Keresés

Részletes keresés

frundsberg Creative Commons License 2003.02.16 0 0 2289
A citadellás motorostalálkozók minden hónap első szombatján vannak, tehát Március1, délután 4.

Ha hideg lesz jöhettek legalább bejáratós motorral is:))
Nyáron 40fokban még a vízhűtéses Yamahámnak is szinte melege van.

frundsberg Creative Commons License 2003.02.16 0 0 2288
Na pontosan egy ilyen Danuviát csinálok most én is. Fekete magasnyerges 59-es. Lesz bele egy széria meg egy "sport" blokk is.

Bervas csak nem a tied ami a képen van? Mert ha igen tudok adni hozzá egy gyári fényszóróüveget, mert ami benne van az biztos nem gyári.

Kipuff. még mindig kéne...

bervas Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2287
Piszkŕlta a csörömet, hogyan lehet képet betenni. Megkerestem, most mŕr tudom. :-)
A tar.hu most épp nem gyün be, majd probŕlom mŕshonnan.
Előzmény: ggabbroo (2286)
ggabbroo Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2286
bervas:
Látom te is szereted a képeket!:)
http://web.tar.hu/csepel_motor
Ezt az oldalt már ismered?:)
Előzmény: bervas (2285)
bervas Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2285
OFF

Müxik :-)

Szivem csücske... ez is magyar.
ON

Előzmény: bervas (2284)
bervas Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2284
OFF
teszt

ON
Előzmény: bervas (2282)
Schnitt Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2283
Na de tezsvír, nem kéne brutalizálni, mert még valaki elhiszi :o)

A storym konkrétan annyi, hogy eredetiségvizsgálaton kapott a motorom egy "b" minősítést, mert a vázszám kézzel van beütve, és szerintük ez nem eredeti.
A rendőrség kivizsgálta, megállapították, hogy eredeti, jelentést megküldték, ügy lezárva.

Rögzíteném:
Lopott cuccokról szó sem volt!
Nem üzletelek semmivel, alkatrészeket is csak vásárolni szoktam, kizárólag saját részre.

Előzmény: Zoli_t5H (2280)
bervas Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2282
Csemege:
Brazilia
http://www.motosantigas.com.br/csepel/index.htm
Előzmény: bervas (2281)
bervas Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2281
Jobban megneztem a kepet. Az enyem 61-es volt, nagy fekdobokkal, es a kormanyon levo szivatoval. Szoval egy T1 kekben. Meg gondolkodtam is rajta, hogy a barna szij gyari-e a szurkeskek(?) ulesen. Ugy latszik, az volt.
A fenykepen meg egy T5 van ugyanolyan szinosszeallitasban, de kis fekdobbal, es a nyereghez vezetett szivatoval.

Egy sztori:
Rugdosom a keket, nem indul. Nezem: szikra van, benzin van, kompresszio van. Szivato mozog. Miutan jobb es ballabbal is elfaradtam a rugdosasban, jobb hijan szetkaptam a porlasztot. Mi volt a hiba oka? Lejott a szivato dugattyujarol a gumikarima, es lent maradt zart helyzetben! Nem volt szivato. Rugdoshattam volna meg egy fel napot! :-)

Előzmény: Zoli_t5H (2278)
Zoli_t5H Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2280
hehe biztos kitiltatott innen a rendorseg.
aki lopott, atutott alvazszamu motorokkal uzletel...:DDD
(sorry vagyok:)
Előzmény: Schnitt (2279)
Schnitt Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2279
Mi van az indexszel?
Ha rákattintok a nevem mellett az adatokra azt mondja, hogy
felhasználónév: nincs
új vendég
jogosultságok: csak olvasás.

mindez vörös háttérben.
Találkozott már valaki ilyennel?
Ja, és közben írni tudok

