Keresés

Részletes keresés

kivi Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5996
e-cet:
az isaszegi túrához a találkozó az Örs vezér terén lesz, az OBI előtti parkolóban. Számításaim szerint 8 óra körül ér oda a menet.

zenkir:
a tavalyi OFF pedálszemle is megkapta a "legnagyobb eddigi bicajos felvonulás" címet, remélhetőleg az idei is hasonló lesz.
De! Még nem 100%-ig eldontött hogy azon a napon lesz!!!
Tudnillik egyrészt az Húsvét szombat lesz, másrészt a Föld Napja. Az Energia Klub, a VBB, a Kerosz es még pár zöld csoport szervezi ezt az idén is. Tavaly az OFF és a Föld Napja külön volt (ez utóbbit félig elmosta az eső...), idén megpróbáljuk egybe szervezni. Bár eleinte két külön időpontban lett volna a két rendezvény, de lehet, hogy egybegyúrjuk.
A múlt héten volt erről egy megbeszélés ahol én mint a VBB ügyvivője voltam jelen. Nem teljesen egyeztek az érdekekink... Az OFF-osok kurva nagy bulit akarnak csinálni, semmi többet (lásd tavaly, _tényleg_ jó buli volt!!!).
A környezetvédők viszont látványos, sok résztvevős demonstrációra készülnek 3 minisztérium elé (oktatási, körny. védelmi, egészségügyi). Peticíók, stb. A végén persze mi is bulizni akarunk a Ligetben, de azt a zenés-táncos-zajos-káromkodós felvonulást (mint az OFF) nem nevezhetjük demonstrációnak.
Talán többen is voltatok a tavalyi OFF pedálszemlén, nagyon jó volt. Kb. 1200 bicajos vonult a Tabánból a Hősök terére. Gondoljátok el, hogy ennyi bicajos vonul vég a városon (szabályosan, rendőri kisérettel)! Az autók álltak, és egy kis ideig csak a miénk volt az Andrássy út.
Ja, azért sem lenne jó, ha egyben lenne a két rendezvény, mert másnap (vasárnap) lesz Budapesten az elso Magyar Kupa futam (MTB - cross country). És bizony aki arra el akar menni, az nem fog estig bulizni a ligetben. Én sem, mert napközben fel kell menni a hegyre pályabejárásra, nevezni is kell, stb.

szili23,
hidd el Puzsinak, hogy nem árt a telónak, ha annál fogva lóg a bicaj! Ha esetleg még Te is rácsimpaszkodsz, akkor viszont már lehet egy kis zűr! :))))

Robin Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5995
Tom2
köszi, te kocsival mentél?

neptancos,
ha nem bringával akarsz menni és pont akkor ráérsz amikor be tudom szuszakolni az időmbe :)
ha tudok valami közelebbit írom itt, vagy küldök smst

Puzsi Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5994
Csá! :-)
Előzmény: szili23 (5993)
szili23 Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5993
Nem vicc, teljesítményre rögzítek adatot, közben meg a fele időt elneteztem.
Na de már indulok is.Szép álmokat.
Puzsi Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5992
Na neeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
Ez vmi vicc?
Előzmény: szili23 (5991)
szili23 Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5991
Dolgozok
Puzsi Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5990
Mennyé' haza aludni, mingyá' bezárják a sulit!!!!
Előzmény: szili23 (5989)
szili23 Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5989
Na mindegy, most már a többiek véleményére is kiváncsi lennék ezügyben.
Puzsi Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5988
Szili23!

Szakérto az nem vagyok, de én legalább használom a bicajt és tudom mitöl lehet baja és mitöl nem!

Ez a ,,szakértö'' dolog egyébként relativ, hozzád képest az vagyok!

,,Tőled már nem hiszek el semmit.:-)))) '' ezt inkább nekem kellett volna mondani, nem?

Előzmény: szili23 (5987)
szili23 Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5987
Puzsi
Tőled már nem hiszek el semmit.:-))))

Inkább valami szakértő válaszoljon.

