Keresés

Részletes keresés

_chillout_ Creative Commons License 2014.12.15 0 0 4805

Ne is mondd, kérdeztem, mikor futhatok, azt mondta, először felügyelettel gyalogolhatok a futógépen, és ha az már megy 10 percig, akkor mehet 9 perc séta, 1 perc futás, stb. Erre megkérdeztem, h szerinte hogy jöttem ma ide. És szerinte hogy járok naponta munkába, kézen járva? Azt mondta, a futás speciális dolog. Mondtam neki, dehát tudja, h sportoltam, nem most ismerkedem az alapfogalmakkal. Nem mondott semmit, majd meglátjuk.

Előzmény: pom-pom57 (4803)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.12.15 0 0 4804

Nem nagyon hallom,hogy állsz a gyógytornával?

Előzmény: Arzeen03 (4802)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.12.15 0 0 4803

Végre egy jó hír.Még én is örülök neki.Közeledik a futóverseny.

Előzmény: _chillout_ (4801)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.15 0 0 4802

15 fok hiányzik, az szuper.. Az már szinte semmi. 

Nem ijesztgetés képpen mondom, de a duzzanatot kövesd figyelemmel.. Nekem is azt mondták, az semmi, majd elmúlik, meg ilyenek és jól ottmaradt, kötött lett és fő akadálya mindennek érzésem szerint.  

Combizom rövidülésről esetleg ha mondanak neked többet az engem is érdekelne picit. A combizom leépülés az tipikus, vissza is nagyon nehéz épiteni, ha jól tudom.

Lassan rendbe jössz, mi ezt mind tudtuk előre :)

Én csak akkor, ha rendbe teszik a térdemet.

Ügyes vagy. :)

Előzmény: _chillout_ (4801)
_chillout_ Creative Commons License 2014.12.15 0 0 4801

Aranyos vagy, hogy észben tartottad :-) Folytatni kell a fizikót, 15 fok még hiányzik a teljes hajlításhoz. A combizmom kicsit még meg van rövidülve és le is van épülve, a térdkalácsom alatt, a vágások környékén pedig két nagy duzzanat van. Azt mondta dr Wunderbar, hogy ez ugyan nem tipikus, de nem is teljesen szokatlan, folytassam a fizikot és 6 hét múlva újabb kontroll. Amúgy sokat javult a térdem az elmúlt két hétben!

 

Veled mizújs? Se nem javul, se nem romlik?

Előzmény: Arzeen03 (4799)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.15 0 0 4800

Chopper még nem jutottam el semeddig a könyv ügyben, meg ma pesten voltam, és ma és holnap este is betábláztak, türelmet légyszi.

 

Illetve a Magyar - Dán kézimeccsre mit tippeltek??? A hozzáértők írják meg, mert fontos. :))

 

Gurabli, beinditottam a sportfogadást, szó volt róla, hogy esetleg szakértő, meg német liga, meg ilyenek, ha esetleg... :)

Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.15 0 0 4799

Chillout asszony majd ne felejtse el megírni, mit mondott Wondi professzor a mai kontrollján, meg hogy hogy van a térde.

üdv.

Előzmény: _chillout_ (4796)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.12.14 0 0 4798

Persze jelzek majd,csak jelenleg Boszika kivásárolta az össze részvényem.Valamit tudhat a csaj.Bár most,hogy kirúgták a munkahelyéről,én tuti nem megyek már ki hozzá.Nekem dolgos takaros menyecske kell nem pedig olyan a tőzsdézik,iszik.Zsonglőrködik a részvényeimmel.Most akkor tönkre is akar tenni,meg ilyenek? Na nem!!

Előzmény: Arzeen03 (4795)
_chillout_ Creative Commons License 2014.12.14 0 0 4797

Amennyiben én vagyok Boszika, nem vicceltem :-) A LinkedIn profilomat már frissítettem is, hadd árasszanak el az ajánlatok :-))

Előzmény: pom-pom57 (4792)
_chillout_ Creative Commons License 2014.12.14 0 0 4796

Ha minden igaz, februártól vagy márciustól ugyanezen a munkahelyen tidom folytatni, de mostmár belsősként. Ez csak egy projektmunka volt, aminek az előnye, hogy sokkal-sokkal (kb dupla) jobban fizet, hátránya viszont, hogy egyszer, esetemben 15 hónap után, véget ér. De nem bánom, az a terv, hogy januárban és februárban elvégzek egy-egy szakmai tanfolyamot, közben pedig elkezdek egy új nyelvet tanulni. Persze csak akkor, ha anyukám szövettana jó lesz.

