Keresés

Részletes keresés

molnarzsoltattila Creative Commons License 2010.05.18 0 0 9339
http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2010/05/18/eletmudijat_kapott_a_spencer-hill_paros/

Megérdemelték, gratulálok Nekik.
High-8 Creative Commons License 2010.05.17 0 0 9338
aranyeső yuccában ugyanúgy volt a mozikban ahogy a dvd-n,ezt sajna nem tudom elintézni,mert a kincs ami nincs jogai még más kiadónál vannak,meg nem tudni,h lenne-e rá akkora igény,amennyiért megérné-e nekik újra kiadni!nem késik,csak az xpress írta túl koraira az előrendelést!nemsokára kapható lesz, a többi 3 is hamarosan érkezik!
Előzmény: H7-25 (9337)
H7-25 Creative Commons License 2010.05.17 0 0 9337
Azt esetleg el tudnád intézni, hogy az Aranyeső Yuccában-t és a Kincs ami nincs-et kiadják vágatlanul, ahogy anno a mozikban vetítették?
Előzmény: High-8 (9328)
H7-25 Creative Commons License 2010.05.17 0 0 9336
Meg azért is, mert nem kimondottan véres akciófilmeket akartak készíteni.
Előzmény: Vid ispán (9330)
H7-25 Creative Commons License 2010.05.17 0 0 9335
Ma megnéztem újra és már úgy tűnik, sikerült a takarítás.
Előzmény: Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) (9325)
H7-25 Creative Commons License 2010.05.17 0 0 9334
Kösz, már a Líra könyvesboltban meg tudtam rendelni tegnap. Viszont azt megkérdezhetnéd a kiadótól, h miért csúszik az Élet vagy halál boltokba kerülése.
Előzmény: High-8 (9328)
Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) Creative Commons License 2010.05.17 0 0 9333

Na, most kaptam a friss infót ropogosan az MTV-től...

 

A pénteken a parlamenti közvetítés miatt elmaradt Don Matteo részt adják le, és innentől 1 nappal eltolodik minden további rész (lásd táblázat).

Remélhetőleg most már nem rondit bele semmilyen esemény és marad ez.

 

Itt : http://budterencehub.hu/zdm4/dm4.php

megtalálható az össze rész vetítési ideje és leírása, MTV és az eredeti sorrend szerint is.

_________________________________________________________

 

Tehát mától ezek az új vetítési időpontok.

_________________________________________________________

m1 - 2010-05-17 - 17:35:00     -     10. rész 'A 23. pont'
m1 - 2010-05-18 - 17:35:00     -     11. rész 'Titkos nyomozás'
m1 - 2010-05-19 - 17:40:00     -     12. rész 'A bőrönd'
m1 - 2010-05-20 - 17:35:00     -     13. rész 'Gyilkosság egyenes adásban'
m1 - 2010-05-21 - 17:40:00     -     14. rész 'A függöny mögött'
m1 - 2010-05-25 - 17:35:00     -     15. rész 'Titkok és hazugságok'
m1 - 2010-05-26 - 17:35:00     -     16. rész 'Különös idegen'
m1 - 2010-05-27 - 17:35:00     -     17. rész 'Értékes portéka'
m1 - 2010-05-28 - 17:35:00     -     18. rész 'A tehetség'
m1 - 2010-05-31 - 17:35:00     -     19. rész 'Törvényszerűség'   
m1 - 2010-06-01 - 17:35:00     -     20. rész 'A gyanú'
m1 - 2010-06-02 - 17:40:00     -     21. rész 'Magányos szívek'
m1 - 2010-06-03 - 17:35:00     -     22. rész 'Kövér tehén, sovány tehén'
m1 - 2010-06-04 - 17:35:00     -     23. rész 'A gyermek'
m1 - 2010-06-07 - 17:35:00     -     24. rész 'Három lövés a sötétben'

_________________________________________________________

Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) Creative Commons License 2010.05.17 0 0 9332

Erről pár éve mintha lett volna egy játék is a Fan Klub oldalán, bár lehet keverem egy másikkal de erről is volt abban biztos vagyok és igen frappáns megoldások jöttek a beküldőktől. Talán erről ' cstan ' többet tud mondani, esetleg most is kint van az oldalon archívként a nyertes és a megfejtése, úgy emlékszem többen szavazták meg a legjobbat. De nem egy ilyen volt és nem is mostanában 4-5 éve.

 

Amúgy meg ahogy már elöttem is elmondták nem kell vele foglalkozni ez egy egyszerű geg amin kijöve a moziból napokig vagy akár évekig is lehet eltűnödni, az ilyenektől is felejthetetlenek a filmjeik.

