Keresés

Részletes keresés

RadiX Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7664
Batyo:

Szerintem ez pont jo neked lanckereksor+lancnak, a hajtomu az mar kemenyebb dio.

Shimano C101 7 speed

Fogaskoszorú MF-HG50-7 3900.-
Lánc CN-HG50 3600.-

Azt nem tudom, hogy 11-28-as vagy 13-32-es-e, talan badmad tudja.

(Az idei Shimano katalogusban, amit egy boltban nyultam le, kimaradtak a technikai adatokat tartalmazo tablazatok. Aztan nyultam egy finn verziot is, de abbol is kimaradt.)

Előzmény: RadiX (7660)
Robin Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7663
bátyó,
mail ment, badmad csütörtökig full elfoglalt.

stoki hol vagy?
van már külsőd? kiderült hogy nekem is kell, és bad utánnanéz csütörtökön. Ha még nincs sms-s, vagy mailez neki, paraméterekkel. Valami jobb semi-slickre van rendelésem nála.

gombfoci,
teljesen elsárgultam, mert vasárnap reggel alig bírtam kimászni az ágyikámból, izomláz felsőhasban, derékban és vádliban (ez utóbbi a legkisebb). Igaz mára már sehol sincs.
Én is várom a Hogyan készítsük fel kerónkat egy igazán hosszú túrára? No és mit vigyünk és mit ne - ilyenekről is van infód?
(hol is tartunk a mezzel? kérhetem, TTT (Tisztelt Topic Társak) dőljön el, melyik két logó a legkedvesebb nekünk, és van-e változás a rendeléshez képest? Kéretik színt, méretet és darabszámot véglegesíteni. Ha ezt sikerülne 2 héten belül végigcsinálni, tán rá két hétre a mez is meg lehetne. Még egy kört futnék a szítázás kapcsán, de ahhoz végleges logó és db kell
és ugye itt szerepel még némi Danubiusos poló, azzal mostan mi a helyzet?

gombfoci - OK (?db, ? ? - Danubius: 2db XL)
badmad - OK (1 db, XL, piros - Danubius: 2db XL, )
bátyó - OK (1 db XXL, sárga - Danubius: 1 db XXL)
CyberX - OK (1 db XL, s.kék - Danubius: 1-1db M,XL)
e-cet - OK (1db XL sárga, 1db hosszúujjú XL sárga)
Freelance - OK (1 db L, sárga - Danubius: 1db L)
Gyanít - OK (1 db S - Danubius: 1-1db L,XL)
hobe - OK (1 db M sárga)
kivi - OK (1 db L sárga)
Monty - OK (1 db M sárga)
neptancos - OK (1 db M sárga - Danubius: 1db M)
nras - OK (2 db L és XL v.kék)
Opium Papa - OK (1 db .. sárga)
Peter28 - OK
Puzsi - OK (1 db L ??? - Danubius: 2db XL)
Reki - OK (1 db XXXL sárga - Danubius: 1db XXXL v. XXL)
Rob19 - OK (1 db M, sárga - ??? Danubius: 1db M?)
Robin - OK (1 db XL, sárga - Danubius: 1db L)
sanzi - OK (1 db XL? sárga, bordó - Danubius: 1db XL)
Szili23 - OK
tari2 - OK (1 db hosszúujjú L)
toga - OK (1 db hosszúujjú XL, sárga, v.kék)
Tom2 - OK (1 db XL, sárga Danubius: 2db XL)
turabolond - OK (1+1 db L, bordó, sárga)
vigyor - OK (2 db)
zozo1 - OK
Zozzz - OK (1 db L sárga, s.kék, bordó - Danubius: 1db L) )

stoki Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7662
Üdv csapat !!!

Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, pedig elindultam. Pénteken nem volt időm rohangálni, ezért délután megfusiztam a hátsómat, majd szombaton ráugrottam a gépemre, tartottam felétek és egyszercsak putty az első defektet kapott. Elöntött az ideg, mert az egész hetem ráment, hogy külsőt szerváljak - nem jött be -, operáltam a hátsó külsőn - ez bejött -, de szombaton megint betett a sors. És én úgy vagyok vele, ha valami nagyon nem megy ne erőltessük. Ezért morcosan visszafordultam és feladtam az egészet. Pedig már vagy 2 hete rákészültem erre a túrára az idő pont nekem volt való (rekkenő hőség) és a terep is (Pilis) és nem véletlen, hogy kezdeményeztem a Bp-i talákahelyet, hiszen komolyan gondoltam az egészet.
Ebből azért annyit tanultam, hogy nem szabad nekem feliratkozni a túralistára, mert ugyis beba**ik valami. Majd legközelebb csak odatoppanok.

