Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Augabi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 801
Nem tolatáskor!  TOLÁSKOR!!! azt mondja magyarul motorféknek hívják.
Előzmény: Tibola (797)
fdoki Creative Commons License 2006.08.30 0 0 800
Közmondás tőlem: Ha Mazdád van,barátaid is lesznek... ;-))
Előzmény: Augabi (795)
Abraka Dabra Creative Commons License 2006.08.30 0 0 799
engem is körberajongtak a nyugdíjas osztrákok Bükfürdőn. egy osztrák M5 mellé álltam, de szerintem nem az övék volt, de úgy néztek, hogy azt hittem valami baj van.
ma meg a tolatókamera okozott kisebb csődületet a parkolóházban:))
Előzmény: Augabi (795)
Augabi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 798
Nyár elején. május-június
Előzmény: Abraka Dabra (793)
Tibola Creative Commons License 2006.08.30 0 0 797

Franciául csak az esőt tudom fokozni:  Szepereeeg, döl-á-víz.

 

Bár nem engem kérdeztél, de a váltó tolatáskor mindig hangosabb mint előremenetben. Hogy mennyire, ezt csak azonos típussal tudod összehasonlítani. Normál esetben is "sír" egy kicsit.

Előzmény: Augabi (792)
fdoki Creative Commons License 2006.08.30 0 0 796
2 zsandár ácsorog az utcasarkon,odamegy hozzájuk 1 turista,kérdezi:
-Do you speak English? Zsandárok: vállvonogatás,hümmögés...
-Sprechen Sie Deutsch? vállvonogatás,hümmögés
-Parla Italiano? ugyanaz a válasz
-Habla é Espanol? u.a.
-Parlez vuos Francais? u.a.
-Gavarity po-Russzki??? u.a.
Külföldi mérgesen legyint,el(megy).Idősebb zsandár a fiatalabbhoz: - Tizedeském,figyelte hány nyelven tudott ez a személy?? -Igen,őrmester úr,hat
nyelven! -Na látja,azt mire ment vele!?... :-))
Előzmény: Tibola (785)
Augabi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 795

Nem tudom Neked milyen autóid voltak, de érdekes mióta mazdám van (Premacy.M5)

azt figyeltem meg, h még nemrég olaszországban is ha M5-össel találkoztam kedélyesen elismerően átintegetett. Az SS309 mellett van egy bevásárlóközpont. Ott parkoltam le és egy olasz család Papa, mama, két gyerek beállt a másik parkolóba és amikor észrevettek odajöttek körbenézték az autót mintha mittudom én egy Ferrári lenne. Amikor észrevették, h benne ülünk ismeretlenül is üdvözöltek. De ezt itthon ugyanúgy tapasztalom. Nem tudom más márkáknál is így van?

Előzmény: fdoki (791)
Abraka Dabra Creative Commons License 2006.08.30 0 0 794
passz, nekem botfülem van:))
Előzmény: Augabi (790)
Abraka Dabra Creative Commons License 2006.08.30 0 0 793
de mikor mondták ezt? ha pár hónapja, az bíztató, de ha régebben akkor kevésbé
Előzmény: Augabi (789)
Augabi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 792
Persze nem olyan kiejtéssel, hogy: Szurlalanda vindár csiverész a gáron, mérci kele csintár letörött a nyáron. :o)))
Előzmény: Tibola (788)
fdoki Creative Commons License 2006.08.30 0 0 791
Olaszországban zömmel a franciát beszélik 2.ként a Riviérán,turista-frekventált helyeken azonban talán inkább az angolt,Velence-Firenze-Róma-Nápoly hagyományosan angol,majd amcsi turistacélpont.Süd-Tirolban asszem a nyemeckij jazük is megy.Franciaországban meg egyiket sem akarják tudni,csak ha nagyon muszáj akkor(pl.mégiscsak kegyeskednek elfogadni a külföldi turista pénzét)
De 1 Róma melletti benzintöltő-komplexumnál(Autogrill) a kutas gigolo megdícsérte az
5-öst: -" Aah,che bella macchina!
Szerény válaszom: -" Sí,bellissima,gaipponese-naturalmente...
Előzmény: Augabi (782)
Augabi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 790

Abraka Dabra!

Neked is GTA-d van nem tudom figyelted-e- a barátom szerint - bár én nem hallom, hogy Ő szerinte tolásra eléggé hangos a difi( vagy a váltó)?!

Előzmény: Abraka Dabra (787)
Augabi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 789

Mazda Motor Hungary szerint. De persze függ attól, h a Navteq kész lesz -e véle.

Rágni kell a Mazda fülét allandóan. A másik érdekesség, nem tudom tudjátok-e például, hogy a GT változathoz adott DVD lejátszó kizárólag gyári filmeket játszik le.

Tibola Creative Commons License 2006.08.30 0 0 788
Bocsánat, bocsánat és bocsánat! Az angolt lehet hogy kevesebben beszélik mint a németet (?), de a világ legeldugottab helyén is megérteted magad vele. És ez a lényeg! Kivéve a franciákat, akik zsigerből nem szólalnak meg még ha tudnak is.
Előzmény: Augabi (782)
Abraka Dabra Creative Commons License 2006.08.30 0 0 787
idén október, november? ezt mikor mondták? mert nagyon közelinek tűnik!
Előzmény: Augabi (777)
Tibola Creative Commons License 2006.08.30 0 0 786

Dehogy nézem az "Anyátok Közt-et"! Nem az én stílusom. Csak foglalt volt a gép a párom által.