Előzmény: Törölt nick (9329)
High-8 Creative Commons License 2010.05.17 0 0 9331

egész egyszerűen nem kell vele foglalkozni,nyílván teljesen más helyen és időben vették fel a jeleneteket és csak poén a filmben:)

 

mind halálig rock and roll-hát sztem még az ismertebb jelentősebb filmek jöjjenek ki sorjában és utána jöjjenek a kevésbé ismertek:)

Előzmény: Törölt nick (9329)
Vid ispán Creative Commons License 2010.05.17 0 0 9330
Figyelj, és az hogy lehetséges, hogy ekkora pofonoktól soha nem sérül meg senki és soha nem folyik a vér?
Ja, mert film.
Előzmény: Törölt nick (9329)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.17 0 0 9329

Ha jóban vagy a kiadóval, nem lehetne elintézni, hogy kiadják a Mindhalálig rock and roll-t? :-)))

 

Más. Sosem értettem, hogy a Nyomás utánában, amikor bemennek a pizzéria wc-be, amiről kiderül, hogy egy lift, kiszállnak, majd egy hajón találják magukat a tengeren. Ez hogy lehetséges? Vagy ez olyan, hogy nem kell vele foglalkozni, mese az egész? Esetleg daruval rakták őket oda? De nem látszik a part sem a hajóról.

Előzmény: High-8 (9328)
High-8 Creative Commons License 2010.05.17 0 0 9328
ha kell lucky luke dvd szólj nekem,ugyanis jóban vok a kiadóval:)
Előzmény: H7-25 (9326)
H7-25 Creative Commons License 2010.05.16 0 0 9327
Köszi.

Előzmény: gto (9323)
H7-25 Creative Commons License 2010.05.16 0 0 9326
Nincs mit. Én meg köszi a Lucky Luke infót.
Előzmény: Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) (9320)
Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 9325
nos, ügy tűnik elviekben, megoldodott a vírus ügy, legyílkolták.. Majd meglátjuk pár óra vagy pár nap múlva mennyire sikeresen.
Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 9324

Egy új infó szerint a Lucky Luke gyűjtődoboz ... joglejárt termék, már csak a készlet erejéig kapható, boltokban és talán még elfekvőben a nagykerben.

 

Ebből kifolyólag akinek még eme stilusú Big Man-re van szüksége az most már szerezze be mert hasonlóan rövid időn belül várható, hogy az is elfogy utána már nagyon nehézkes lesz a beszerzése.

http://film-dvd.vatera.hu/dvd/akcio/oriasi_nyomozo_doboz_170789874.html

 

Kérdezz rá Monty-nál Lucky ügyben, ha már ő se tud szerezni akkor az elöttem szóló emberke hozzászólásában találsz 2 helyet, csak majd 2000 forintal drágább, ezért javaslom elsőre a vaterás fickót.

 

Már rendeltem tőle többször megbízható egyén.

gto Creative Commons License 2010.05.16 0 0 9323
Helló! Itt is található még: link1 vagy link2
Előzmény: H7-25 (9318)
Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 9322
vagy kérdezz rá nála egy másik termékhez írva, hogy tud e még szerezni. Ez talán gyorsabb is ha tudja, hogy lenne egy vevője.
Előzmény: Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) (9321)
Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 9321
Nézz fel időnként 1 1 nap múlva is, mert ha valaki elviszi, akkor újra kell hírdetnie megint, értelemszerüen új termékként...
Előzmény: H7-25 (9318)
Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) Creative Commons License 2010.05.15 0 0 9320

A nyomozásom eredményesen lezajlott.

 

Közben kiderítettem ezt azt is.

 

Semmi esetre sem az oldalt néző felhasználónál van a gond, valamint annál se aki feltölti a honlapját tartalmazó állományokat. Utána kerül rá a vírus, így ne magánál keresse a hibát senki hanem a HOST tárhely szolgáltatójánál. Neki szóljon, hogy ház van, ha nem történik semmi akkor költöztesse az oldalát megbízhatóbb helyre.

 

Ez a féreg, az index.html, index.htm, index.php fájlokat fertőzi.

Egy javascript tipúsú kódot tesz a </ html> lezáró tag mögé.

 

Én ezt kitöröltem, 2 perc múlva újra a végén volt.

 

Így megnyugtató számomra is, hogy nem nálunk a hiba és a randa féreg.

 

Ismételten írtam a tárhelyszolgáltatónak, meglátjuk mi történik max költözik az oldal egy másikhoz, ez a felhasználókat, oldallátogatókat nem érinti majd, pár óra kiesésen kívül.

 

Mégegyszer köszi, hogy szóltál.

Előzmény: H7-25 (9319)
H7-25 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 9319
Avastom van. Megbízható, mert ezelőtt már több honlaptulajdonosnak is jeleztem, akiknek a weblapján riasztott és mind valós riasztás volt, nem vak.
Előzmény: Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) (9317)
H7-25 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 9318
Megnéztem, de a vaterás fazonnak csak a Lucky Luke sorozat 1. része van meg, de azért kösz az infót.

