Keresés

Részletes keresés

CyberX Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10032
Sziasztok!

Ma reggel kaptam ezt a nagyon kedves meghívást! Ha érdekel valakit, ne tartsa vissza magát, képviselje a Topicot. Sajnos én nem tudok menni, Balcsin leszek.

Üdv

CyX

PS: Gombfoci egy istennő!

Szia(sztok)!
Olvastam beszamolotokat az Indexen a maratonrol, és gondoltam, meghivlak
benneteket az altalunk ( Jozsefhegyi SE) julius 9-én szervezett MTB
Budapest Bajnoksagra, Pa'tyra. Ha van kedvetek, gyertek, van hobbi
kategoria, a palya rovid es izgalmas. Van lehetoseg elonevezesre az
egyesulet honlapjan (www.treksport.hu)
Szeretettel varjuk az Index teljes kerekparos kulonitmenyet!
Minden jot!

Hamvas "Webmester" Balint

e-mail: ned@treksport.hu
www: www.treksport.hu

szerencsefel Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10031
Bodzavirág!

Veszítenél. : )))))) Lejjebb olvashatod, hogy mi történt velem.

Előzmény: bodzavirag (10026)
bodzavirag Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10030
Ha minden kék foltomról elhiszitek, hogy azt bicajozásnál szedtem össze, akkor tutira én győzök :-)
bodzavirag
Előzmény: sinya (10029)
sinya Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10029
Bodzavirag-Szerencsefel
Ha ez valoban megtortenik, akkor ide en is bejelentkeznek. Amennyiben a reg elszenvedett, am meg a mai napig is lathato serulesek is jacccanak
FiXi Sinya
Előzmény: bodzavirag (10026)
sinya Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10028
TARI2 - OPI PAPI
Szerintem nem kell halkan. Sot nyugott lelekkel a tudomasukra lehetne hozni:
- Sajna ölég Bunkesz dolog vót nem tamogatni ezt a Projektet.
Na nem mintha RASZORULTUNK vóóna, de megis.
A Bosszus Sinya ;-((
Előzmény: tari2 (10024)
gombfoci Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10027
GRATULA GRATULA GRATULA AZ ÖSSZES SÁMSONMANNEK!!!!

Naggyyyoon irigykedve olvastam a beszámolót... :-(
(Főleg azok után szálltam magamba, amikor (még a verseny előtt) rákérdezett a Hobe, hogy akkor miért is nem indulok, és be kellett ismernem, hogy ellustultam a felkészülést és hogy piskóta vagyok. DE! Jövőre biztosan indulok! (talán már új géppel...))

bodzavirag Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10026
szerencsefel,
Versenyt is hirdessünk, hogy kinek van több sérülése akkor??? :-)
Előzmény: szerencsefel (10025)
szerencsefel Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10025
Bodzavirág!

Legalább nem csak én leszek tele sérülésekkel. : )

Előzmény: bodzavirag (10023)
tari2 Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10024
Munchausen - A kesztyű eséstompító (a művészkezed nem horzsolódik fel tanyázáskor), izzadság eltávolító, télen működőképesség-fenntartó és csak végül szépészeti célú. (Sőt halkan megsúgom, hogy volt olyan időszak - két bazi nagy esésem után -, amikor a biztonsági felszereléseim között a könyök- és térdvédő is szerepelt.)

Zsuzsa - Telki menet: János-hegynél a kút melletti gyalogösvényen indulj el. Hosszan egyenes, erős balkanyar lépcsővel, nagy ívű jobbkanyar. Egyenes enyhe lejtéssel (baloldalt a fák között egy lekerített terület). A lejtő közepén elágazásnál balra tarts. Átmész az Úttörővasút sínein, ott tovább előre és a tisztáson enyhén balra. A földút a Budakeszi út mellet halad a Korányi Szanatóriumig. Elegendő itt kimenni az útra és azon egyenesen, amíg Pátyot el nem éred.

Opi - Csak halkan. Ha az index nem tartotta fontosnak, hogy támogassa a trikó projektet, akkor most mivel kérkedjen?

