Keresés

Részletes keresés

Tom2 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5899
Peter28

Talán:117-2457, 138-4249

Előzmény: Peter28 (5898)
Peter28 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5898
SURGOS !!!

Walaki nem tudja a SpeedMetal telefonszamat ?
Benne van minden MBAH/Bikemag-ban, de nincs nalam egy sem es fol kellene hivnom oket.

Elore is koszi !

Peter

hobe Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5897
Gombfoci

Hat akkor bocsi!! De mar ugyis lattak Teged IRL tobben is! :-)

Előzmény: gombfoci (5895)
gombfoci Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5896
bocsi: helyesen Iszoldás
gombfoci Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5895
T. Hobe!

A beszólás RÁD vonatkozott... (Tudod az inkognitóm...) Amúgy Gratula a munkavállalásidhoz! Akkor már le is tettél Londonról?! Ja igen és az Iszildáa képed is tök jó. Úgy látszik ez a "kávéház" a kedvenced...;-)
csao
gf

Tom2 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5894
bátyó

Stoki valamelyik tömegközlekedésin hordta ugye?, nem is bringán;-))))) lehet hogy fázott?:-)))

A gatya 6143.- a póló tavalyról visszamaradt turkálós 2000.- Anyagát nézve szerintem tök jó mind a kettő. Előbbi fekete, kis elastic felirattal a nadrágszáron, utóbbi zöld, valami fehér betűs szöveggel.

Előzmény: bátyó (5890)
kaviat Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5893
:)..

.kav]4t r.e.b.

hobe Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5892
Batyo

Gombfocit kihagytad a noi nemet kepviselok sorabol! Gondolom a beszolasa Rad vonatkozott:-)))

Előzmény: bátyó (5890)
gombfoci Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5891
Na bummm....
bátyó Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5890
bodzavirág
Meghát mi (legalábbis stoki és én) szeretjük a lányokat. És a nőnemet. Ezért ne aggódj.
Meg a tempó miatt sem. Leszünk ott öreguras tekergetők is.
Meg azért jönni fog Robin és Freelance is. Ők a gyengébbik nemet reprezentálják.
Akkor jössz?
Aztán ki vagy egyáltalán? Milyen a géped?

rob19
Felvenni!

Tom2
Menniyért adták a cuccot?
Szerintem nyugodtan használhatnád a betétet a rekunál is. Stoki még napközben, normál esetben, munkidőben is liberós gatyában feszít.

Előzmény: bodzavirag (5887)
hobe Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5889
Jo reggelt mindenkinek!

Boldog nevnapot minden Robin nevu asztaltarsunknak:-)))

Batyo
Koszi a nevjavitast a nevsorban! Egyszer mar korrigalva volt, aztan valahogy megis visszavaltozott:-(( Holnap megyek es veszek repulojegyet:-))

Bodzavirag
Ne aggodjal lesznek lanyok! Robin, Freelance, Gombfoci. A tempot mar korabban megbeszeltuk, nem teljesitmenytura lesz:-))

Ez most OFF meg gondolom senkit nem erdekel, de tegnapelott megkaptam a munkavallalasit meg egy evre:-)))

Előzmény: bodzavirag (5887)
kaviat Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5888
ugyanmár kedves bodzavirag, ha sikerül összeszerveződnünk, akkor lesz még pár lány nyugi :)..

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: bodzavirag (5887)
bodzavirag Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5887
Szerintetek csak én leszek lány a március 25-i túrán??? :-) Mert akkor félni fogok :-))) A névsor láttán én úgy láttam... És itt Ti nagyon komoly bicajosok vagytok, én meg nem annyira, habár elengedett kormánnyal kilométereket is tudok gurulni a Rómain.... Azért jó lesz!!!
OpiumPapa Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5886
Hali !

nem rosszak azok a gepidák, csak vasból vannak, én pedig szeretnék crmo-t. Asszem megvárom a megellánokat, majd megsasolom őket a sport2000-en, és badmad segít olcsóbbér venni...remélem!

Don Papa

Tom2 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5885
Jó reggelt mindenkinek :-))

Hétfőn vettem egy kantáros bringás gatyót + pólót az Elastic-ban. Naggyon jók!! :-))
Viszont a rekukhoz nincs szükségem a gatya betétjére, ezért vásárlás után rögtön kioperáltam. Amennyiben valakinek kell, 25.-én odaadhatom.

