Keresés

Részletes keresés

kick75 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1677

Faterik!

 

Jaja mutattam neki, együtt röhögtünk (én már kínomban) a beírásokon. Mint valami nyugdíjas kör olyanok vagyunk. :-)

Egyszer csak vége lesz már bassza meg ennek az agyrémnek ami zajlik a fejünkben!!!!!!!!! :D

Előzmény: Faterik (1676)
Faterik Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1676

Kick 75!

 

Az biztos....feleségednek már mutattad a fórumunkat? :D

kick75 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1675

Ez jó lenne, szerintem a világ legboldogabb emberei lennénk!!!!!!!!!!!!!! :-)

Előzmény: Faterik (1673)
Faterik Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1674

Feltétlenül beszámolok majd a holnapi bevetésemről részletesen.

Faterik Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1673

Silentium 2000 mg bevont tabletta

 

Milyen betegségek esetén alkalmazható?

Kifejezetten fülzúgás-kóros hangérzet kezelésére,ha már az infuzios lehetőségek,és a tibeti reiki módszerek sem vezettek sikerre

Ne alkalmazza együtt hangterápiával és potencia növelő gyógyszerekkel.

 

Mellékhatások

Kórosan javuló hallás,tremor és felfokozott extatikus állapot,euforia

 

Mit tartalmaz a Silentium 2000 bevont tabletta?

Foszfatikus csend enzimeket,melyek az agyba jutva csendet (silentiumot) állitanak elő.

 

 

kick75 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1672

Azért csak üzennél privátba nekünk is nem? :D

Előzmény: Faterik (1670)
kick75 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1671

Nem kell, hogy üvöltsön. Hidd el ha olyan halkan hallgatod, hogy szinte nem is hallod már, arra az agyad akkor is figyelni fog és reagálhat rá.

A zúgást/csengést kb.2hét után már ne a fül hanem az agy kreálja.

Előzmény: Faterik (1669)
Faterik Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1670

Az mekkora lenne,bizalmaskodna a prof:itt a tinnitus pirula,vegye be,de ne szóljon róla senkinek :D

Faterik Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1669

Ma reggel 70 dB-es tinnitus ébresztett,az állomás felé felhivtam Bencsik doktornőt,mondta hogy ma már nincs bent,mert lejárt a rendelési idő,hálistennek holnap fogad valami professzor.Sosem voltam még semmivel se Klinikán.

Néha szól a zene,de mivel nekem egyik zúgás zajártalomból jött,a másik meg magánéleti okokból meg hurutból,ezért semmilyen hangterápiát nem merek fülbe alkalmazni...

kick75 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1668

Mond a dokinak majd, hogy rendeljen magának egy liter kávét mert hosszadalmas lesz.......... :D

 

Probálgatsz vmi hangterápiát? Én hallgattam ma majd 10órát és komolyan mondom, hogy változik tőle néha nagyon halk aztán erősít és így tovább.. Ez annak a jele, hogy reagál hisz az agy nagyon könnyen tanítható.....

Szóval én ezen az úton megyek előre! :-)

Előzmény: Faterik (1667)
Faterik Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1667

Éppen most fogalmazom meg magamnak,le is irom hogy miken is mentem át tavaly november óta,hogy holnap összeszedetten tudjak beszámolni a professzornak a Klinikán délelőtt.

Faterik Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1666

Azért mentem be ma a klinkára,mert a fülzúgásom hangerejét olyan 70-80 dB-re saccolom.

Faterik Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1665

Nézd,az a helyzet,hogy az én májam rendkivül jól bontja a gyógyszereket,másrészt az is lehet hogy nem holnap inditják:D

 

Nekem most nagyon erős,olyan 60-70 dB-re tippelem,ez ellen már tenni kell valamit.

zéta_ Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1664
Holnap 8-15:30-ig dolgozom, de ha neked indítják a Solu-medrolt holnap, akkor nem hiszem hogy itt fogsz kóricálni a városban... :)
Előzmény: Faterik (1663)
Faterik Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1663

Holnap bent leszel,és mettől meddig?

