Keresés

Részletes keresés

derser Creative Commons License 2007.08.28 0 0 1314
Kérdéseim.:
Egy átlagos férfi testén az alábbi helyeken van szőrzet:
Alkar,láb,has,hónalj,esetleg hát bár ez már dúrva,de előfordul meg ugye ott.
Namármost.Ha lecsupaszítjátok a pöcsötöket akkor az hogy néz ki hogy a lábad szőrős aztán mintha elvágták volna csupasz(alulról felfelé haladok)aztán megint szőrös(has).
Mint egy capuciner csoki.
Vagy akkor már hogy ne legyen egy tök egyenes vonal jöhet a has is,meg a mellkas,meg akkor más a láb is,meg a kar.
Magyarul a borotvált fütyi kedvéért lecsupaszíthatjátok az egész testeteket hogy ne legyen idétlen.Ez már dúrva nem?Sőt ,talán buzis is....
Szóval nem elég szimplán megigazítani?
fan_fan Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1313

Üdvözletem a Topictagoknak !

 

Teljesen új vagyok nem csak a topicon, de a szőrtelenítés gyakorlatában is. Nos az történt, hogy - vagy mert öregszem, vagy mit tudom én miért - egyre gyérebb lett a nemi szőrzetem. Olyannyira, hogy ma kiábrándítónak találtam a látványt és borotvához nyúltam.

A borotvált felületen -ellentétben az arc borotválásával - piros pontok jelentek meg.

Bevallom nem olvastam vissza, erre most nincs időm. Kivéve a legutóbb ajánlott Kairót.

Miért lettek ezek a piros pontok ? Az arcon miért nem ? Na jó, mert vastag a bőr a képemen ...:-))))

saba92 Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1312
És masszírozni is kellemesebb azokat, akiknek pl. a combjuk, vagy hátuk nem olyan szőrös. Jobban, könnyebben csúszik a kéz is, másrészt pedig nem kell annyi olajat használni. Könnyebb a tisztán tartása és ápolása is ennek a testnek. A szexuális praktikákat megkönnyítéséről most inkább nem is szólnék. Mikor ismerőseim időnként egy-egy masszírozásra megkérnek első dolgom azt megfigyelni, mennyire ápoltak és mennyire szőrösek.   
Előzmény: Törölt nick (1308)


Tibcsi30 Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1311
Sziasztok! Szívesen megismerkednék olyan 20-30 év közötti lányokkal, akik elvárják, hogy a pasijuk csupaszra borotválja a fütyijét.
Nick911 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 1310

Utolsó három sor javítása:

 

 

Csak ajánlani tudom a helyet és ha szerted a barátnőd és ő jobban szereti ha csupasz akkor mindent megér, de nem azért amiért először gondolod. Ha te elvárod tőle akkor gondolj arra hogy neki is jólesik ha gondolsz rá.

Hello sok sikert!

Nick911 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 1309

Hello mindenkinek

Nem azért rakom ki ezt a levelet mert zavar ha megkeresnek kérdésekkel csak azért hogy tudjátok mindenkinek ez a gondja aki itt van.

Ismeretlen levélírónak a válasz (nem mondom a nevét):

 

