Keresés

Részletes keresés

GPF Creative Commons License 2000.06.02 0 0 8422
Kerékpáros pólóból feszes kell? Ált. nem szeretem a feszes pólót.
Lehet a Favoriton váltót cserélni? Érdemes?
stoki Creative Commons License 2000.06.02 0 0 8421
Robin
Hát kedvem még csak lenne, főleg, hogy három hölgy társaságában köne gurulni. Csak hát van az embernek egy kicsi lánya, akit most van lehetőségem cirkuszba vinnem.

Zsuzsa
Mindegy az, hogy apja, vagy anyja vagy, csak JÓL neveld a gyermekeidet...;)

rgranc
:)

Kezeket a biciklikormányra, éljenek a csajok ...!!!

Előzmény: Robin (8404)
Monty Creative Commons License 2000.06.02 0 0 8420
Robin,
nem telt be, csak valószínűleg elrontottam egy procmail rule-t. Válasz megy.

ilyr,
az volt az az utánfutó, ahol külön álványokba lehetett betenni az első kereket? Még ott poénkodtam is, hogy ha valaki unatkozik, mindjárt tud is kereket centírozni utazás közben. :)

Előzmény: Robin (8414)
zsuzsa Creative Commons License 2000.06.02 0 0 8419
Badmad !
az a baj, hogy a munkahelyemrol nem tudom megnezni az otthoni mailboxomat!
A masik gond, hogy megkesve bar,de torve nem ma az egesz ceg megkapta Finnorszagbol a Lovelettert :-(
franc tudja, kikapcsoljak e a levrendszert vagy se !
megnezem a honlapodat, hatha van ott valami telefonszam.. sajna a mobilom otthon maradt, meg sms-t se tudok kuldeni es most a fenti okok miatt a mailt ha lehet mellozném..
Előzmény: badmad (8413)
Mad002 Creative Commons License 2000.06.02 0 0 8418
Robin!

Sajnos tegnap nem jött össze a mezpróba, ma megyek. Délután, ill. a hétvégén nem leszek NET-közelben. Van valaki, akinek SMS-ben el tudnám küldeni az infókat?
Ha nincs, megpróbálok a Westelen keresztül küldeni neked emilt, de ez nem biztos, hogy müxik.

10x a türelmedért.

Mad002

ilyr Creative Commons License 2000.06.02 0 0 8417
kivi!

Fekete rovidgatya, kek(lilaskek... :)-sarga Festina mez, feher sapek. Amugy a kocsink meg a parkoloba bekanyarodva rogton jobb szelen parkolt. Egy piros Audi utanfutoval.

Előzmény: kivi (8360)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.06.02 0 0 8416
zsuzsa

Igen, Leányfalu után már nincs bicóút, onnan harcolni kell, de én már voltam visegrádig soxor és sosem lett bajom. Padkával vigyázz, elég szemét minőségű.

bukósisak:
Inkább vegyél a gyereknek rendeset, belefér a gyermeknevelési költségek közé az ára és semmi vel össze nem hasonlítható haszna van, kettő is:
1. Vigyáz a gyermek buksijára miből optimistán számolva is csak 1 db van
2. Megtanulja, hogy sisak nélkül soha és máris javítottál a kerékpáros kultúrán, majd az ő csemetéi is sisakban kezdik el.

Mivel a gyerekek általában elég sok horzsolást, mifenét szoktak begyűjteni (ütésállóak) azokkal nem is lesz gond, de a processzort sosem szabad védelem nélkül hagyni a csontgömbben!

Sok szerencsét, nem fogok tudni felérni Siófokról Nagymarosra, pedig a Mihályhegyen van Timeryék háza, ott bekaphatunk volna együtt egy valamit. Vagy kettőt. Esetleg szervezünk 2 napos topiktúrát, akkor alvóbázisnak is jó lesz egyszer, (persze ezt Neki meg a szüleinek még nem vetettem fel:)))) kellemes hely, jó magasan van, (autóval egyesben, kettesben kell felvergődni), de megérkezni jó és a dunakanyarra látni a teraszról.

Robin
Mél megjött, minden ok, de nem tudom, hogy át tudom-e utalni, kp nem jó? El tudom vinni szinte akárhová Pesten. A mellékötleted (+****) is tetszik, abszolút benne vagyok. Köszönet az egész szervezésért, rohangálásért mindenért asszem az egész topik nevében!!!