Előzmény: Robin (7608)
sanzi Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7661
Bátyó cimbi!!

Mondtam már régen, hogy céget kell váltani :-))
Különben a hátsó fogaskoszorúval mennyit tekertél???? Ja majdnem elfelejtettem, hogy WD-40-et használsz :-)))

Különben Bad eltűnt mint szürke szamár a ködben :-))

Én is feliratkozom a HILFE kérők listájára:

Miért nem fekszik fel a régi abroncsom az új felnire????? A méretek 1-eznek. Én lennék a béna??? Vagy az esés után az abroncs fém szálai szarrá mentek volna???

Előzmény: bátyó (7659)
RadiX Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7660
STX-RC-k tenyleg elöfordulnak meg, de STX-et mar regen nem lattam boltban.

HG-IG: Ha jol emlekszem valahol azt irtad hogy neked A20-as szett van a gepeden, az pedig meg nem Compact, tehat a hajtokar az talan 46-36-26, es a fogaskoszoru 13-32? Viszont azota az XTR kivetelevel minden jobb szett Compact lett, (altalaban) a 7-esek 11-28, a 8-asok 11-30, a 9-esek pedig 11-32 fogszamosztassal, ez is bonyolitja a problemadat.

7-es kazettat mar nem is nagyon kapsz, talan az Acera kazetta meg 7-es es HG. Lancot meg biztosan kapsz HG-t. Hajtokart viszont tudsz venni mas gyartotol is, vagy pedig elfekvö regit kell keresned.

Előzmény: bátyó (7659)
bátyó Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7659
RadiX
Igazad van, de STX és STX-RC még azért megtalálható a piacon.

Ha már mindenki segítséget kér, akkor én sem akarok lemaradni róla.
Lassan kezd elfogyni a hátsó fogaskoszorúm, tehát le kellene cserélnem (azért az idei évet még kihúzza). És itt jön a kurfli.
A cserélendő 7-es és HG.
Na már most. Ha lecserélem, akkor persze a láncot is illendő leváltani. HG-sre. Kérdés, hogy egyáltalán kapható-e még HG-s 7-es fogaskoszorú, és HG-70 lánc. Viszont előbb-utóbb a hajtóművet is amortizálnom kell. HG-s hajtómű már nemigen van a piacon (bár valahol láttam egy régebbi LX-et 18-ért).
A másik lehetőség, hogy átállok IG-re. Tehát akkor kell egy IG fogaskoszorú, egy IG lánc és IG hajtómű. Ha már új, akkor legyen 8 sebességes, vagyis akkor hátsó agyat is cserélnem kell. Meg persze hátsó váltót és váltókarokat is. Akkor már az első váltóval sem érdemes bajlódni, le vele. Viszont ha úgyis át kell küllőzni a kereket, akkor legyen már új, duplafalu felni is.
Úgy STX minőségben (és Shimanoban) gondolkodom. De ez már úgy 70 rongy fölött van.
Help! Hilfe! Segítsetek! Mit csináljak? Van valamilyen ötletetek? Ennyiért már biciklit is lehet kapni. De nekem nem kell monti, már megszoktak a trekkingemet.

Baaadmaaaaad!!!!!!!!!!!!!
Nem bírom elérni a extrás boltodat (a rohadt SmartFilter nem engedi). Elemileznéd (vagy bárki más) a Shimano árlistádat?

gombfoci
Ha jól rémlik, régebben írtad, hogy hasznos tanácsokat kaptál, hogy milyen módon kell a bringát felkészíteni a Balaton körüli kerekezéshez. Megosztanád velem(ünk)?

Ki megy a május végi körbetekerésre Füredre? Lehet, hogy ott leszek és is. Meg Tom2.

