Keresés

Részletes keresés

gregab Creative Commons License 2006.03.16 0 0 203

Sziasztok!

 

Csatlakoznék, pár hónapja kezdtem el én is barátom invitálására L.L.L. könyveket olvasni és nagy rajongója lettem.

Nagyon tetszik ahogy ír!

Kinek mi a kedvenc könyve?  :-)

efeandi Creative Commons License 2005.11.17 0 0 202

Hali, végre frissült a hivatalos.

Persze megint sok a pesti helyszín, de vidékre is sokat utazik L.

Remélem, valahová csak eljutok én is...

van itt valaki??

 

Andi

efeandi Creative Commons License 2005.11.10 0 0 201

Az új könyv

 

 

 

Új könyv

Előzmény: efeandi (195)
efeandi Creative Commons License 2005.11.10 0 0 200
Az új könyv borítója
Előzmény: efeandi (198)
efeandi Creative Commons License 2005.11.10 0 0 199
 
Előzmény: -Shogun- (196)
efeandi Creative Commons License 2005.11.10 0 0 198
Hello,


egy hír, állítólag igaz:) irigylem a miskolciakat!
November 15-én a Genius könyvesboltban dedikál Leslie!

Andi
Előzmény: efeandi (197)
efeandi Creative Commons License 2005.09.27 0 0 197

Hello,

 

nekem az a furcsa, hogy bármelyik könyvét olvasom, mindig az akkori aktuális életemre találok benne utalást...na jó, ez persze túlzás, de sok olyan tényező felbukkan az olvasott könyvben, amitől mindig elgondolkodok kicsit.

 

Nem pesti vagyok,itt vidéken szinte reménytelen a régi könyveihez hozzájutni, én anno a hiányzókat a keleti pu.-i aluljáróból és pesti antikváriumokból gyűjtöttem be.

Legjobb esetben is vidéken az életmű sorozata elérhető meg az éppen aktuális könyve,de mondjuk az jó sokáig.:)

 

Az antikva.hu-n elő lehet jegyezni pár régi könyvét,ott most várólistán vagyok, mert hát időbe telik, amire sikerül nekik is beszerezni a kért könyvet.

 

Fórum? Nem, köszi, ahogy néztem, különböző minőségben, de jó pár fórum van a neten, minek szaporítsam a számukat?

Inkább a meglévőkre nézek fel többet (pl. erre:)) és a levlistán is elég jól lehet a kapcsolatokat tartani.Meg aztán talán lesz tali is,egyszer...

 

Azért köszi a felajánlást.

 

Andi

 

 

 

 

 

 

Előzmény: -Shogun- (196)
-Shogun- Creative Commons License 2005.09.26 0 0 196
Szia!

Igazad van, a levlistán is általában akkor van mozgás ha új könyv érkezik.

Sok jót írt, de egyet fejből is tudok, az mindmáig tetszik: "Ha rövid a karod, toldd meg egy 38-as Smith & Wesson-al."

Pesti vagy? Azért kérdezem, mert vidéken olcsóbbak a régi könyvei (legalábbis nálunk 1000 Ft alatti is be lehet őket szerezni. Persze a kínálat általában 2-3 könyv egy hónapban. Én már ritkán találok olyat ami nincs meg, de ha neked sok hiányzik, akkor küldj el nekem egy listát róluk, és írd meg azt is, hogy maximum mennyit szánsz egy-egy könyvre. Címem: shogun (kukac) index (pont) hu

Szervezel egy új fórumot? Abban segíthetek, hogy a levlistán közzéteszem, hogy aki aktívkodni akar, az menjen át oda is.

Az alábbi linken megnézheted a lista üzenet forgalmát 2001-2005-ig.

http://www.lx.hu/group.php?session_id=&lang=hu&group_id=296
Előzmény: efeandi (195)
efeandi Creative Commons License 2005.09.26 0 0 195

Sziasztok,

 

örülök,hogy írtál.Nem sokan járnak errefelé mostanság...