Puzsi Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5986
Szili23!
TUTI !!!!!!!!!!!!! :-))))))))
Előzmény: szili23 (5985)
szili23 Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5985
biztos?
Puzsi Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5984
Szili23!
Nem baj!
Előzmény: szili23 (5982)
Puzsi Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5983
Bátyó!
Ez az ,,égszinkék'' váz szin jobban hangzik mint amit a haverjaim mondanak róla, ok csak ,, bugyikék'' színünek hivják! :-)
A teló szinét meg már megszoktam. :-)

Opiumpapa!
Negyedmilla zseton ,,környékén'' gondolkodj! :-))

Még mindig nem volt senki a Bükk-fennsikon?

Előzmény: bátyó (5967)
szili23 Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5982
Tom2
Szintén

Mindenki
Lenne egy kérdésem: Nem baj az a teleszkópnak,hogy ha egy kampóra felakasztjuk az első kerekénél fogva a kerót és úgy tároljuk vagy a vonaton úgy szállítjuk?

neptancos Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5981
Hali!
Dzseki továbbra is érdekel.Más időpontban is.A polár meg vastgságra lehet háromféle.K.b.:100-as:ing, 200-as: dzseki, túrakabát bélése, 300-as: kabát (Felső, önálló viseletre)

Rob19!
Bocs, de 15-én gyakorlatilag nem jövök. Csak kidugom az orrom, és húzok aludni.(Suli:(()

Gombfoci!
Ne idegelj, életben nem olyan vészesek azok a beszólások, meg esetleg nem is azon avégén leszel a sornak, mint az illető hímnemű.

Stoki!
Free-t és gombfocit nem fogod összetéveszteni.Ha mégis, gróf Sanzhy Taylor kihív 1 pár bajra.:)

OpiPapa!
Mennyiért tesznek arra dzsekeire "index.hu" vagy "Kerékpáros topik 2.0" feliratot?

Robin!
sapka: Hétvégén a futóssapóm volt a fejemen a bukó alatt.Simlis, de vékony. Montihoz OK.,anyaga szuper, a simli az outihoz kicsit zavaró.
" máshogy, mint autóval": Ez itt kérdés?:)
Különben alkalmasint mehetünk együtt, még én se voltam.
A bringa legyen veletek!
n.

Tom2 Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5980
Szili23

emil ment.

Előzmény: szili23 (5977)
Tom2 Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5979
Robin

Múlt héten voltam az üzletben, tavalyi pólók még voltak akcióban, de inkább hívd fel őket mielőtt elindulsz: 256-3223. A buszokról is is felvilágosítanak ott.

üdv :-)))
Tom2

Előzmény: Robin (5976)
zenkir Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5978
Helló mindenkinek,

ha minden igaz és jól megy, akkor április 22-én lesz Budapest eddigi legnagyobb biciklis felvonulása az offPEDÁLSZEMLE. AKkora buli lesz, hogy ilyen még sose volt. Ahogy a részletek alakulnak itt mindig adok infót, meg lesz majd website is.

GYERTEK, TERJESSZÉTEK

szili23 Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5977
Tom2

Én vevő lennék a gatya betétjére, ha még mindig megvan.Csak az a baj, hogy debreceni vagyok és 20-án megyek Pestre (ha akkor lenne a túra bizony isten elmennék).
Szóval ha még megvan, akkor üzenjél.
csá

Robin Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5976
OpiPapa,
az Europarkkal kapcs-ban egy véleményen vagyunk - a cuccok között leárazva semmi jó nincs, bringás cuccok meg szinte semmi - Hunyadi után - tényleg kész katasztrófa
A dzseki árát várjuk, azt hiszem többen is.

Mégegy gondolat Hunyadi ügyben. lévén kis lábon élő, bringás cipők nem szoktak hegyekben állni a lábamra való méretben sehol. Itt bármelyiket kinézhetem, meghozatják.