Lehet,veszek egy Algopyroint,hogy találkozhassak veled :D

zéta_ Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1662
Király Patika, Király u. 84. Gyertek nyugodtan ha kell vmi... :-)
Előzmény: Faterik (1661)
Faterik Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1661

Zita!

 

Melyik patikába vagy a Király utcába?

Lehet,oda is benézek :D

Faterik Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1660

Zita,Kick!

 

Megjártam a klinikát,gondoltam úgyse fogadnak,de hála az égnek nálam volt a neurologiai papirom,mondtam nekik hogy nagyon erős fülzúgásom van,vidékről mentem fel három cekkerrel.Holnap professzor fog megvizsgálni,és minden papiromat vigyem.Reggel 8-ra kell odamenni.Lesz otoneurologiai kivizsgálás is,ideggyök nézés,meg valószinű meginditják a szteroidot is.

ghepard Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1659

Hát kicsi a világ, ugye - legalább látod, hogy tanul  (most Tőled ugyebár) és már ajánlja másoknak is    :)

Előzmény: kick75 (1656)
ghepard Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1658

tehát a tudomány is egyértelműen a hangterápia felé fordult

 

Most már nemcsak e felé, hanem a hullámok mint olyanok felé. A hang is hullám. Kvantumfizikai kutatások indították el azokat a kisérletezéseket. Ott azért (a kvantumfizikában) elég döbbenetes dolgok láttak napvilágot. Az átlagembernek már a realtivitáselmélet is magas tészta, a kvantumelmélet meg maguknak a fizikusoknak is kemény dió. De hiába, a kisérletek azt mutatják - el kell fogadni. Na és a kvantumfizika az emberben is működik - nem lehet, hogy azt kikerülje.....

Előzmény: zéta_ (1655)
ghepard Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1657

Akkor úgy talán jó lesz. Én mondjuk abszolút nem hallok semmit ha csak üresen rajtam a füles. Pontosan így fog hatni, az agy figyeli majd a sok hangot és az idegölő búgás csak egy lesz a sok közül - és így idővel eltompul. Lassan meglehet odáig fog menni a dolog, hogy ha leteszed a fülest, az agy kikapcsolja a régi idegölő hangot is. Persze nem egy két nap alatt, de egy két hónap alatt már nagyois érezhető lehet a javulás. Ha meg tudod csinálni, hogy minél többet legyen rajtad, akkor annál hamarabb vagy jobb lehet az eredmény.

 

Mivel így a hang nagyon halk és csak a füleiden megy be - a fejben és az agyban lehet vele elérni hatásokat. Saját hanggal (magánhangzótól függ) és más rezgésekkel viszont  hatni lehet bárhol a testen.....

Előzmény: kick75 (1654)
kick75 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1656

Igaz, hogy nekem is reggelente a leghallkabb mindig de aztán tudom, hogy jön az este és ugyan az vár mint téged a hangosság fokozódása.

Akkor ezek szerint a doktornő megjegyezte tegnap a  "Nature sounds therapy-t" mert rákérdezett, hogy hol találtam és mi a neve:-)

Akkor Zita sztem te is másold ki ipodra, mp3ra és hallgasd nagyon halkan úgy, hogy mellette mindent meghaljál még akár munka közben is. Mond azt bent, hogy Doktor írta fel neked ezt a hangterápiát és nem köt bele majd a főnököd :) Én nekem ma reggel 8-tól egyfolytában szólogat néha nem is figyelem mert a beszélgetések elnyomják meg stb.

Előzmény: zéta_ (1655)
zéta_ Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1655

 

Sziasztok. Zsolt, én pont a reggeleket szeretem, mert olyankor mindig tökre halkan hallom. Regggelente mindig olyan, mintha nem is (vagy csak alig) lenne, és mindig abban reménykedem, Istenem, add hogy ma ilyen halk maradjon és estére ne kezdjen el süvíteni...

