Keresés

Részletes keresés

watchdog Creative Commons License 2007.06.01 0 0 292
Itten van a kutya elhantolva!
Be lehet zárni a topicot!
Előzmény: figyelő (290)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.06.01 0 0 291

Jaaa! Most már értem. A gyereked épp járni tanul és a lábad körül téblábolt este és ez piszkosul zavart. E frusztrációdnak adtál hangot késő éjjel.

 

Ne beszélj így a gyerekedről.

Előzmény: molar (277)
figyelő Creative Commons License 2007.06.01 0 0 290
Kóczián esetében éppen a kellő tartás hiányáról beszélhetünk: eleve nem lett volna szabad olyan tévében feladatot vállalnia, amely Pörzséket foglalkoztat. Már a Hírtévében sem.
Előzmény: Törölt nick (284)
Powersystem Creative Commons License 2007.06.01 0 0 289
"Kinek nyalnak nem tudom,de még a kűlfőld szerint is az egyetlen hiteles média."

Forrás?
Előzmény: bummm1 (212)
Powersystem Creative Commons License 2007.06.01 0 0 288
"Ne röhögtess.

A Hir Tv a nyalonc média?

Te a kormánytó kábszert is kapsz az agitprop fizetés mellé?"


Igen az! Inkább az nyalogat lsd-vel átitatott bélyeget aki komolyan elhiszi, hogy nem a fidesz házisajtója!
Előzmény: bummm1 (208)
Tzp Creative Commons License 2007.06.01 0 0 287
Magyar szókincset használva: mi a f*sz van már itt megint?
hurráoptimista Creative Commons License 2007.06.01 0 0 283
Erről van szó. És ennek az alapvetésnek a belátásához még jogásznak sem kell lenni. De hát... (sóhajtottam)
Előzmény: Initram5 (282)
Initram5 Creative Commons License 2007.06.01 0 0 282
A média törvény miatt a magán média sem tehet azt amit akar, elvileg a HírTV, ATV, stb. műsorainak is kiegyensúlyozottnak kell lennie.
Előzmény: hurráoptimista (281)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.06.01 0 0 281

"Csak azon gondolkodjatok el, hogy egy jogállamban ha valaki megvesz egy lapot, miért is ne tehetne vele azt, amit akar? Mi akadályozza meg ebben? Mert ma valamit vagy szabad a jog szerint, vagy nem szabad. Ez a két lehetőség van."

 

Hány éves is vagy? Tehát a jog minden. Értem. Kívánom, hogy csak egyszer éld meg, milyen az, ha jogszerűen, de teljesen etikátlanul rúgnak ki!

Előzmény: Törölt nick (276)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.06.01 0 0 280
sztereotípiára...
Előzmény: hurráoptimista (278)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.06.01 0 0 279
Mármint Széles Gábor?
Előzmény: molar (277)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.06.01 0 0 278

Eddig lépéselőnyben voltál firkász-barátunkhoz képest, ne rontsd le ezt az eredményt. Annyiban igazad van, hogy általánosítottam, ezért elnézést kérek. Nincs bajom a firkászokkal en general. De kevés kivételtől eltekintve (kettőt már megneveztem) a többségüket szánalmas, a napi aktualitásokba belemerevedő nyárspolgárnak tartom, akik még középtávra sem képesek előrelátni. Talán nem is akarnak. Talán nem is áll érdekükben. Mindegy.

 

"te is amolyan bölcsészféle vagy, akit ha megforgatnak a falu főterén, inkább megvárja az első buszt, mintsem elinduljon? "

 

Ez briliáns humorra vall, de még inkább egy bárgyú szterotípiára. Van még más is?

Előzmény: watchdog (274)
molar Creative Commons License 2007.06.01 0 0 277

 

Egy kis  pöcs ez a kölök.

 

watchdog Creative Commons License 2007.06.01 0 0 275
akkor az még jó hly volt!
:))
Meg előtte is, bár Gazsó akkor sem volt piskóta
Előzmény: Törölt nick (272)
watchdog Creative Commons License 2007.06.01 0 0 274
mi a bajod a firkászokkal?
nyugodtan alszol a sommás ítéleteid után?
te is amolyan bölcsészféle vagy, akit ha megforgatnak a falu főterén, inkább megvárja az első buszt, mintsem elinduljon? :)
Előzmény: hurráoptimista (273)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.06.01 0 0 273
Nem értem a kérdést. Számít ez? Fontosak a koordináták? Nem az a lényeg, hogy mit írok, gondolok? De rendben. Apolitikus filozófiahallgató vagyok. Kétoldali, egészséges. Totálisan független. Szenvedélyes igazságkutató és határt nem ismerően kritikus. Ezért kedvelem Fiala János és Puzsér Róberték műsorát a Pont FM-en (korábban Budapest Rádió). Egyéb kérdés?
Előzmény: watchdog (271)
watchdog Creative Commons License 2007.06.01 0 0 271
Bocs, h beleszólok, de te végülis milyen álláspontot képviselsz?
Előzmény: hurráoptimista (270)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.06.01 0 0 270

"Ezeket pedig nem jegyzi sem a PTK., sem a BTK., sem a Dow-Jones."

 

Ostoba.

 

Újra dobtam és kiestél. Lapozz bele pár híres gondolkodó könyvébe és talán megvilágosulsz. De őszintén szólva, nem hiszem...