Valaki volt az Elastic boltjában - el lehet oda jutni autó nélkül is? mi van akciósban még? hogy vannak most nyitva?

Előzmény: OpiumPapa (5974)
kivi Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5975
kedves gombfoci,
ne általánosíts! :) Én már egy csomót téptem a számat a hölgyek érdekében, kivívva ezzel hím társaim rosszallását! :)))

Hunyadi - Kerékvár:
Igen, van köztük összefüggés. Régen (nagyon régen...) egy boltban voltak, aztán a ruhás részt különválasztották. Igy jobb, mert mind a két boltban nagy a választék, és kellett a plusz hely. De alapvetően egy vállalkozásról van szó.
Drága? Hát, igen. De a jobb boltok mind drágák. Ahol nem a 30 ezres bike jelenti a top modellt, ott minden elég sokba kerül.
A Kerékvár nem kimagaslóan jó bolt, de a Hunyadi Sport (szerintem) igen.

OpiumPapa Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5974
hali all!

Na felvettem a kapcsolatot a faszival, akitől én vettem, pontos árakat holnap tudok adni, mert amit előszörre mondtam, azok tavaly szeptemberiek.
Nem tudom, hogy változott-e az ár...remélem nem!

Opcionális lehetőségek:
kapucni (össze is lehet húzni, nem csak egy darab rongy)
polár bélés
zippzárt elfedő ráhajtás

Színek végtelen kavalkádja, csak fekete van.
Akinek ez mond valamit YKK-s a cippzár, ugyanaz a gore-tex címke van a zseben, mint a nagyon márkázott cuccoson és a gyártó szerint kerékpáros dzseki fedőnéven fut.

OFF
most voltam az Europarkban (hervis), és ami ott van, az katasztrófa. Mondjuk van tandem 350ezerér, alivio szettel, de az is szar.
ON

DoubleBack Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5973
Üdv mindenki !

rob19!
Légyszi engem szedjél le a jelentkezési listáról, mert egyébb okokból kifolyólag sajna nem tudok részt venni a tekerésen :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (pedig nagyon fáj érte a szívem)
Talán majd máskor lehetőség adódik rá.
Köszi.

Üdv
DB

Előzmény: Törölt nick (5962)
Robin Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5972
OpiPapa,
bár kiköltekeztem bicós cuccokkal teljesen, de ez a dzseki nagyon érdekel mégis. ha jössz, lehet hogy rendelések özönével térsz majd haza.

Freelance,
most voltam a Hunyadiban, de nem mondták a sapit. reki javaslatát valósítottam meg, és jó is volt. Cellux+kendő. Semmit nem fázott a fejem, pedig volt egy kis szél vasárnap délelőtt...

Stoki,
csak legyél ott 25-én, és biztos, hogy nem fogunk unatkozni :)

gombfoci,
a Hunyadi sport és a Kerékvár egy cég, csak az egyik csak ruhát-cipőt árul a másik meg magát a kerót és a tartozékokat. Kicsit körülnéztem más üzletekben is, valóban attól hatnak drágának, hogy csak jó cuccaik vannak, de árulják a jó magyar termékeket is. A Halászbástya alatt a Hunyadi Sándor utcában vannak, az Alagúthoz közel.

CyberX,
nem versenyre készülünk...:)

stoki Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5971
Na ettől félek én is...

Nem lesz rá lehetőség...!, de talán lehet, hogy így lesz a jó...!!!

Előzmény: gombfoci (5969)
CyberX Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5970
Körkérdés:
A 25-i hajtás erőltetett menet lesz, vagy csak lazán oda+vissza? Sz'al érdemes hívni rutintalan barátnőt/barátot?

Stoki
Mi a férfi identitás hivatalos SI mértékegysége?

Zazzeg, túlterhelt az Index. Remélem ez még átcsúszik.

