Keresés

Részletes keresés

bala_ggio Creative Commons License 2002.03.25 0 0 512
Aki nem tudja, annak mondom, hiszen én is most találtam rá, hogy a Fradi TV műsorának rövid tartalma megtekinthető ezen az oldalon.
_paha_ Creative Commons License 2002.03.25 0 0 511
gratulálok! (-;

Előzmény: TopSecret (510)
TopSecret Creative Commons License 2002.03.25 0 0 510
500!!!
:-))))9
Bocs!
TopSecret Creative Commons License 2002.03.25 0 0 509
Hadd legyek gonosz. :-))9
_paha_ Creative Commons License 2002.03.25 0 0 508
Vásárhely, vasárnap 16.00.

aznap van Nb1b is a Faházban, 11.30-kor, viszont az ottani ellenfelet meg én nem tudom, elfelejtettem mekkérdezni. (((((((-;

a rájátszás menetrendje:

- Cornexi - FTC (2002.03.27. 17:30)
- FTC - Vásárhely (2002.03.31. 16:00)
- FTC - Győr (2002.04.06. 17:00)
- Debrecen - FTC (2002.04.21. 16:00)
- Dunaferr - FTC (2002.04.27. 17:00)
- FTC - Cornexi (2002.05.01. 18:00)
- Vásárhely - FTC (2002.05.05. 18:00)
- Győr - FTC (2002.05.12. 18:00)
- FTC - Debrecen (2002.06.01. 18:00)
- FTC - Dunaferr (2002.06.08. 16:00)

Előzmény: endre_d (507)
endre_d Creative Commons License 2002.03.25 0 0 507
Nagyon szegyellem magam, de kivel jatszunk a hetvegen? Es mikor? (A Cornexi utan)
ATKA Creative Commons License 2002.03.25 0 0 506
A beszámolót majd holnap délután irom meg a meccsről, mert mostmár nincs erőm :(
ATKA Creative Commons License 2002.03.25 0 0 505
Én csak 1 balhéról hallottam a meccs után. De az 2 Fradi szurkoló között tört ki :) Szóval magyar-lengyel bunyó szerintem nem volt. Állitólag a 2 magyar eredetileg csak poénból akart bunyózni a meccs közben, de eldurvult egy kissé a dolog :) Pedig ezt jól elmesélték nekem a meccs után, de sajna a részletekre már nem emlékszem.
Előzmény: TopSecret (499)
_paha_ Creative Commons License 2002.03.25 0 0 504
köszi, hogy így számon tartod! ((((((-;

Előzmény: lao-ce (501)
fighting Creative Commons License 2002.03.25 0 0 503
Czapko=Puchazné
A tévé szerint most a férjezett nevet írták be a lengyelek a jegyzőkönyvbe!
Előzmény: Törölt nick (485)
lao-ce Creative Commons License 2002.03.25 0 0 502
holnap utolérlek, és akkor véged
Előzmény: lao-ce (501)
lao-ce Creative Commons License 2002.03.25 0 0 501
Eddig pontosan 2000 hozzászólásod volt, gratulálok. :-))
Előzmény: _paha_ (496)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2002.03.25 0 0 500
Én csak annyit láttam az első félidőben, amikor valamelyik lengyel bedobta a pulcsiját. Balhé nem volt belőle, rászólt a biztonságiember is meg a saját szurkolótársai is.
Ja, meg a végén beröpült sajnos egy vizespalack is, Sugártól pár méterre, igazán nem lett volna jó ha fejbe dobják egy másfélliteres szódavízzel.
Előzmény: TopSecret (499)
TopSecret Creative Commons License 2002.03.25 0 0 499
Sziasztok!
Csak egy apróságot szeretnék kérdezni Tőletek.
Ezen a fórumon is elhangzott ugye, hogy milyen jó fejek a lengyelek, meg milyen normális volt tegnap a két szurkolótábor...
Ennek ellenére az egyik mai újságban döbbenten olvastam arról, hogy állítólag volt valami összetűzés a "Vérpáholy"-os drapi környékén levő fiatalok és a lengyelek között, és a biztonságiaknak kellett közbeavatkozni a vérdráma elkerülése érdekében...
Igaz ez?
Mert én végig ott voltam a csarnokban, de semmit nem vettem észre...
Üdv
TS
ildy7 Creative Commons License 2002.03.25 0 0 498
Én attól ijednék meg, ha egy kereskedelmi rádióadó foglalkozgatna velük...
Előzmény: Ziggy Stardust (497)
Ziggy Stardust Creative Commons License 2002.03.25 0 0 497
Sziasztok!
Utólag gratulálok a lányoknak én is, bármennyire is rosszul játszottunk, ismét a négy közé kerülni - nagy dolog. Farkas Ági hullámvölgye várható volt, nem viheti mindig a csapatot a hátán. Most jól jött ki a lépés, mivel Margó és Sugár Timi be tudott "ugrani a helyére", csak Margókám egy kicsit még bátrabban, és legközelebb a vállunkon viszünk ki a csarnokból. Ági mellett szól, hogy ismét bedobta az összes hetest.
Félig off, de nem bánnám, ha a Pannon Radió távol tartaná magát Fradi-lányoktól.
Üdv!
_paha_ Creative Commons License 2002.03.25 0 0 496
úgy látszik nagyon betett, hogy mindenki Orbx-nek szólított! (((((((-;