Előzmény: Törölt nick (265)
watchdog Creative Commons License 2007.06.01 0 0 269
NYIHAHAHAHA
TERALOL
Előzmény: hurráoptimista (267)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.06.01 0 0 268
Arról, hogy dacára annak, hogy állítólag a Magyar Hírlapnál dolgoztál, a szemléleted bicskanyitogatóan korlátolt és a példád meg demagóg. Nekem ennyi elég, hogy a biztosíték kiolvadjon.
Előzmény: Törölt nick (264)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.06.01 0 0 267

Hiába, te (elnézést a tegezésért) csak egy firkász vagy, annak is röghöz kötött gondolkodású és rendkívül korlátolt. Szomorú, de nem lep meg. Lehetne nyolc diplomád, a gondolkodásod nem különb egy középszerű Bolgár-hallgatóétól. Ugyanis a jog, a jogrend csak az egyik aspektus egy ország, egy társadalom, stb. mindenkori állapotának jellemzésére. Elfelejted, hogy még egy jogállamban is léteznek a jog felett álló szférák, úgy mint morál, tisztesség, becsület, humanitás, szolidaritás. Ezek magasabbrendű szempontok, ezek teszik az embert igazán emberré. A jog mindezt természetszerűleg nem képes, és nem is állhat szándékában "kezelni". Nem ez a hatásterülete ugyanis. Ha így nézzük, ezen a rostán elbukik a politikusok, a cégvezetők, a gazdasági "elit" 98%-a, nem beszélve az olyan ügyeskedő, simlis alakokról, mint Sz. G.

 

Egy mai modern társadalomtól nemcsak a jogállamiság intézménye várható el, mert ez csak a formai keret. Az alap. (Erre hivatkozni 2007-ben? Végül is...) A tartalom a lényeg, az pedig az emberi értékek, a moralitás mentén dőlnek el. Te és mindenki, aki leragad a legitimásnál, a jogszerűségnél, avítt gondolkodású emberek, akiktől jobb híján elhatárolódom. Közöm sincs az ilyen kisszerű lényekhez!

Előzmény: Törölt nick (262)
watchdog Creative Commons License 2007.06.01 0 0 266
Csak nem?
:)))
Előzmény: Törölt nick (262)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.05.31 0 0 261

Nem irigységből mondom ('sten ments, hogy olyan legyek, mint Sz.G.!), de érdemes lesz figyelni: magasról irtó nagyot lehet esni és a zuhanás vége nagyon fájdalmas. Idő kérdése csak, de Sz. G. bukni fog és süllyedni. Nem ő lesz az első és valószínűleg nem is az utolsó... It's just a question of time.

Előzmény: watchdog (258)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.05.31 0 0 259
Hagyd csak, nem érti. Tanulja a demokráciát és hajlik a demagógiára, van ilyen. Túl sok is ebben a kurva országban...
Előzmény: Törölt nick (257)
watchdog Creative Commons License 2007.05.31 0 0 258
a modern piacgazdaságban azonban a tulaj nem pofázik bele a gyártásba, mert nem ért hozzá!
Széles megvette nászajándékba a lányának és a vejének a sajtóportfóliót, alig fizetett eddig, kivágott minden szakembert, csupa olyant vett fel, akik neki húzzák = egyenes út a csődbe.
Ez neki mindegy, mert ő csak kívánatos akar lenni médiacézárként 2010-ben.

Ezért gusztustalan, plusz tényleg nem számolt még el. Az ÁPV Rt. ismereteim szerint pert indít hamarosan, mert nem tett eleget az Ikarus megszerzésekor szerződésben vállalt foglalkoztatási kötelezettségnek. Az a pár milliárd is oka lehet a mostani combozásnak. Majd a szondja, hogy őt üldözik, ergo: nem ellopott pár millát, hanem korlátozzák alkotmányos jogaiban. :(
Előzmény: Törölt nick (255)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.31 0 0 257
ne!ezt ne!ez a piacgazdaság,meg ez a magántulajdon szöveg.....nem véletlen írtam száz évet.addig elfelejti a közvélemény,milyen rablások folytak itt!de addig légy szíves,ne etess ezzel!örüljön mindegyik tőkés úr,hogy viszonylag simán megszerezte azt,ami nem biztos,hogy az övé kellene,hogy legyen!
Előzmény: Törölt nick (255)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.05.31 0 0 256

Neked nincs igazad, illetve csúsztatsz. Az autó tárgy, egy médium birtoklása már nem az. Különbség No. 1. Az autó nincs kihatással a társadalom kisebb-nagyobb részére, nem véleményformáló, tájékoztató valami, hanem - az esztétikai szépségén túl - elsősorban használati eszköz. Egy csatorna korántsem. Különbség No. 2. Egy autó birtoklásától ritkán függ több ember egzisztenciája, míg egy televíziónál már igen. Különbség No. 3.

 

Lapos és olcsó analógia, találj ki valami mást.

Előzmény: Törölt nick (255)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.05.31 0 0 254
Sz. G. egy cezaro- és megalomán, gátlástalan humanoid. De az ő környékén mások sem különbek.
Előzmény: watchdog (251)
hurráoptimista Creative Commons License 2007.05.31 0 0 253
Egyébként szóljon már valaki (mondjuk a topicnyitó), hogy a topiccímben az Echó bizony rövid o-val írandó. Ha már valaki fontoskodásból nyit egy topicot, akkor ne legyen rest utánanézni annak, hogy kell tulajdonneveket heJJesssen írni!
watchdog Creative Commons License 2007.05.31 0 0 252
Hal!
Előzmény: Törölt nick (249)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!