CyX

gombfoci Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5969
Bátyó,

Örülök, hogy téged és Stokit nem lehet megsérteni, ennek bizonyítékát látom abban is, hogy Stoki magába száll(t) egy kicsit. (Nem szeretek a falnak beszélni ;-) )

Stoki

Azért nem kell 2 hét garázsra ítélned a bringádat... Tekerj csak nyugotdtan addig is, az identitásbeli túlcsordulásokat meg majd lecsekkoljuk 25-én...

Üdv Mindenkinek, gf

stoki Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5968
Sajnálom hobe, de igazán...::(((

LEhet, hogy nekem meg azért kéne távol maradnom, mert túlcsordult a férfi identitásom.:(

HA már két érett nő feszeget, magamba szállok, betolom a bringát a garázsba és megnézem a férfi identitásom mértékét. Bízok benne legközelebb már nem fogok túlcsordulni.

Előzmény: hobe (5965)
bátyó Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5967
stoki
Nekem jó, ha külön indulunk, aztán előbb-utóbb találkozunk.

OpiPapa
Az a széledzseki az én fantáziámat is mozgatja tisztességesen. Mondjuk jobban esne egy sárga, de ha fekete, hát fekete. 25-én hozzad, divatbemutató keretén belül bemutathatod.

sanzi
Örülök, hogy hallom a hangodat. Milyen az új helyed? A részleteket küldheted magánban.

Puzsi
Ilyen bicód van? És nem félsz, hogy ellopom? :-) Hát a piros telo nem megy az égszinkék vázhoz. Jobb, ha lecserélde valamelyiket. :-)

Kivi
Hozd csak a barátnődet. Ha meg Te nem jössz, hát nem jössz. :-)

Robin
Huzat ellen mégis jobb a zuhanysapka. Legfeljebb kiluggalod.

Tündérlala
Énnekem meg keresgetnem kell, hogy hol a bánatban tudom felfúini a kerekem 4,5 bar-ra. Szinte mindenhol kevesebbre van a masina beállítva.
Én a helyedben felkeresném a MOL közönségszolgálatát, és előadnám, hogy mi történt. Mostanság úgyis erőteljesen foglalkozik a MOL a PR-es dolgokkal (a saját dolgozóival már kevéssé). Lehet, hogy még megkártérítenek is.
Mindenesetre a külsőnek nem tesz jót a nagyon nagy luft, de még túlélheti is.

zozzz
Ha zárt középcsapágyad van (BB LP-27?), akkor örvendj, és ne akard szétszedni. Nem is lehet.Karbantartani való sincs rajta. És ez a jó.

rob19
Kimented az értékes alkatrészeket (középagy)? Mit hagytál a vevőnek? Csak a pucér vázat?

gombfoci
Nehogy már kiakadj tőlünk. Itt mindenki a biciklivel foglalkozik (adja, veszi, tekeri, szétszedi...). Néha azért persze mellékvágányokra is terelődünk, de azért maradunk sisakos vagy sisaktalan, de kétkerekes (néhányunknak a fejében is az) közlekedő emberek. Nemtől, kortól és bicajtól függetlenül. Mi egy meg nem értett társadalom vagyunk.
Egyébként itt szerintem senkit sem bírsz megsérteni. Stokit meg engem biztosan nem.

hobe
Eddig is csodáltam azt a nagyvonalúságot, hogy csak úgy hazautazol egy bringázás kedvéért (meg persze a bringázók kedvéért is). Most, hogy tudom a repjegy árakat, még jobban tisztellek.
Gyere vonattal. A folyosón még tekerhetsz is közben. :-)

OpiPapa
Afrika lejjebb kezdődik. Tunézia csak földrajzilag az. És sajnos a berber oroszlán is kihalt már. Szóval hagy a fenébe. Az megvár. A topictúra nem. Ki fogja akkor megmutogatni a szélkabátját?

Bocsi, hogy hosszú voltam, de most ennyi lehetőségem van írni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!