Keresés

Részletes keresés

e(r)lection Creative Commons License 2005.04.26 0 0 753
Na hol tartasz kedves mester? Kész van már a PA?
Előzmény: Corbaccho (742)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.25 0 0 752

                szioka:)

Nekem:Szemöldök,ajak,intim,cicko:) Piercingszuro vagyok:)

:))))

eddig ennyi van:)

cijjja

Előzmény: RBaba (745)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.24 0 0 751

Igen, annak is szántam. :-)

Előzmény: RBaba (750)


RBaba Creative Commons License 2005.04.24 0 0 750
ezt boknak veszem es koszonom :DDD
Előzmény: Törölt nick (748)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.24 0 0 749

Kedves Yorika!

 

Én is szúrtam már piercinget, ha van bizalmad hozzám, megcsinálhatom Neked, ha kiválasztottad az ékszert és azt, hogy hová akarod szúratni. De be szokott nézni ide Piercingesfiú is, aki profi a szakmában. Nézz vissza ebben a topicban, azt hiszem, van egy pár fénykép a "munkáiról". Az ö farkában is van karika, de azt nem ö tette be magának, hanem az alorvosa. Én saját magamnak tettem be Princ Albert-et.

 

Üdv.

Előzmény: Yorika (746)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.24 0 0 748
Azt úgy gondolom, hogy minden topiclakó szivesen venné, ha megmutatnád. Én biztos örülnék neki. :-)
Előzmény: RBaba (747)
RBaba Creative Commons License 2005.04.24 0 0 747
elmagyarazni nem tudom, de szivesen megmutatom :D ha tudnek, segitenek. de biztos van itt olyan, aki lenyegesen tajekozottabb nalam ezen a teruleten. o tuti segit neked :) de vajon ki az?
Előzmény: Yorika (746)
Yorika Creative Commons License 2005.04.24 0 0 746

Köszönöm a lehetőséget.. de sajnos ennyire nem beszélek jól angolul.. valami magyar lehetőség nincs??

Itt is ugyebár olvasom: princess albertina - ez pl. melyik?

Ha eljutok egy piercingboltban ott kiokosítanak?

És még mindig nem tudom, hogy ha egyszer már "fúdeokosleszek"... akkor kire bízhatom rá magam.

Az biztos, hogy magamnak nem vállalnám be..

Bocs, hogy ilyen tudatlan vagyok.. ugye segítetek?

Előzmény: Corbaccho (742)
RBaba Creative Commons License 2005.04.22 0 0 745
szia, momentan a kisajkakban van, illetve egy princess albertina.  es persze van meg tervem boven :) neked hol van? hany darab van?
Előzmény: Törölt nick (744)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.22 0 0 744

                                        szioka:)))))

 

 

Én is elég bátor vagyok ,de magamnak nem csinállnám meg az intim piercinget:)

Pedig Piercibszuro vagyok:)

Én inkább a barátomra biztam magam:)

Neked pontosan hol van?:)))

szioka

 

Előzmény: RBaba (743)
RBaba Creative Commons License 2005.04.21 0 0 743

szia Yorika :)

 

en is ugyanigy voltam a nyelvpiercingemmel, aztan vegul sebesz szurta at, nem piercer :) de az intimmel gondban voltam, egyszeruen nem akartam egy vadidegenre bizni. ugyhogy addig-addig ismerkedtem a temaval, amig vegul megcsinaltam magamnak. persze ezt nem ajanlom, de nekem bevalt :)

Előzmény: Yorika (741)
Corbaccho Creative Commons License 2005.04.18 0 0 742

Nézz körül itt: http://www.piercing.com/link/abc_index.html

 

És kérdezz itt a fórumban! :-)

 

Egyébként az intimek mindkét nemnél problémamanetesen szoktak gyógyulni. De láttam egyszer egy felvétetelt, és a lányok sajnos jóval nagyobbat ugrottak mint a fiúk amikor megszúrták Őket... :-(

Előzmény: Yorika (741)
Yorika Creative Commons License 2005.04.17 0 0 741

Sziasztok!

Olvasgatok, olvasgatok... de csupa ismeretlen dolgot látok. Persze értem én, hogy Ti pasik egymás között tudjátok miről van szó, nekem meg nem kell mindent értenem.

De szeretném a segítségeteket kérni..

Hogy talál az ember-lánya olyan piercingest, akire nyugodtan rábízhatja intimebb részeit Budapesten?

Én mielőtt a nyelvem szúrattam is megnéztem 3-4 helyet, igyekeztem mindent megtudni (kiváncsi voltam ugyanazt mondják e, meg ilyenek.. :-).

Mit érdemes tudni erről? Azt sem tudom mit kérdezzek (és hol??), annyira új még nekem ez a dolog... chirstina meg ilyenek??

Segítsetek??? Előre is köszi!

Corbaccho Creative Commons License 2005.04.12 0 0 740

Nem egyszerű kérdés. Szerintem a Wand mindennapi viselésre nem túl kényelmes, ha nem akarsz karikát hordani PA-ként, inkább egy szolíd Banana-ta válassz.

Ráadásul azzal is számolni kell, hogy ha a Wand méretét nem jól választod meg, a partnerednek komoly gondokat okozhat, pl. a méhszáj megsértésével.

Szerintem a legjobb vagy a viszonylag vastag de nem túl nagy átmérőjű karika, vagy egy rövidebb banana, alul nagy golyóval vagy fél golyóval.

Előzmény: Skacc (739)
Skacc Creative Commons License 2005.04.12 0 0 739
Sziasztok!
Szerintetek melyik jobb: Princes Albert vagy Princes Wand?
Hátha van valakinek bővebb tapasztalata. :)
Corbaccho Creative Commons License 2005.04.11 0 0 738
Corbaccho Creative Commons License 2005.04.08 0 0 737

Mail ment.