***
Sugár Timi és Tóth Timi tegnapi Pannon Rádiós szereplése letölthető az ftc.handball.hu-ról.

Előzmény: ORMI (495)
ORMI Creative Commons License 2002.03.25 0 0 495
Bocs, az előző hozzászólás én voltam:-)
Előzmény: Törölt nick (494)
saa Creative Commons License 2002.03.25 0 0 493
Gratulálok a lányoknak, további sok sikert a sorozatban.

üdv. innen a dunapartról

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.25 0 0 492
Ja!Most jut eszembe a lengyel szurkolók nagyon királyok voltak,élmény volt velük énekelni,sportszerűen megtapsolni egymást,mosolyogni,integetni egymásnak...Szóval ez a része a meccsnek is külön élmény volt!
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.25 0 0 491
Sziasztok csodás Fradisták!!!
Nagyon jó az ilyen meccsek után felébredni,élni!!!
Hódolatom a lányoknak!!Hej-hej MI vagyunk a legnagyobbak hej hej!!!Nagyon örültem Margó gólerősségének,kitűnő a formaidőzítése!Ez a meccs kompenzálta a soproni botlását a fiúknak-Gera gólját már alig várom,hogy lássam!
Hajrálányok legyen miénk minden!
Viki
Lorinc_d Creative Commons License 2002.03.25 0 0 490
Szep volt lanyok! Igaz hogy rosszul jatszottunk, de igy is megvan a tovabbjutas. Meg szerencse hogy egy Lublin ellen jott ki ez a hullamvolgy, es nem mondjuk egy Podgorica ellen, merthogy ok ebben az esetben nagyon megszortak volna minket... Sugar Timit azert kiemelnem a csapatbol! A lengyelek nagyon jo fejek voltak (es nemcsak azert mert matta reszegen erkeztek ;-) Eloszor tapasztaltam a csarnokban hogy a vendegszurkolok ugy igazabol szurkoltak. OK, a danok is csinaltak valamit de az nem a klasszikus ertelemben vett szurkolas volt, a lubliniak viszont vegig nyomtak. Emellett nagyon baratsagosak voltak, dumaltunk veluk meg a meccs utan is enekeltek es pacsiztak velunk amikor elmentek, a Takacsi altal emlitett "Dunaferr is homosexual"-rol nem is beszelve ;-) Termeszetesen ok is megtapsoltak minket es mi is oket, eloszor ok enekeltek el az o himnuszukat, majd mi a mienket, mindket tabor csendben vegighallgatta a masik himnuszat. Egyszoval a hangulat es a szurkolas vegig jo es barati volt, ilyet meg nemigen tapasztaltram a csarnokban. A meccs pedig... hat gazdagodtam par osz hajszallal... Remelhetoleg az elodontoben a Larvikot kapjuk, amire minden esely megvan miutan a sorsolas hivatalosan ugyan nem iranyitott, dehat... Igaz Idarf? ;-)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2002.03.25 0 0 489
Gratulálok a továbbjutáshoz. Ismét elődöntő, reméljük nem jártunk úgy, mint tavaly. A lengyeleket azért nagyon gyengének nem nevezném, kátságtelen hogy lövési pontosságuk nem volt jó és ha jól játszunk, 5-8 góllal símán verjük őket. De nem játszottunk jól, Sugárt és Margót leszámítva. Farkas Ági is csak ember, játékos, aki néha betlizik. Ezen ameccsen feltűnően nem emnt neki, el vagyunk kényesztetve a 13 góljaival...sok volt a rossz lövés, feltűnően sok a rossz bejátszás, eladott labda, indítás részéről, de hálistennek ez tegnap belefért. Bízzunk benne, hogy a következő meccseken ismét a jóformában lévő Ágit látjuk.
(Azért az is megmutatkozott, hogy ezt a játékot magasszinten űzni átlövőcserék nélkül nem lehet. Benya és Margó hosszútávon még nem hozzák magukat és ha az Áginak nem megy, akkor ilyen nyögvenyelős lesz a dolog. nemrég még volt Delink, Borókunk. Nemzetközi szintű játékosok kellenek, mint Radulovics, Logvin, Kircsik)

