Keresés

Részletes keresés

sanzi Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5413
ROB19
Köszönöm szépen. Nagyon rendes vagy.
Várlak a nyugati PU-on.
Előzmény: Törölt nick (5410)
sanzi Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5412
3953
:-)))
Előzmény: OpiumPapa (5411)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5411
ha lenyúljátok a 4000.-ik hozzászólást akkor fölkötöm magam!!!!!!!!!!!

OpiumPapa akinek haza kell mennie

Törölt nick Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5410
Csákány mindenkinek!

Nyereg téma:
Annak idején, amikor a mostani bicót vettem, volt rajta egy Vetta ITS nyereg. Szerintem a legalapabb, amit csak kapni lehet, mert a bolti ára 1920 Ft (!) Nos, eddig egyetlen negativ tapasztalatom volt vele, mégpedig, hogy nem kevláros a széle, de szegény ember vízzel főz, fogtam és leragasztottam szigetelőszalaggal, vagy 6 réteggel, azóta nullo problemo. A többi tapasztalat pozitív, rendkívül kényelmes (annak, aki szeret kemény, vékony ülésen ülni), és jól néz ki.

sanzi
Rendkívüli módon sajnálom a tükrödet, de amennyire ismerlek, nemsokáralesz rajta egy (vagy több) sokkal designosabb!!!!! :)))))))
Ha rá mered bízni a topictúra intézését egy ilyen zöldfülüre, mint én, akkor (és, ha más vállalkozó nem lesz -> Főtitkár Úr?) én elvállalom. De ez legyen az utolsó variáció, OK?

Mbrio Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5409
Sziasztok!
Megtaláltam topicotokat. Én amolyan kocabringás lennék. Azaz nem sokat járok túrára. Majd szeretnék csatlakozni egy két túrátokhoz. Igaz egyelőre nincs mozgóképes bringám, mivel múlt októberben buktam egyet és azóta tropa. Elütöttem egy macskát 35 el. Aztán 6 hét gyógyulás. Szóval azért történik egy, s más. Szeretnék összerakni egy új országúti bringát. És elég strapabírót. A régin a hatókar, tengely körüli dolgok mentek szét mindig. Igaz 100 kilót nyomok és ugye van nyomaték. Egy szó mint száz ajánljatok légyszíves nekem boltot meg alkatrészeket. Előzetes felméréseim alapján kb 130000 ból jönne ki egy gép. És ha már ennyit áldozok rá szeretném ha tuti lenne és nem esne szét az első kanyarban. Kösz.
sanzi Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5408
Bátyó
Neked hány füled van???
Előzmény: bátyó (5407)
bátyó Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5407
Robin
OFFFF
Engem is érdekel. Bár van két Sony-m, de még mindig elégedetlen vagyok.
Az 1 elemhez én nem ragaszkodnék. Nekem 1 és 2 elemes is van. A 2 elemes tovább szól, mint az 1 elemes 2 db elemmel, holott a teljesítmény felvétele az utóbbinak kisebb (ennek persze megvannak a fizikai magyarázatai). A ceruzaelem viszont egészséges dolog. Jóval olcsóbb, sokkal többet bír.
ONNN

Peter28
A boltcímek persze kellenek, ha vannak. Tanulságul.
A nyereggel úgy vagyok, hogy a 15 kHUF-osból 3-4 db még mindig kiválót lehet venni, ami biztos, hogy tovább tart, mint a drága.

hobe
A rádióknál engem a Sony érdekel elsősorban. Midenkinek javasolni tudom. Tapasztalatom, hogy jobb, mint a versenytársai. Csak éppen qrva dárga, pláne Mo-on.

Előzmény: Robin (5401)
sanzi Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5406
Hölgyeim és Uraim!

Az új játékosoknak infó:
Természetesen mindenkit sok szeretettel várunk. 1 megkötés: Legyen bicikli.

Túra infó:
1. Március 4. Szentendre és környéke*
2. Március 15. VBB (Isaszeg) (illetékes KIVI)
3. Március 25. Szentendre és környéke*

*Útvonalterv: Batthyány tér - Árpád híd - Békásmegyer - Omszki tó - Szentendre - Leányfalu. Eddig végig bringaúton megy, és kb. 25km (oda). Ha ez kevés, akkor elmehetünk Visegrádig is, az plusz 16km. Így már összesen 90km körül vagyunk.
Indulási időpont: 1000.

Eddigi jelentkezők:
1/ március 04. - 06 szavazat (E-cet, Kami, Kétkerekes, Kivi, Neptancos, Stoki),
2/ március 15. – 07 szavazat (Gombfoci, Kami, Kétkerekes, Kivi, Neptancos, Stoki, Túrabolond),
3/ március 25. – 19 szavazat (Badmad, Bahh, Bátyó, Berger, Bodzavirág, DoubleBack, E-cet, Freelance, Gombfoci, John Zero, Kétkerekes, Kivi, Neptancos, Robin, Rob19, Sanzi, Stoki, Tom2, Túrabolond)

MÁS

Lehet, hogy süket fülekre találok, de mivel én eltolom a biciklimet, 1 ideig tutira nem lesz Internet hozzáférésem, és nem szeretném, hogy miattam ne sikerüljön a túra.

