Keresés

Részletes keresés

Bard Creative Commons License 2000.07.05 0 0 175
Mondtam, hogy nem tudom pontosan, de érzésem szerint kettön voltam és kettőn nem. (ebből az első kettő a biztos...)

Bard

Előzmény: supertzar (174)
supertzar Creative Commons License 2000.07.05 0 0 174
Én ennyiről tudok. Te mit tudsz még?
Előzmény: Bard (172)
Metal Heart Creative Commons License 2000.07.05 0 0 173
Kösz szépen.
Előzmény: supertzar (171)
Bard Creative Commons License 2000.07.05 0 0 172
Biztos, hogy csak ennyi?

Bard

Előzmény: supertzar (171)
supertzar Creative Commons License 2000.07.05 0 0 171
I. csata '94 február
II. csata '97 április
III. csata '98 június

Üdv és gyilok!

Előzmény: Metal Heart (168)
Bard Creative Commons License 2000.07.05 0 0 170
Szerintem 4, vagy 5. Pontosabban nem tudom.

Bard

Előzmény: Metal Heart (169)
Metal Heart Creative Commons License 2000.07.05 0 0 169
Bocs, az előbb egy "volt" szó kimaradt...
Előzmény: Metal Heart (168)
Metal Heart Creative Commons License 2000.07.05 0 0 168
Nem tudja valaki, hogy hányszor eddig Manowar koncert Magyarországon??
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.30 0 0 167
Ne nekem mondd, én tudom...:-)
Lásd mit kaptam a Hammer Recs topikban az előbb, szóval ennyit a beszúrásokról. Ha mondjuk Metalhead tette volna ezt a cikket be, akkor semmi gond, de most kapni fogod az anyázásokat... bár most már nem biztos, mivelhogy kitértem rá...:-)))
Előzmény: SOWHAT (166)
SOWHAT Creative Commons License 2000.06.29 0 0 166
Ezt egy neves szakújságiró irta, nem én, nem kötekedni akarok, csak hozzaszólást gyüjtök a manowar topicnak :) Meg kiváncsi vagyok mások véleményére is: vita kultúrált keretek közt...
Előzmény: Törölt nick (165)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.29 0 0 165
Lehet megint közölni fogják néhányan veled, hogy nem szeretnek...:-)
Előzmény: SOWHAT (164)
SOWHAT Creative Commons License 2000.06.29 0 0 164
Ezt az www.allmusic.com nál találtam az elsö lemezükkel kapcs. kritika:

Manowar are guilty of more heavy metal cliches in the first half of their 1982 debut Battle Hymns than most bands commit in their whole careers, but that's part of their often frustrating, sometimes endearing credo.

Törölt nick Creative Commons License 2000.06.02 0 0 163
Hehe.
Ő mondaná, nem én.
:-)
Előzmény: Libertine (162)
Libertine Creative Commons License 2000.06.01 0 0 162
Ezt nem gondolod komolyan...szerinted soronként szelektálok? Közben van egy új ajánlatom Sowhat számára (egy Pokolgép lemezcím): Metal az ész!!! :-) vagy a Rotor zenekar klasszikusa: Tépj szét minden láncot! :-)))

a libertine

Előzmény: Törölt nick (154)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.30 0 0 161
Az.
Nem haragszom ám rád!(ha rendesen fizeted a védelmi pénzt...:-))))))

king

Előzmény: Espé (160)
Espé Creative Commons License 2000.05.30 0 0 160
Ez most dícséret ?
(nem is hiszem el) :))
Előzmény: Törölt nick (159)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.30 0 0 159
Hűha, öcsisajt, mingyá megyek a Kiss topikra, és lefikázom azokat a kikentkifent bohócboszorkányokat, bazmeg, neked meg nem is levélbombát küldök, hanem megveretlek Bumbi névre (időnként) hallgató, kétmázsás, kétméteres full contact Európa-bajnok testőrömmel, oszt véged lesz, mint a botnak, na.:-))))))

(Viccc volt)

