Keresés

Részletes keresés

krisztel Creative Commons License 2007.06.12 0 0 1291
Párom gyantáztatott. Túlélte és most baba...
Előzmény: Nick911 (1287)
starabaska Creative Commons License 2007.06.11 0 0 1290

Sziasztok! Akár gép, akár penge, bármilyen hab így is, úgy is mindíg kipattogzott, erre egy megoldást találtam: viz alatt borotválom.

nuddee Creative Commons License 2007.06.09 0 0 1289

Én hajvágóval 0-ra levágom, utána villanyborotvával simára borotválom.

A pengétől kipattogzik. De van akinek a villanyborotvát nem bírja a bőre. Szokás és bőrtípus kérdése lehet.



HPT Creative Commons License 2007.06.04 0 0 1288
Jól teszed, hidd el nem vagy egyedül. Arcon én is számtalanszor vágtam meg magam... érdekes itt nem, max pár csepp, de krémezés végére elmúlt. és mennyivel "tisztább, szabadabb érzés" úgyhogy sok sikert.
Gyanta jó, kicsit fáj, és nehéz találni olyant aki megcsinálja. Szemöldökcsipesszel kb heti 2 óra, borotva- sittysutty. Bár ha barátnő besegít még külön jó lehet a csipeszezés..... ;-)
Előzmény: Nick911 (1287)
Nick911 Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1287

Hello

Köszönöm az előző hozzászólásokat. Kezdek lemondani az epilátorról. Most nézegettem a neten a gyantázást. Találtam egy helyet ahol gyantázzák csak nem tudom hogy azt ki lehet e birni. Lehet marad a borotva. Borotválkozás közben a képemet is mindíg elvágom és nem szeretném ott megvágni magam ezért hezitálok. Viszont a barátnőm szerint jobb lenne csupaszon ill. szerintem is. A lehetőségek viszonylag szűkek. Gyanta, borotva, epilátor, krém és végleges szőrtelenítés. Nem tudom csak meg akarom oldani.

Köszönöm a hozzászólásokat és a segítséget eddig egy kiadástól már megmentettek.

 

HPT Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1286
decotext:
Csak annyival egészíteném ki, hogy nekünk a 3-sok pengés nem jött be, hanem a klasszikus duplapengés. Abból is az a gi***e fej aminek kis műanyag lap segít a 2 penge közül eltávolítani a felesleget. Forró vízben kimegy az éle, meg a műanyag csatlakozói is deformálódhatnak, én inkább a gyógyszertárban kaphatő fertőtlenítő aeroszolok mellett voksolnék (pl. dokik szúrás előtt ilyennel permetezik a bőrt)
A lassúság sztem nem játszik, max hogy felismerjem merre is van a szálirány.. :-)
Krémeknek nem akarok reklámot csapni, de az elején jót kell választani, aztán már... 5-10 év után nem oszt nem szoroz, hogy StIves vagy rózsaszíntubusos babakrém. Első évben még fordultak elő pörsenések.


Nick911...
Hát az epilátort nem tartanám jónak, volt braun, philips, babyliss,epilady de egy se jött be. még tán az utső nem tépett, de azzal meg addig tartott mintha szemöldökcsipesszel kiszedegettem volna. És a szemöldökcsipesz olcsóbb is kevésbé fájdalmas. Ha ráérek kicsipegetem a bozontot, ha sietni kell ott a borotva.

Azon kevesek közé tartozom, akinek a veet szintén nem jött be, de asszonynak sem...

Bi4:
Nekem ha nem véresre, de nem érezte magát jól, és a fele le sem jött...
Előzmény: decotext (1282)
Mr. artist Creative Commons License 2007.05.30 0 0 1284
Epilátor?

Hülyeség! A Veet szőrtelenítő krém a legjobb, fájdalommentes és halálbiztos!
Én a zöldszinűt használom az egész testemen.
Előzmény: Nick911 (1283)
Nick911 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 1283

Hello

20 éves vagyok (fiú) és szeretnék megszabdulni ott a szörtől. Arra gondoltam hogy elöbb bototvával megyek rajta végig aztán epilátorral. Abban szertnék tanácsot kérni hogy milyen epilátort vegyek ami 10000 Ft alatt van ill. önélezős?

