelni... Sajnállak, hogy ennyire sovány a fantáziád:(

Valamikor te is "fikanicken" léptél be. Vagy tagadod?:))) Esetleg ha valaki szidja a Zeptert, az nem "fikanicken" lépett be?

Várom a érdemleges válaszod!

Előzmény: TTAMAS (268)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.07 0 0 269

Ha netes múltad alatt hallotál volna olyanról, hogy számítógépes biztonság, vírusvédelem, meg ilyenek, akkor ezt nem írtad volna ide.

Azért valami talán elkerülte a figyelmedet, nem annak írtál, akit illet! Nem vagyok a Zepter hivatalos szóvivője. A Zepterre tartozik, hogy mit miért tesz, vagy nem tesz. Az meg a magánügyed, hogy éles eszeddel mögé látsz a dolgoknak... jól vagy rosszul. Mindenkinek a tiszteletteljes magánügye, hogy hogyan vélekedik valamiről. Van aki ezt a kijelentésemet elhiszi. Te valszeg nem. Rád tartozik.

Én szabadidőmben írogatok.

Előzmény: TTAMAS (267)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.07 0 0 268

Ha valaki pozitív vélemyénnyel van, az már csak második nickel történhet szerinted. Nem gondolsz te magadról túl sokat?

 

Tudod, a valódi személyeknek múltja van. Nekem pl. ~3000 hozzászólásom száz topicban pár év alatt. Na ez nics egy vadiúj fikanicknek, mint pl. Anikó03.

Előzmény: Zepter_mondja (266)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.07 0 0 267

A Cég úgy döntött, hogy nem tart fenn, fizet újabb munkatársat sem és céget sem bíz meg vele, aki az árlistát karbantartja. Mivel az árak nem stabilak, ezeket részben frissíteni kellene, néha hetente is.

 

És van, aki ezt a dumát beveszi? :o

 

A cégnek árlistája van, ugye?

Az aktuális, érvényes árlista számítógépen  van, ugye?

 

Na innentől minden frissítés automatikusan kerül a honlapra.

Előzmény: Zepter_mondja (239)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.06 0 0 266

Nem volt elég, ahogy eddig lejárattad magad?

Ha valaki pozitív vélemyénnyel van, az már csak második nickel történhet szerinted. Nem gondolsz te magadról túl sokat? Talán paranoiás vagy? Van más vélemény is a tiéden kívül és az nem biztos, hogy megegyezik a tiéddel. Talán fájdalmas a számodra de igaz! Arról nem is beszélve, hogy az kiabál a legjobban, akinek a háza ég. Te még milyen nicknéven vagy itt regisztrálva?

 

A rosszindulatú, lejáratni akaró, szakértelmet nélkülöző hozzászólásaid és a "normál" hozzászólás között van némi különbség. Nem ártana, ha legalább a látszatot próbálnád megőrizni.

Osdi elnevezés a vigéc de nincs kifogásom ellene, ha ósdi gondolkodású emberek csak így tudják kifejezni magukat. Ez is bizonyítvány önmagáról, képességeiről.

 

Örömmel veszem tudomásul megváltozott véleményedet, nevezetesen, hogy vásárolni akarsz termékeinkből.:))

Ha vásárolsz és a vásárlást a cég nevére követed el, természetesen Áfás számlát kap a cég. Amennyiben te vásárolsz, mint magánember, te kapsz áfás számlát.

A számlát természetesen a Zepter Kft álítja ki, amit szállítólevéllel, garanciajeggyel, használati utasítással, termékkel együtt házhoz szállít.

A résszámla nem előírás! A könyveléshez biztosan nem feltétel. Eddig még egyszer sem kértek résszámlát tudomásom szerint, pedig csak nálam, jónéhány cég vásárolt.

Remélem a válasz épülésedre szolgált:)

Érdeklődve várom újabb kötekedésedet:)

Előzmény: Otto Normalverbraucher (264)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!