 

Sok sikert, ha valami még nem világos nyugodtan kérdezz tovább!

Előzmény: Celtic Moon (725)
Fenryr Creative Commons License 2005.04.08 0 0 736

Corbaccho azt írta,hogy patikában nem lehet kapni.

Előzmény: e(r)lection (735)
e(r)lection Creative Commons License 2005.04.08 0 0 735
Patika max 10 perc.
Türelmetlenségem miatt használtam magam is azt, amit. Viszont utána nem hisztiztem, hogy nem megy át az ékeszer:))
Mert átment simán.
Sőt azóta már gyógyult is vagyok.
Előzmény: Fenryr (734)
Fenryr Creative Commons License 2005.04.08 0 0 734
Elolvastam,csak gondoltam megpróbálom,mert sajnos nem a türelemről vagyok híres:-)
Előzmény: e(r)lection (733)
e(r)lection Creative Commons License 2005.04.07 0 0 733
Bocs, magam baromságaiért vállalom a felelősséget, másért nem:)
Mi a francért nem olvas, hanem rögtön szúr?
(Megjegyzem - ha a zsáktű után nem tudta az ékszert bevarázsolni, nem feltétlen biztos, hogy az injekciós tű szúrás után simán átcsúszott volna a piercing)
Előzmény: Corbaccho (732)
Corbaccho Creative Commons License 2005.04.07 0 0 732

Kicsit ez is volt a célom... :-)

 

De a Ti érdeketekben történik mindez, nem szeretném ha bárki kárt tenne magában.

Jó lenne ha elhinnétek, hogy pl. egy dydoe tényleg elég véres vállakozás ahhoz, hogy valaki csak úgy nekiálljon nem megfelelően tiszta körülmények között és módon. Ráadásul meglehetősen fájdalmasan is sikeredhet.

Előzmény: e(r)lection (731)
e(r)lection Creative Commons License 2005.04.07 0 0 731
Corbaccho elmondta előtte világosan, milyen baromságot csináltam a zsákvarróval.
Miért nem olvasol?
Most jól le lettem cseszve magam is...
Előzmény: Fenryr (730)
Fenryr Creative Commons License 2005.04.07 0 0 730

Köszi,de minden fertőtlenítésre odafigyeltem csak a tű nem volt megfelelő.

Én megértem az érveidet,de szerintem épp azért kellene mogosztani a tapasztalatokat mert úgyis lesznek hozzám hasonló állatok akik megpróbálják és legalább akkor tudják,hogyan fogjanak hozzá.Szerintem én is megpróbálom mégegyszer is de nem azért,hogy spóroljak hanem egyszerűen nem bízok másokban,mert volt olyan haverom akinek egy sima szemöldök piercinget elrontottak és még a szemhéjja is véraláfutásos lett.Szúrtam már magamnak szájba szemöldökbe,orrba de azok kevésbé körülményesek és veszélyesek.(gondolom én)Egyébként már egyik sincs bent,de a frenumhoz kedvet kaptam.

Előzmény: Corbaccho (729)
Corbaccho Creative Commons License 2005.04.07 0 0 729

Nem, mert neki álltok fertőtlenítetlen eszközökkel fertőtlenítetlen bőrfelülettel szúrkálni magatokat, fertőtlenítetlen ékszereket bedugdosni, főleg ha abból indultok ki, hogy egy frenumot milyen egyszerű benyomni, nem fáj különösebben, és nem is vérzik...

Aztán jönnek  nagy ötletek, selfmade dydoe, PA meg hasonlók, és a vége az hogy ügethettek jó nagy átvérzett kötéssel magatokon az ügyeletre, mert egyes intim vérzések kimondottan nehezen csillapíthatóak, főleg ha roncsolt a sebszél, mert egy zsákvarrótűvel estetek magatoknak.

Meg jönnek a begyógyulatlan ékszerrel való szexcsaták, és a vége egy kiszakadt ékszer, és egy véredben ázó partner+ ágy és minden más...

Csak mert felelőtlenül álltok a dologhoz. Ebben én nem veszek részt.

Nekem van egy magam csinálta dydoe-m, egy aerola nipple-m, egy frenum-om, és hamarosan szerintem lesz más is. Mindegyik teljesen problémamentes. De nem egészen így állok/álltam a dologhoz!

Előzmény: Fenryr (728)
Fenryr Creative Commons License 2005.04.07 0 0 728
Pedig szerintem pont ezért kellene.
Előzmény: Corbaccho (727)
Corbaccho Creative Commons License 2005.04.07 0 0 727

Ld. a legutóbbi hozzászólást.

 

Nos, pont ezek miatt nem fogok semmiféle tapasztalatot és hasonlót írni ide publikusan.

Fenryr Creative Commons License 2005.04.07 0 0 726
Én hülye hallgattam a zsákvarró tűs témára és este otthon megpróbáltam.Hát rá....sztam:-).Sikerült átszúrni csak utána fél órát szórakoztam a piercingel hogy átmenjen de nem sikerült.Az egyik felén bement,csak a másikon nem akart kijönni.Azt hiszem inkább megpróbálom injekciós tűvel.:-)Felteszem a képet ,hogy lássáto nem kamu. 
Celtic Moon Creative Commons License 2005.04.06 0 0 725

Pedig oké a cím.

Jól van megy.

Előzmény: Corbaccho (719)
Fenryr Creative Commons License 2005.04.06 0 0 724
Azt hiszem megpróbálom a frenumot.Köszi a segítséget.
Előzmény: Corbaccho (723)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!