Keresés

Részletes keresés

fregoli Creative Commons License 2002.03.21 0 0 400
Mondjuk ide 30/222-76-33
fregoli Creative Commons License 2002.03.21 0 0 399
Srácok!
Akik jelentkeztek a gyôri meccsre ne ijedjenek, meg nem esik kútba a dolog ,csak elutazom pár napra Olaszországba a családdal.Azt javasoltam CsBalázsnak,hogy az áprilisi itthoni meccs után finomíthatjuk a részleteket egy pohár akármi mellett.Mi eddig 10-en vagyunk, 2x15 perces lesz a meccs.Most már csak pálya kellene gyakorolni(végsô esetben szabadtér)mezt talán tudok kunyerálni meg labdát.Mindent bele.Vasárnap hozzámvághatnátok egy-két sms-t,mert Milánóig nem hallatszik el a vérpáholy üvöltése:-)
(nagy titok,de a Gyôrnek idegenlégiósa is lesz!)lehet tippelni!
üdv fregoli
Lavi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 398
Hát sajnos két lehetőségünk van, ha továbbjutunk. Vagy kapunk viszonylag közeli ellenfelet (Szkopje, Podgorica), ami tré hely, vagy a norvégokat, esetleg a spanylokat, ami viszont messze van. Kár, hogy nincs már a Viborg! Oda szeretek járni! :-)
Előzmény: Lorinc_d (395)
Lavi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 397
Victory: Köszi! Én sem szeretnék Szkopjéba menni! :-)

Lavi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 396
Én este 7-kor voltam az Üllői úton.
Előzmény: bala_ggio (378)
Lorinc_d Creative Commons License 2002.03.21 0 0 395
A norvegok lennenek a legjobbak.
Csak az messze van, nehez oda elutazni szurkolni.
Előzmény: Törölt nick (394)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 394
Klassz beszámoló Lavi,én is remélem hogy normális csapatot kapunk ellenfélnek és nem e Skopjét-brrr!
Lavi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 393
Nos, ahogy ígértem az én beszámolómat itt olvashatjátok, a www.frdidrukker.hu-n!

Lavi
beszámolója a lublini túráról

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 392
Klassz volt olvasgatni Paha beszámolóját,azért remélem vasárnap a meccs előtt vagy után még meséltek nekem...Nagyon sokat gondoltam rátok aznap,örülök,hogy jól sikerült az út!Én aznap délelőtt nem tudtam olyan jól szórakozni pólósaink elvesztett MK-ja miatt...Szívesen ott lettem volna,megbántam,hogy itthonmaradtam,mert bát huszadrangú ki lövi a gólokat,csak jól menjen a csapatnak,azt azért imádom,ha PÁRDUC és FARI egyformán gólerősen játszik!
ORB-X!Ez érdekes info Lauritsenről-valahogy sejtem honnan ered...-azt tudtam hogy eredetileg balátlövőnek indult,de hogy most is játszik!

Sziasztok,lassan indulok haza a Fradi tv és a női kosárközvetítések nyomkodni a távirányítót...

_paha_ Creative Commons License 2002.03.21 0 0 391
a Lublin meccsre 2 hete csütörtökön kezdték árulni a jegyeket, én pénteken mentem oda bérlettel, de akkor még volt "civileknek" is jegy.

ha minden jól megy, és továbbjutunk, itt úgyis megjelenik, mikor kezdik árulni a jegyeket!

Előzmény: Lorinc_d (390)
Lorinc_d Creative Commons License 2002.03.21 0 0 390
A most vasarnapi meccsre nem si tudom hogy kerult-e ki a penztarba jegy, miutan a Dunaferr-meccs utan szinte az osszes elment. Az elodontore tudsz majd jegyet szerezni, ha azon a napon amikor elkezdik arulni a jegyeket, penztarnyitas elott masfel-2 oraval odamesz a penztarhoz sorbanallni... Bajnokira mindig tudsz jegyet venni meccs elott.
Előzmény: Danica (388)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2002.03.21 0 0 389
Úgy értettem, hogy már a mostanira késő. A BL meccsekre akkora az érdeklődés, hogyha leszámítjuk a bérleteseket, szponzoroknak kiadott jegyeket, az egyéb innen-onnan szerő "tűzhöz közeli" emberek jegyeit, akkor marad kb. 100 darab, ami kikerül a pénztárba. Ha egyátalán kerül ki valamennyi és azt kb 10 perc alatt elviszik. A csarnok ahhoz kicsi, hogy mindneki beférjen, aki ki akar menni.
Előzmény: Danica (388)
Danica Creative Commons License 2002.03.21 0 0 388
"A vasárnapira sehol semmikor, ahhoz nagyon kicsi a csarnok."
Akkor kikkel van tele a csarnok? Én valamelyk nemzetközi meccsre szeretnék, a páromnak lenne meglepetés, nagyon szereti, és sajnálom, hogy csak a tv-ben nézheti, gondoltam örömet szereznék neki.
Előzmény: Dr.W.Gy. (387)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2002.03.21 0 0 387
Attól függ melyikre. A vasárnapira sehol semmikor, ahhoz nagyon kicsi a csarnok. Normál mérkőzésre, amibe az összes hazai beletartozik még a Dunaferr elleni is, arra meg a csarnoknál lehet venni jegyet, akár 5 perccel a kezdés előtt is. Tudtommal az adott meccs hetében kezdik el árulni, és napközben 10-16 óra között még mindig kaptam a csarnokban a pénztárban vagy a portán.
Előzmény: Danica (386)
Danica Creative Commons License 2002.03.21 0 0 386
Segítséget szeretnék kérni Tőletek, hogyan lehet jegyet szerezni kézilabda-meccsre, hol és mennyivel előtte lehet jegyet venni? Köszönöm!
Lorinc_d Creative Commons License 2002.03.21 0 0 385
Ráadásul a Zywiec a pápa kedvenc söre!
Előzmény: _paha_ (381)
kelly_ Creative Commons License 2002.03.21 0 0 384
Ami a Lublin meccset illeti én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ne mi jussunk tovább, persze azért kicsit félek is, mert mindenki azt hangoztatja, hogy milyen kiszámíthatatlan a lengyelek játéka. De én nagyon bízom a lányokban és úgy gondolom, hogy olyan szurkolást csinálunk a csarnokban, hogy lehetetlen, hogy ne mi legyünk ott a legjobb 4-ben!!!!