Válaszaitokat, tanácsitokat köszönöm

Nick911

decotext Creative Commons License 2007.04.26 0 0 1282

Receptem, ami puncihoz is jó:

 

Egyszereű barbon borotvahab! Mindent bekenni, ahol csak éred! Ez külön élvezet! (Még egyéb nyilások környékét is nyugodtan!) Kicsit várni, majd óvatosan ÚJ (!)borotvával (Mach3 Willkinson, amit előbb forrásban levő vizbe mártottunk!) lassan és aprólékosan borotváln! Igény szerint újra bekenni! (Bőrt mindig feszesen tartani a borotválás helyén!) Lényeg a lassú és módszeres borotválás!

 

A trükk ezután jön, mert a frissen borotvált felület (pl punci) kiserken(ne) ha nem kenjük be rögtön (!) vagy baby olajjal, vagy valami jobb minőségű bőrápoló krémmel amit jó 10-20 percig rajta kell hagynunk a felületen!

 

Ezután minden orál szex, egy extázissal felérő élvezet mindkét félnek s egy pattanás vagy szörtüszőgyulladás sem lesz sehol! A lényeg a lassanon és a többszöri áthúzáson van!!

csabilaci Creative Commons License 2007.03.23 0 0 1281

Szerintem a legjobb a borotva. Kényes területen pedig, óvatosan és a bőrt megfesziteni. Sztem ez a titka....

 

Az meghogy kinek mi jön be.....egyéni izlés.

 

:))

 

Szűkebb környezetemben igyis-ugyis.

 

Tibcsi30 Creative Commons License 2007.02.10 0 0 1280
Egy kicsit leállt ez a topic, lányok írjatok, hogy szeretitek!
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.17 0 0 1279
gabriella28 én nem hibáztatok senkit, nem tudom miről beszélsz. Viszont az, amit írtál, amire reagáltam, az eléggé "hihetetlen".

Próbáltam én már szőrtelenítő krémmel is leszedni a péniszemről, zacskómról, és a környékéről a szőrt. Azon túl, hogy nem szedte le tökéletesen, semmi bajom nem volt vele, nem hogy "megmarta volna", de még egy kis börpírt sem okozott. És nem három-négy percig volt rajta, hanem vagy tíz-tizenkét percet. Persze ettől neked még lehet jóval érzékenyebb a bőröd, de amit leírtál... az attól még hihetetlenül hangzik. :)
Előzmény: gabriella28 (1276)
Csupaszka25 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 1278

Célszerű először borotvával végigmenni az egész farkadon és körülötte. Mikor kinő a szőr kb. 0,5 cm hosszan, akkor kell rákenni a VEEt-et, és az előírt időnél hosszabban ténylegnem szabad rajtahagyni. Én a rózsaszínt ajánlom,. Létezik már a hab is, az nem annyira hatékony, de gyorsabban hat...

A tengerentúlon már gyártanak speciális intim szőrtelenítőt nőknek és férfiaknak külön (itthon még a rózsaszínre is rá van írva, hogy elvileg genitáliák körül nem alkalmazhatü).

 

Én mellesleg egy éve már epillálom a hasam, farkam és popsim :-), egyedül a zacsihoz nem férek biztonságosan hozzá, ott marad a VEET. Először majd' belehaltam, de megérte, mert egy hétig nem jön elő a szőr. Amikro meg elkezd nőni, akkor sem szúr, és nem egyszerre jön elő az összes szál, tehát onnantól már néhány fájdalommentes perc az újabb epillálás. Megpróbálok majd egy képet is feltenni róla. :-)