OpiumPapa
aki most sokat olvas benneteket, de nem nagyon ér rá :(

Előzmény: zsuzsa (8411)
kivi Creative Commons License 2000.06.02 0 0 8415
Ez most szombaton lesz:

VELENCE TIZSZER 2000. junius 3.
Utvonal: Velence - Gardony - Agard - Pakozd - Sukoro - Velence
Rajt: Velence, Ifjusagi Popbazis
Cel: Velence, Ifjusagi Popbazis
Inditasi ido: 6.30-7.00 ora
Nevezesi dij: 50 Ft/kor/fo
Tavolsag: 28 km/kor
Szint: 260 m/kor
Szintido: 1,5 ora/kor

10 kort teljesitoknek kupa + targyjutalom. Ajandeksorsolas. Bukosisak
Hasznalata ajanlott. A turan barmennyi kor teljesitheto. Inditas: 6-8 kort teljesitoknek 8.00 oraig, 1-1 kort teljesitoknek 10.00-oraig. Terkep: a Velencei-hegyseg turistaterkepe (nem lesz szükség rá...).

Robin Creative Commons License 2000.06.02 0 0 8414
Zsuzsa,
számomra nem gond, szívesen látom a 'toldalékot' is.

Monty,
betelt a postafiókod, nem tudom látod-e a levelet amit küldtem (2), vagy takarítás után küldjem újra?

badmad Creative Commons License 2000.06.02 0 0 8413
zsuzsa
Miután senki sem írta meg mi is a BikePosta, most megírom neked: én vagyok. Vagyis az ország egyetlen netes kerékpárüzlete. A cím: http://www.bikeposta.cjb.net (egyenlőre csak ez müxik)
Gyerekbringa ügyben ment mél!
Előzmény: zsuzsa (8411)
kivi Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8412
zsuzsa,
Szentendrétől Leányfaluig van bicóút, onnan 16km Visegrád.
A hajóra felszállhatsz bicajjal, de drága. Egy felnőttnek kb. 600HUF, a bicajnak kb. 300.
Előzmény: zsuzsa (8411)
zsuzsa Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8411
Robin, a helyzetem annyiban bonyolodott, hogy lesz egy 9 eves tartozekom is. a masik tartozek a nagyszulokkel van de ez a leanygyermek nem megy, mert vasarnapra programja van.
o igen civilizalt es nagyon energikus, viszont a biciklije nincs itthon .
Vegiggondoltam a variaciokat.Azt hiszem, lemegyek vele Szentendreig,mert innen Obudarol bicikliut visz odaig. ott felszallok hajora , ami 11.30-kor erkezik es elmegyunk Nagymarosra. Este meg valahogy hazavonatozunk.

Azt az aprosagot kellene meg megoldanom, hogy honnan keritsek neki biciklit. Ha valakinek van egy elado hasznalt biciklije ( a masikat nincs ertelme felszallitani Pestere, mert ott is szukseg van ra, ahol most van) 140 cm magas gyermeknek az jelentkezzen !!
Mindenesetre holnap delutan mindenkepp szerezni valamit neki.

Lehet a menetrendszerinti Mahart hajora felszallni biciklivel???

Szerintetek olyan szivaccsal parnazott bukosisak eleg a gyereknek ( az van itthon, gorkorizasnal is neha hasznaljak) vagy vegyek neki egy rendeset ?

Szentendrerol vezet bicikliut Visegradra ? szerintem nem.. jol gondolom?

*Off : stoki, most meg ne kerdezd, hogy az apja vagyok neki vagy az anyja, jo?*On