HAJRÁ LÁNYOK, HAJRÁ FRADI!!!

Dr.W.Gy. Creative Commons License 2002.03.21 0 0 383
Tényleg? A viborgban is katív kapus még, ellenünk is játszott januárban, de hogy balátlövő is legyen, az nem semmi.
Előzmény: Törölt nick (382)
_paha_ Creative Commons License 2002.03.21 0 0 381
Akkor is a legjobb sör, amit ott kinn ittam a Żywiec volt! :-))

tényleg finom, én hoztam haza ilyet, és tegnap a focimeccs alatt fogyasztottam el. ((-:

***

sajnálom ezt a németországi tornát, mondjuk így jobb, mert nem érzek akkora lelkifurdalást, hogy nem megyünk... vajon Dunaferr játékosok mennek? azért rossz is ez, mert biztos totál le fogunk égni, mindenkitől kikapunk... o-:

Előzmény: Lavi (377)
Csbalázs Creative Commons License 2002.03.21 0 0 380
Szóval az április 6-i FTC-ETO-t meg kell tartani, a nemzetközi kupák miatt, így a neubrandenburgi tornán a két csapat játékosai nélkül utazik a válogatott. Egyébként az ETO, pontosabban Jakab Lajos, már meg is rendelte nekünk a jegyeket!!!
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.21 0 0 379
Cornexi-Alcoa - Herz-FTC
2002. március 27., 17:30 m2
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.21 0 0 378
Lavi, Te mikor értél haza?
Előzmény: Lavi (374)
Lavi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 377
Paha!
Akkor is a legjobb sör, amit ott kinn ittam a Żywiec volt! :-))
Még egy korsót is kaptam, amikor hajnali kettőkor (zárórakor) elhagytam a Biliardowy Clubot! (Tényleg kaptam és nem loptam! :-))
Lavi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 376
Bár én azt mondom, hogy ezt a lengyel csapatot nekünk itthon nyolccal kell vernünk, azért nem árt nagyon odafigyelni rájuk. Ki tudja mire lehetnek képesek. Ráadásul nekünk sem lesz elég az a játék, amit Lublinban nyújtottunk!
De azért én azt mondom, ha esetleg nehezen is, de továbbjutunk!
Lavi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 375
Azért előlem nem mindig húzódtak le... Ráadásul a leglassabbak maradtak kinn, aki 100-110-zel ment az simán kihúzódott, amikor meglátta, hogy érkezek mögötte!

A nyelvtudás nagyon nem lehet divat a lengyeleknél... Én most egyetlen emberrel találkoztam, akivel kommunikálni is lehetett angolul - igaz azzal el is kommunikáltunk a meccs után hajnali kettőig, amíg bezárt a "Biliardowy club" a csarnok mellett! Még a hotel recepciósa is inkább csak makogott egy kicsit angolul, nem beszélt.

Előzmény: bölcs27 (360)
Lavi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 374
Paha!
Jól kinézegethettétek magatokat Lublinban, ha este 10 után értetek haza. :-) Bár én mondjuk nem igazán haladtam 90-nel, max. egy-egy faluban és a szerpentineken. Már ahol lehetett! :-)
Tetzsett a beszámolód. Én is írtam egyet, majd felteszem ide a linkjét, mert a www.fradidrukker.hu -n lesz fenn!
_paha_ Creative Commons License 2002.03.20 0 0 373
FTC - Győr (2002.04.06. 17:00)

ezzel mi lesz???

Előzmény: bala_ggio (372)
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.20 0 0 372
[origo] sport:

Németországban a szervezők közzétették a két hét múlva esedékes, neubrandenburgi Weise-kupa menetrendjét. A 32. alkalommal megrendezésre kerülő női tornán a házigazda németek mellett Franciaország, Norvégia és Magyarország is meghívást kapott. Újdonság, hogy idén győzelmi és helyezési prémiumként 10 ezer eurót osztanak ki a csapatok között.

A menetrend

Április 5., péntek:
Németország - Magyarország (18.30 óra)
Franciaország - Norvégia (20.30 óra)

Április 6., szombat:
Magyarország - Norvégia (14.30 óra)
Németország - Franciaország (16.30 óra)

Április 7., vasárnap:
Norvégia - Németország (12 óra)
Magyarország - Franciaország (14 óra)

sotomagic Creative Commons License 2002.03.20 0 0 371
Kedves Paha!

Nem tudnád mpeg felrakni a videot?

Elöre is köszi

_paha_ Creative Commons License 2002.03.20 0 0 370
Az ftc.handball.hu-ra felraktam a mai telesportban leadott rövid beharangozót a vasárnapi meccsről!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!