Előzmény: Arzeen03 (4790)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.14 0 0 4795

mindenképpen fogok, csak kérdés sem jut eszembe

 

az internet kapcsod miatt gondolom pert fontolgatsz a szolgáltatóval, mivel igy nem tudtad ellenőrizni a honlapodat igy az egód mutatói ha kis mértékben is, de eshettek..?

 

arra gondoltam, hogy mi lenne ha a saját védjegyed érdekében magadról részvényeket dobnál piacra.. hasonló esetben a részvények esnének, ilyenkor ezt jeleznéd én felvásárolnám olcsón és utána miután felmenne, eladnám, kaszálnánk.

 

"Vegyen Mr. Fontana részvényeket! Mr. Fontana, valaki, aki aki! Minőség, egyben garancia!"

 

majd küldöm amit igértem, majd ha otthon gép elé kerülök

Előzmény: pom-pom57 (4794)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.12.14 0 0 4794

Már az is kamu,hogy ilyenkor még mindenki alszik?Tudom,nem vagy egy nyomozó ,az agyag agyad miatt.Ezért kérdezz,ha tőlem nyugodtan,ne szégyelld.   

Előzmény: pom-pom57 (4793)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.12.14 0 0 4793

Nem mellesleg kérdezem.Szerinted van itt közülünk olyan fórumozó akit komolyan lehet venni? Természetesen rajtunk kívül (Te és Én)

Előzmény: Arzeen03 (4791)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.12.14 0 0 4792

Szerintem Te ezt félreértetted.Csak szabin van.Mikor lehetett Boszikát komolyan venni? Végre megcsinálták a internet kapcsolatom.

Előzmény: Arzeen03 (4790)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.13 0 0 4791

Koszi szerintem jo lesz az a google ize vagy mi csak meg nem jutottam el odaaig 

Előzmény: Nikke (4788)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.13 0 0 4790

Ez a munkanelkuliseg nem hangzik tul jol, de gondolom nem fog sokaig tartani

Mit gondolsz, illetve egyebkent is, jol megy a gyogyulasod? Minden ok?

Előzmény: _chillout_ (4789)
_chillout_ Creative Commons License 2014.12.13 0 0 4789

Szép jó reggelt! Tegnap volt az utolsó munkanapom, mától munkanélküli vagyok :-)

 

Hétfőn kontroll dr Wunderbarnál, majd elmesélem, mi volt :-)

Nikke Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4788

Arseen! A következővel is lehet nagy fájlt küldeni, minden le van írva:

 

http://www.toldacuccot.hu/

 

 

zkovaxxx Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4787

Az eljárásról  ( porcsejt építés )amit linkeltem és úgy tudom csak ott csinálják ( ez nem biztos) arról van infód?

 

http://www.porcpotlas.hu/hu/sejtbeultetes.html

Előzmény: gurabli (4786)
gurabli Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4786

Ismerem, de nem első kézből, így az infókat ne vegyétek készpénznek. Régebben nagyon komoly volt, majd a szokásos forgatókönyv, a legjobb dokik nem teljesen érthető módon nem akartak látástól mikulásig 150-200e forintért robotolni, amikor külföldön fele ennyi munkával (ügyelet, baleseti, stb), ezerszer jobb körülmények között, nem túlzás, akár 10x ennyi pénzt kapnak, így leépítették őket vagy maguktól elmentek. Egy-két komolyabb prof maradt, ők ugye több zsetont is kaptak, melléjük kezdők vannak mindig berakva, akiknek 80%-a amatőr, a maradék 20%, aki tehetséges, pedig szintén dobbant külföldre, amint csak lehet.

Egy-két kiváló szakember maradt itt, mert közben a környező kórházak rájöttek, hogy kell legalább egy olyan ember, akinek gyakorlata is van és érti a munkáját, ezért próbálják itt tartani őket. Ráadásul ők menő magánrendelést is visznek, több helyen is, szóval alacsony konkurencia mellet, magas árakon nagyon szépen megélnek itthon is.