RadiX Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7658
SetiHui:
Vigyazz, a Gepida Sirmiumnak nem teljesem CroMo a vaza eszerint.
berger Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7657
Hello mindenkinek, aki emléxik rám, meg aki nem!

Szóval, gyertek június 3-án Nagymarosra, ahol egy kis kerékpárverseny lesz. Ez nagyon hivatalosan hangzik, de ez ne tartson vissza senkit! Ez egy négypróba verseny harmadik fordulója, de ez se tartson vissza senkit! Lehet családos kategóriában indulni (legalább három fo, akik közül legalább egyvalaki 14 éven aluli - 6km), külön táv van a 14 éven aluli uraknak és hölgyeknek (6 km), valamint az idosebb uraknak (52 km) és a hasonló hölgyeknek (38 km). Az utak szép vidékeken vezetnek.
Nagymaros megközelítheto például vonattal, ekkor a Nagymaros-Visegrád megállónál kell leszállni, emlékeim szerint olyan vonat van, ami 1/2 2-kor áll meg az említett megállóban, úgyhogy még lesz egy fél órátok a két órás nevezésig, hogy megtaláljátok a Panoráma élelmiszerboltot a Duna-parton, a 12-es foút mellett (az állomástól Vác felé kell menni).
A településen ekkor lesz a Kittenberger Kálmán napok elnevezésu rendezvény, úgyhogy nyugdíjas csoportok eloadásait lehet megnézni a verseny után, valamint vadászati szakkiállítás és vásár is lesz. Gyertek, én várlak benneteket!

mezga geza Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7656
Sziasztok

Szerintetek milyen gep a Merida Fireball?
Vagy mit vegyek ilyen arfekvesben kb 90.000-120.000Ft?

Elore is koszi a segitseget.

MadFrogX Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7655
Hi !!

Szerintetek milyen kerót érdemes venni 150-200.000 Ft között (első teleszkóppal)?

MadFrog

gombfoci Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7654
Sziasztok!

Na szóval. A túra q-va jó volt, combos volt, de megérte. Kamin, Néptáncoson és Túrabolondon kívűl még mi ketten Choocoree-val csináltuk meg a nagy kört. Semmi izomláz meg ilyenek, úgyhogy teljes siker (ami engem illet.)

A túrát dokumentáltam néhány fényképpel, ha készen lesznek, akkor felrakjuk valahová a netre. Az első csoportos fénykép így megvan, mégha nehéz is volt összerázni a bandát. Ja igen és tényleg nemzetközi sikeredett a találka, mert megjelent Hobe is. Sajna nem tarthatott velünk, de azért tök jó volt, hogy egy pár embert megismerhetett.

Ja igen, és kaptam egy ajánlatot, hogy május 20-án Kecskeméten repülőnap lesz. Talán letekerhetnénk oda...

Mára ennyit, még majd pötyögök, csao Gf

Ps.: A Schwinn márkabolt a Rákóczi téren van (nagykörúton).

RadiX Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7653
Az elsö 3 marka magyar összeszerelesu, ezert olcsobbak egy kicsit a kulföldieknel, van meg a Schwinn-Csepel, azt is erdemes megnezni (ha jol emlekszem parszaz hozzaszolassal vaalki megirta a mintabolt cimet).

A Cheyenne nagyjabol realis aru, a leertekelteken is erdemes elgondolkodni, ha jo meretben vannak( a Gepida az Sirmium, azt hiszem).

Előzmény: SetiHui (7649)
RadiX Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7652
Batyo,
a paletta evrol-evre valtozik, ezert nem szerencses egy vegyeset felirni, pl. a C101 es a C201 az inkabb egy masik sorba tartozik a 300-as es 400-as Nexave ala, a DX pedig ujjaszuletett BMX-alkatreszcsoport kepeben (pedalok, V-fekek, elsö- es hatsoagy), ja meg az Alivio meg a STX elött voltak ilyenek, hogy Altus A10, A20, C10, C20, megazelött volt az Exage,...

Tehat az idei MTB paletta:
TY05, TY22, TY30, TY40, Altus, Acera, Alivio, Deore, Deore LX, Deore XT, XTR

A tavalyiban a Deore helyett volt az STX-RC.

