Keresés

Részletes keresés

supera Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7268
Üdv a társaságnak!

Ujjoncként először bemutatkozom:22 éves vidéki kerékpáros vagyok,jelenleg egy '98-as jamis durango Al,RS Judy XC ,STX-el szerelt bicajt hajtok.Többször indultam különféle versenyeken,de szívemhez legközelebb a túrázás áll,és nagyon szeretem a maratonokat is.Ha valakinek tudomása lenne az idei Sneeberg Puchberg maraton időpontjáról legyenszíves ossza meg velem!

RadiX Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7267
Na eddig kerestem az arat, hat lesujto, 1500DEM, nem semmi.
Előzmény: RadiX (7259)
stoki Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7266
Tom2

Én bizony kimásoltam minden képet, ami a trikeodat mutatja és bizony kielemeztem mélységesen...
Hirtelen ránézésre úgy tűnik egy jó alapos festés ráférne !!! :))
A csapszeget ügyesen megoldottad, de a kormánykarnál az az előrehajlás mi célt szolgál...??? Esztétika, vagy arra kerül valami (pl. lámpa)...???
Az ülését és a hátsófék bowdenmegvezetését furcsálom, de a háttámla nagyon eredeti. Milyen autó fejtámlája ez...???:)))
Az ülésnek valami formát adjál már és furkáld meg jó nagy lukakkal, különben úgy rád fog pálani az egész, hogy csak na. Az a hátsó fék azért még mindig ba@a a szemem .;)

Hány kiló lett, mert így ránézésre 20-25 kilo biztosan...?!?!?

Opipapa
Nem tévedtél el egy picit...???
Mad002-es, akinek adrenalin ajánlata van...!!!

Előzmény: Tom2 (7262)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7265
tom2

Ha a váz mérete jó neked, akkor szerintem megéri az adrenalin, a cimborámnak nagyon jól bevált.

Papa

Előzmény: Mad002 (7263)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7264
bocs Robin!

Meggyütt, mindjárt felteszem valahová! Megvan:

BRINGÁSLOGO

Mivel nincs index.html :) ezért csak direktben hivatkozzatok a fenti linken.

Papa

Előzmény: OpiumPapa (7261)
Mad002 Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7263
Segítség!

Láttam egy 20"-os Adrenalin vázat 18000-Ft-ért.
A gépemet főleg aszfalton használom. Szerintetek megéri?

Tom2 Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7262
Elsősorban Stokinak, és akit érdekel még a dolog

Feltettem a képeket, hivatkozás még nincs, de megtekinthetők némi gépelés után.
Az alábbi neveken szerepelnek awww.extra.hu/Tom-2/ alkönyvtárban:
11tandem.jpg 12tandem.jpg 1bonsai03.jpg 1trike14.jpg 1trike13.jpg 1trike12.jpg 1trike11.jpg 1trike10.jpg 1trike09.jpg 1trike08.jpg 1trike07.jpg 1trike06.jpg 1trike05.jpg 1trike04.jpg 1trike03.jpg 1trike02.jpg 1trike01.jpg 1tandem.jpg 1hektor02.jpg 1hektor01.jpg 1trike16.jpg
Nem mind bringás kép, de nem tudtam kihagyni:-)))

üdv, megyek lőni.
Tom2

OpiumPapa Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7261
Robin!

Nem gyütt meg a lógó! :( mér van ez? pedig már 5 percenként csekkelem a mélboxt!

Opapa

stoki Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7260
Robin

A szúnyogokat rám lehet linkelni...!!!

Én is "kevésbé kondicionált" vagyok, tehát nem hiszem, hogy rettegni kéne. Azt hiszem az előző túrán sem csalódhattál bennem, hiszen én meg a bátyó voltunk az egyik leglassúbb népség.

Bár ez nem sík útvonal, de azt hiszem alacsonyabb áttétellel és kisebb sebességgel nagyon szépen és simán le lehet nyomni. Az biztos nem olyan, mint az első túra volt, na de hát kérem egy kis emelkedőtől csak nem esünk hanyatt. Ha nem bírod ünnepélyesen megígérem, hogy együtt fogom veled tolni a bringát és sötétedéskor vigyázni fogok rád.;;))

Na ugye, hogy így már nem is olyan szörnyű...:)))

Előzmény: Robin (7258)
RadiX Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7259
Szep jo napot a tarsasagnak!