 

Neveket nem szeretnék mondani, mert nincs személyes tapasztalatom, de van köztük nagyon jó és komoly sebész, aki tényleg érti is a dolgát.

 

Előzmény: zkovaxxx (4708)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4785

Dehogy szadistak..

Olvass utana chopper, 731-es alakulat. Japán.

 

Előzmény: Chopper63 (4778)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4784

Semmi bonyodalom nem lett, zkovaxxnak kotelesegge segiteni, en megigertem a konyvet, megvan, megoldjuk az atvitelt, hol itt a gond :-) 

Pesten vagyok, majd hetvegen kivitelezzuk.

Utanaolvastam a google drivenak, rajottem volna, na de azert kosssz.. :-) 

 

Ha valakinek esetleg kellene valami hasonlo, irja meg, megoldhatonak tartom, ha lesz google drivom, akkor okes lesz hasonlo dologban.

 

Nemet nyelkonyvet neztem magamnak, lehet azt fogom a korhazban tanulni. 

 

Gurabli orultem a jelentkezesednek. 

Előzmény: Chopper63 (4783)
Chopper63 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4783

Ajaj..

 

 

Mekkora bonyodalom lett itt egy könyvből..Elnézést érte..

Nagyon köszi ujra minden segitséget..Én is sasolok..majd jól csináljam az elfogadást...Csak nem vagyok már mai csirke..Mondjuk inkább már TYÚKANYÓ KATEGÓRIÁT SÚROLOK A MAI NAGY elektronikus kütyükhöz..

 

Upsz nagy betűk lettek,de át nem irom már őket..

Arseen még fiatal..Ő boldogulni fog vele!!Hu..de jó!!

Tiszta meglepi..boldogság az ÉLET!!!Hurrá!!

zkovaxxx Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4782

Előzmény: zkovaxxx (4781)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4781

Előzmény: zkovaxxx (4780)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4780

3-nál beírod azt az azonosítót amit a gmail-nál használsz

4. kiválasztod, feltöltöd majd mikor kész megosztod Chopperral ( megadod a mail címét) majd

5, mented

 

Ezután Chopper kap egy mail-t benne egy linkkel amire kattint majd letölti a file-t ( jelen esetben a könyvet ) amit feltöltöttél

Előzmény: Arzeen03 (4775)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4779

Olvasd el légy szíves a 4708-as posztot mert azt neked írtam:)

Előzmény: gurabli (4776)
Chopper63 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4778

Szia kedves gurabli!!

 

Az a véleményem,az ácskapcsaim kivétele után..Te csak aludjál mig kiveszik az önálló életet élő csavarodat!

Ne engedd érzéstelenitésben..(Szadisták!!)

 

Majd nagyon szoritunk Neked is!!!

Örülök hogy megvagy Te is végre..Hiányoztál nekünk!!

Előzmény: gurabli (4776)
Chopper63 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4777

Hm..kedves zkovaxxx!!Szia!!

 

Mi is lenne velünk NÉLKÜLED??Látod,látod..Pótolhatatlan vagy!!

Nagyon szépen köszönjük a segitségedet..És mindent nagyon szépen köszönök Neked személy szerint...

Előzmény: zkovaxxx (4774)
gurabli Creative Commons License 2014.12.12 0 0 4776

Üdvözlet a hölgyeknek, uraknak! Jól eltűntem, egyszerűen arra sem volt időm, hogy olvassam, hát még írni:( Sok minden összejött és még halom munka.

 

Ki hogy van, mik az elmúlt két hét fejleményei?

 

Nálam semmi különös, ugye januárban megyek rtg-re, ahol ránéznek a csavarra. Aztán kiderül. Most aránylag rendben van a térdem (kopp-kopp), de a csavar viccesen kijött, mármint jó nagy púp van ott:) Szép lassan jön kifelé, persze ezt nem lehet megállapítani, lehet, hogy kb. ilyen volt két hete is.

Helyi érzéstelenítésben viszont nem vállalom a csavar kivételét, így ha 5 percre is, de valamivel ki kell, hogy üssenek, akár pálinkával:) A csontot (és hártyát) nem lehet érzésteleníteni, ha 10 másodpercig is tart, én nem akarom ennek kitenni magam, hogy a csontból tekergessenek ki egy csavart, ami lazán be is szorulhat két menet után:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!