Zoli_t5H Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2278
Gondolom '64-es evjarat volt.
Abban az evben kiadtak nehany szaz darab kek szinu szeria Pancsit. Tehat tenyleg nem holmi export valtozatrol van szo (mint pl. a T6), hanem teljesen szeraifelszereltsegu, csak eppen kek szinu mocikrol. Az egyik cimboramnak is van egy, es o motorszam alapjan beazonosittatta, hogy eredeti e rajta a kek szin (mondjuk amugy is nagyon annak latszott). Egy oreg manustol vette, aki mondta, hogy annak idejen nehany szaz forint felarert lehetett venni ilyen kek szinben is.
Előzmény: bervas (2277)
bervas Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2277
Nekem ilyen kek gepem volt. A tablajan T1 volt, nem T6. El kellett adnom, meg valamikor 95 tajan :-(
http://edu.ouka.fi/~mattim/pannonia/tehtaan9.htm
Előzmény: Zoli_t5H (2276)
Zoli_t5H Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2276
Bocs elcsesztem:) Itt az ot abrazolo kep linkje:
http://edu.ouka.fi/~mattim/pannonia/2002%20kuvat.htm
Előzmény: Zoli_t5H (2275)
Zoli_t5H Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2275
Nna ez az a skandi oldal amirol irtam nemreg, meghogy van egesz szep letszamu Pannonias klubjuk. Tehat akkor ezek szerint finn, nem pedig holland, ahogy en emlekeztem.:)
Es talaljatok ki, hogy kit talaltam fenn az oldalon? Azt a sracot, akirol irtam, hogy osszeismerkedtem vele az egyik borzen. (Emlekeztek, aki alkatresz begyujto uton volt kishazankban, meg vitt haza labon egy Pancsit.)
O az, itt a kepen: http://edu.ouka.fi/~mattim/pannonia/index.htm
(Sajna nem tudom, hogyan kell kepet beilleszteni, ezert csak a linket tettem be:)

Hehe, nekem is van egy olyan P12-esem amivel allatkodik a kepen:) Nagyon jo kis gepek.

Előzmény: bervas (2274)
bervas Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2274
Csemege:
Argentina
http://www.geocities.com/csepelmotos/
Finnorszag
http://edu.ouka.fi/~mattim/pannonia/index.htm
Előzmény: Schnitt (2273)
Schnitt Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2273
Támogatom az ötletet megvalósítás szintjén is!

Ki mikor ér rá?

Előzmény: vaughan (2258)
bervas Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2272
Aprilisban mar en is ott leszek, addigra hazaerek.
Előzmény: frundsberg (2269)
Zoli_t5H Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2271
En kimegyek szivesen a Citadellahoz, mar februarban is ki akartam nezni, csak kozbejott valami. De egyenlore csak gyalogosan/tomegkozlekedve, mert meg tul rossz ido van ahhoz, hogy 250 km-es tavot megtegyek motorral. (Annyira azert meg en sem vagyok orult:)

Egyebkent mindig a honap elso szombatjan van igaz?

Előzmény: frundsberg (2269)
Dizma Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2270
Március?

Elején, végén, közepén?

Mikorra rakjam össze a vasat?

Előzmény: frundsberg (2269)
frundsberg Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2269
Mi lenne ha csapnánk egy nagy találkozót a márciusi citadellás motorostalálkozón? Talán már nem lesz olyan hideg.
frundsberg Creative Commons License 2003.02.14 0 0 2268
Az ilyen neppereket egyszer csapatosan kellene jobb belátásra bírni:), mondjuk hátbadöngetni egy lengővillával 20 méterről.
vaughan Creative Commons License 2003.02.13 0 0 2267
Hi! az ecseri ócskást én is megkeresetem s hasonló a véleményem: gusztustalan! ráadásul alig van az öregnél valami. de egy hasonló öregemberrel szegeden is találkoztam akinek nem mondható vas hiányosnak a földje, az udvara. tele van bontott romokkal és az istenért sem akar megválni tőlük csak csillagászati árakon. a legnagyobb baj itt is ,hogy a szabad ég alatt tarja az öreg a cuccot. sziv fájdalom látni, és tudni hogy nem tehetsz semmit a makacs vénemberrel... minden jót!
Előzmény: Zoli_t5H (2265)
Trike Creative Commons License 2003.02.13 0 0 2266
Nemrég vettem négyzet alakú macskaszemet aminek a hátán kétoldalú ragasztó volt. Egy a lényeg legyen benne E betű és ne legyen 3szölletű. (5/90 korm.rend. mindent leír, ez alapján vizsgáztatnak)
Előzmény: ggabbroo (2249)
Zoli_t5H Creative Commons License 2003.02.13 0 0 2265
Ja, mikor en is egyszer kinn jartam es erdeklodtem egy-ket alkatresz ara felol, olyan osszegeket mondott a csoka a legotvarasabb vasdarabra is, hogy azt hittem hanyattb***om magam. Aztan magamra hagyott, hogy kotorasszak a roncsok kozott, es kozben jott ket kolyok, akik szoba elegyedtek vele. Nem tudom, hogy pontosan mirol volt szo, csak mar akkor figyeltem oda a beszelgetesre, mikor a ficko, aki azelott a csillagos eget is elkerte volna egy-ket koszos alkatreszert, mostanra fennhangon fikazta, meg leszarozta a Pannoniakat. Na ekkor nekem se kellett tobb ,gondoltam kivallatom ezt a jomunkasembert, hogy mire fel ez a rossz velemeny. O meg csak azt hajtogatta, hogy az osszeset be kene zuzni, meg hogy ilyen szar meg olyan szar, meg az utcasarokig se lenne hajlando Pannoniaval elmenni, annyira nem bizik benne. Kisse hirtelen haragu ember leven addigra mar rendesen be voltam poccenve, s lehet, hogy nem a legmodorosabb hangnemben, de elkezdtem ugymond "kipuhatolni", hogy mire alapozza, ezt a velemenyt. Meg kulonben is, ha annyira nem nezi semmibe, meg legszivesebben a fold szinerol eltuntetne az egeszet, akkor mer nem okoz egy kis oromot azzal az olyan embereknek mint pl. mi, hogy potom penzert megszabadul tole.
Aztan vegulis annyira osszevesztem az urgevel, hogy az asszony ott csititgatott, mert mar kozel voltam, hogy kisse nyomatekositom az allaspontomat.:)
Hogy miert is? Mert kerem szepen, ha valakinek jo indokkal, es okkal van rossz velemenye valamirol, mert pl. akarhany Pannoniaval volt dolga az mind beszart alatta, es cserbenhagyta az ut szelen, akkor azt mondom, hogy okkal haragszik erre a markara (holott lehet, hogy csak egy peches, szerencsetlen flotas) Bar meg ez sem jelenti azt, hogy a Pannonia, mint motor eleve rossz lenne, hisz ezer masik pozitiv velemeny all vele szemben. De nem, a vegen kiderult, hogy a manusnak sose volt igazabol Pannoniaja, szidni, pocskondiazni bezzeg tudta. Ez volt az, amire igazan bepoccentem (,mint jo Pancsi egy rugasra:)
(Na jo, lehet, hogy egy kis szivatas is kell elotte, hat ez en esetemben is megvolt:)
Meg jo, hogy az asszony uresbe tett, nemhiaba tanitgattam motorozni.