Egyébként meg ne mi féljünk a sorsolástól, hanem a másik három csapat. Szerintem egy szkopjei szurkoló is azt mondja, bármelyiket, csak ne a Ferencvárost. Egyébként 22-22-t játszottak csak otthon, gondolom a kinti győzelem miatt nem hajtották agyon magukat.

deme1 Creative Commons License 2002.03.25 0 0 488
Szép volt lányok!
szülőföld Creative Commons License 2002.03.25 0 0 487
Gratulálok a CSAPAT-nak, különösen SUGÁR TIMI-nek. A két szurkolótábor pedig jól reprezentálta a magyar-lengyel történelmi barátságot. ÁLDOTT HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK! A keddi sorsolásnál a Larvik lenne a legideálisabb ellenfél, a Szkopjét jó lenne elkerülni.
Intruder1899 Creative Commons License 2002.03.25 0 0 486
Gratulálok a lányoknak!

A BEK-döntőn találkozunk!

bala_ggio Creative Commons License 2002.03.25 0 0 483
Wladyslaw Druzkowski: - Végig volt esélyünk a továbbjutás kivívására, ám sajnos nem jártunk sikerrel. Talán lett volna esélyünk, ha a pályán néhány ember nem dekoncentrált a hajrában. A Ferencvárosnak további sok sikert kívánok!

Lengyel barátom jót nevetett, amikor ezt a nyilatkozatot megpróbáltam lefordítani Neki. Nem nagyon értettem, miért. Aztán kiderült, az a Wladyslaw bizony Andrzej. Hogy lehetett eltéveszteni, és Lászlót írni András helyett...? ;))))

Előzmény: HangyaFan (482)
HangyaFan Creative Commons License 2002.03.25 0 0 482
NS:

Kézilabda: Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó
Elődöntőt ért a kétgólos diadal

HERZ-FTC-MONTEX LUBLIN (lengyel) 25-23

Kőbányai út, 2000 néző, V: Goulao, Macau (portugálok)

BERECZKY ATTILA

Németh András ezúttal sem tévedett. A Herz-FTC mestere ugyanis a Bajnokok Ligája elődöntő első, lengyelországi mérkőzése óta eltelt időben többször is hangsúlyozta, hogy a minimális, mindössze egygólos hátrány ne tévesszen meg senkit, hiszen a lubliniak idegenben is bátran játsszák saját játékukat, a negyeddöntőbe jutást például úgy harcolták ki, hogy az utolsó csoportkörben vendégként győzték le a címvédő szlovén Krim Ljubjanát. A Montex szurkolói sem látták kilátástalannak kedvenceik helyzetét, hiszen majd százan kísérték el őket Budapestre. Ennek ellenére sem kellett azonban a két tábor esetleges összetűzésétől, hiszen már egy héttel korábban, Lublinban összebarátkoztak, így régi kedves ismerősként üdvözölték egymást a Kőbányai úton.

