Keresés

Részletes keresés

lilikusz Creative Commons License 2008.12.09 0 0 485
De hát nem rakod ki őket külön helyiség van nekik csinálva.Szerintem nincs ezzel semmi baj.
Előzmény: nadyzs (483)
lilikusz Creative Commons License 2008.12.09 0 0 484
Sziasztok.

Hát szomorú hogy kint így gondolnak ránk.De hátha lehet ezen még változtatni.Hiszen ugyan az a cél szép és egészséges cicák.
Előzmény: nadyzs (483)
nadyzs Creative Commons License 2008.12.09 0 0 483

Sziasztok!

 

Kiváncsi lennék mit tartott az elöző tenyésztő szörnyű körülménynek.

Ez nagyon relativ.

Én csináltam a  egy téliesitett kandúrlakot, már csak a kifutó kell elé. Fütéssel,szigeteléssel,mászópolcokkal,kamerával. Mindezt azért ,mert valaki azt mondta, nem jó ha a fiatal pár hallja a többieket. Nehogy a vendég lánycica visszavovulot fujjon.

De ha a másik fél gazdijának ez nem felel meg akkor még mindig ott a vendégszoba (20nm )a fiataloknak.Ezt lehet úgy felfogni, hogy kirakom a házból ( párzás idejére) a cicákat milyen kegyetlen dolog, de én csak nem akarom , hogy zavarja öket valami.

Gabinet Creative Commons License 2008.12.09 0 0 482
Szia. Minden kölyök nyugodt, élénk volt kicsinek. Mario (Capuccinó ) és Mandy (Charming Lady ) Anitánál él, nem tudom most milyenek, Max, Mercedes, Maya és Morgan itthon él, mindeggyik kedves, normális macska. A mostani kölykök is hasonlóan barátságosak, inkább anyai természetük van, nem örökölték Amarilló félénkségét.
Előzmény: Bandimacs (479)
Gabinet Creative Commons License 2008.12.09 0 0 481
Bárkit, bármikor szívesen látok a 'szőrnyű körülmények' közé.
Előzmény: Bandimacs (480)
Bandimacs Creative Commons License 2008.12.08 0 0 480
háát... nem csodálom, ha nem jó a hírünk. Nagyon diszkrét, mert nem írja, hogy kinek adott el ide Mo-ra macsekot ( Amarillo) de azt írja, hogy amikor ide eljött a macsekot meglátogatni - szörnyű körülmények között találta - és végül sikerült haza is vinnie, most októberben.
http://www.summerplace-mainecoons.de/boy_amarillo.htm

"Amarillo was living in a cattery in Hungary, for 5 years. When we sold him, it was assured to me that he will have the same good life, like at us. I treated the breeder, because I knew him for many years from differnt shows. Anytime I saw a photo of Amarillo, what gave me a bad feeling. So we drove to Hungary to see how Amarillo was living. What we have seen was terrible, but we coudn`t take him with us. It needs a little time until the breeder agrees that Amarillo could come home to us. An the beginning of october 2008 we took him back and we were very happy.
Our boy was checked by our vet and he was healthy. In between he is kastrated and lives as pet in a nice family, but before he moved he gave us a present. On christmas we will get two litters of Amarillo "

Kár, hogy ilyesmi előfordulhat.

Előzmény: lilikusz (469)
Bandimacs Creative Commons License 2008.12.08 0 0 479
Szia,
gyönyörű pofija van Capuccinonak !
Milyen a természete ? Meséljél róla picit, ha van kedved ... Nagyon tetszik :)
Előzmény: Gabinet (475)
sunshinemainecoon Creative Commons License 2008.12.08 0 0 478
Azért van hogy müköhet az eggyüttmüködés ugye ?
Előzmény: Gabinet (477)
Gabinet Creative Commons License 2008.12.08 0 0 477
Szia. Miért is? Adott egy szín+fehérrel macskád. Mit szeretnél kihozni? Csak a szín a fontos, vagy a meglévő macskád hibáinak kijavítása, az erősségeinek a megőrzése, megerősítése. Ezt kellene előszőr eldönteni és utána tudatosan választani. A fekete-fehér kandúrhoz teknőc vagy vörös kivételével bármilyen színt tehetsz, esélyesen születhet fehérrel kölyök. ( a teknőc vagy vörös nöstény elvisz a vörös és cream színek felé) Ha círmos a nőstény, várhatóan többen lesznek círmosak mint egyszínüek és lehetnek papucsosak is. Találd ki a neked tetsző típust, aki esetleg még kiállításokon is sikeres lehet, utána ráérsz a színt beállítani.
Előzmény: nadyzs (476)
nadyzs Creative Commons License 2008.12.08 0 0 476