A gyűjtődobozos verziót preferálom inkább, mert egy az egyben van meg benne az összes rész + bónuszként a mozifilm is, így nem kell hónapokat, esetleg éveket várni, amíg a sorozat többi része is megjelenik és kis helyen elfér. (A Big Man gyűjtődobozt szerencsére már be tudtam szerezni korábban, az megvan).
Előzmény: Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) (9316)
Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) Creative Commons License 2010.05.15 0 0 9317

Kösz az infót háver.

 

Kérdés te milyen vírus írtót használsz.. több száz emberből eddig ez a második vissza jelzés.

Azért kérdem mert egy leírás szerint egy lezáratlan HTML tag et néz annak egyes vírusírtó de nem zárható ki a tényleges vírus sem, kód hibát nem találtam, egy semlegesített helyre letöltve az oldalról az anyagot és vírus írtó se talált semmit.

 

Három gépet használok a HUBhoz és mind a hármon más más vírus írtó van mert egy vírus írtóval manapság már nem lehet biztonságban senki de egy gépen csak egy lehet egyszerre, ezek a gépek ráadásúl nem járnak a külvilág felé weboldalakon csak kifelé közvetítenek FTP server, HUB server, HUB adat server.

 

A hiba nem a mi gépezetünkbe van, de már az első bejelentő (több hete volt) után szóltam a HOST szolgáltatónak, hogy nézem utána (nem free tárhelyen vagyunk), most megtettem újra.

 

100%ban soha semmit nem lehet kijelenteni vírus ügyben de mer remélni főleg mert eredeti telepítőlemezeket használok (fizetős progik, OS, egyéb) és több vírus ellenőrel végig nyálazva sincs semmi.

 

Kaspersky és egyéb más szokása még hibátlan virus mentes oldalak esetén is, hogy gondol egyet és nem engedi megjeleníteni és még csak nem is hivatkozik semmire, csak úgy dönt, hogy te azt nem nézed és kész.

 

Ha nem lesz változás akkor szerződés bontás mert lehet a HOST serveren van valami és azért jelez akinek jelez, és akkor költüzünk másikra elvégre amiért fizetünk tökéletes szolgáltatást várunk el, plusz extra körités (vírus) nélkül.

 

Azért kérdem milyet használsz mert az eddigi egyetlen jelző Avast-ot.

 

Így kérem ez úton is aki ilyet használ, nézzen rá az oldalra: www.budterencehub.hu , http://budterencehub.hu/zdm4/dm4.php

mert én külön telepítettem csak ezért még akkor a laptopomra és nálam viszont nem jelzet, így könnyen lehet, hogy akinél jelzi ezt a férget: js: cruzer-b

nála van a hiba és nála a vírus ami megakadályozza oldalak megnézését és beriasztja a vírusírtóját.

Most már akármi lesz végig járom, már csak azért is, hogy kiderüljön mi a jófene ez szütyök..

 

Előre is kösz a segítséget.

 

A másik kérdés, hogy

Előzmény: H7-25 (9313)
Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) Creative Commons License 2010.05.15 0 0 9316

Ajánlom a Vatera-t..   Van egy emberőke.. aki forgalmazói áron árúlja a Big Man-el együtt 2750 körüli áron... Bontatlan gyári csomagolás, így ebből fakadóan nem kell aggódni, ő ezzel foglalatoskodik,  egyéb más film is fel lelhető a kinálatában jóval boli ár alatt. pl. Rita, a vadnyugat réme 250 Ftért.

 

Monty88

 

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=monty88

 

A díszdobozról annyit, hogy semmi... Egy mezei műanyag DVD tartó 5 (Lucky ) illetve 6 (Big Man) tartó hellyel, ami bárhol beszerezhető 200 Ft-ért, a borító is sima DVD tok színtű csak oldalt nem másfél hanem három centi széles.

Nálam ez nem díszdoboz, max gyűjtő toknak nevezném és 9 centi helyen (ennyit foglal a 6 db Big Man darabos 7 és fél centi a Lucky esetében 5 darabos, 3 centi helyen törtnénő elhelyezése gyűjtődoboz).

 

Big Man esetén egyérelműen jobb választás a darabos verzió mert sokkal szebbek a részenkénti borítók, az eredeti régi olasz VHS kiadás képeit tartalmazza részenként más-más rajzokkal Bud alatt mint a képen is látható a lemezek képein.

 

Tartalmilag viszont semmi különbség a normál tokos és a gyűjtődobozos közt, így mindenkinek magának kell eldöntenie melyik formát preferálja.