Majusnak nekem a vege fele lenne jo, akkor tervezek egy hazautat, most eppen benn van a rendörsegen az utlevelem, csinaljak bele az uj vizumot.

En is elkezdtem a bringaval munkabajarast, kb. 8km, szinte vegig kerekparut, hazafele pedig meg lehet hosszabbitani az erdön at.

Egy-ket erdekes link:

Rohloff 14-sebesseges agyvalto, 526%-os atteteltartomany egyenletes 13.6%-os lepesekkel. Nagyon baba, bar biztos nem lesz olcso.

Jo cikkek mindenfele regi es uj kerekparokrol.

Robin Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7258
kivi, OpiPapa
logo ment

stoki,
ugye ezt nem gondoltad komolyan? Az addig rendben is van, hogy húzzunk bele, de ha azt szeretnéd, hogy tényleg sokan legyünk, akkor olyan útvonalra lesz szükség, amit a kevésbé 'kondicionált' bringás (pl én) is meg tud tenni és nem esteledik rá az út felénél, ill. nem kell rá minden sarkon várni. - ja és a szúnyogokról se feledkezz meg, addigra már lesznek, és nagyon éhesek az elsők :))) -

kaviat Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7257
a helyzet az, hogy addig amíg az új engine el nem készül /keki mester gályázik 1000el/ a terhelés csökkentése érdekében percenként frissit a cucc.. reménykedjünk, hogy hamar elkészül s pár 7 múlva megint királyságos lesz a tasztal...

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (7251)
stoki Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7256
No akkor gyerekek, hogy megtörjem a csendet én érdeklődéssel várnám egy májusi túrára való reakciókat.
Valami olyasmi kéne, mint amilyen a márciusi volt minél több emberrel. Nagyon számítanék a vidékiekre is. Szóval van négy hétvége, kiváncsi lennék, hogy kinek melyik a jó, hogy még hobe is tudjon kalkulálni és meg tudja mutatni magát nekünk pöstieknek.

Egy 100-150 kilcsisre gondolnék, amolyan fingatós hegyi aszfaltos tereppel...A Pilis lenne a cél, ha persze nincs ellene kifogás...Szentendre, Dömörkapu, Pilisszentlászló, Visegrád közti gazdasági utas szakaszra gondolnék, vagy valami hasonlóra.

Nem tudom mit szóltok hozzá...?!?! Addig lenne egy hónap, mindenki felkészülhet maximálisan.

És természetesen úgy lenne értelme, ha kb. 15-en lennénk, mert harmad magammal el tudok menni bringázni a baráti körrel is.

Szóval...??? A szervezést átruháznám rob19-re, mert az előzőt is nagyon jól csinálta...:)))

Előzmény: kivi (7254)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7255
Sőt, szerintem a logót valami kisebb formában ide is érdemes lenne feltenni, és az oldalamra is kitenném szívesen, hogy meg tudja sasolni mindenki. Még én sem láttam :)

Akinél van az dobjon már egy levelet nekem, amiben attaccsolja a képet...

Papa

Előzmény: kivi (7254)
kivi Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7254
rob19:
Én még mindig várom a logót... hogy feltegyem valamilyen nyilvános oldalra. A körlevél szerintem értelmetlen lenne.
Előzmény: Törölt nick (7250)
Robin Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7253
Rob19,
mez lesz biztosan, csak nekem most éppen nem volt időm foglalkozni a dologgal - gondolom ezért is ült le egy kicsit. No és logó is lesz rajta, de ehhez kellene, hogy a többiek is lássák. Még várom a javaslatokat, hogyan, esetleg kör-emilben menjen körbe?
Kezdek én is belendülni, ma már 1 órán belül értem be, és ez igazán jó teljesítmény magamhoz képest. Remélem a Húsvét sem rontja el a szép időt, hogy mehessünk túrázni...
Előzmény: Törölt nick (7250)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7252
hali!