Hello

Maga a szalon tiszta. Nem egy lerobbant valami. Az egész egy külön helységben van. Amikor odamentem bekísért a helységbe. Azt mondat vetközzek le mindjárt jön (a gyantának melegednie kell gondolom vagy pasz). Cikinek éreztem a helyzetet ezért elég érdekes dolgok kavarogtak bennem. Visszajött Nóra és neki is feltünk mennyire bénázok, de nem vette fel gondolom hozzászokott hogy mindenki ilyen. A gyantázás talán 20 perc se volt. Nem tudom te mennyire ismered ezeket a dolgokat, én sajna egyántalán nem tudtam hogy mi ez. Azt hittem gyanta aztán papírszalag és tépés. NEM. Készülj fel ha bekente és utánna vár egy picit akkor hamarosan ordíthatnékod támad. Sajnos én nem számítottam rá és az első hírtelen ért. Ez volt a legfájdalmasabb része, viszont ez se volt olyan fájdalmas mint amire készültem. Amikor meg számoltam azzal hogy mikor tép akkor meg nem is éreztem. Semennyire nem fáj. Annyi hogy azzal számolnod kell hogy nem egy kellemes érintés de azon kívül semmi (könnyen beszélek mert egy pár borotválkozás után megszoktam egy bizonyos fájdalmat). A végén valamilyen krémet kenetett el velem rajta amitől nem ragadt ill. egy másikat valamilyen gyulladáscsökkentőt. Elmondta előfordulhat hogy kipattogzik a bőr különösen első alkalomnál. Igaza lett viszont csak egy-kettő lett ami el is mult utánna. Fontos hogy ha kipattogzik akkor ne piszkáld. Elmondta hogy miért ne mert ilyenkor a szőr benő stb. de ha rákérdezel nyagyon jól el tudja neked magyarázni. Nagyon ügyes SZAKMAILAG. Ne nagyon számíts semmi erotikusra vagy ilyesmire nem hiszem hogy erröl szolna meg gondolom a barátnőd miatt csinálod te is ezt az egészet. Ha felál akkor sincs semmi. Ha nagyon zavar a dolog hogy mit szol hozzá gondolj valami olyasmire ami nagyon nem izgató és kész. Fontos hogy szerintem ne nézd őt utcai lánynak. Nem hiszem hogy akármelyik nő is megérdemli hogy lenézd őket. Gondolom már sokan próbálkoztak nála így gondolhatod, hogy minden hülye szöveget ismer. Ha engem kérdezel én úgy vagyok ezzel, hogy ő csinálja a gyantázást tud fájdalmat okozni ha akar. Alapból biztosan nem fog fájdalmat okozni csak gondolj arra ha te korekt vagy ő is az lesz.

 

 

 

 

(kivettem egy pár részt a levélből mert nemtudom hogy lehet e itt reklámozni és szerintem a levél ezen része annak számítana. Csak az elérhetőség és a név volt itt)

 

 

 

 

Csak ajánlani tudom a helyet és ha szerted a barátnőd és ő jobban szereti ha csupasz or gondolj arra hogy neki is jólesik ha gondolsz rá.

Hello sok sikert!akkor mindent megér, de nem azért amiért először gondolod. Ha te elvárod tőle akk
Hello sok sikert

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.28 0 0 1308
és Veronika 30-nak is: pedig csak arra kéne rávezetni a kedves urakat, hogy mennyivel finomabb dolog egy csupasz fütyit és zacsit nyalogatni egy szőröshöz képest...
Előzmény: Törölt nick (1298)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.28 0 0 1307
Kairó szépségszalon: "Intim gyantázás férfiaknak is!(bejelentkezés és információ:06205236635,Nóra)"
Most már csak az érdekel, hogy milyen lány ez a Nóra? Az ember mégse vetkőzik le szívesen egy nem szép csajnak... ;-)))
Előzmény: The_Rev (1294)
csabilaci Creative Commons License 2007.07.27 0 0 1306
1etértek
Előzmény: Nick911 (1305)
Nick911 Creative Commons License 2007.07.27 0 0 1305

Hello

Nem akarok beleszólni, de szerintem ne gondolkozz rajta. Egy az hogy nagyon jó hely a másik pedig hogy a borotva nem közel nem olyan hatásos mint a gyanta. Csak ajánlani tudom.

Előzmény: gabriella28 (1302)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.23 0 0 1304
bocsi.az elöbb lemaradt a kép
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.23 0 0 1303

egy saját kép.

gabriella28 Creative Commons License 2007.07.23 0 0 1302
Én is gondolkodom a Kairón , minden héten küldik a hírlevelet, de egyenlőre borotválom.
Előzmény: Nick911 (1301)
Nick911 Creative Commons License 2007.07.22 0 0 1301