De most komolyan.
Mér lennék én irigy a Manowarra, na? És áruld már el, hogy izé, hol fikáztam őket? (Olvasd el, Espé mit írt pár hozzászólással ezelőtt, ő is aszonta, hogy.) Meg egyébként is, ha utána nézel, bármelyik topicban kritizáltam valamit, azt igen alaposan meg is indokoltam. Lehet velem egyetérteni, vagy nem, lehet szeretni vagy útálni emiatt (amit konkrétan magasról le... ), de soha nem beszéltem a levegőbe, mindig volt háttere az állításaimnak. Azért nem tegnap kezdtem el zenével, zenéléssel foglalkozni, így mindenről van határozott véleményem, így a Manowarról is, de még egyszer mondom: én nem érzem, hogy nagyon fikáztam volna a zenekart. Ha te így gondolod, akkor légyszi, na, prezentáld már azt a hozzászólást, ahol, ok?

(Nincs harag részemről egyébként.)

king

Előzmény: vinyo (155)
SOWHAT Creative Commons License 2000.05.30 0 0 158
Brutális tangó: ehez nincs mit hozzáfüzni önmagáért beszél :-)
Előzmény: Libertine (153)
vinyo Creative Commons License 2000.05.29 0 0 157
Elnézést, meg kellett volna FOJTANOM őket ... mielőtt Mr. King ( "of the nighttime world"-gyertek a Kiss topikra, ahol egyébként rendes voltál, Vincent ) a hejesirásomba is belekötne.
Előzmény: vinyo (155)
m.illion Creative Commons License 2000.05.29 0 0 156
Szerintem aki teljesen szó szerint értelmezi a Manowar dalszövegeket, az meg is érdemli.
Amit pedig a sorok mögött találunk, az tőlünk (is) függ.
Ennek szellemében:
Hail and Kill!

Üdv:
m.illion

vinyo Creative Commons License 2000.05.29 0 0 155
Szerintem Vincent G. King és Co. egyszerűen csak irigyek arra, hogy rendes metal bandák is sikeresek pl. a Manowar. Való igaz, hogy rengeteg rajongók által is elítélendő külsőséget vonultat fel pl. a Mano is, de mindig is a zene és az érzés lesz a fontos. Éljen Bard, Levike és Libertine, valamint a Manowar és az igaz metal, az igaz hard rock és minden igaz, igényes, emberi zene ! Abcug V.G. King.! Várom a levélbombát !
Mellesleg mi a fenének kell háborúzni ??? Ilyen alapon már rég meg kellett volna folytanom a páromat, a szüleimet, legtöbb barátomat.
Ha már vitatkozunk, az ne legyen fröcskölődés. Hidd el, kedves Névrokon, én is tudom csípőből basztatni a Pöcs Jamet ( meg bárki ).
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.29 0 0 154
Sowhat erre azt mondaná: Ha nem tetszik, ne olvasd el.

king

Előzmény: Libertine (153)
Libertine Creative Commons License 2000.05.29 0 0 153
Hú, ez kemény volt!

Sajnos minden metalos topik tele van a fikagép sznob Sowhat brigád hozzászólásaival, utóbbi tag majd' minden hozzászólása abból áll, hogy "Brutális tangó - ha-ha :-)))))" meg ilyesmi. Ha nem tetszik, Saturn-nal együtt ne hallgasd (én sem vagyok Omen, Pokolgép vagy Ossián rajongó - de ennyire fárasztó sem)!

a libertine

Előzmény: Levike (150)
Bard Creative Commons License 2000.05.29 0 0 152
Hát ezt durván elbasztam...

Természetesen MANOWAR!

Bard

Bard Creative Commons License 2000.05.29 0 0 151
Hail!

Valaki korábban azt állitotta, hogy a Maowar nem tudja, hogy a költészetet eszik-e, vagy isszák. Ennek megcáfolására álljon itt e szöveg:

HECTOR'S FINAL HOUR

HERE INSIDE THE WALLS OF TROY, THE GODS WEIGH MY
FATE FROM THIS BAY DO I ABSTAIN, TO A MEMORY OF
HATE TO PAY FOR ALL THE BLOOD THAT SPILLED
THE MANY THOUSANDS I DID KILL, NO WALLS CAN
CONTAIN THE GODS' ALMIGHTY WILL