Előzmény: Törölt nick (1277)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.11 0 0 1277
Nekem a krém (veet) csak úgy volt jó, hogy tovább volt rajta az előírtnál, kb 15 percig (ffiaknak vastagabbak a szőrszálaik általában mint a nőknek, és a használati utasítás elsősorban nakik szól). Persze ezt nem mindenhol lehet, vannak érzékenyebb területek. Próbáltam a gyantát is, de azt pláne csak legelöl lehet használni, viszont így is nagy eséllyel lesz tele az ember piros pöttyel, különböző krémeket használva is, de a borotvára is ugyanez igaz, bár más miatt. Ott a szőrszálak élesek maradnak a vágás miatt, és irritálják a bőrt. Ez a sószappan mi is pontosan, és mire jó? Olyasmi mint a timsó?
gabriella28 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 1276
Próbáld ki!!! Kend be Veettel a tökeidet meg a farkad környékét és hagyd rajta 3 - 4 percig, utána mosd le és élvezd a gyönyört, csak ne mást hibáztass!!
Előzmény: Törölt nick (1275)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.11 0 0 1275
Na persze mesemondó...
Előzmény: gabriella28 (1270)
luckyloser Creative Commons License 2007.01.10 0 0 1274
Ha figyelmesen elolvasod a használati útmutatást ott asszem irják, hogy először egy kis bőrfelületeden tesztelni kell bírja-e a bőröd. Egyébként nálam semmit nem értek a krémek, csak itt-ott jött le és rohadt büdös volt.
Előzmény: gabriella28 (1273)
gabriella28 Creative Commons License 2007.01.10 0 0 1273
én pont a Weettel jártam így. /zölddel/
Előzmény: Nasus (1272)
Nasus Creative Commons License 2007.01.09 0 0 1272
Vigyázni kell a szörtelenitö krémekkel. Fontos hogy az idöt tartsa ba az ember. èn használok krémet, de nagyon vigyázok az idö betartásával, mert én is jártam korábban úgy mint ti. Mit használtok? Nekem a VEET bejött.
Előzmény: Törölt nick (1271)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.09 0 0 1271
Jujj! Egyszer én is igy jártam. Jobban oldódott a bőr mint a szőr. Rettenet!!!
Előzmény: gabriella28 (1270)
gabriella28 Creative Commons License 2007.01.09 0 0 1270
Nem fájdalmasabb min más testrészen, pl lábon? lehet hogy kipróbálom. Egyszer párom felkent jó vastagon szőrtelenítő krémet a fütyim környékére, hát az borzalmas fájdalommal járt három napig szinte semmit sem csináltam az őrjítő kínoktól már majdnem azt hittem redbe se jön orvoshoz kell mennem de redbe jött, kirepedezett szinte a húst lehetett látni olyan látvány volt mint a kiszáradt szikes talaj képe. És olyan őrült fájdalommal járt hogy majdnem az eszméletvesztés határát súrolta. tubusszámra nyomtam magamra a babakémet az sem sokat csillapította a fájdalmat ezt ne próbáljátok ki.!!!
Előzmény: luckyloser (1269)
luckyloser Creative Commons License 2007.01.08 0 0 1269
ezidáig én is borotváltam,de unalmas 2-3 naponta a borotválás és ott elég gyorsan nő a szőr ami a gyantázással eltolhato pár hétre
gabriella28 Creative Commons License 2007.01.08 0 0 1268
sokkal kényelmesebb igy borotváltan, kétnaponta renszeresen borotválom, párom is szívessebben cumizik, igaz nem nyilatkozott még ezzel kapcsolatban de az tény hogy amióta csupasz rendszeresen le van sz.. va.
A777 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1267
Na latjatok ez egy szep darab! Szepen van szortelenitve. nagyon kivanatos szo mi szo.
Előzmény: masztilaci (1189)
A777 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1266
kar hogy pont az nem latszik hogy borotvalt lett, de egyebkent nagyon szep a farkad.
Előzmény: portillo77 (1235)
gabriella28 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1265
legalább meg tudja rendesen fogni.
Előzmény: Törölt nick (1263)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1264
...de szerintem, mikor lerántja rólad a gyantába száradt szörzetedet, valószínü le fog lankadni a farkad. :-)
Előzmény: Törölt nick (1263)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1263

"Szerintetek nem lenne ciki ha ágaskodna a szerszámom?"

 

Ugyammá!!! Mé lenne ciki?! A világ legtermészetesebb dolga, hogy megmerevedsz, ha a bré körül matatnak. Az lenne baj, ha nem ez történne. :-) Ha nö kozmetikushoz mész, lehet, hogy örülni is fog a látványnak.

Előzmény: luckyloser (1261)
gabriella28 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1262
Én borotválom, már jó ideje, 2-3 naponta álltalában, borotválás után testápolóval be kell kenni jo alaposan akkor nem keletkezik szőrtüsszőgyulladás, / azok a kis piros pontok/ én a teljes testemet szőrtelenítetem, / fiu / vagyok  de teljesen szőrtelen.
Előzmény: luckyloser (1261)
luckyloser Creative Commons License 2007.01.05 0 0 1261

Gyantáztatni szeretném a fütyim, csak félek elmenni kozmetikushoz , mert nagyon hamar fel tudok izgulni  ha ott matatnak. Szerintetek nem lenne ciki ha ágaskodna a szerszámom? Ha van hely ahonnan ezért nem zavarnak ki légyszi adjátok meg a címét.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!