A közmegegyezes szerint az Alivio az a hatarvonal, ami a jo minösegu cuccokat elvalasztja a közepesektöl es a gagyitol.

Előzmény: bátyó (7648)
Robin Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7651
Oriza Triznya
neked találták ki a schwinn-csepelnek a bevásárlós bicóját. A váz átlépőjét egész alacsonyra tették, azt hiszem össz. 3 sebesség van benne, de az is lehet, hogy egy sincs, viszont mindenféle kosárokat is fel lehet rá cuccolni. ha itten székelsz a fővárosban, látogass el a Hajduék boltjába a Kiss János altábornagy utcába, a két bolt közül abba, ami az 59-es villamoshoz közelebb esik. Ott mindent megtudhatsz!
RadiX Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7650
Olyan bringahoz, aminek a hajtasrendszereben TY cuccok vannak, hozza se nyulj, ha csak nem akarsz egy even belul masikat venni. Es ebben az arkategoriaban tenyleg tegyel le a teleszkoprol, azok rossabbak, mint egy sima HiTen merevvilla.

Az EZ-Fire-rel nincs igazan tapasztalatom, de ugy ranezesre ellenszenves, a RapidFire viszont nekem eddig bevalt Alivio es Deore LX formaban is.

Előzmény: SetiHui (7644)
SetiHui Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7649
OPapa
Big Bike, Örs Vezér tere:
- 79900 Cheyenne Bronco. full Alivio. CrMo. dupla alu, Ritchie. Meg valami Alesa.
- leértékelt 65000 Magellan Polaris. Acer első, Alivio hatso. CrMo. dupla alu, Ritchie.
- asszem ez is leértékelt. 59900 Gepida Sirmin(?). CrMo. Alivio 8-as első/hátsó, fogaskerék, hajtómű. Noname olasz V-fék, azt mondták megállítja a bijact :) Formula agyak. dupla alufelni/

..és :)
- Berguson, Merida Kalahari 59900, CroMo, Ahead kormány (az jó vagy rossz, egyszer írtatok valamit), dupla alu, AcerX első/hátsó.

Ha valamit elírtam, bocsi. Ha újság, a Bergusson már nem a Szél utcában, hanem a párhuzamos Vihar utcában a 12. szám alatt van. Később lehet a Tornádó utca jön.. ;)

A Merida tűnik a legszimpatikusabbnak, de ha azt mondjátok hogy a Cheyenne nagyon megéri, gondolozóba esem.

Boltlista érdekel! Nekem is van egy, de az csak egy ömlesztett, három oldalnyi, a http://kerekparsport.integra.hu/uzletek/budapest.htm címen.

Előzmény: OpiumPapa (7645)
bátyó Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7648
SetiHui
A Fornax-nak igaza van. Csak éppen azt felejtetted el, hogy ez 100 BEF-re vonatkozik. Úgy már jó?
Az Ez-Fire az egy nagyon alap. A Rapidfire Plus lényegesen strapabíróbb, és finomabban is pozícionál. A TY a Shimano legalapabb családja. Ha csak teheted, tartózkodj tőle. Akkor már inkább az Acera.
Ja, csak tájékoztatásul alulról felfelé a Shimano MTB palettája: TY05, TY22, TY40, C101, C102, Altus, Acera, Alivio, STX (már néhány éve nem gyártják), STX-RC (idén már nem gyártják), Deore (idei típus), LX, DX (már régen nem gyártják), XT, XTR.
És persze tartózkodj a műanyagból készült fékkartól és féktesttől!

Egyébként ha a topic hatására már jobb gépet veszl, mit a 15 ezres metro bike, akkor megéri a vesződség a topicba írogatással.
Csak aztán azt ne felejtsd el, hogy ha van bicód, az még édeskevés. Kell hozzá egy halom biztonságtechnikai eszköz is, mert bármilyen drága is a drótszamár, a legdrágább mindig az, aki tekeri. Tehát prízmák, lámpák, sityak! Az is majd' egy tízes.

tari2
Én a szövegmegzabálás ellen úgy védekezem, hogy kijelölöm a szöveget és copy (Ctrl+C). Ha elkeféli az index, akkor visszalépek és Ctrl+V.