 

Az a baj,hogy a fórum annyiban merül ki általában,hogy juj,megvettem az új könyvet,már olvasom/kiolvastam,olyan,mint a többi/jobb,mint a többi...

valahogy ez nem az igazi.Ha meg nincs új könyv,lényegében fórum sincs.

Most meg még dedikálás se lesz:(

 

Hiányoznak pl. a klub-találkozók,egy ugyan volt,de hát az is 2 éve.Végülis lehet rajongani egyedül is:) ezért sok értelme van 1 klubnak.

 

Csinálhatnánk pl. egy idézet-összegyűjtést,kinek mi tetszett eddig,szoktak-e olvasni régebbi könyveket is LLL-től,stb. egy fórumot,hol lelhetők fel régi könyvek,hogy mindenki hozzájuthasson,aki akar.

 

Üdv:

Andi

 

 

Előzmény: -Shogun- (194)
-Shogun- Creative Commons License 2005.09.25 0 0 194
Szia Andi!

Nem hagyott le a lelkesedésem, ugyanúgy olvasom a könyveit most is. Amikor elkészítettem a honlapot, még nem dolgoztam egyrészt és volt rá sok időm, meg még nem is volt hivatalos honlap.

Én is találkoztam már párszor Laci bával nagyon kedves, aranyos volt.

Hogy lapos a fórum? Csináltam egy levlistát is, ami azóta is működik, de ott sincs nagy mozgás. Javaslom tegyél ellene, hogy ne legyen lapos a fórum.

Üdvözlettel: Shogun
Előzmény: efeandi (193)
efeandi Creative Commons License 2005.09.22 0 0 193

Hello,

 

most bukkantam rá a topicra és végigolvastam.Lesújtó.

 

Üdv birildinek meg shogunnak, utóbbi igencsak eltűnt a klub életéből, ennyi volt a lelkesedés??

 

Véleményem szerint ez a fórum elég lapos és egyoldalú, a pocskondiázáson kívül nem sok értelmet láttam benne.Jól érzitek ezek után magatokat?

 

Szerintem kicsit tovább kellene látni az orrotoknál, mielőtt felületes infókból szűritek le "tévedhetetlen" következtetéseiteket és megállapításaitokat.

 

Olvastam/-om Leslie könyveit, mostani könyve is magával ragad, még nem olvastam végig, de kikapcsolódásnak tökéletes. Nem az Anyeginről vagy a Háború és békéről van most szó, nem kell magasröptű gondolatokat elvárni az ő általa megírt regényektől, talán csak egy kicsit több tiszteletet érdemelne, nem gondoljátok?

Ha valakinek nem tetszik, nem muszáj megvennie. Azonban illene tiszteletben tartania egyrészt az írót, másrészt az olvasóját is.

 

Szerveztünk egyszer egy talit Vele, ahol egy nagyon közvetlen, kedves és intelligens embert ismerhettünk meg személyében, aki sok érdekeset mesélt a keleti dolgokról, de egyéb misztikus helyeken tett utazásairól is.

Pontosan tudom, hogy ő a kor szellemének megfelelően kiszolgálja embertársai igényét, méghozzá profi módon. Más kérdés, hogy ez neki is megfelelő-e...

 

Lehet irigykedni...vagy utána csinálni.

 

Jó olvasást és hajrá, Leslie, le a kalappal:o) A legközelebbi találkozásunkig!