 

Előzmény: H7-25 (9315)
H7-25 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 9315
Jó lenne, ha a kiadó újra kiadná a Lucky Luke díszdobozt (sorozat+mozifilm) 500-nál nagyobb példányszámban, mert már sehol sem lelhető fel.
Előzmény: Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) (9305)
H7-25 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 9314
"bár gondolom itt szentségtörés, "

Jól gondolod. :-)


"de nem vettem meg minden filmjüket, mert szerintem akad köztük néhány gyengébb darab (pl: kalózok háborúja, akik csizmában halnak meg... stb.)"


1 igazi rajongó szemében nincs "gyengébb darab. ;-)
Előzmény: winterborn (9306)
H7-25 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 9313
Figyu, rákattintottam a www.budterencehub.hu linkre, de a vírusirtóm egy js: cruzer-b nevű trójait talált azon a lapon. Légyszi nézz már rajta körül ezügyben.
Előzmény: Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) (9310)
H7-25 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 9312
Zsebtolvajok meglopták Terence Hillt:

http://hir.ize.hu/click.php?id=72373&categ_id=2&url=http%3A%2F%2Fwww.csakcsajoknak.hu%2Fhir-1%2Fsztarhirek%2Fszornyu-dolog-tortent-terence-hill-lel

itt olvasható
cstan Creative Commons License 2010.05.13 0 0 9311
ok ezt en neztem be, mert tenyleg a terencehill.com rol van az info...
Előzmény: Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) (9310)
Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) Creative Commons License 2010.05.13 0 0 9310

Látom mindenki kőtekedős kedvébe van  helytől függetlenül, de betudom a változékony időnek, egy esetleges elharapodzó sörözésnek..

 

 

 

----------

''' jah, hogy szept 10 tol jatszak csak az olasz RaiUnon? hmm... csak nem sikerult megszerezni elobb? :) '''

 

Nézd sosem lehet tudni, filmes és egyéb ismertségekből ez se lenne kizárható, még sem így történt :D

 

A pontos történet, úgy volt, hogy képen nyomtam Berlusconit egy szoborral ő pedig dicséretesen a kritikámért elküldte, hogy térjek meg de a lapok ezt mégis csak 3 hónappal késöbb tették szenzációvá. :)))

----------

 

Amire te célzól öreg barátom Szept 10. az bizony a Don Matteo 8 évada lesz. Hát igen már itt tart ez a sorozat és remélem még sokáig megy legfőképpen amig Terence-nek kedve van hozzá.

 

Kicsit talán viccesebb és tréfálósabb, hogy tavaly is ugyan azon dátumkor kezdték csak éppen akkor még 2009-et írtunk, lehet ez zavar meg.

 

A hetedig évadot tavaly adta a RAI akkor lett rögzítve, sőt már ismétlés is volt méghozzá az év elején.

 

Elég lenne csak megnézned a sajtá adatbázísotokat,  bár kétlem, hogy ne lennél ezzel tisztában, de ha mégse akkor viszont elég szégyen egy szerkesztőtől.

 

Ha a terencehill.com a forrásod akkor megjegyzem előzetesbe, hogy több mint fél éve nem frissült e tekintetben sem, így még az a szent tény sincs ott fent, hogy javában forgatják a 8. évadot, lassan már be is fejezik és csak az utomunkálatok vannak hátra.

 

Úgy tudom, hogy teljesen új külsővel és bővülve fog a nyár közepén jelentkezni az oldal hisz már évek óta nem volt csak tartalmi frissülés most a korhoz illően igazítják, de ezt én is csak körinfóként ismerem így ki kell várni mi is lesz pontosan.

 

 

Egyébként egy kis előzetesbe, ha ez se győz meg akkor nemtudom mi fog. Max elkönyveled csodaként, csoda történt. De még milyen csoda.

 

ftp.budterencehub.hu

 

felhasználóinév: budterencehub_nobody

kód: qwert1967

 

bárki más is letöltheti, itt a nyilvánosság felé lesz eztán megosztva ez az anélkül, hogy HUB-ra kéne lépnie vagy keresnie ezt azt. pld a klienst ami egyébként letölthető a www.budterencehub.hu -ról is. a regisztrációval kapcsolatos dolgokat bárki megtalálja pár hozzászólással lejjebb.

 

No a lényeget, és bármi féle vitát vagy bántódást bárki részéről, poénoknak és mókának is meg van a helye, és a komolyságnak is.

Gyere nyugodtan, várunk szeretettel hisz ott a helyed régi motorosként neked is, töltöges kedvedre ami tetszik ezért vagyunk, hogy nálunk minden elérhető legyen.

 

Írj egy kérelmet a regizős mail címre. vagy megtalálod a mail címem a felhasználónév infónál oszt egyeztetünk, hogy kerüljön el hozzád a sorozat.

Előzmény: cstan (9309)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!