Elképesztő tempóban kezdtek a csapatok, a nagy rohanásba azonban sok hiba csúszott. A vendégeknek adatott meg előúször a gólszerzés sikerélménye, Luberecka és Martinyenko góljaival 2-0-ra vezetett a Montex. A kapkodó magyar játékosok vagy eladták a labdákat, vagy Katková hárított, s már a hetedik percben jártunk, amikor Pádár Ildikó megszerezte a Fradi első - idegnyugtatónak remélt - gólját. Az első számunkra kedvező fordulat a tizenegyedik perben jött el, előbb Kirsner egyenlített (3-3), majd Siti a vezetést is megszerezte. Kemény volt a csata, ám egyik fél sem védekezett durván. A lengyelekről már az első játékrészben kiderült, hogy minek köszönhetik idegenbeli bravúrjaikat, hiszen szívósan, pillanatnyi megingás nélkül tették dolgukat. Hiába húzott 8-6-ra a hatalmas elszántsággal harcoló Herz-FTC, a lengyelek egy perc alatt egyenlítettek, s ugyanilyen hirtelen „jöttek vissza" 13-11-ről is, így döntetlennél vonulhattak pihenőre a csapatok.

Fordulás után Sugár Tímea döntött úgy, hogy őrületbe kergeti a vendégeket, s mivel a a kapus előtt a védekezés is egyre jobban összeállt, a Montexnak öt percig kellett várnia az első góljára. Eközben azonban Pádár Margit már egyszer betalált, sőt az általa kiharcolt hetes Farkas értékesítette, így újfent kétgólos volt a Fradi előnye. S ez a különbség el is kísérte a küzdőket az utolsó negyedóra kezdetéig (19-17), ráadásul ekkor már egyértelmű volt, hogy a magyar csapat idegenben szerzett 31 góljának köszönhetően az egygólos siker is BL-elődöntőt ér. A Lublin azonban újfent előrukkolt egy parádés szakasszal, alig több, mint hatvan másodperc alatt fordítottak a remeklő Puchacz vezérletével (19-20). Közeledett a hajrá, nőtt a feszültség, a fradista hölgyek azonban hamarjában meglelték az idegnyugtató megoldást. Az egygólos hátrányból négygólos előnyt varázsolt a magyar hölgykoszorú, úgy hogy közben nyolc percen át érintetlen maradt Sugár Tímea kapuja. Pedig a derék lengyelek próbálkoztak mindennel, csak éppen nem tudtak túljárni a ferencvárosi hálóőr eszén. Ezek után nem csoda, hogy zúgott a lelátón a „Sugár, Timi, Sugár Timi!"- kórus. Hiába volt nagyon kevés a hátralevő idő, a vendégek mégsem adták fel. Wladyslaw Druzkowski egyre előrébb tolta tanítványai védekezését, ám csapatán már ez sem segített, így a lengyel tréner nekiállt a játékvezetők működése miatt bosszankodni. Pedig a két portugál úr korrektül fújt, s panaszra inkább a Fradi mesterének lett volna oka. Ő azonban nem foglakozott a bírókkal, inkább büszkén figyelte az eksztázisban tomboló szurkolókkal együtt ünneplő boldog lányokat, a csapatát.

Németh András ezúttal sem tévedett, hatalmas csatában jutott Európa legjobb négy csapata közé a Herz-FTC...