Keresek valakit, aki vállalkozó szellemű és aki átvenné tőlem azt a bonyolult feladatot, hogy folyamatosan frissítse az adatokat. PLZZZZZZZZZZZZZZZ

hobe Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5405
Peter28, Robin

Lehet, hogy ma bemegyek es megnezem a radiokat, holnap beszamolok itt!

Előzmény: Peter28 (5403)
Peter28 Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5404
folytatas...

folhivtam a nagykert es meg azt is tagadtak, hogy megjelent a reklam a radiorol.
A PestiTest-ben lattam egyszer. Na, mind1.

Peter

Peter28 Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5403
Robin es tobbiek !

Engem is erdekel a radio tema !

Tavaly szerettem volna venni egy vizallot Arena (uszashoz is!) tipusut talaltam, de csak egy szorolapon. Azt igertek karacsonykor lesz. Most utananezek, hogy mi a helyzet.
A tobbi is erdekel. Irjatok ugy, hogy en is lassam.

Koszi Peter

Előzmény: Robin (5401)
Peter28 Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5402
Ilyr !
Ilyr !
Ilyr !
Ilyr ! :)))

Koszi a tapasztalatok leirasat. Tobbszori olvasas utan is erdekes volt :)
Kozben folhivtam egy rakas boltot es ugy tunik, hogy a Speed Metal Kerékpárszalonban fogom megtalalni az igazit. Este el is megyek es megvizualizalom a kicsiket.
(WTB kevlar+komfort zona, lendkerek, toloteto 24V meg minden)

A tapasztalataimrol majd beszamolok.

Ja, nem gond, hogy en mindig leirom a ceg nevet, ahol vasarolok ? Nem tudom itt mi a szokas. Nyugodtan hurrogjatok le ha rosszul teszem. (amugy szerintem jol teszem, mert ami jo azt nem bun reklamozni, ami pedig nem, azt jo, ha mas is elkeruli)

Hobe !
A komfort zona az a prosztata megvedesere szolgalo kis puha resz. Kb. a nyereg elso felenek utolso harmadaban talalhato. :)
Azert vagyok igy rakattanva, mert amiota alu a vazam /nem az enyem, hanem a szamare :)/, azota a regi keskeny es kemeny Bassano szetnyomja az okosabbik(szebbik) felemet.
Normal esetben dolgozni is bringaval jarok es habar draga mulatsag (15eHUF) ez a nyereg remelem hosszutavon megeri majd az arat. A kevlart pedig a "kenyszerleszallasoknal" tartom fontosnak. :)
A mostanin nincsen es kicsit mar elrongyolodott szegeny.

Udv

Peter

Előzmény: ilyr (5399)
Robin Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5401
Puzsi,
sajna a Garda tavi képek nincsenek fenn a honlapon amit küldtem, de kérdezz rá, biztos lesz rengeteg info az úttal kapcsolatban.

Bahh (hobe),
én keresgéltem rádió ügyben. Alapkövetelmény, hogy elég legyen 1 elem bele, lehetőleg AA tipusú (és nem AAA), nem baj, ha van középhullám rajta, de ez annyira nekem nem fontos, ne legyen beleépítve a fejhallgatóba és hab lenne a tortán, ha vízálló lenne. A Sonynak vannak ilyen paraméterekkel készült darabjai, de idehaza ménkü drágán az eredeti árakhoz képest. Ha ez másnak nem fontos, küldheted emilben is a megtudott infokat.

Előzmény: hobe (5382)
ilyr Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5400
Opsz... Bocsi! Az index kicsit lassu volt, en meg turelmetlen... :)
ilyr Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5399
Hali!

A nyergekrol... Nekem van egy jo regi Velo Crossbow nyergem (a teli bicon) es egy uj Ritchey Wing WCS (a Peugeot-mon). Az utobbi komfortzonas, kevlaros, meg shock-absorbtion-os (meg stb.), de a Velo nyereg erdekes modon sokkal kenyelmesebb, pedig abban semmi extra nincs.

ilyr Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5398
Hali!

A nyergekrol... Nekem van egy jo regi Velo Crossbow nyergem (a teli bicon) es egy uj Ritchey Wing WCS (a Peugeot-mon). Az utobbi komfortzonas, kevlaros, meg shock-absorbtion-os (meg stb.), de a Velo nyereg erdekes modon sokkal kenyelmesebb, pedig abban semmi extra nincs.

ilyr Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5397
Hali!