gombfoci
Jut eszmbe. Nekem a WD-40 bejött a lánc kenésére. Egy trükk van, amit célszerű betartani. Ez a lötty, amíg folyékony, addig nagyon jó oldó tisztító hatással rendelkezik. Az igazi kenőhatása akkor jön elő, ha már megszáradt. Én tehát a kerekezés előtti napon szoktam becpriccelni, és utána jól letörölni aláncot, hogy ne legyen trutymós. Még soha nem tapasztaltam, hogy nyikorgott volna láncom.

bodzavirág
Örülök, hogy előkerültél. Végül is ki szerelte fel az órádat?
Mert ha nem kellett neki a túrógombóc, akkor azt vállalom utólagosan is. :-)
A pontos beállításra figyelj, mert úgy jársz, mint OpiPapa, aki, amikor este otthon produkálni akarta magát, kiderült, hogy 9 cm hiányzik. :-)

Előzmény: SetiHui (7641)
Oriza Triznya Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7647
Kedves Fiatalok!

Tudom hogy szentségtörés ezen az oldalon ilyen amatőr problémával előhozakodni,de azt hiszem Ti tudtok segíteni!
Szeretnék vásárolni apukámnak és anyukámnak egy-egy kerékpárt.Egy férfit és egy nőit.Nem váltósat,kényelmeset.Tudjátok csak úgy papósan elbiciklizgetni.Ja meg erősnek is kell lennie,mert mindketten "erős"testalkatúak.Egy csomó boltot felhívtam,de a legtöbb helyen vagy nincs,vagy nagyon drága.Ha lehet,én szeretném a kettőt negyvenből megúszni.
Plíííz segítsetek,a szüleim 27. házassági évfordulójára lenne ajándék!

Előre is köszi!

Oriza

bátyó Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7646
Opi
9 cm az rengeteg.
Akkor Te nem is király vagy. hanem királynő! :-)))
Vagy esetleg néger, és az akkor az a kis hiány már nem akkora probléma? :-)))
Az asszony szerint? :-)
Előzmény: OpiumPapa (7640)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7645
SetiHui

Akkor nézz meg más boltokat, pl a caprine modellek között van elég korrekt is, jó áron jó felszereltséggel, ha kellenek boltcímek, akkor vannak. Inkább szánd rá az időt!
Ha 70-ért teleszkópos van, akkor vagy nem adnak hozzá bringát :) vagy hipergagyi a teló.

Papa

SetiHui Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7644
A Malinal azt mondtak, 60-70 ezres kategoriaban csak teleszkopos van, es TY shimano szettel. Az gagyi?

RadiX
off
itt nem volt ide irva. liraban ezt tudtam, bef-ben nem voltam otthon..

RadiX Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7643
Az ilyen kis ertekueknel 100 egyseg arfolyamat szoktak kiirni, a meeg kissebb ertekueknel (ITL, JPY, ...) pedig 1000-et. A labjegyzetben ezt azert oda szoktak irni :-)
Előzmény: SetiHui (7641)
SetiHui Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7642
RadiX
A RapidFire Plus, azon kívül hogy jobban szerelhető, tartósabb mint az EZ-Fire? Esetleg a sebességváltás élménye :))) is nagyobb?
tari2
értem én, jó vétel lehet használt bingát venni, lehet hogy jövőre én is megteszem, most viszont nem vennék észre alapvető hibákat amiket ti első látásra észrevennétek, ezért nem merek belevágni.
OpiumPapa
maradok a 60-nál, esetleg a 70???-nél :)) Igazából csak belekóstolok a dologba, egyelőre nem akarom minden pénzem beleölni, nekem is jó messziről fog köszönni a felvágott a boltban :)
SetiHui Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7641
off

RadiX
A Fornax napi tozsde szerint 640 a BEF, 2000.05.05-én. Többet nem hiszek neki.
Persze sejtettem hogy egyik variáció sem jó..