sinya Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8410
Hello Reki!
Azt hiszem illetve remélem, hogy 1re gondolunk. Az igazság az, hogy nekem van 1 fixi agyam csak a menet megszakadni készül a kontra anya alatt, és semmi kedvem még az EB elött átülni 1 'kerregős' cangára. 1ébként nagyon meghatott a kedvességed. Követendő! Big PEACE! Megpróbálok futni 1-pár kört itt Pesten, de elég esélytelen, k*va nagy szerencse kell hozzá.
Addigis:
Sinya
Előzmény: Reki (8399)
rgranc Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8409
Ma kaptam egy vicclistan, es stokit olvasva rogton beugrott, aztan csak copy-pasteltem...
Előzmény: szerencsefel (8407)
rgranc Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8408
Igen ilyenekrol volt szo mostanaban a Legcikibb helyzetek, es a Van-e kerekparos kultura topikokban is: en altalaban a keresztezodesekben messzirol felmerem, hogy mi varhato a kocsitol (tizenket eve vezetek), es ha kell, megallok, ha nagy a fouton a forgalom, akkor tutira meg fog allni, csak azt kell felmerni, hogy hol, azaz hogy elolrol vagy hatulrol keruljem ki. Ez a ket honap alatt meg egyszer sem kellett atugranom a kocsit... :)
GYalogosokkal hasonlo a helyzet, de mivel csengom nincs, a legtobbszor lelassitok mogotte, es udvariasan raszolok, hogy "elnezest, legyen szives...", es meg soha sem szoltak vissza durvan (akkor sem, ha eppen jardan kell valamiert tekernem).
Előzmény: Robin (8404)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8407
Brutális, de miért angolul írtad?
Előzmény: rgranc (8405)
kivi Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8406
Kedves gombfoci,
máskor ne csak írj hanem olvass is, jó?
A 6486. hozzászólásban írtam erről, sőt előtte a 6473.-ben toga is írt róla.
Előzmény: gombfoci (8389)
rgranc Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8405
Stokinak
NAGYON OFF, de nem tudtam kihagyni...
While enjoying a drink with a friend one night, this guy decides to try his luck with an attractive young girl sitting alone by the bar. To his surprise, she asks him to join her for a drink and eventually asks him if he'd like to come back to her place. The pair jump into a taxi and as soon as they get back to her flat they dive onto the bed and spend the night hard at it.
Finally, the spent young guy rolls over, pulls out a cigarette from his jeans and searches for his lighter. Unable to find it, he asks the girl if she has one at hand.
"There might be some matches in the top drawer," she replies. Opening the drawer of the bedside table, he finds a box of matches sitting neatly on top of a framed picture of another man.
Naturally, the guy begins to worry.
"Is this your husband?" he inquires nervously.
"No, silly," she replies, snuggling up to him.
"Your boyfriend then?" "No, don't be daft," she says, nibbling away at his ear.
"Well, who is he then?" demands the bewildered guy.
Calmly, the girl takes a match, strikes it across the side of her face and replies, ...."That's me before the operation."
Előzmény: stoki (8391)
Robin Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8404
gombfoci,
na igen, de én nem voltam Balaton200-on és ez még mindig nem ugyanaz, csak közelít egy kicsit.

Zsuzsa,
azért nem ezerrel közlekedek én sem, meg alkalmazkodóképes vagyok, ha nem gyorsítani kell. (bátyó rulez! :))
Nem tudom a kompot, de gondolom óránként jár, ill. ha sokan vannak biztos gyakrabban is. Más is fog erről jönni, hátha tudja valaki mikor jár - berger, e-cet a környékbeliek, hátha mondják is ha tudják. - ahogy olvastam, már láttam is - látod itt tényleg mindenki segít

stoki,
hiába nélküled minden szürkébb és szomorúbb lenne, mit nekem napfény, ha ilyeneket mondanak. Van kedved csatlakozni Nagymaros felé? hátha te is tudod mikor megy a komp...

szerencsefel,
azért a 2-3 ezer alacsony ár egy kicsit, ha bemész az utcáról ennyiért csak az éppen akciósakat kapod, de abból is van 2-3 féle általában (anyagban, minőségben). Ami szép és jó anyagból is van, az 5000 körül mozog, de mi itt megoldjuk olcsóbban, mert sokan vagyunk és segítünk egymásnak.

berger,
köszönet az infókért

magellán, Solution,
Budakeszi felé utat nem javaslom, marha sok autós jár arra, kevés toleraciával a bringások felé. Inkább azt kellene tudni, montival vagy outival akarsz bejutni a városba, és ott Buda vagy Pest a cél? Érdre tudok jó utat, de az outival nem mindenütt élvezetes, mert preferálom a bringás utakat . Budaörsről is tudok egy mellékúton futó elkerülőt, kérdés hogy addig hogy jösz?

rgranc,
semmi baj - meg is lepődtem, hogy 10 centire de megállt az autó, te meg úgy jöttél, mint aki biztos benne, hogy megáll..