Előzmény: bervas (2264)
bervas Creative Commons License 2003.02.13 0 0 2264
Igaz, az Ecserin nem szabad vasarolni. A borzek nagysagrendekkel olcsobbak, erdemes kivarni.
Egyszer megkerdeztem bulibol egy a foldon hanyodo Berva blokkot. Csipobol azt mondta a nepper, hogy 15 ezer (nem az olajos gatyam volt rajtam, biztos tul ertelmisegi kulsom volt :-) ). Mondtam neki, hogy az elozo hetvegi borzen vettem alku utan 500 Ft-ert. Biztos nem huzta fel magat rajta :-).
A Csepel blokkokat meg 1-2e Ft-ert veszem, kilora, a kozeli ocskavas telepen.
Előzmény: Zoli_t5H (2263)
Zoli_t5H Creative Commons License 2003.02.13 0 0 2263
Hu, az ecseri piacon levo "rablok"-kal vigyazzatok nagyon. Ott rohad evek ota a sok cucc az udvaron, nemelyikert nekik kellene fizetni, hogy egyaltalan valaki elvigye onnan, de, mint ahogy azt Schnitt baratom is emlitette, ha eszreveszik, hogy komolyan erdeklodsz, akkor mar nem tudjak, hogy mennyit kerjenek. En nem ajanlom senkinek. Egyszer, kb. egy eve en ugy osszevesztem ott az egyik tulajjal, hogy majdnem olre ment a dolog:))
Előzmény: Schnitt (2259)
Zoli_t5H Creative Commons License 2003.02.13 0 0 2262
OFF

No most akkor a Polgar Urhoz, a Jenohoz, vagy a Polgar Jeno hivatalba, vagy esetleg a Polgar Mester Hivatalba a Jeno Urhoz?

Gondolom mostaman' folyamatban vannak a papirok, csak intezkedni kell es maris megkaphatod a szocpolitikat, ciga'nkocsonre:)

Tobbet nem tudok elmondani, kerem kaccsojja ki.
(http://www.tar.hu/frameset.phtml?path=/zengei3/sandorgona.html)

ON

Bocsi:)

Előzmény: Carlosamigo (2261)
Carlosamigo Creative Commons License 2003.02.13 0 0 2261
Érződik a háborús hangulat. Egyre több a sörmen a topicban :-))

Holnap mehetek a Polgár Jenő Hivatalba.

szisan: hihetetlen, de igaz :-) Én már láttam kétütemű gázos Wartburgot egy benzinkútnál. Egy kiegyenlítőtartálynak született ojjektumbó veszi ki a zolajat, aztán úgy, mint az újabb különolajos gépeknél hozzáadagolja a gázho a zolajat. Teccikérteni?

Előzmény: szisan86 (2227)
Dizma Creative Commons License 2003.02.13 0 0 2260
Utálom a sört. De beszélgetni én is tudok:-)
Előzmény: vaughan (2258)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!