Előzmény: RadiX (7636)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7640
bodzavirág

Csak óvatosan az órával, én szégyenszemre elmértem 9 centivel a kerekem kerületét :) lámaország! Tegnap gyanús volt, hogy Secpec nem annyit ment, mint én, és otthon megmértem újra. Néha gondolkoznom is kellene, nem csak megelégedni a műszaki beállítottsággal :))))))
[pedig mennyit számít az a 9 centi :))))))))))]

Papa -9 cm

Előzmény: bodzavirag (7635)
RadiX Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7639
Miert lenne tulzas? Telefont ugyis visz magaval az ember, a GPS-t meg nem kell allandoan hasznalni, csak ha kerdeses, hogy hol van az ember, es merre akar menni. Nem mondom, a kedvenc helyeimen en is megvagyok terkeppel+tajoloval (nehol anelkul is), de azert neha elöfordul hogy jo lenne tudni hol is vagyok.
Előzmény: OpiumPapa (7638)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7638
RadiX

Nem gyenge a benefon cuccos, de azért ez már túlzás nem? Ennyi erővel felvehetek egy vr sisakot is, és akkor a szél sem fúj :) Csak forgatom a fejem és a szisztem kigondolja nekem a túrát és a biofeedback szisztémától úgy fogom érezni, hogy fáradok :)))))

Papa

tari2 Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7637
Hali!

OFF
Kivi - Az elvet én is tudom, és szoktam alkalmazni, de már olyan régen hagytam nem történt semmi ilyen, hogy óvatlan lettem. A biztatást kösz, ha lesz időm talán oda is írok hasonlókat. A probléma, hogy egy évig kétlaki életet folytattam - szerdán ér véget -, emiatt két e-mail cimem, és két eltérő jellegű intenet elérésem van. Innen mailezni tudok, de dolgozni is kell közben. Otthonról web-en is tudnék lógni, azt meg fizetni is kellene. Talán július közepére atrendeződnek a viszonyok.
ON

SetiHui - Vegyél használt bringát! Vegyél használt bringát! Vegyél használt bringát! - Ne essél tévedésbe, engem senki sem fizet ezért, és nincs eladó gépem. Amiért erősen javaslom, hogy használtat vegyél, mert:
1. olcsóbban kitanulhatod (megtapasztalhatod), hogy valójában mire is van szükséged;
2. ha szerencséd van minden alkatrésze rendesen működik, ha nincs, akkor max. 1-2 darabot kell belőle lecserélni, de 60 E Ft-ért már egészen jókat lehet venni.

Ősszel valóban nagyon jól lehet vásárolni. Én az Europarkban 79-ért vettem egy 7005-ös alu vázzal készült Mistral bringát. STX-RC-vel szerelt. Hátul LX, vagy XT igy hirtelen nem tudom, 8-as racsni, V fékek, stb. Szóval minden korrekt. De. Ezt ki kell tudni várni. Nekem addig is volt bringám. Egy szép kis GT. :-) Viszont az akciós gépek kb. egy hét alatt elfogytak.

roox - Kutya ellen az agresszivitás a megfelelő gyógszer. Ha nem vagy biztos a viselkedésében - feléd sunyit, követi a mozgásodat és közben ugrásra kész, akkor legjobb ha egyenesen feléje kerékpározol, vagy leszálsz lehajolsz kőért. Sok kutya már a mozdulattól elretten. 0,1 % az esélye, hogy a kutya, ha támadólag lépsz fel, nem menekül el. Ha marad, akkor jön a pumpa és a bicigli váz kombinált, és körültekintő alkalmazása. Én semmiképen sem etetném a dögöket, mert azzal rászoktatod, hogy támadjanak.

Tari

RadiX Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7636
Egy BEF az nem 640 HUF, hanem 6.40, azok pedig ezerben vannak, tehat 100eFt-180eFt
között vannak az ujak.
Előzmény: SetiHui (7614)
bodzavirag Creative Commons License 2000.05.08 0 0 7635
Hello kedves nálam edzettebbek, milyen volt hétvégen a bicajozás??
És képzeljétek el, tegnap végre felkerült a bicajomra a km-óra (másfél hónapnyi nekifutás után, talán kicsit lusta vagyok?? :-(. És köszi mindenkinek aki ezirányú segítségeit itt felajánlotta :-))) Mostmár lehet rettegni, amilyen szám-mániás vagyok, naponta képes leszek itt közzétenni bicajos szárnyalásaim eredményeit :-)))
bodzavirag

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!