 

Én ma mentem be a Szigony utcába a doktornőhöz, 10-re. Nem kellett túl sokat várnom, 10:20 körül már fel is jött az emeletre és fogadott. Velem is nagyon kedves volt és közvetlen, szerintem majdnem fél órát bent voltam és beszélgettünk.

A fájós füleimre és nyirokcsomóimra azt mondta, hogy biztosan a Medrol cincálta meg az immunrendszeremet, és ez el fog múlni.

A tinnitusomat meséltem neki, hogy milyen tök jól lehalkult a nagy ló adag Solu-medroltól, de ahogy a szteriod leépült, sajnos a zúgás is visszaerősödött. Lehet, hogy én is kicsúsztam az időből, mert már 1 hónapja volt fülzúgásom, mire ezt az infúziót megkaptam.

Azt mondta, hogy a belső fül MR-t mindenképpen csináltassam meg, vettek is ma vért a Klinikán ehhez. Ezenkívül mondta hogy szedjem a Betasercet, bár túl nagy javulást ne várjak, csodák nincsenek.

 

Zsolt, a doktornő ma kifejezetten ajánlotta az általad mutatott hangterápiát, azt mondta hogy a természetes hangok a legjobbak, és hogy Nature sounds therapy néven keressek rá a neten, mert ez tényleg nagyon jó ötlet. Azt nem mertem neki bevallani hogy én ezt már tegnap meghallgattam mert itt nagyban megy a diskurzus a fórumon... :-) ezenkívül az egyetlen hatékony dolog szerinte is a CR, ami mögött tudományos eredmények és számos év kutatása áll, tehát a tudomány is egyértelműen a hangterápia felé fordult...

 

Kérdeztem tőle a belső fül szteroidot, azt mondta hogy azt még megpróbálhatjuk 1-2 hét múlva, most várjunk kicsit, legyen meg az MR, meg térjen magához a szervezetem a Solu-medrol után. Hát ennyi. Gyógyulással engem sem biztatott, pedig nekem tök jól megmozdult pár hete az infúzióra. Ez van gyerekek, lehet hogy nekünk ez a sorsunk, ezt kell elviselnünk. Másnak meg nincs meg keze-lába, szervátültetésre vár, autoimmun beteg, rákos, stb. Ajánlott még gyébként pszichoterápiát és relaxációs módszereket, egészen pontosan dr. Nagy Enikő pszichiátert, akinek kifejezetten ez a szakterülete és tinnitusos betegekkel foglalkozik. Megtaláltam a honlapját: http://fulzugasorvos.hu/ remélem nem lesz rá szükségem! :-/ :-)

Előzmény: kick75 (1651)
kick75 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1654

 A fülesen természetesen nagyon halkan szól az általam választott hangterápia úgy, hogy mellette minden hétköznapi zajt simán hallok. Viszont együttesen annyi hihetetlen információ jut az agyba, hogy kénytelen lesz egy idő után ezekre figyelni és az általa kreállt fals hangot pedig elengedni. Ez alapján működik a leghatásosabb neuromoduláció is, ami az agykutatásra épülve hozta ki  a hasonló terápiát. Nem 2nap lesz de kivárom.:-)

Előzmény: ghepard (1652)
Faterik Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1653
Kick szégyenlem magam én is de felhivtam bencsik doktornöt mondta hogy jövö kedden fogad most indulok a fül orr gége klinikára mert az ideg majd megesz meg elmegyek a drága dokinöhöz is kedden...
ghepard Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1652

Húúúú, gyerekek, marha sok hsz volt tegnap délutántól. Mindet elolvastam, átfutottam. Tetszett a szöveg, hogy folyik vagy tart a zúgó élet, vagy ilyesmi.