Monty Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8403
neptancos ,
"Mos mé kell utánozni?:)"
Tényleg, Te hogyan estél el? Elmesélhetnéd, hogy okuljunk belőle.
"Majd írok, most csak annyit, hogy jobban tettétek volna, elsôsorban Monty, ha megvártok minket, illetve nem kerüljük el egymást. "
Hát az biztos. Nekem ki sem szabadott volna állni a nyeregből, szép egyenletes tempóval kellett volna végigmenni, de hát utólag mindig okosabb az ember. :( Tegnap is végig ülve maradtam, most viszont már megvan az új stopli.
Előzmény: neptancos (8307)
rgranc Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8402
Két hét múlva az összes topikos sárga mezben megy dolgozni reggel, és az összes szembejövő kerékpáros hasát sasolja majd erősen, hogy ott van-e a logo... :)))

OFF
Bocs Robin, hogy reggel alig vettelek észre, de azon gondolkodtam pont, hogy kikerüljem, vagy átugorjam a keresztben álló kocsit...
ON

Előzmény: gombfoci (8396)
solutions Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8401
Nem rossz az otlet, de mivel munkaba mennek jo lenne ha minel rovidebb lenne. Kocsival 37 km a munkahely, biciklivel oda vissza 74 ugye, ezt azert nem akarnam nagyon novelni
Előzmény: magellan (8398)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8400
Gombfoci!

Köszi. :)

Előzmény: gombfoci (8396)
Reki Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8399
Sinya!

Mit értessz az alatt, hogy a kontra anya menete egy kicsit kissebb?
Ha az anya magasságára gondolsz akkor azthiszem igy van. De hétvégén talán lessz időm meglátogatni a volt edzömet, vele tudok érdemben tárgyalni a témáról.

Fogaskerekem és kontra anyám az nincs!

Ha jövő hétig nem találsz néhány km.-es körzetedben agyat, tárgyalhatunk az üzletről. Talán egyszerübben beszerezheted a környezetedben. Anyagi értéke nem sok van neki, inkábbcsak eszmei. Ez volt az első patentagyam, ez volt az első szingós bringámban, a fiatalságomat tekertem bele ezekbe az agyakba, ezzel áltam fejre Nadapon, stb.
Van hozzá párban egy első patentagyam is, szerintem mindkettő használható állapotban van. Ha valamelyik vagy mindkettő érdekel, irjál. Szerintem néhány sörben meghatározhatjuk az emlékek ellenértékét. Na ennyit a nosztalgiáról.
Ha nem sikerül deszerezned, akkor mennek az agyak. Igy legalább új életet kezdenek. Ebben is van valami szép.

Reki

magellan Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8398
Szia Solutions.
Mit szolnal egy Zsambek-Paty-Bkeszi utvonalhoz? Tudom hogy hullamos, de igen szep.
M.
Előzmény: solutions (8392)
berger Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8397
Zsuzsa, Robin és mindenki, akit érint a (nagy)marosi buli!
bukósisak nem kötelezo, csak ajánlott (úgyis aláiratok veletek egy papírt, hogy a saját felelosségetekre kockáztatjátok az életeteket)

Visegrádról minden óra 35-kor jön komp és 45-kor megy vissza. Ha AUTÓ nem fér fel a menetrend szerinti járatra, akkor pótjárat elképzelheto. Vissza minden óra 45-kor indul.

A visegrádi komp a 42. km-konél van.

A tervezésbe számítsátok be, hogy eredményhirdetés 5 és fél 6 között lesz, tombola pedig aztán. Nem szeretném aztán senkinek mélen küldeni az ajándékát, mert 3D-s mélezésben nagyon kezdo vagyok.
Szassztok

Előzmény: zsuzsa (8387)
gombfoci Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8396
Az Elastic boltjában (címét lsd. lenn) kapható 2-3000HUF-ért mez. Ezért az árért kb 5-6 fajtából tudsz válogatni. (A bolt kinn van rákosborzasztón, ha ki tudsz menni, megéri körülnézni...)

A lent említett sárga mez a készülő KERÉKPÁROS TOPIK 2.0 felirattal lesz ellátva (a MIÉNK lesz), bárki rendelhet belőle, ezután jó sokáig nem lesz újrarendelés. Az ára kb. 4500-5000 körül alakul. Ha érdekel, írj egy levelet Robinnak. Előnye, hogy fel fogunk ismerni az utcán és melegen üdvözölni... :-)

Előzmény: szerencsefel (8394)
gombfoci Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8395
Ez a topik teljes legénységével együtt a 2.0-ba költözött... Gyere át oda...
Előzmény: groover- (8384)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8394
Amiről itt a topicban írtatok sárga színű mez hogy néz ki pontosan, mennyibe kerül, hogy lehet hozzájutni?
gombfoci Creative Commons License 2000.06.01 0 0 8393
most akkor 1-es, vagy 7-es? Nem mindegy...
Előzmény: solutions (8392)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!