A nyergekrol... Nekem van egy jo regi Velo Crossbow nyergem (a teli bicon) es egy uj Ritchey Wing WCS (a Peugeot-mon). Az utobbi komfortzonas, kevlaros, meg shock-absorbtion-os (meg stb.), de a Velo nyereg erdekes modon sokkal kenyelmesebb, pedig abban semmi extra nincs.

sanzi Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5396
Egen én láttam utoljára szegény Kamit :-(((
És olyan szép volt a biciklije :-)))

Különben küldtem neki sms-t még él :-)))

Ezt küldte :

Sanzi cimbi!!!
Jól tippeltél. Még élek. Tegnap behoztam a topicolvasásban elszenvedett lemaradásomat. Ma írok mindenképpen. KZ

A ma alatt értendő 18-a. :-)))

hobe Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5395
Mi az a komfortzonas nyereg????
Előzmény: bátyó (5394)
bátyó Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5394
hobe
Nekem van rádióm. Robin keresget valami megfelelőt.

sanzi
Ha nincs korlát, legfeljebb vizibicikliztél volna. Nagy ügy. :-)
Komolyan. Olyan helyen, ahol bármikor fékezni, manőverezni kell, ne hasalj az ormányra, mert hamar megeshet, hogy átesel a kormányon. És még ez a jobbik eset. Hasonlóan veszélyes a kiszámíthatatlan lökésszerű oldalszél is.

Peter28
Lassan 7 éve én ugyanazt a zselés nyerget használom. Egy nevenincs, olcsó, a géphez adott ülést (bár olyanok rá vannak írva, hogy air shock, de az csak reklám). Se kevlár, se komfortzóna nincs benne. Úgy 7 órányi folyamatos tekerést még nem vesz zokon a hátsófelem (bejáratott időszakban). Igaz, hogy én aszfalton cselekszem ezt. Viszont a tisztességes beállítása eléggé sok időt elvett. Ez iszonyatosan sokat jelent.
Rábeszélni persze nem akarlak a zselésre, csak mondom, hogy az egyéni ízlés, kívánalom a meghatározó. Lehet, ha én egyszer ülnék egy komfortzónás nyergen, akkor soha többet nem ülnék vissza az enyémre.

Előzmény: hobe (5382)
hobe Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5393
Freelance
En sajnos semmit:-(( Sanzi latta utoljara vagy a Neptancos.

Arrol volt szo, hogy tanulsz, nem? :-))

Előzmény: Freelance (5392)
Freelance Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5392
Szevasztok!
Jo regen irtam. Sebaj.
Hobe
Tudsz valamit Kamirol???
Előzmény: hobe (5389)
szela Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5391
Peter28!
Hacsak nem ragaszkodsz okvetlenül a kevlárhoz, akkor már 5eFt körül valszeg találsz valami neked valót a hagyományos kategóriában. Nincs mese, szánj rá idöt és menj el néhány jobb kerékpárboltba. Jó, ha a régi nyereg is nálad van, akár jó volt, akár nem. A többit már leírtam (3726).
Peter28 Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5390
Hobe !

Koszi a tippet! Az a baj, hogy szeretem megtapogatni, amit megveszek. Ezert erdekelne, hogy tud-e valaki olyan boltot, ahol nagy valasztek van MTB nyergekbol...

Peter

Előzmény: hobe (5389)
hobe Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5389
Peter28

Nem tudom pontosan milyen nyerget szeretnel, de itt a Selle Italia

Előzmény: Peter28 (5387)
szela Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5388
OFF
Badmad!
Igazán sajnálom, hogy megszünt a munkahelyed. Tudom, milyen pocsék érzés. Hadd mondjak valami vigasztalót! A töled vásárolt cuccaim remekül müködnek! Remélem, hamar egyenesbe jössz.
ON
Peter28 Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5387
Sarvedo kerdes

Sziasztok sarvedo problemasok!

Hatha segithetek...
Nem tudom, hogy ki, milyen sarvedot szeretne, de ami nekem van nagyon jol mukodik. Olyat vettem amit elol a telora(!) lehet folszerelni es hatul pedig a nyeregcsobe kapaszkodik.

Jol mukodik, konnyu es meg jol is nez ki. (konnyen fol es leszerelheto)
Nem tudom, hogy van-e meg nekik, de a Kerekvarban vettem. Az arara nem emlekszem.

Mas:
Jonehany bringaboltot folhivtam mar kevlaros, komfortzonas nyereg ugyeben. Meg sehol nem tudtak igazan segiteni.
Van valakinak valami 5lete?
(a zseletol odzkodom, ha valaki ra tud beszelni szivesen latom az erveit)

Koszi Peter

hobe Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5386
Sanzi

Q labilis! Elut a busz, beleesel a Dunaba (Szajnaba), mittudomen! Lasd Kami:-(

Előzmény: sanzi (5385)
sanzi Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5385
HOBE
Nem veszem le a toldalékot, mert hihetetlenül jó vele tekerni. Függetlenül attól, hogy 20 kg-os a kecske.

Mi történhet még????

Előzmény: hobe (5384)
hobe Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5384
Sanzi

Vedd le a toldalekot, majd otthon pihensz! Mondtam, hogy varosban eletveszelyes, ennel durvabb dolgok is tortenhetnek!

Előzmény: sanzi (5383)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!