Sajna az új vázamig még 6-ot kell aludni :) csak 25.-én este hozom el a bergusonból, addig csak várok rá....

Papa

Törölt nick Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7251
Ja: mit szóltok az Index azon hiper-szuper újításához, hogy nem azonnal jelenik meg a beírt szöveg, hanem 1 perc tárolás után? Ez most akkor így jobb? Engen speciel zavar.
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7250
Hát itt totál K.O. van. Ilyenkor korán reggel azért már fel szokott ébredni a társaság, nem?
Hol vagytok tisztelt mindenki?

OpiumPapa

Mi van a Danubius-pólókkal? Csak én nem kaptam?
Mi van az új vázaddal, hogy szuperál? Végül is melyik kígyóra szavaztál? Python?

Egyéb kérdés: mi van a logoval? Most ugyan nem hoztam el a módosított változatot, de szerintem az nem oly' király. Rajta lesz egyáltalán a mezen? Lesz egyáltalán mez?

nras Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7249
Jo reggelt!

Mar egy hete nem tudtam olvasni a topikot, most meg alig birtam behozni a lemaradasomat. A hetvegen mi is voltunk a parommal turazni. Igaz hogy nem sikerult 100 km-esre mint a tietek de azert ez is nagyon jo volt. Eltekertunk Erlangenbol Nurnbergbe, ott ettunk egy nagy fagyikelyhet, aztan egy kis kerulo uton indultunk vissza. Nagyon szepen sutott a nap, le is barnult az arcunk. De a legnagyobb eredmeny az volt hogy a kiscicam rajott hogy milyen gyenge, mert nem bir a lejtokon menni felfele. Ezert elhatarozta hogy hetente ketszer felteker az itteni kis hegyecskere.:)))

OpiPapa:
Remelem sok oromod telik majd az uj bringaban. Emlekszem en is hogy orultem amikor elhozhattam a boltbol. Minden este felvittem a szallodai szobaba, nem birtam levenni rola a szemem.

Mad002 Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7248
Jó reggelt mindenkinek! Mi újság veletek?
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7247
Mi van srácok?
csak miattatok jöttem ide vissza, még mielőtt végleg hazamennék, erre mi van? Pang a topic. Már senki nem akar biciklit venni, hogy téma legyen?

GeorKhordak

Szerintem nézd meg badmad kolléga bikeposta oldalán, mintha akcióban lennének Magellán vázak...

OpiumPapa Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7246
hali!

na gondoltam, hogy dolgoztok, csak olyan kietlen lett a topik... én is gályázom, csak nem gondoltam volna, hogy ennyire munkamánia van, pont most amikor az idő ennyire klassz!

olyan szép idő volt tegnap, hogy beleléptem egy frissen feltámadt méhecskébe :(

Papa

Robin Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7245
Sajnálom, de néha muszáj dolgoznom is...
GeorKhordak Creative Commons License 2000.04.18 0 0 7244
Ha valaki tud eladó Magellan Crux vázat, esetleg villával, kormány csapággyal, monoblokkal,az jó volna ha írna.De lehet még 98-as ALU Polaris, vagy valamilyen jó váz, nem baj ha CrMo.
A címem danix@freemail.hu
Köszi
sanzi Creative Commons License 2000.04.18 0 0 7243
Bringázunk :-)))
de
Elméletben :-(((
Előzmény: OpiumPapa (7242)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.04.18 0 0 7242
Hali !

Ahogy látom senki sem írkál a topikba, biztos mindenki bringázni ment!
Merre jártok?

Papa

OpiumPapa Creative Commons License 2000.04.18 0 0 7241
Hali !

Ahogy látom senki sem írkál a topikba, biztos mindenki bringázni ment!
Merre jártok?

Papa

Mad002 Creative Commons License 2000.04.18 0 0 7240
Jó nyomulást szombatra, az elhalálozással ne siess, inkább hagyd azt a végére.
Előzmény: bátyó (7231)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.04.18 0 0 7239
hali!

Rob19 szorítunk Neked a víz ellen!

Nagyon elhalgattatok, mi történt??

Papa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!