Keresés

Részletes keresés

Steve Bundy Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6872
Hát, bazeg, jól látom, hogy reggel csákányozták ki egy tócsából azt a hengert?
:oDDDDDDD

Besz@rás a köbön.
Ehhez már vastag bőr kell. Ha legalább a börzéig berakta volna egy rozsdás fazékba a kocsi utasterébe, akkor is leolvadt volna róla legalább a fele.

kihívás? én nem hívtalak ki, csak közöltem, hogy 30-ig bicajjal is jobban gyorsulok, mint tavaly nyáron a P10-esed, tovább meg nem is kell, mert asszem annyi volt a végsebességed :o))
Legalábbis a wartburg órája szerint, ami köztudottan felfelé csal.

Előzmény: Zoli_t5H (6870)
Zoli_t5H Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6871
OFF:
Vaughan szaki: Vagany szine van a csehszlovak szornyetegnek! :)))
Csak megjegyzem, hogy bratyomnak van egy elado vaza (a kerekek vannak menthetetlenul szetrohadva), meg egy par ezret futott zsir blokkja, ha erdekel. (Szerintem occsoer megszamitja, mer csak a helyet fogja, engem meg hangyafasznyit sem izgat:)

Zoli_t5H Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6870
Ja, es ha mar annyira koveteltetek a mai borzes kepeket, itt egy kis "erdekesseg", csak ugy
izelito keppen, hogy mirol maradtatok le.

A kep cime: Hova fajulhat meg az igenytelenseg, avagy hogyan taroljuk megfelelo korulmenyek kozott borzere szant, elado sorban levo cuccainkat.:))))))

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Azt hittuk frundsberggel, hogy beszarunk, mikor meglattuk. Es nem ez volt az egyetlen, mert ennel az arusnal az osszes cucc igy nezett ki, mint amit akkor bontottak ki egy jeghegybol:)))

Zoli_t5H Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6869
Na majd varjal csak, ezt most kihivasnak vettem, ugyhogy felkotheted a gatyat.:)
Jobb, ha mar most elkezded megborozni a szutykos 5-ost, mert en iden ugy megreszelem a 10-esem, hogy csak a fustomet tudjatok majd szagolni! Elismerem, tavaly messzirol szartam bele egy nagyot, mert ugy voltam vele, hogy ahogyan megvettem, ugy hasznalom. Gondoltam, csak huzom a fulit, amig birja, de az iden tavasszal kap egy nagy generalt, meg rendesen beallitom, mert mar egett a pofam, hogy tavaly csak kuszkodott az a szerencsetlen motor.

Előzmény: Steve Bundy (6868)
Steve Bundy Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6868
"Ne celozgassal ggabbroo, bazmeg, ne celozgassal! :)) "

Miért, talán nem voltál rétegesen öltözve? :o))
Kipufogóról jut eszembe, mióta az enyém megjött a krómozóból, hangtompítóval nem is hallgattam meg a hangját. Anélkül igen, de azt meg a szomszédok nem szeressék. No, majd hétvégén beröffentem :o)

/pillanat a másik kétkerekűm full generáljával foglalkozom. (MTB)
Bár ZoliT5H P10-esét azzal is lekörözném a Normafa felé menet :o)))

Előzmény: Zoli_t5H (6866)
AttiT1 Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6867
Sziasztok!
Sajnos nem tudtam börzézni. Szomorú kötelességem volt a veszprémi kórház intenzív osztályát látogatnom, de nem részletezem.
Remélem valaki sürgősen ír még a börzével kapcsolatban és talán pár képet is feltesz, hogy legalább így láthassuk! Előre is köszi!
Most akarok gyertyát venni a gépbe, nektek mi vált be? Nem akarok valami sz@rt venni!:)
Zoli_t5H Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6866
Ne celozgassal ggabbroo, bazmeg, ne celozgassal! :))

Amugy tenyleg jo borze volt. Mint ahogy mar frundsberg szaki emlitette, sikerult megpattintanom bagoert a borze legszebb ket par hasznalt kipuff-garniturajat (hollandertol a sipig teljesen komplett mindketto:))
Most epp azzal foglalatoskodom, hogy tisztitas es csomagolas utan a lakas melyik szegleteben talaljak nekik helyet, mivel ahhoz meg kurva hideg van, hogy egybol a mocira keruljenek.:)

Azt hiszem, hogy szinte mimden kint fagyoskodo forumlako tarsammal sikerult talalkoznom, akivel megsem, annak ezuton uzenem, hogy jon meg kutyara kamion: fogunk mi meg egyutt sert inni valamelyik nyari motoros bulin! :)

TLT-s szaki meg tenyleg nagy csoka, meg vegen talan megerdemli, hogy segitsek neki ikerdugos hengert szerezni.:)

Na huzok, mert meg van egy par dob, amit be kell csomagolnom.:) Juj de fog rofogni az a gep, csak legyen legalabb 17-18 fok!