 

Annyiban mondanék ellent egy ici-picit, hogy azért van optimális időpont a műszaki cikkek vásárlásánál. A bemutató után idővel van egy nagy árzuhé, aztán stagnálás. Ez persze mindig más. Figyelni kell. Ekkor szoktam frissíteni a technikát. Ez a kocsikra nem igaz. Ott az ember megfizet egy kényelmi-minőségi-esztétikai szintet. Ja, és biztonságit.

Előzmény: Augabi (784)
Tibola Creative Commons License 2006.08.30 0 0 785
Lennél szíves oroszul és kínaiul is leírni? Már csak a világnyelvek kedvéért.
Előzmény: fdoki (779)
Augabi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 784

Úgy látom az összes fiú elment és nézi a "Barátok közt"-et.

Akkor sziasztok:o

Előzmény: fdoki (780)
Augabi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 783
2007vége 2008 elejére építik ki a műszaki-technikai bázisát, és indulnak a kisérleti adások. (RTLklub-TV2). 2010-re kell átállnia a műsorszolgáltatóknak a rendszerre és 2012-re már csak digitális adások lehetnek Mo-n.
Előzmény: fdoki (780)
Augabi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 782
ebben igazad van de nekem mint nyelv a német áll közelebb, bár meggondolandó, hogy Olaszországban, Franciaországban melyik nyelvet beszélik inkább második nyelvnek!
Előzmény: fdoki (779)
Augabi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 781

Sajnos műszaki cikket nem lehet optimális időpontban megvenni, mert, ha megveszed egy hét múlva ugyanazt a típust akciósan akár 15-20% olcsóbban megkapod máshol. Visszatérve az M5-höz, például nekem dízel GTA-m van 7 üléssel.

Soha az életben nem fogom kihasználni a lehetőségét.

 

Előzmény: Tibola (778)
fdoki Creative Commons License 2006.08.30 0 0 780
Hamarabb lesz sztem Mo-n digitalis műsorszórás ill a nagyfelbontású képi adatátvitel.
Inkább az a kérdés,hogy 1általán érdemes-e TV-t nézni a jelenlegi -jövőbeni "tartalom"szolgáltatás mellett .Saját nézetem szerint pl.a szenzációhajhász reklámpénz
termelő kereskedelmi szolgáltatók a bevételt hozó promóciós adások közti számukra értéktelen-számunkra úgynevezett adásidőben -igyekeznek az olcsó és alantas érzelmek-hajlamok élezésével a készülék elé szegezni a népet,így nagyban felelősek azért,hogy az emberek, fiatalok és gyerekek közül ilyen sokan hamis értékrendet és magatartási normákat elsajátítva elvadultak.
Előzmény: Augabi (777)
fdoki Creative Commons License 2006.08.30 0 0 779
Auch Deutsch ist kein Problem,aber Englisch ist ein viel Flexibiler Spräche und ist fast universal Weltweit...
Előzmény: Augabi (775)
Tibola Creative Commons License 2006.08.30 0 0 778

Azt a TV-t már én is kinéztem. De várok pár évet, kicsit lejebb megy az ára, kicsit több műsort lehet majd nézni mint most. Megpróbálom optimális időpontban megvenni.

 

Az elmúlt években az optipális megoldás navira a PDA volt. Lassan majd átveszi a gyári navi.

Előzmény: Augabi (777)
Augabi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 777
Természetesen leírta a Mazda Hungary, hogy "Magyarországi térkép és forgalmi jelentések jelenleg nem eléhetőek Mo-n. Azt is mondták, hogy idén október-novemberben készül el a Navteq a Mo térképpel. Namármost a példánál maradva jelenleg már árulják a HDTV adás vételére alkalmas tv-ket bár nálunk csak 2012-re lehet majd fogni ilyen minőségben. Tehát akkor ne vegyek ilyen tv-t?! Persze, hogy megveszed bár a tizedét sem tudod kihasználni a szolgáltatásainak
Előzmény: Tibola (776)
Tibola Creative Commons License 2006.08.30 0 0 776

Ez nálam nem szeretet kérdése, hanem az élet és a munka követelménye.

A megoldás egyszerű. Idegen helyre mindig együtt kell utazni. :o))

 

Amúgy tényleg nevetséges, hogy drága pénzért adják a gyári navit egy országban, de nincsen az adott ország nyelvén semmi hozzá. Ezt elmondták amikor vetted a kocsit, vagy mélyen hallgattak róla?

Előzmény: Augabi (775)
Augabi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 775

Én speciel nem szeretem az angolt, inkább németet.

 

A barátom ugyan tud angolul, de nem lehet velem mindíg.

Előzmény: Tibola (773)
Abraka Dabra Creative Commons License 2006.08.30 0 0 774
én mondjuk a térképre értettem:) magyar menü az sohase lesz, térkép 1x talán:)
Előzmény: Tibola (773)
Tibola Creative Commons License 2006.08.30 0 0 773

Augabi!

 

Nincs mese, tanulnod kell angolul. :o)

Vállalunk internetes távoktatást a dokival. Neked ingyen, sikeres vizsga esetén egy finom csülökpörköltért cserébe. Áll az alku?

Előzmény: Abraka Dabra (772)
Abraka Dabra Creative Commons License 2006.08.30 0 0 772
nincs magyar
Előzmény: Augabi (760)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!