Szerbusz.

Láttam az oldaladat. Aranyosak a kicsik.Én személy szerint  fehér papucsos kislányt keresek  a kandúrom mellé.

Előzmény: Gabinet (475)
Gabinet Creative Commons License 2008.12.08 0 0 475

 

St.Lászlói Mandy (SP Charming Lady)

 

 

St.Lászlói Mario (SP Capuccino)

 

Gabinet Creative Commons License 2008.12.08 0 0 474
Sziasztok. Egy Summerplace kandúr 2002 óta van itthon, 2004-ben érkezett egy Summerplace lány is. Azért nem ad több macskát Anita MO-ra, mert ez a megállapodásunk, Én viszont nem adok Németországba tenyészmacskát. Az oldalán látható Capuccinó és Charming Lady MO-n született és Ő visszavásárolta Őket, valamint októberben Amarilló is visszakerült hozzá. Ugyanabból a pároztatásból most van 5 , 8 hetes leány és egy fiú cica nálam. Egyébként a normális tenyésztőknél szempont, hogy egy országba egy tenyésztővel állnak kapcsolatban és hosszú ideig próbálnak sikeresen eggyütt működni. (ezt még itthon tanulni kell)
lilikusz Creative Commons License 2008.12.08 0 0 473
oké.Itt az enyém ha msn közelbe jutsz windholz.gabor@freemail.Ez a férjem neve egy címünk van,
Előzmény: sunshinemainecoon (472)
sunshinemainecoon Creative Commons License 2008.12.08 0 0 472
 Igen este hat után. A páromnak van ,ha hazaértem megirom mert fejből nem tudom a címet.
Előzmény: lilikusz (471)
lilikusz Creative Commons License 2008.12.08 0 0 471
Most néztem meg a videótokat és az oldalt.Jó volna többet megtudni ezekről a cicákról.Tudunk beszélni msn en esetleg?
Előzmény: sunshinemainecoon (470)
sunshinemainecoon Creative Commons License 2008.12.08 0 0 470
Sajnos a hírünk nem jó.
Előzmény: lilikusz (469)
lilikusz Creative Commons License 2008.12.08 0 0 469
De miért nem annyira rossz a hírünk?Vagy egyátalán nem ad külföldre?
Előzmény: sunshinemainecoon (468)
sunshinemainecoon Creative Commons License 2008.12.08 0 0 468
Nem ad el Magyarországra cicát. Sajnos nagyon sok neves kinti tenyésztő van így.
Előzmény: nadyzs (464)
lilikusz Creative Commons License 2008.12.08 0 0 467
Szia.
Na látod az lehet mert annyira néztem a cicákat hogy meg se néztem mi van kiírva.
Előzmény: nadyzs (466)
nadyzs Creative Commons License 2008.12.08 0 0 466

Szia.

Nem voltunk.De szerintem te nem is maine coon-t láttál, hanem két norvég erdei volt kint:-))))) Armani már 3* akkora mint az a kisfiú. Valóban ugyan olyanok voltak csak a méretük nem stimmel...:-))))

Előzmény: lilikusz (465)
lilikusz Creative Commons License 2008.12.07 0 0 465
Sziasztok.

Voltatok kiállításon mert láttam kint két cicát olyanok voltak mint afrika és armani.
Előzmény: nadyzs (464)
nadyzs Creative Commons License 2008.12.07 0 0 464

Sziasztok.