Tari

bodzavirag Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10023
Hi,
Képzeljétek tegnap karamboloztam. Szerencsére csak egy másik bicajossal. Vagyis inkább elütöttem őt. Vagyis pontosan ő jött ki elém az útkereszteződésben. Hát totál megijedtem, ő a földön landolt, én 2 lábon maradtam, de a lábamat így is alaposan összetörtem (van most 2 sebem, kicsit még véresen, majd a Velencei tónál megmutatom nektek :-)
Vigyázzatok magatokra, meg nézzetek szét, meg ne száguldozzatok esztelen tempóban (mint én).
bodzavirag
bodzavirag Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10022
gombfoci,
Velencei tó??? Aha, én is szeretnék. Azért vagy 2 két kérdőjelet még írj a nevem mögé kérlek, mert nem biztos tutira. Meg feltéve, ha megvártok amíg a kis csiga tempómmal kerekezek utánatok :-))
bodzavirag
Előzmény: gombfoci (10020)
MGperY Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10021
ez azért egy korrekt létszám :)

(gyerekülés ügyben vki nem tud segíteni ?)

Előzmény: gombfoci (10020)
gombfoci Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10020
5. NYILT NEMZETKÖZI KERÉKPÁROS TOPIK 2.0 TÚRA és Vízparti party

2000. JÚLIUS 15.
Szombat reggel 9 óra (közkívánatra)
Találkozó helye: Budapest, Lágymányosi Híd budai hídfő kerékpárútjánál (ami felkanyarodik a hídra)
Irány: Velencei tó, Velence vagy Agárd (útvonal: még kitataláljuk.)
Táv: kb. 2*45km
Túravezető: lassan jelentkezhetne valaki

Eddigi jelentkezők:
norbika
Fenistil 24
MGperY
Mad002 +1fő
Tom2
Stoki
Peter28 +1fő
bátyó
Reki(?)
rganc +1fő
kocsi
sinya
szela
magellan +2fő
Robin
Fishtax
szerencsefel
wildpig (csak bekukkant esetleg)
gombfoci & choocoree

(Azért aki akar, fürdőcuccot hozzon...)

kaviat Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10019
ejnye a nagy ide oda majomkodásban már napok óta nem ültem bicajon .(( ma este ha emberi időben készülök el a buta határidős melókkal /:(/, mindenképpen rácsüccsenek a gépre és akkor nyomás :))

.kav]4t r.e.b.

Reki Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10018
Sinya

Látom nem zavart meg a sigi kifejezésem. Nem szándékos volt,csak elütés. Tudod álmos vagyok, és nem hagynak aludni a munkahelyemen.

Előzmény: sinya (10017)
sinya Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10017
Reki
OK. De tudod milyen fontosssak a Mentalis narkotikumok.
SK?
Előzmény: Reki (10013)
badmad Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10016
Filigran
Sajnos késlekednek a dolgok, a múlt héten teljes leltár volt a váz lelőhelyen. De a héten tudok már lépni érdemben. Dobd el egy mélben a telcsiszámod plíz!

Sajnos a webcím még mindíg nem müxik, de rajta vagyok a problémán!

Előzmény: Filigran (9845)
Reki Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10015
Munchausen

Kesztyű minek?

- Ha izzad a tenyered nem csuszkál a kormányon.
- Kényelmesebb a fogás a kormányon.
- Ha buksz és csuuuuszol a flaszteron vagy a füben esetleg a sziklákon akkor elöször a kesztyüd kopik aztán a bürkéd.
- Ha izzad a homlokod megtörölheted a szövet részével.
- Mert szép, ha szép.
- Mert szokás.
- Mert ollan elit.
- Csak.
- :))

Előzmény: Munchausen (10001)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10014
elarulna nekem valaki, hogy miert nincs a noknel szenior korosztaly? megprobalok kijutni
Patyra, de ez szemetseg, hogy 18 eves lanyokkal kell versenyeznem..

Ez azért van, kedves Zsuzsa, mert a nők örökifjak és nincs koruk. :-) Nem ti akartátok így? :-))) Ha lenne szenior korosztály, senki nem akarna indulni benne, még meg is sértődnének.

Előzmény: zsuzsa (10002)
Reki Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10013
Sinya

Soha sem kellene sigi szünetet tartani, akkor talán kevesebb pszihikalis problemád lenne az emelkedővel. :)))

Előzmény: sinya (9983)
Robin Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10012
Zsuzsa,
és készülj sok autóra és buszra (sárga+kék), ha nem mész tényleg reggel. Vigyázz a Szanatóriumok utáni lejtőn, az útszélek nem kimondottan bringásnak valók. Budakeszi meg ugye ebben az irányban lejtő végig, Páty felé csak egy emelkedőre számíthatsz, az se túl nagy, és Budakeszitől csak 8 km (az emelkedő után itt is szinte végig lejt). Ha harmatosan korán mész, szarvasveszélyre is figyelj, régen szerettek átfutkosni a 'Kádár' vadászháznál.
OpiumPapa Creative Commons License 2000.07.04 0 0 10011
csak a rosszmájúság beszél belőlem, de azért megírhatta volna az indeksz, hogy a topiktagok is ott nyomultak, 1-2 csak volt a legszebb magyar mezek közül ott...