I HEAR THE SILENT VOICES I CANNOT HIDE
THE GODS LEAVE NO CHOICES SO WE ALL MUST DIE
OH ACHILLES LET THY ARROWS FLY,
INTO THE WIND, WHERE EAGLES CROSS THE SKY
TODAY MY MORTAL BLOOD WILL MIX WITH SAND IT WAS
FORETOLD I WILL DIE BY THY HAND
INTO HADES MY SOUL DESCEND

Bard

Levike Creative Commons License 2000.05.29 0 0 150
Oszinten megmondom, kurvara nem hatodok meg tole, hogy Saturn es a haverja milyen zenekarban jatszik, a velemenyukbol es az irasaikbol adodoan nem hinnem, hogy az en vilagom, nem is kivanok kulonosebben melyrehato ismeretsegbe bonyolodni veluk.

Ugy terveztem, ez egy jo kis anyazos beiras lesz, de rajottem, erre semmi szukseg, Supertzar es a tobbiek remekul megvedtek a BANDAT helyettem is.
Azert annyit leirnem, voltam Manowar koncerten, 2x is, es alig varom, hogy jojjenek ismet. Nem csak Manowart hallgatok, szoval nem vagyok elvakult fanatikus.
De vegyetek eszre, a zene nem csak a szovegekrol szol, hanem fokent az erzesekrol, amit ki tud valtani beloletek.
A Manowar szovegei egyszeruek, tisztak. Olyan emberek szovegei, akik huek tudtak maradni magukhoz, az elveikhez es a mondanivalojukhoz evtizedeken keresztul, es azt hiszem ezt nagyon kevesen mondhatjak el magukrol.
Es kurvara nem erdekel, hogy a szovegek nem Lennoni, vagy Morrisoni melyseguek, ha amikor a zenet hallgatom, azt erzem, hogy ELEK, erzem ahogy a szivem pumpalja a veremet az ereimben, hogy folgyorsul a pulzusom, hogy elragad a szenvedely. Ha depresszios vagyok, segit, ha csak porogni akarok, akkor is. Szoval a Manowar egy hangulat, egy eleterzes.

Kedves Saturn, azt irtad, pokhendi es undorito hangnemben, hogy ide irsz, mert itt talaljak el fikazo soraid azokat akiknek szanod. Es majd atugorjak, ha nem akarjak elolvasni, ha meg elolvassak, akkor majd lenyelik.
Tudod, van egy par otletem, hogy te meg mit nyeljel le, bar azt foleg lanyok szoktak....

udv
Levi

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.29 0 0 149
Csak hogy tudd: Saturnembryo és Albatross a Convoy zenekar tagjai, lemez, satöbi, mellesleg a Psychedelic fanzine-ben is közreműködnek, és Albatross időnként a Metal Hammerban, ugye.

(Úgy gondold már át néha, hogy mit dumálsz,öreg, ok? A Summeres hozzászólásod, meg ez is abszolúte azt mutatja, hogy csak az arcod nagy, és nem áll mögötte semmi. Vagy igen? Elő vele. Továbbiakban emailben, vagy a basztában kérlek reagálni.)

king

Előzmény: Dr.Feelgood (148)
Dr.Feelgood Creative Commons License 2000.05.29 0 0 148
Ahogy a hozzászólásokból kivettem, a fő-fikázók valami amatőr kezdő-zenekar tagjai. Nekik csak ennyit tudok mondani: ha el tudtok játszani egy Manowar-számot pl. King, akkor ti istenek vagytok és elismerem, a Manowar szar. De amíg nem (és
ez a prekoncepcióm), addig a Manowar az isten, és ti vagytok szarok.

Ps. azert ezt nem kell teljesen komolyan venni, de azt igen, hogy a Manowart nehogyma bancsa valaki, mert merges leszek, irgum-burgum!!

Dob Creative Commons License 2000.05.25 0 0 147
Ténylegf lepangott..
tényleg uj album van kilátásban? Mert a Lounder Then Hell már elég rég (3 éve) jelent meg.. turné már volt.. valami uj fejlemény ManOwaR háza tájáról??
The Evil Creative Commons License 2000.05.25 0 0 146
Manowar born to live forevermore!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!