 

Kiváncsi leszek mi lesz a hatalomátvétel vége. Nálunk még nem történt iyen, mint a Brigiéknél. Olyan már volt hogy a lánycicánk , a királynő ahogy hazahozzuk a többieket kiállitásról, vagy orvostól elveri öket , mert más a szaguk.Doory Andiék ilyenkor azt szokták csinálni hogy mindenki más parfümöt kap és el lesz foglalva a saját szagának visszaállitásával.Utánna nincs bunyó.

De lehet , hogy tényleg hatalomátvétel van. Bár nálunk mindig a nöstények uralkodnak. A fiúk még nem ébredtek öntudatukra?

Nem láttam semmi szépet...(nem volt kint Bagi) De tényleg most már tudom honnan kéne cicát szerezni . ill. venni: http://summerplace.de/

Bandimacs Creative Commons License 2008.12.07 0 0 463
Ő is MC ? Lehet, hogy mostanában lesz/lett ivarérett ?
Valami összefüggésben lehet a dolog azzal, hogy Vanessa elvesztette a régi szagát.
Talán új nősténynek gondolja és agresszíven közelít hozzá, amit Vanessa nem vesz jó néven.
Ha szerencséd van a sampon szaga pár nap múlva elmúlik és visszaáll a régi rend.
Azt tehetnéd még, hogy együtt leültök TV-t nézni :)
Egyik macsek a Te öledben és simogatod a másik a párod (vagy valaki akit erre rá tudsz venni) ölében - 2-3 méterre egymástól. Ez jó pár órás program, de nálunk már egyszer bevált, amikor az új gyerek (Ubulka) került a házhoz és a régi cicával meg akarták egymást gyilkolni.
Nálunk akkor hajnali 4-re lett szent a béke. Mind a 4-en már halálosan kifáradtunk, elcsattant az első macsipuszi és mindannyian boldogan lefeküdtünk aludni.
Előzmény: Brigi0621 (462)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.12.07 0 0 462
Másfél éves. :o(
Előzmény: Bandimacs (461)
Bandimacs Creative Commons License 2008.12.07 0 0 461
Bagi fiatal kandúr ? Vagy már idősebb ?
Előzmény: Brigi0621 (460)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.12.07 0 0 460

Hát nem tudom... :o(( Teljes elkeseredés határán vagyok.

Most marad a zsilipezés és a különzárás, mert nem tudnak megmaradni bunyó nélkül egy szobában... :,o(((

Előzmény: Bandimacs (459)
Bandimacs Creative Commons License 2008.12.07 0 0 459
Lehet, hogy talán nem annyira vészes a helyzet.
Szerintem, amikor megfürdetted Vanessát - elvetted a szagát is, ami a személyazonosságát jelenti. Látom az enyémeken, hogy ha találkoznak (bármennyiszer is naponta) az utolsó azonosítás a szagminta, egy álcázott puszi keretében. Nem lehet, hogy nem ismeri meg Vanessát és idegennek hiszi ? És egyszerűen csak félelmében támad ?
Előzmény: Brigi0621 (457)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.12.07 0 0 458
Szia! Mit láttál a kiállításon?
Előzmény: nadyzs (456)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.12.07 0 0 457
A helyzet ismét változott. Szerintem kemény hatalomátvétel lett belőle. Eddig Vanessa királynő uralkodott, de most Bagi a fejébe vette, hogy ezen változtat. Nem tudom mit tegyek.... Akarva-akaratlanul beleavatkozom, pedig tudom, hogy nem kellene.  :o(((
Előzmény: sunshinemainecoon (454)
nadyzs Creative Commons License 2008.12.07 0 0 456

Szia.

 

Nagyon készülsz:-))))

Kiváncsi vagyok majd izlik -e neki , mert nálam egyik sem eszi.

Milyen lesz a cicád? Honnan vettétek? Szine? Kora?

Előzmény: degulo (455)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!