 

Andi

 

 

 

Gerenda Creative Commons License 2005.09.20 0 0 192
Kollégák! Új LLL, címe: A maharáni arcképe. Még nem olvtam el. Az eleje nem annyira gyenge, mint egy ideje az új LLL-könyvek.
G
-Shogun- Creative Commons License 2005.09.20 0 0 191
Ha valakinek van régi eladó LLL könyve, akkor jelezze, szívesen megvenném ha nincs még meg. Ép legyen és olcsó. Köszi.
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 190
http://www.lesliellawrence.hu/
Előzmény: Gice (189)
Gice Creative Commons License 2005.04.14 0 0 189
mi a hivatalos oldala?
Előzmény: geo-elvont (188)
geo-elvont Creative Commons License 2005.03.12 0 0 188
Májusban jön ki az új könyv, akkor majd a hivatalos oldalon minden dedikálás időpontja fent lesz!
Előzmény: --bAgA.. (187)
--bAgA.. Creative Commons License 2005.03.12 0 0 187

Hali

Nem tudjátok hogy lehetne dedikáltatni az eggyik könyvem?

Van kilátásban Bp. közeli dedikálás vagy nála is érvényes az hogy elküldöm postán a könyvet és visszajön dedikálva?

Köszi.

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.06 0 0 186
a kicsik nyomában
Előzmény: Aval (185)
Aval Creative Commons License 2005.03.06 0 0 185

Sziasztok!

 

A Kicsik sorozat hány könyvből áll (a dupla könyveket ha egynek vesszük)???

Volt ugye A Kicsik, meg azt hiszem volt utána is valami, most meg van a 13 kristálykoponya. Volt még? Mi a címe a közbülsőnek???

 

Hali!

Av

-Shogun- Creative Commons License 2004.12.30 0 0 183

Sziasztok! Aki LLL könyvet keres: nézzetek szét a vaterán, ott sokszor szokott lenni licitre bocsájtva könyv, néha antikváriumos ár alatt. Én is ott adtam el már párat. BUÉK

Gice Creative Commons License 2004.12.23 0 0 182
Hm, a napokban láttam egy olyan könyvet, hogy "A kristálykoponyák rejtélye". Elolvastam a borító hátulján, hogy miről szól, és bizony ezt a legendát vette alapul LLL a Kicsik megírásakor.
Ezt a könyvet gyorsan kértem is Karácsonyra :), de nem tudom, mikor lesz időm elolvasni.
zetecR Creative Commons License 2004.12.03 0 0 181

Hm, jó kérdés.

Az eredeti ár 13 Ft, az anikváriumból 1240-ért küldék, "sajnos" kétszer.

Mittudomén. Amennyit Neked megér. Ha 13 Ft, akkor annyi.

 

Ha kell, küldj mélt, az a tuti.

Előzmény: geo-elvont (175)
MIHI Creative Commons License 2004.11.30 0 0 180
vasárnap 15 órakor meg a Pólusban, az elöl levő könyvesboltban
Előzmény: Gice (177)
Dündü Creative Commons License 2004.11.30 0 0 179
Pl. a Keleti pu. aluljáróban és a Nyugai pu. aluljáróban lévő 2 antikváriumban szoktam látni őket.
cserhad Creative Commons License 2004.11.30 0 0 178
Hello Én csak most fedeztem fel a topicot. már bíztos kérdezte vki korábban, de 4 Lendvay-s  füzetet hol lehet megszerezni (fojtogatók, olimpia, kisvasút, láp lidérce). A többi "kommerszebb" regényhez hozzá lehet férni az antikváriumokban.
Gice Creative Commons License 2004.11.29 0 0 177
holnap dedikál fél 5-től a Duna Plazaban a Libri könyvesboltban
geo-elvont Creative Commons License 2004.11.29 0 0 176
Az másról szól... a hakimokról!
Előzmény: alibenkuka (137)
geo-elvont Creative Commons License 2004.11.27 0 0 175
Príma én is, mennyiért adod?
Előzmény: zetecR (174)
zetecR Creative Commons License 2004.11.27 0 0 174
Miskolc.
Előzmény: geo-elvont (173)
geo-elvont Creative Commons License 2004.11.25 0 0 173
Engem érdekelne, merre laksz?
Előzmény: zetecR (172)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!