Üdv
Tom2

bátyó Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5884
Lord NeSSie
Nem kell mindenen kiakadni. Ilyen öregembernek, mint én, bőven belefér a tarsolyába egy kis átnevezés. NeSSie vagy Nestlé, egyiket sem tudom, hogy micsoda (mellesleg én bátyó vagyok és nem batyo {bár én a tatyó-ra is hallgatok}, tessék az ékezetet megkesesni). :-)
Szóval Lordom ha jól apperticipiálom, akkor neked Mali Cobra masinád van. Akkor már van két Malis a topicban. Hurrá. Lenyomjuk a Trekeseket és a GT-seket. :-)

moga
Most akkor melyik túrára jelentkezel? Erre, vagy a Fő térről indulóra?

stoki, rob19
Hogy áll akkor most a túra-összevegyítés?
A másiknál már írtatok róla, itt valahogyan elsikkadt. Vagy indul mindenki onnan, ahol megbeszélte, és majd találkozunk valahol útközben?

vigyor
Itt vagy valahol?
Roppantul érdekelne a titán zsír. Nem jössz a topic túrára? Hozhatnál akkor egy dobozzal, így megspórolnám a postaköltséget (mindig ezek a piszkos anyagiak).

rob19
A Bah nick elhalálozott, írd majd át hobe-ra a túra nyilvántartásban.

Előzmény: Lord NeSSie (5880)
badmad Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5883
Szerintem ezekbe e hidrogyökökbevegyültszénláncosoxidációnális vackokba nem kéne ilyen mélyen elmerülni.
Előzmény: Lord NeSSie (5882)
Lord NeSSie Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5882
Rob19!
"És ha nem figyeltem a többi változást, akkor szóljatok rám, mert mostanában nagyon lekütnek az alfa-D-glükóz(1,5)-béta-D-glükóz(1,5) dolgok. Mellesleg tudja valaki, hogy mi ez?"

persze....
alfa es beta kozotti kulonbseg, hogy az 1-es szenhez a glikozidos hidroxilcsoport felfele, vagy lefele kapcsolodik... nezd meg a biosz III-ban... tudod, gimnaziumi konyv! neked is volt/van =]

.Nessie.

Előzmény: Törölt nick (5833)
Lord NeSSie Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5881
bátyó!

nem vagy a batyam, megis batyonak hivlak, en viszont Nessie vagyok, es _nem_ Nestlé...

ja, bicajrol tenyleg ennyit erdemes tudni, minden (majdnem, a pumpa kivetelevel) kommersz, de szepen meg van zsirozva, olajozva, beallitas meg kell egy pici, de 25-ere remelem meglesz =]

.Nessie.

Előzmény: bátyó (5801)
Lord NeSSie Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5880
mint emlitettem, a bicaj nagyon gagyi, de gurul: Cobra tipusu, original swiss quality ontottvas darab.. biztos, hogy nagy a lenduletem, amikor megyek =]

.Nessie.

Előzmény: neptancos (5789)
badmad Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5879
Ja és a lényeg: ma nálam járt Kami és az első kerék nélkül, de láttam a (majdnem) kész bringáját! Nagyon COOL! Lehet gyűjteni a nyálat a majdani nyálcsorgatáshoz! Tényleg gyönyörű!
badmad Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5878
Hát akkor szépen, sorjában.

ilyr
Nem tartom valószínűnek, hogy a Velotrade még tartana '97-es cuccokat, de majd ha járok arrafelé (azt írtad nem sűrgős) rákérdezek.

OpiumPapa
Nyertél, ezek nem millenium edisön gépek, hanem a tavalyi modellek. Az idén csupa TY, meg C series szettel szerelt bringájuk lesz, az egyetlen, ami komoly az a Deore szettes, aluvázas gépük, de az 100 felett lesz, ha egyszer majd megérkezik a nagykerbe, mert eddíg még nem volt belőle, mutatóba sem. A felsoroltak anyaga vas, illetve a nyeregvázcső (alivio) az CroMo.

napster
A Sport kiállításon vásárolni ugyan lehet, de nem jellemző, hogy akciós lenne bármi is, mivel mindenki az új cuccait hozza, nem a tavalyi, vagy kifutó szériáit. De nézelődni lehet és érdemes is, mert ha valami megtetszik, azt általában olcsóbban be tudom szerezni a kiállítás után, mivel ez ugye a Bike Posta, aminek kisebb a rezsiköltség terhelése a cuccokon. (bocs, reklám helye)

Peter28
Az Interwheel-en csak elvétve fogsz drótszamárral összefutni, inkább motorizált kecskék lesznek. A forgalmazók és gyártók többsége inkább a Sport kiállítást favorizálja.