Előzmény: ggabbroo (6865)
ggabbroo Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6865
Sajnálhatja, aki nem jutott ki a börzére, TLT-s kolléga gyereknapot tartott és ingyen osztogatta a portékáját a forumlakóknak, én pl. kaptam tőle Pannonia hátsó lengővillaperselyt, ezúton is köszönöm neki!!! Most már persze kicsit sajnálom, hogy nem azt a zsír gyári dugattyú-henger párost választottam, no de nem baj, hátha a következő börzén is lesz majd gyereknap!:)
Egyébként embertelen hideg volt, főleg annak aki nem készült többrétegű ruhával ill. nem növesztett magán megfelelő vastagságú fókazsirt, a magamfajta cingár gyerekeknek nem sok esélye volt!:)
Steve Bundy Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6864
"Remélem azért drágább nem lesz, mint amit a néni saccolt :-( "

Nálam mindkét esetben annyit kért, amennyit előre kalkulált. Szerintem érti a dolgát annyira, hogy jól saccoljon.
Ha közben mégis többe kerül, akkor fel fog hívni.

Vaughan:
A papírok még nem alakultak egyelőre, mert nem kaptam még időpontot a minősítésre.(megjegyzem, nem is sok kedvem lenne ilyen hideg mizonytalan időben utánfutózni)
Biztosítás már van a gépre.

Előzmény: Occi (6860)
Narbondel Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6863
A rokonoktól modemezek az Alföld végéből, nem bírtam ki hogy ne kérjem meg őket egy kis fórumlátogatási lehetőségre. Hálistennek van egy két börzés hír, szívem szakadt meg hogy nem tudok menni. Off hogy sül a kacsa és a fánk, de ezt bármikor lehet börzéremenni meg nem. Remélem lesznek képek is.

Occi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6862
Ja, igen: én Ráckeresztúron lakom, az egy picit van csak messzebb Fehérvártól, mint Bp-től...

A börze szvsz. elég gyenge volt, azt hittem többen lesznek(bár mindent kaptam, amit akartam)... De találkoztam 7 topictárssal is: TLT-s, Zoli_t5h-né+Zoli(ha jól írom), Frundsberg, Nagyfékdobos, NCs_T1, Jordano

Előzmény: Steve Bundy (6857)
frundsberg Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6861
Meggyottunk a borzerol, most szamoljuk a sok penzt:)
Mindent egybevetve jo borze volt, vettem vegre nagyfekdobos kereket, Danuvia gumit meg aprosagokat.

Zolimester becihazott egy garnitura szalamis, meg egy garnitura Baba dobot. Szep a krom is rajta es nem horpadt.

Amano fuzd szet a kereket, a kulloket csiszold le, a fekfedelet meg polirozni kell nem kromozni. Ha nagyon krateres a felni akkor nem erdemes kromoztatni, mert a csisyolasnal annyira elvekonyodik hogy utana kiszakadhat a kulloagybol.
Sok ember volt ott a forumrol, mondjuk en nem mindenkivel talalkoztam, mert futkosnom kellett az alkatreszek utan.

Occi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6860
Mr.Bundy:
Igen, az én felnieimet csak azért kellett krómoztatni, mert a széle karcos volt. A kerékpánt közepén tuti jó a króm. Remélem azért drágább nem lesz, mint amit a néni saccolt :-(

AmAno: Igen, a telókat teljesen szét kell szedni, és csak a krómozandó részeket odaadni. A kerekekből csak a kerékpánt volt gyárilag krómozva, a többit max polírozni lehet, mivel az alumínium. A küllők meg asszem kadmiumozva voltak anno, én azokat fehérhorganyoztattam - lehet bennük borotválkozni így is :-)

Előzmény: Steve Bundy (6857)
AmAno Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6859
Hát, jah sajnos én sem jutottam ki a börzére... Úgyhogy innen figyelem az eseményeket. Na meg hogy ne legyek teljesen haszontalan tervezem egy kicsit a honlapot.
Valaki mesélje már el nekem (mint abszolut amatőrnek) hogy pl az első telót hogy a bánatba vigyem el krómozni. Teljesen szét kell szednem (gondolom)? Illetve a kerekeknél mit kell vinni? A felnit, fékdobot, küllőket mindent külön?
Előzmény: vaughan (6858)
vaughan Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6858
Hi! úgy látom csak azok vannak itt akik nem mentek ki börzézni!
ha vissza jön a csapat remélem kapunk mi is egy kis élmény beszámolót!
Bandikám! arra lettem volna kiváncsi, hogy milyen stádiumban van a veterán vizsgáztatásod!
minden jót!
Előzmény: Steve Bundy (6857)
Steve Bundy Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6857
Vaughan szaktárs: remélem, hogy együtt megyünk, bár nem tudom hol van Gellénháza, de valami bigbradörös csaj ott lakik, nem?
Bezörgetünk hozzájuk is? :o)

Occi:
Az én felnijeimen sokat kellett csiszolni, de még így is maradt benne néhány rozsda kráter sajnos.
Az árakat teljesen egyénileg mondja a néni, a munkafelvétel közben dől el. Amivel kevesebb a meló, biztos olcsóbb.
Kíváncsi vagyok, a tiéd milyen lesz.
Székesfehérvár környékén laksz? Vagy Bp-ről fuvaroztad oda a cuccokat?