Hello

Voltam kozmetikusnál. Egyántalán nem fájt (na jó tényleg minimálisan de utánna amikor végeztünk szinte azonnal elmult). Nagyon kedves volt a kozmetikus és szerintem a hely tiszta, rendes, korekt. The Rev: ,,ha bp-i vagy, ez talán jó lehet: http://www.kairoinfraszauna.hu/ és itt le is írják, h miként megy a dolog..." Nem vagyok bp-i de vidéken nem találtam olyat ahol megcsinálják. Kerestem a neten és ott is csak a Kairót találtam ezért oda mentem el. Első alkalomnál amikor felhívtam őket akkor nem sikerült mert Pénteken hívtam és nem volt hely mert arra a hét Szombartra kellett volna, viszont másodszor sikerült. Szokásomhoz híven Pesten eltévedtem, de mivel erre számítottam hamarabb indultam és így is 20-30 percel korábban értem oda. Mire mennem kellett volna addigra már végeztünk is. A hely nem drága és tényleg nagyon jó utánna. Teljes mértékben meg vagyok elégedve mind a hellyel, mind az eredménnyel. Szerintem ezek után nem fogom borotválni föleg azokután hogy akkor amikor nem sikerült bejelentkeznem megvágtam magam egy kicsit (semmi baja csak eszeveszettül fájt). Az sokkal jobban fájt mint a gyanta. Csak ajánlani tudom mindenkinek a Kairót, főleg ha olyanok vagytok a borotvával mint én.

Előzmény: The_Rev (1294)
nuddee Creative Commons License 2007.07.15 0 1 1300

Újabb nincs, visszaraktam a régit, legfeljebb kimoderálják megint nemtetszés miatt.

 

Előzmény: amelii (1296)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.15 0 0 1299
Sajnos az enyém sem :)
Előzmény: Törölt nick (1298)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.14 0 0 1297
A borotvált, izgató nagyon!
amelii Creative Commons License 2007.07.13 0 0 1296
dobj fel egy újabbat :)
Előzmény: nuddee (1295)
nuddee Creative Commons License 2007.07.13 0 0 1295

hova lett a képem? :)

ennyire nem tetszett, hogy kimoderálta valaki? :(

Előzmény: nuddee (1292)
The_Rev Creative Commons License 2007.07.01 0 0 1294
nem kell parázni, simán kibírható a dolog.... inkább azt mondanám, h első pár alkalommal kellemetlen lesz, és érezni fogod... olyan 2 éve gyantáztatok, ma már meg se kottyan... kb annyi,h ha intimhez érünk, és dumálunk, akkor a húzásnál inkább elhallgatok ;) kb. az is csak azért, h koncentráljak "ellen tartani" a bőrt :D:D

természetesen emberenként változó valszeg a dolog, fájdalom küszöb etcetc... (van olyan, h semmit nem érzek, aztán köv. alkalommal, még 10 perc múlva is érzem,h meg lettem tépkedve...) múltkor párhuzamosan volt egy csaj vendég is mellettem egy arcpakolással....honaljnál meg ilyeneknél mondta, h ez furcsa, se egy szisszenés semmi, simán dumálgatunk, mikor Ő egy karnál is feszeng már... aztán kozmetikus mondta, h most elhúzza a függönyt, mert megyünk lejjebb... erre a csaj mondta, h akkor majd most fülelni fog, ezt nehéz kibírni :D:D 10 perc múlva függöny vissza, mondta, h nem hiszi el, h teljesen leszedtük, alig lehet kibírni... kérdeztem megmutassam-e, de inkább elhitte :P:P:P

nekem a borotvával sem volt semmi bajom, csak 1-2 év után elég uncsi volt heti 2-3x borotválni, ezért kerestem egy kozmit, aki megcsinálta... eleinte a borotva miatt 1-2 hét után kezdett kibújni, mostmár a 2 hét az fix, aztán kezdenek kikandikálni...

pöttyre, benövésre neogranormon szvsz jó...

ha bp-i vagy, ez talán jó lehet: http://www.kairoinfraszauna.hu/ és itt le is írják, h miként megy a dolog...
Előzmény: Nick911 (1293)
Nick911 Creative Commons License 2007.06.30 0 0 1293

Hello

Sikerült megcsinálnom bár már másnapra visszanőt egy picit és harmadnapra már nagyon hosszú 0.5-1mm lett a szőr. Most kerestem helyet ahol gyantáznak. El fogok menni, még akkor is ha tudom hogy fáj. Megéri szerintem, mert nagyon szeretem a barátnőmet ő a legcsodálatosabb Nő. Köszönöm az eddigi tanácsokat. A vízalatti borotválkozást nem próbáltam bár lehet kelett volna, mert másnapra olyan volt mint valami pöttyöslabda.

nuddee Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1292

 

Ilyenre sikerül az említett villanyborotvával.

krisztel Creative Commons License 2007.06.12 0 0 1291
Párom gyantáztatott. Túlélte és most baba...
Előzmény: Nick911 (1287)
starabaska Creative Commons License 2007.06.11 0 0 1290

Sziasztok! Akár gép, akár penge, bármilyen hab így is, úgy is mindíg kipattogzott, erre egy megoldást találtam: viz alatt borotválom.

nuddee Creative Commons License 2007.06.09 0 0 1289

Én hajvágóval 0-ra levágom, utána villanyborotvával simára borotválom.