Előzmény: ilyr (5858)
kivi Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5877
Interwheel:
Ne tápláljatok illúziókat ezzel kapcsolatban. Bár tavaly még volt kint bicaj (de több a motor), és idén is így hirdették meg, de egyáltalán nem lesznek kint bicajos kiállítók.
A VBB is meghírdette, hogy együtt, bicajjal megyünk ki. De ezt át kellett alakítani, a kiállítás helyett egy könnyed Bp. környéki túrára megyünk.
Akinek van kedve jönni, az szeretettel várjuk.
Találkozó: 10.00 Vörösmarty tér.
szili23 Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5876
Ja, hogy egy kicsit homályos? Puzsi fényképezte. No comment. :-)))))))
szili23 Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5875
Fishtax

Az olcsóbb meridák tudtommal nem alu-ból készülnek és a teleszkóp pedig kimondottan gagyi.

Most pedig nézzétek meg régi bicajomat.

Fishtax Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5874
Puzsi,

a teleszkópos Meridát 80e-ért kínálták a Kálmán Imre utcai boltban. Most akkor ez a párosítás (Merida+teleszkóp+80e) nem jó?

Fishtax

Előzmény: Puzsi (5871)
szili23 Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5873
badmad

Hát szerintem se sikerült túl jóra ez az új bikemag.Reménykedjünk, hogy ettől csak jobb lesz.
De a meridák nagyon tetszettek. :)
Meg az is, hogy szép szines az egész.:)

Puzsi

Te meg ne bántsd a szép bicajomat, pont a festés az egyik legkiválóbb benne, szép ferrari piros. :)

Akit érdekel az itt megnézheti, de csak a vázat figyeljétek.
Ja és a valóságban még szebb, mert itt a fehér háttér elnyomja a szint.

Fishtax Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5872
Köszönöm a hozzám való jóságotokat és jótanácsokat, holnap körülnézős napot tartok! :-)

Fishtax

Puzsi Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5871
Üdv. mindenkinek!

Hobe, Rob19!
Nekem is nagyon szivügyem a Trek katalógus, lécci ha lehet majd nekem is küggyetek' mán' 1et!!! THX.

Fishtax!
Ennyi pénzért (amit a gépre szánsz) mondj le a telóról! Én a Merida bicókat tudom ajánlani (mondjuk 1 kicsit drágák... ) mert nemcsak megbízható és jó a geometriája, hanem még szép és tetszetös is (a festés). (Kivéve a Szili bicaját! :-))) ) Az meg ne zavarjon, hogy (made in Taiwan). Az alsóbb kategóriás Merida vázak Cro-mo ötvözetek, az alkatrészeket meg le lehet cserélgetni csak meg kell dumálni a boltost.

Robin!
Próbáld ki az ún. intervallum futóeddzéseket (olyasmi mint a kerózásnál az intervallum eddzés). Kocogással kezdesz majd fokozatosan beleerösitesz (na nem fulladásig), és ha már fogyóban van a szusz akkor kocogásba vissza (de nem gyaloglásba) és miután 1 kicsit phentél lehet kezdeni elölröl. 1 a lényeg ne akarj már az elején ,,kidögleni'', ha megszokod ezt a módszert egyre jobban fogod birni az erösebb tempót, és azon veszed észre magad, hogy nem kocogsz hanem futsz! :-) Még valami, a légvétel nagyon fontos, (lehet, hogy hülyén hangzik) de koncentrálj rá!

Mindenki!
Voltatok mostanába bicóval a Bükkbe? Bánkúton és környékén? A ,,hegyek'' már nagyon várnak, és én is öket! Szóval lassan fel kéne menni oda (1-2 héten belül) és tekerni egy jó százast. Csak nem igazán tudom, hogy milyen ott a klima. Nagy havak és minuszok vannak még odafenn? Terepre még nem nagyon merek menni mert tuti tiszta sár még minden. De oúton csak fel lehet tekerni nem? Szóval ha esetleg volt már valaki fenn az írja már meg, hogy milyenek az idöjárási viszonyok.

Köszi

Sziasztok!

kaviat Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5870
erről jut eszembe, eccer hogy +utáltam a cangázást, amikor a lejtő után a jó kis hátszélről kiderült hogy visszafele emelkedő és szembeszél !! arra mát nem emléxem hogy merre is jártunk akortályt, de egy hosszú lejtő/emelkedő volt...

.kav]4t r.e.b.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!