Mestermérleg

Németh András: - Ezen a mérkőzésen a küzdelem dominált, s ebben is helytállt a csapat. Nem játszottunk jól, viszont jó volt a védekezésünk, pedig ezzel sok gondunk volt az utóbbi időben, s a továbbhutáshoz kellett a kiváló kapusteljesítmény is. Már egy fokkal tovább léptünk, mint, amit terveztünk, így természetes, hogy büszke vagyok a lányokra.

Wladyslaw Druzkowski: -Végig volt esélyünk a továbbjutás kivívására, ám sajnos nem jártunk sikerrel. Talán lett volna esélyünk, ha a pályán néhány ember nem dekoncentrált a hajrában. A Ferencvárosnak további sok sikert kívánok!

HERZ-FTC
SUGÁR
Mraviková 2
PÁDÁR M. 5
SITI E. 4
Pádár I. 2
FARKAS Á. 8 (5)
Kirsner 3
CSERE
Miklosová (kapus)
KOVÁCS V.
Tóth T.
Lőwy 1

Edző:
Németh András

MONTEX LUBLIN
KATKOVA
Majerek 3
PUCHACZ 8 (2)
Marzec
Martinyenko 1
Luberecka 1
WLODEK 6
CSERE
Chemicz (kapus)
ZUKIEL 3
Damiecka 1

Edző:
Wladyslaw Druzkowsky

Az eredmény alakulása. 8.p: 1-3. 11.p: 4-3. 16.p.: 6-6. 18.p.: 8-6. 24.p.: 9-10. 28.p.: 13-11. 36.p.: 16-14. 41.p.: 16-16. 46.p.: 18-16. 49.p.: 19-20. 57.p.: 24-20.

Kiállítások: 6, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/5, ill, 2/2

Továbjutott: a Herz-FTC, 56-55-ös összesítéssel


idarf Creative Commons License 2002.03.24 0 0 481
Csodálatosak vagyunk!
Azért azt is vegyétek figyelembe, hogy ez nem egy sima kis edzőmeccs volt. Itt már teljesen mindegy hogyan játszunk! Egymás után két évben eljutni a BL elődöntőjébe, úgy, hogy közben mellesleg visszavonul tőlünk a legjobb magyar kézilabdázó, ezen nincs mit fanyalogni!
Valaki már itt pedzegette a héten: Nyugati csapat nem akar Jugoszláviába menni. Az sem lenne jó az EHF-nek, ha két "jugoszláv" csapat játszaná a döntőt. Marad nekünk akkor a Larvik, akik ellen viszont esélyesek vagyunk! Én úgy gondolom, hogy azt a Podgoricát is kivernénk, amellyel a Dunaferr játszott. Lehet, hogy másképp alakul, de érdemes megnézni a tavalyi elődöntőket, vagy az idei csoportbeosztást.
Csak nagyon mellékesen: Jobban kell kűzdeni! Már két csapatról is tudok a világban, amelyik jobban kűzd, mint mi (MKS, Dunaferr), és ezt fradistaként nagyon nehezen viselem.
Szerdán nagyon oda kell figyelni Fehérvárott.
_paha_ Creative Commons License 2002.03.24 0 0 480
most sikerült megnéznem a meccset.

Sugár Timi: 42 lövésből 20 védés: 47%, első féidő: 21/8: 38%, második félidő: 21/12 57%

***

tényleg extra jó fejek a lengyel szurkolók, egy nagyon picit sajnáltam is őket, hogy kiesett a csapatuk, de hát csak 1 juthatott tovább. remélem az elfogyasztott alkohol segít feledtetni a bánatukat. ((-;

ráadásul ennyi vendégszurkoló még sosem járt nálunk, pedig ha belegondolunk, hogy ők 620 km-t tettek meg, míg Dunaújváros 60 akárhány km, Győr meg mondjuk 110...

***

még valami, a Pannon Rádió esti adásában Sugár Timi és Tóth Timi voltak a vendégek, sőt, az adásba be is lehetett telefonálni, amit Édesapám gyorsan ki is használt! (-; hamarosan a honlapon fent lesz a műsor mp3 formátumban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!