A pengétől kipattogzik. De van akinek a villanyborotvát nem bírja a bőre. Szokás és bőrtípus kérdése lehet.

HPT Creative Commons License 2007.06.04 0 0 1288
Jól teszed, hidd el nem vagy egyedül. Arcon én is számtalanszor vágtam meg magam... érdekes itt nem, max pár csepp, de krémezés végére elmúlt. és mennyivel "tisztább, szabadabb érzés" úgyhogy sok sikert.
Gyanta jó, kicsit fáj, és nehéz találni olyant aki megcsinálja. Szemöldökcsipesszel kb heti 2 óra, borotva- sittysutty. Bár ha barátnő besegít még külön jó lehet a csipeszezés..... ;-)
Előzmény: Nick911 (1287)
Nick911 Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1287

Hello

Köszönöm az előző hozzászólásokat. Kezdek lemondani az epilátorról. Most nézegettem a neten a gyantázást. Találtam egy helyet ahol gyantázzák csak nem tudom hogy azt ki lehet e birni. Lehet marad a borotva. Borotválkozás közben a képemet is mindíg elvágom és nem szeretném ott megvágni magam ezért hezitálok. Viszont a barátnőm szerint jobb lenne csupaszon ill. szerintem is. A lehetőségek viszonylag szűkek. Gyanta, borotva, epilátor, krém és végleges szőrtelenítés. Nem tudom csak meg akarom oldani.

Köszönöm a hozzászólásokat és a segítséget eddig egy kiadástól már megmentettek.

 

HPT Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1286
decotext:
Csak annyival egészíteném ki, hogy nekünk a 3-sok pengés nem jött be, hanem a klasszikus duplapengés. Abból is az a gi***e fej aminek kis műanyag lap segít a 2 penge közül eltávolítani a felesleget. Forró vízben kimegy az éle, meg a műanyag csatlakozói is deformálódhatnak, én inkább a gyógyszertárban kaphatő fertőtlenítő aeroszolok mellett voksolnék (pl. dokik szúrás előtt ilyennel permetezik a bőrt)
A lassúság sztem nem játszik, max hogy felismerjem merre is van a szálirány.. :-)
Krémeknek nem akarok reklámot csapni, de az elején jót kell választani, aztán már... 5-10 év után nem oszt nem szoroz, hogy StIves vagy rózsaszíntubusos babakrém. Első évben még fordultak elő pörsenések.


Nick911...
Hát az epilátort nem tartanám jónak, volt braun, philips, babyliss,epilady de egy se jött be. még tán az utső nem tépett, de azzal meg addig tartott mintha szemöldökcsipesszel kiszedegettem volna. És a szemöldökcsipesz olcsóbb is kevésbé fájdalmas. Ha ráérek kicsipegetem a bozontot, ha sietni kell ott a borotva.

Azon kevesek közé tartozom, akinek a veet szintén nem jött be, de asszonynak sem...

Bi4:
Nekem ha nem véresre, de nem érezte magát jól, és a fele le sem jött...
Előzmény: decotext (1282)
Mr. artist Creative Commons License 2007.05.30 0 0 1284
Epilátor?

Hülyeség! A Veet szőrtelenítő krém a legjobb, fájdalommentes és halálbiztos!
Én a zöldszinűt használom az egész testemen.
Előzmény: Nick911 (1283)
Nick911 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 1283

Hello

20 éves vagyok (fiú) és szeretnék megszabdulni ott a szörtől. Arra gondoltam hogy elöbb bototvával megyek rajta végig aztán epilátorral. Abban szertnék tanácsot kérni hogy milyen epilátort vegyek ami 10000 Ft alatt van ill. önélezős?

Válaszaitokat, tanácsitokat köszönöm

Nick911

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!