CsA Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6856
Köszi fijux a segítséget lamella ügyben.
Akkor megkeresem az öreget, remélem még nem boltolta el másnak...
CsA
Zoli_t5H Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6855
No problemo, majd lesz mashonnan.:)
Olyan meg ugysem volt, hogy valamit Pannoniahoz ne lehessen megszerezni. Aprilisig amugy is raer.

Előzmény: NCs_T1 (6852)
vaughan Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6854
Bandikám!
és hogyan állsz rendszám ügyileg?
a tavaszra lesz minden?
mehetümk együtt gellénházára Kálmán bátyánkhoz?
Előzmény: Steve Bundy (6851)
Occi Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6853
Köszi szépen, kicsit megnyugodtam, hogy Te elégedett vagy velük. Hát Te által írt árakat nézve elmondható, hogy nem nagyon emelik az áraikat. Nekem is k.b. ennyire jött ki a kipuff. a két felni viszont csak 8 pénz volt...

Megnéztem a képeket, tényleg szépnek tűnik :-)

Előzmény: Steve Bundy (6850)
NCs_T1 Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6852
Zoli:

Bocs, de elobb jart a "szam" mint a kezem. Kimentem a motorjaimhoz, es letapiztam oket. Sajnos arra a megallapitasra jutottam, hogy nagy nyilvanossag elott segget csinaltam a szambol :) Szoval rendesen horpadt harom dobom igy megsincs mit felajanlanom (csak a horpadtakat). De lagalabb koszontem a mociknak.

Steve Bundy, es a tobbiek:

Koszi az infokat.

Előzmény: Zoli_t5H (6846)
Steve Bundy Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6851
illetve itt a link helyesen:
http://kep.tar.hu/steve_bundy
Előzmény: Steve Bundy (6850)
Steve Bundy Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6850
Ugyanott csinálták, ahol Occi kartácsnak fogják.
Kiégetve vittem oda, és a régi króm lemarástól a csiszoláson át a krómozásig mindent ők csináltak.
Nekem tetszik a végeredmény. 2 éve csinálták a felnijeimet ugyanott, azért mertem odavinni a kipuffokat. Jól dolgoznak, csak hosszú ideig csinálják.

A 2 db kipuff könyökökkel, bilincsekkel együtt volt 24000, tavalyelőtt a 2 felni 12000

Occi: basszus, ha rendszeresen olvasom a fórumot, megbeszélhettünk volna egy motormustrát, aztán megnézted volna, hogy dolgoznak. Mármint a végeredményét a mocimon.
Van fenn kép a http://www.kep.tar.hu/steve_bundy oldalon a my dear pannonia albumban, de nem közeli képek a krómokról, annyira nem látszik, viszont elhiheted, hogy szép.

Előzmény: NCs_T1 (6828)
ggabbroo Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6849
OFF:
Ha már a nagy bótolásoknál tartunk, nem kell valakinek egy jó állapotú fekete Momo sportkormány(nem motor, autó!)??? Ócsóért megszámítom, ha valakinek kell, holnap kihoznám a börzére!!! Na???:)
frundsberg Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6848
Taunus holnap viszem a cuccaid 95%át!
TAUNUS 73 SW Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6847
Szia!

Ha esetleg mész a campónába vasárnap, és nálad lennének a cuccok, telcsizzél lécci!

Előzmény: frundsberg (6833)
Zoli_t5H Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6846
Oke-zsoke, hozzad, aztan majd megnezem, es ha menthetoek, akkor majd megegyezunk.:)
Koszi.

Előzmény: NCs_T1 (6845)
NCs_T1 Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6845
Zoli_t5H:

Nekem van ket folos kipuff dobom, kisse rozsdasak !, de nem horpadtak (ha jol remlik :). Minden esetre bedobom a csomagtartomba ha gondolod, es megvizsgalhatod holnap.

Előzmény: Zoli_t5H (6843)
Occi Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6844
Igen, azok vannak most a krómozónál. Csak februárban lesz kész... Csere érdekelne csak, mer' utána honnét szerzek szép H-s kipuffancsot? Lenne is rá cserealany, csak még neki is meg kell nézni, hogy tényleg H-s dobjai vannak-e. Egyelőre meg kéne várni, milyenre is sikerülnek az enyémek, aztán majd meglátjuk :-)
Előzmény: Zoli_t5H (6843)
Zoli_t5H Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6843
Nekem egy par hangosabbik fajta (TLF/T1-re valo) kipufogodobot hozzon valaki! Nem baj, ha nem tuti rajta a krom, csak horpadt ne legyen. Nem leszek halatlan.:))
Occi: nem pont te emlitetted, hogy neked lenne egy par ilyen kipuff-od, es el akarod cserelni H-sra? Cserealapom sajna jelenleg nincsen, viszont ha penzre, vagy egyeb alkatreszre is be lehet cserelni (pl. egy nagyon szep km-ora:), akkor szolj, es bizniszelunk egyet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!