 

Nagyon örülök, hogy végül a hangnál kötöttél ki. Tehát, hogy a hangokkal próbálod kiküszölni egy másik hangot. Ez helyes útnak néz ki. Ezt az utat én is csináltam és csinálom most is. Ha hideggel akarsz jóbalenni, akkor rá kell szoktatni magad - ha ellen mész (takarod magad, jól felöltözöl stb), akkor sehova se jutsz. A hangra is egy jó út maga a hang. De én a saját hangommal kuríroztam magam, meg a rezgésekkel, vibrálásokkal. Ezek a dolgok tiszta energia. A gyógyszeres orvoslás szerintem a végnapjait éli - az zsákutcába vezet.

 

Egy dolog szép természetbeli hangokat hallgatni - a másik dolog meg, hogy közben be van tömve a fül (gondolom úgy hallgatod - ha nem akkor rendben). Ez nem biztos, hogy hosszú távon jó lesz - pont azért, mert takarva a fül. Én erre nagyon csúnyán ráfizettem. Igaz, Neked talán nem kell olyan hangosan hallgatnod, mint nekem. Ezért eltarthat jó ideig, míg észreveszed, hogy rosszat is csinál. Nekem elég volt pár nap. De, mint írtam is már - most már másfél éve semmi problémám, hogy hallgatok derekasan TV nézés közben.

 

Szerintem még hatásosabb lehetne, ha saját hangoddal kisérletezgetnél és az menne folytonosan. Már ott ahol tudnál valamiféle hangot kiadni. Elég nagyon halk is. Én ezekkel a hangokkal rengeteget kisérletezgettem. 2003 elején kezdtem egész véletlenül. Azt hiszem ide is betettem összefoglalómat erről (35 oldalas). Hogy ezek a hangok és rezgések nagyonis hatnak, ahhoz semmi kétség se férhet. Ez már tudományosan is igazolva van. Gyanítom, hogy szinte mindenre be lehet vetni ezeket a dolgokat.

 

Ha maga csinálja az ember (a hangokat), akkor a légzés is szinte automatikusan beállítódik lassabbra, mélyebbre, hosszabbra. Így magasabb lesz a széndioxid szint - ami nagyon jól oldja a görcsöket, legyenek bárhol, hisz a vér mindenhova megy..... Nekem például rengeteg torokgyulladásom volt. Évente sokszor kétszer is - számomra szinte hihetetlen, hogy az utolsó 2007 decemberében volt.  Azelőtt csupa takony voltam - vagy 8 éve egy zsebkendő van a zsebemben - ugyanaz, mert nem is használom már jó pár éve. A füleimben nagyon sokszor pattogásokat hallottam, itt ott zúgást is rövig ideig. Éreztem, hogy mintha nyomás lenne ott bent stb. Ezek mind megszűntek és nem jöttek elő még annak ellenére sem, hogy szinte naponta kb 110dB-es hangerősséggel hallgatom a TV-t. Tehát nekem is akkor le vannak takarva a füleim - de változtatom elég gyakran a fej helyzetét és így a gravitáció minden irányba húzhatja az erős hang keltette rezgések miatt mozgó anyagokat........

Előzmény: kick75 (1651)
kick75 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1651

Megint egy utálatos reggel erre ébredni ismét. Azon gondolkoztam, hogy milyen abszurd élet ez, hogy csak alvás közben tudja magát az ember jól érezni míg nem hallja a fejében a zajt. Ezen változtatni kell mindenképpen, hogy ismét élvezni tudjuk az élet minden percét.......

zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1650
Ugy legyen! En is alszom lassan... Joejt!
Előzmény: Faterik (1649)
Faterik Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1649

Na erre már szerintem azt mondja majd Bencsik doktornő hogy én igazi sztahanovista módon kezeltem magam-ja azt kihagytam hogy egy vezető prof is látott a János kórházban-szerintem csak Kick tud velem versenyre kelni,és remélem,legalább ennek annyi eredménye lesz hogy megpróbáljuk a szteroidos injekcio dolgot,ha már ennyit izzadtam vele :D

zéta_ Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1648
Joejt es csendes reggelt! :)
Előzmény: kick75 (1645)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!