Papa aki morcos most
OpiumPapa Creative Commons License 2000.07.04 0 0 10010
h_g

Opi, a Kalahari váza a katalógus szerint HiTen, csak a Dakaré chromo

Az meglehet de a bringára az van irva: 4130 chromoly...

Vagy a katalógus nem jó, vagy...

Papa

Előzmény: h_g (9940)
kivi Creative Commons License 2000.07.04 0 0 10009
Be van állítva a böngésződben az alapértelmezett levelezőprogram?
Előzmény: zsuzsa (10007)
zsuzsa Creative Commons License 2000.07.04 0 0 10008
helyesbitek : julivera@mail.datanet.hu
zsuzsa Creative Commons License 2000.07.04 0 0 10007
Erdekes: Netscape is unable to locate te mail server..
Na mindegy, jobb is ha babaonabol csak a helyszinen nevezgetek.
Kedves Hamba, ha tudod, kuldj infot a juliveramail.datanet.hu cimre !
Foleg az erdekel, hanykor van a Hobbi Oregasszony nem venasszony :-)
szoval ami 2 kor van csak es Chippendale fiuk osztjak a hideg sort frissitonek :-)
Előzmény: kivi (10006)
kivi Creative Commons License 2000.07.04 0 0 10006
zsuzsa,
egy picit tévedtem. Nem lesz hobbi női kategória, mert olyan rövid lesz egy kör, hogy 4 kör is kevés! :)
A kormánycsapágy beállítása kb. 5 perc, ezért bármikor meg tudják javítani. Nem tudom mennyire kotyog, egy kicsi holtjáték elfogadható. De azért minél előbb gyógyítod meg, annál jobb.

A János hegyi szerpentinen gurulj le a Budakeszi útig, azon indulj el Budakeszi felé (balra). Amikor beérsz a községbe, akkor majd jobbra lesz egy elágazás Páty felé. Lesz tábla is.

Előzmény: zsuzsa (10005)
zsuzsa Creative Commons License 2000.07.04 0 0 10005
Kivi : Az azt jelenti, hogy ugy mint multkor Nagykovacsi fele, csak ne menjek le azon a szerpentinen a Janos hegyrol, hanem még elotte menjek el balra?

Ezek szerint van hobbi noi is?

Kivi, szerinted ez a kotyogas raer jovo hetig vagy foglalkozzak vele? Le akaor menni 8.-an Agardra is.

megyek en is a honlapra, nevezni. Remelem ez olyan verseny lesz, hogy lesz hol ...silni. is hölgyhöz melto modon.

Előzmény: kivi (10003)
MGperY Creative Commons License 2000.07.04 0 0 10004
gyerekek gáz van, ma elhagytam a gyerekülésről az egyik lábtartót (jobb oldalit), egy csávó integetett, de mivél láttam h a gyerek meg van nem gyanakodtam semmire,később meg már késő volt. szóval péntekre igérték, de nem biztattak a boltban, nincs vkinek kölcsönbe vagy elfekvőbe, mingyá mondom h mijen típus
(... lemegyek az alsószintre...)

szóval polisport van ráírva, 22 kg ig ok. előre hára is lehet állítani a nyeregtől való távolságot. a lábtartó is állítható magasságú, ez volt a baj mert valszeg kirázódott a helyéről

szóval mit tegyek ?
drága volt és most elég hüjén nézki, + nem biztonságos :(((
köszike:
m.

kivi Creative Commons License 2000.07.04 0 0 10003
hamba,
nevezés elküldve! :)

zsuzsa,
a hobbi női mezőnyben fogsz indulni. Az nem rossz.
Egy jótanács: ha nem kocsival mész Pátyra, akkor azt javaslom neked, hogy menj fel fogaskerekűvel. Onnan robogj le Budakeszire, és akkor csak keveset kell másznod Pátyig. Ne fecséreld el az erődet a verseny előtt.

Előzmény: hamba (10000)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!